PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد خرید فشارسنج

nasim1373
26-09-2011, 01:39
به نظر شما فشار سنج های دستی بهتره یا دیجیتال؟ شاید بگین خوب معلومه دیجیتال!ولی من می خوام یه چیز باشه که یه دفعه جام نذاره در ضمن دقیق هم باشه ... لطفا نظر بدید!:40::santa::40:

babelirani
26-09-2011, 02:31
من خودم همیشه با دستی کار کردم و نظر شخصی خودم اگه کار باهاشو بلد هستید بهتره

morsadr
26-09-2011, 15:18
به نظر شما فشار سنج های دستی بهتره یا دیجیتال؟ شاید بگین خوب معلومه دیجیتال!ولی من می خوام یه چیز باشه که یه دفعه جام نذاره در ضمن دقیق هم باشه ... لطفا نظر بدید!:40::santa::40:

در موارد استفاده حرفه ای و کسی که کار کردن با فشار سنج را بلد است فشار سنج های جیوه ای بهترین می باشد .
ولی در موارد استفاده خونگی دیجیتال ها راحت تر می باشند .

faded
26-09-2011, 16:18
من چند وقت پیشا رفتم یکی بگیرم فروشنده لوازم طبی گفت اگر کار با جیوه ایی رو بلدین جیوه ایی دقیق نشون میده منم چون بلد نبودم یک دیجیتال رو گرفتم ! فروشنده گفت دیجیتال دو نوع هستنش یه نوع معمولی که فشار بالا رو نشون نمیده و اگر فشار کسی که بالا باشه رو باهاش بگیرن خراب میشه! و یکی دیگه که قوی تره و همه جور فشاری رو نشون میده همون طور هم که اقای دکتر گفتن برای خونه دیجیتال بهتره مگر اینکه کار با جیوه ایی رو خوب بلد باشین ..

nasim1373
27-09-2011, 16:53
در موارد استفاده حرفه ای و کسی که کار کردن با فشار سنج را بلد است فشار سنج های جیوه ای بهترین می باشد .
ولی در موارد استفاده خونگی دیجیتال ها راحت تر می باشند .
منظورتون چیه که اگه کار با فشار سنج را بلد هستیم از جیوه ای استفاده کنیم؟اگر بلد نباشیم و بعد یاد بگیریم چه طور؟ خطری داره؟

morsadr
28-09-2011, 16:20
منظورتون چیه که اگه کار با فشار سنج را بلد هستیم از جیوه ای استفاده کنیم؟اگر بلد نباشیم و بعد یاد بگیریم چه طور؟ خطری داره؟

خیر خطر نداره فقط چون ممکنه نتوانید درست از آن استفاده کنید برای شما بی فایده خواهد بود

hermione
28-09-2011, 19:12
فشار سنج جیوه ای بهتره خیلی دقیق تره . کار کردن باهاش هم ساده هست علاوه بر خود دستگاه یه گوشی پزشکی هم نیاز داره :دی

infernal_a
02-10-2011, 11:14
سلام.
تا اوونجاییکه من میدونم دستگاه فشار جیوه ای خوبه و خیلی خیلی دقیقتره والبته اگه مارک ریشتر باشه بهتره ( برای کسانیکه بلدن باهاش کار کنن) ، من خودم برای خونه از یکی از همکارانم که مهندسی پزشکی داره پرسیدم گفت دیجیتال مارک Omron البته مچی نباشه ، کاف داشته باشه و به بازو بسته شه از بقیه دیجیتالیا دقیقتره .

ARAS71
02-10-2011, 22:23
فشار سنج ucare فراسو خوبه؟
ارزش داره پاناسونیک از خارج بخرم؟