PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتصال ر.س.ی.و.ر به مانیتور یا pc (تبدیل av به hdmi)

msm2f
26-09-2011, 16:35
سلام
من ر.سیورم خروجی av یا همون سه فیش قرمز و سفید و زرد داره. می خواستم اون رو به مانیتورم که ورودی hdmi و dvi-d داره متصل کنم و برنامه های ما...واره رو از مانیتور ببینم. یا به کامپیوتر وصل کنم و از طریق کامپیوتر در مانیتور برنامه ها رو ببینم. حالا می خواستم ببینم چه طور می شه این کار رو کرد؟ یعنی بشه خروجی av ر...س...یور ره به ورودی hdmi یا dvi-d مانیتور تبدیل کرد؟
آیا واقعا همچین کاری می شه کرد؟
ممنون

poonel
26-09-2011, 18:52
سلام
من ر.سیورم خروجی av یا همون سه فیش قرمز و سفید و زرد داره. می خواستم اون رو به مانیتورم که ورودی hdmi و dvi-d داره متصل کنم و برنامه های ما...واره رو از مانیتور ببینم. یا به کامپیوتر وصل کنم و از طریق کامپیوتر در مانیتور برنامه ها رو ببینم. حالا می خواستم ببینم چه طور می شه این کار رو کرد؟ یعنی بشه خروجی av ر...س...یور ره به ورودی hdmi یا dvi-d مانیتور تبدیل کرد؟
آیا واقعا همچین کاری می شه کرد؟
ممنون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

msm2f
27-09-2011, 23:36
من با سرچی که کردم گویا دو نوع ارتباط برای تبدیل av به hdml هست: یکی کابل هست که حول و حوش 10-15 هزار تومان قیمتش هست و یکی هم مبدلی هست که حول و حوش 50 هزار تومان قیمت داره. تو سایت آمازون یک همچین کابلی بود که در بررسی هایی که توسط بازدیدکننده ها نوشته شده بود ظاهرا به درد نمی خوره و فقط یک کابل نمی تونه av رو به hdml تبدیل کنه و نیاز به یک مبدل هم هست.
حالا از دوستانی که اطلاعات دارن می خوام بپرسم همون کابل جواب می ده و یا نه کار نمی کنه و نیاز به مبدل هم هست. این رو می پرسم چون اگه بخوام مبدل بخرم و یه چیزی نزدیک 50 تومان پیاده شم خوب نمی صرفه چون یه چیزی روش می ذارم و یک ----- جدید می گیرم.
لطفا به من بگید کابل جواب می ده یا مبدل هم لازمه. و قیمت تقریبی اون + از کجا می تونم اون رو بگیرم؟ ممنون