PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : arc x12 بخرم؟

peyman12248
26-09-2011, 02:33
سلام دوستان من میخوام یه ارک بخرم......نمیدونم با این پولی که میدم ایا گوشی بهتری گیرم میاد یا نه؟؟شاید یه چیزی بهتر بشه باهاش خرید....
مشخصاتی که دوست دارم:
صفحه نمایش 4.2 اینچ به بالا
رنگبندی و شفافیت تصاویر توش عالی باشه.
هنگ نکنه هی
تاچش به ادم روح تازه ای بده
کیفیت عکس هاش و فیلم هاش خوب باشه.من خیلی عکس و فیلم نمیگیرم ولی همون یه ذره هم که میگیرم خوب باشه
اندروید باشه و برنامه های خوب بشه توش ریخت.
من 4-5 سال پیش یه 5500 نوکیا گرفتم هنوز همونو دارم اخه لامصب زد ضربه و مخصوص ورزش خراب نمیشه که دیگه برم سراغ یه چیز دیگه....البته قبلا به این توجه نکرده بودم که صفحه بزرگ چه خوبه بیشتر دنباله یه چیزی بودم که خز نباشه و دست هر کسی نباشه...که نبود...منتها از همون چند ماهه اول این صفحه کوچیکش دلمو زد.
در ضمن من کارای مالی میکنم و بورس و سهام و از این جور کارا بنابر این برام اینترنتش مهمه که دایما وصل باشه و به سایت ها برم یا ایمیلی اومد چک کنم.......
ایا این گوشی جوابگو هست؟؟؟؟با یقیمت میشه چیز بهتری پیدا کرد؟؟؟

---------- Post added at 02:33 AM ---------- Previous post was at 02:30 AM ----------

راستی اینم بگم که اول میخواستم sensation بگیرم ولی خوب من یه کاربر عادیم و برام یه هسته ای بودن یا نبودن زیاد مهم نیست...مهم اینه جوابگو ی من باشه........خوب مثلا یه لب تاب corei7 خیلی خوبه ولی وقتی کارای من در حد یه corei3 به کارم نمیاد.....قیمت هم زیر550 میخوام

Sheil
26-09-2011, 12:00
اکسپریا آرک

* صفحه نمایشش 4.2 هست

*کیفیت تصویرش واقعا در سطح خیلی بالایی هست .

* فکر نمی کنم هنگ کردن داشته باشه . ( مخصوصا اگه یه رم کلاس بالا واسش بخری )

* تاچش هم خوبه .

* از لحاظ دوربین هم بهترین camera phone انتخاب شده .

اما اگه یکم صبر کنی میتونی arc s بخری که سرعت گوشی بالاتر هست .

Scud_MD2
26-09-2011, 12:01
به نظر من همون آرک گوشی مناسبیه

soheil_ntv
26-09-2011, 13:47
رفیق GALAXY S 19000 بگیر ال سی دیش 4.4 دوربینش 5 مگاپیکسله وب کم داره خلاصه گوشیه بسیار خوبیه قیمتشم 530 تومنه