PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید یک کیس گرین خوب بین 60 تا 100

esmail_talebi
26-09-2011, 00:12
سلام من یه سیستم دارم با این مشخصات
ram 4
cpu pentium dual core 5200 intel

gerafic 1
hard 500
مادر بردمم گیگابایته
پاور queen
واینا اصلا به این سوالم مربوط نیست فقط گفتم شاید نیاز باشه
===============================
اما سوال من من یک کیس بدرد نخورد به نام smart دارم که خیلی کوچیک هست از دوستان که توی کار کیس هستند من تحقیق کردم دیدم کیس گرین بهتره من میخوام کیسم رو عوض کنم فقط کیس رو میخواستم یک کیس خوب بهم معرفی کنید من شبها تا صبح سیستمم رو میزنم زیر دانلود میخوام تحویه اش کامل و درست و بی نقص باشه اگه لازم باشه پاورمم عوض میکنم و یک پاور قوی میگیرم فقط از شما میخوام که یک کیس بین قیمت 60 تا 100 هزار تومن بهم معرفی کنید که عمرانه باشه من شب بزنم زیر دانلود خیالم از سیستم تهویه راحت باشه از همه نظر

ممنون میشم راهنمایی کنید

Pejvak61
26-09-2011, 10:50
به نظرم اصلاً نيازي نيست براي اين سيستم دنبال كيس با اين قيمت بري ولي حالا كه دوست داري كيس خوب بگيري فقط برو دنبال كيس هاي معمولي با ظاهر زيبا. خودم Green‌ رو ترجيح ميدم چون براي من امكانات و استحكام كيس اهميت داره نه زيبايي. البته كيس هاي Green هم جزو برند هاي بسيار مناسب حتي در زمينه زيبايي هستن.
يك نوع كيس هستش كه به تازگي مشترياش زياد شدن و من هم خريدمش و بسيار هم ازش راضي هستم و براي سيستم شما هم مدل خوبيه ولي براي Gamer ها تازه كف مطالبات رو برآورده ميكنه مدلش هم اينه Green X3 .
قيمتش هم در حدود 80 تومنه.

اينم لينكش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و

در ضمن كيس هاي خوب Green رو ميتوني از اين قسمت ببيني :

esmail_talebi
26-09-2011, 11:56
به نظرم اصلاً نيازي نيست براي اين سيستم دنبال كيس با اين قيمت بري ولي حالا كه دوست داري كيس خوب بگيري فقط برو دنبال كيس هاي معمولي با ظاهر زيبا. خودم Green‌ رو ترجيح ميدم چون براي من امكانات و استحكام كيس اهميت داره نه زيبايي. البته كيس هاي Green هم جزو برند هاي بسيار مناسب حتي در زمينه زيبايي هستن.
يك نوع كيس هستش كه به تازگي مشترياش زياد شدن و من هم خريدمش و بسيار هم ازش راضي هستم و براي سيستم شما هم مدل خوبيه ولي براي Gamer ها تازه كف مطالبات رو برآورده ميكنه مدلش هم اينه Green X3 .
قيمتش هم در حدود 80 تومنه.

اينم لينكش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن كيس هاي خوب Green رو ميتوني از اين قسمت ببيني :

بسیار ممنونم بابت توجه و راهنماییتون