PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قیمت ساخت تیزر

Simin Secret
26-09-2011, 13:53
سلام خدمت دوستان افتر افکتی عزیز من امروز پیشنهاد یه تیزر واسه یه نرم افزار با افتر شده بهم واسه همین اومد خدمت شما میخواستم ببینم قیمت هر ثانیه کار واسه شما ها چه جوریه؟ البته میدونم حساب کردن سخت واسه همین هم یه راهنمایی میکنم تو شهر ما (کاشمر) یه کلیپ 10 ثانیه با یولید ویدیو 30 هزار تومن ازت میگرین میخوام ببینم من اگه 10 ثانیه درست کنم مثلا چقدر باید از طرف بگیرم؟!!!

ممنون میشم از دوستان

sadeghgun
26-09-2011, 14:18
سلام دوست عزیز.اگه بتونی کلیپ رو با کیفیت درست کنی،می تونی 120 یا 140 بگیری.
اگه کلیپی که درست میکنی طوری باشه که چشم مشتری رو بگیره که حاضر نشه بره پیشه یکی دیگه.

یک ثانیه ، حدود 25 فریم هست.پس شما برای هر ثانیه ، 10 هزار تومان میگیری.یه کم هم دست مزد بزار روش همون مقدار میشه

البته این نظر من هست ،اگه دوستان نظری دارن بگن

Simin Secret
26-09-2011, 18:15
البته بگم که تو این شهر ما و شهر های اطراف فقط من افتر بلدم و خلاص بقیه نمیتونند اسمش رو هم تلفظ کنند (تعریف از خودم نباشه) این مشتری رو هم که میگم دوستم معرفی کرده چون تو دانشگاه کارام رو بهش نشون دادم و کلا یه شرکت نرم افزاری داره و نمیدونم دقیقا میخواد یه تبلیغات بسازه یا یه دمو بین نرم افزار (مثلا دموی های وسط یه بازی)

به هر حال خیلی ممنون دوستان فقط به اون نکته یولید توجه کنید!

sadeghgun
26-09-2011, 19:52
اگه بخواهید با توجه به قیمت کار با یولید باشه، اخرش 200 تا ،اگه بخواد 10 ثانیه باشه ،می ارزه.
یادت باشه این کارت شاید باعث بشه که مشتری هایی زیادی پیدا کنی.وقتی مشتری هات یواش یواش زیاد شدف قیمت رو ببر بالا .وقتی 5 نفر بیان بهت کار بدن ، درامدت شاید به بالای 1 میلیون برسه.
پس بهتره قیمت رو کم کم بکشی بالا
امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشی دوست عزیز :40:

asauniverse
26-09-2011, 22:12
سوال بسیار خوبی بود ، من هم درست همین سوال رو داشتم ، به نظر شما :
١- اگه بخوام یه قیمت بزارم برای همیشه ، مثلا از اولین کار تا مدت یک سال همین قیمت رو ثابت نگه دارم ، برای هر ثانیه چند خوبه ؟
٢-و اینکه اگه این کلیپ سقوط شهاب سنگ رو که تو امضام هست برای یه فیلم (کوتاه ، سریال یا هر چیزی ... ) بسازم ، چه قیمتی خوبه ؟ (منظورم دقیقا همین کلیپ نست ، در کل قیمت این افکتها توی فیلمها چنده ؟ برای مثال اون کلیپ رو در نظر بگیرید )

meysam 3d
27-09-2011, 20:17
اصلا سؤال اولت اشتباه هر کیلیپی برا خودش قیمتی داره اونم نه فقط دست مزد باشه. مثلا اگه یه شرکت تبلیغاتی بگه برای یه تیزر ثانیه ای 150 تومان میگیرم واسه اینکه اولا آهنگ ساخته دوما گوینده گرون قیمت آورده سوما 3-4 نفر دارن کار میکنن که دست مزد میخان چهارما پول تجهیزات مختلف داده که قیمتش اینقدر زیاده. الکی که گرون نیست.
پس شما هر کلیپی رو باتوجه به زحمتی که براش کشیدی باید قیمت بزاری.
اما سؤال دومت اگه به این کارگردانای جوگیر نشون بدی که خبر از هیچ جا ندارن فکر کنم بتونی قیمت بالایی بهشون بدی ولی اگه به من باشه بی رودر واسی شاید اصلا قبول نکنم.خوب من کلا آدم کمال طلبیم
من توصیه ای دارم که تجربه منه اولا باید محارتتو بالاتر از این ببرید و فعلا به فکر پول نباشید وقتی متوجه شدی خودت از کارت کاملا رازی نیستی ولی اطرافیات از کارات در تحیر اند اونوقت باید به فکر درآمد باشی و این خیلی طول نمیکشه.
اول هم به مبلغای کم (در حد اعتدال) قانع باش تا کارت بگیره
موفق باشید دوست عزیز

