PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خراب شدن صدای ویندوز

atefeh77
26-09-2011, 03:39
سلام به دوستان عزیز, من امروز که سیستمم رو روشن کردم صدای ویندوزم خراب شده بود یعنی قطع نشده خیلی ضعیف و قاطی پاتی شده Volume Control هم هست ولی هر کاریش می کنم فایده ندلره مثلا اگه یه آهنگ برنم صداش یه لحظه زیاد میشه یه لحظه ضعیف میشه نمی دونم مشکلش چیه خیلی افسردگی گرفتم:sad: اگه دوستان راهنماییم کنن ممنون میشم

A M ! N
26-09-2011, 14:33
سلام به دوستان عزیز, من امروز که سیستمم رو روشن کردم صدای ویندوزم خراب شده بود یعنی قطع نشده خیلی ضعیف و قاطی پاتی شده Volume Control هم هست ولی هر کاریش می کنم فایده ندلره مثلا اگه یه آهنگ برنم صداش یه لحظه زیاد میشه یه لحظه ضعیف میشه نمی دونم مشکلش چیه خیلی افسردگی گرفتم:sad: اگه دوستان راهنماییم کنن ممنون میشم

سلام ورودتون رو به پی سی ورد تبریک میگم از طرف همگی :11:
امکانش هست که برای کابلهای اتصال به اسپیکر باشه و محکم نباشن، چون اگه صدا رو دارین دیگه مشکل از ویندوز نمیتونه باشه مگه در شرایط خاصی،
مثلا ممکنه voice cancellation فعال شده باشه یا مثلا کار یک ویروس مزاحم باشه
شما فقط به volume control اکتفا نکن و sound effect manager رو هم از داخل control panel باز کن ببینین اونجا مشکلی هست یا نه
کابلهای اتصال رو هم چک کنین ، تنظیمات مدیا پلیر رو هم چک کن ، فایل موزیک رو با یک برنامه ی دیگه مثل km player باز کنین ،
بعد یک اطلاع ثانویه به ما بدین.
موفق و موئید باشین:11:

atefeh77
26-09-2011, 19:00
سلام مرسی از راهنماییتون:20:.الان یه چیزی رو فهمیدم وقتی صدا از اسپیکر پخش میشه مشکلی نداره ولی وقتی از هدفون استفاده می کنم صدا خراب میشه هدفونم هم مشکلی نداره رو سیستم های دیگه چک کردم تازه با یه هدفون دیگه هم همین مشکل رو داشت