asauniverse
28-09-2011, 00:56
اصلا سؤال اولت اشتباه هر کیلیپی برا خودش قیمتی داره اونم نه فقط دست مزد باشه. مثلا اگه یه شرکت تبلیغاتی بگه برای یه تیزر ثانیه ای 150 تومان میگیرم واسه اینکه اولا آهنگ ساخته دوما گوینده گرون قیمت آورده سوما 3-4 نفر دارن کار میکنن که دست مزد میخان چهارما پول تجهیزات مختلف داده که قیمتش اینقدر زیاده. الکی که گرون نیست.
پس شما هر کلیپی رو باتوجه به زحمتی که براش کشیدی باید قیمت بزاری.
اما سؤال دومت اگه به این کارگردانای جوگیر نشون بدی که خبر از هیچ جا ندارن فکر کنم بتونی قیمت بالایی بهشون بدی ولی اگه به من باشه بی رودر واسی شاید اصلا قبول نکنم.خوب من کلا آدم کمال طلبیم
من توصیه ای دارم که تجربه منه اولا باید محارتتو بالاتر از این ببرید و فعلا به فکر پول نباشید وقتی متوجه شدی خودت از کارت کاملا رازی نیستی ولی اطرافیات از کارات در تحیر اند اونوقت باید به فکر درآمد باشی و این خیلی طول نمیکشه.
اول هم به مبلغای کم (در حد اعتدال) قانع باش تا کارت بگیره
موفق باشید دوست عزیز

ممنون از جوابتون دوست عزیز :11:
با عرض پوزش از جناب simin secret که این سوالها رو تو تایپیک ایشون پرسیدم :11:
خوب من تا تابستون بعدی و تمام شدن دروس سعی میکنم فقط یادگیریهای اندرو کامار رو پیگیری کنم ، اونوقت یه فکری به حال در آمد میکنم ، ولی به نظر شما بهتره اونوقت کارهای مستقل انجام بدم یا برم تو یه شرکت ساخت آگهی و این چیزها کار کنم ؟ ( البته با توجه به اینکه فقط سه ماه تابستون وقت دارم )
با تشکر

Переклад не
28-09-2011, 10:06
در کل اگه به حرفه ای با فکر درآمد وارد بشی موفقیتش 50 درصده! اون علاقس که 50 درصده بقیه رو میسازه
اول علاقه داشته باشید
درضمن مجید جان اون اندرو کریمره نه کامارو:دی

meysam 3d
28-09-2011, 15:09
بازم سلام
خوب در مورد اینکه میخاین روی محارتتون کار کنید خییلی عالی هست و و اینطور که از نمونه کارتون پیداست میتونی پیشرفتای بزرگی داشته باشی فقط هواست باشه توی فاصله ای که داری آموزش میبینی همیشه دنبال باش هرجا تونستی برا خودت کانال بزن و اعتبار کسب کن اگه مسیر آیندتو انتخاب کردی و میخای تو همین کار باشی باید هواست خییلی جمع باشه از بقیه عقب نیفتی.
واما قسمت دوم سؤالتون :ببین فکر نکنم به این راحتیا بتونی در موقعیت این انتخاب قرار بگیری که برم کار مستقل بکنم یا داخل یه شرکت کار کنم یکمی که پیش بری اینو متوجه میشد.باید زیرکانه و خورد خورد برای خودت اعتبار ایجاد کنی.نگران بعد نباش خدا خیلی بزرگه:46:
موفق باشید

Simin Secret
05-10-2011, 09:08
سلام خدمت برو بچ به نظر خودم آدم بهتره که این افتر رو در کنار یه نرم افزار سه بعدی ساز مثل مایا یا 3dmax یاد بگیره واقعا اگه در جفتش مهارت پیدا کنی میشی غول ساخت فیلمهای سینمایی که دیگه تیزر جای خود داره هر چند منخودم افتر رو از همینجا و از دوست خوبم آقا Reza 2Kn یاد گرفتم والان 3 ساله افتر کار میکنم ولی هنوز تویه 3Dmax حرفه ای نیستم ولی این پکیج ها در یادگیری من کمک بسیار بزرگی کردن