PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفي دانشكده شماره يك تبريز (مهم)

Iranian boy10
25-09-2011, 22:42
سلام . از دوستان كسي هست اطلاعاتي درمورد اين دانشگاه(دانشكده شماره يك تبريز) بده ؟!
ممنون ميشم:40::11:

nits
25-09-2011, 22:45
سلام . از دوستان كسي هست اطلاعاتي درمورد اين دانشگاه(دانشكده شماره يك تبريز) بده ؟!
ممنون ميشم:40::11:
منظورت از سوالتون چیه ؟ کیفیت و سطح علمی دانشکده منظورتون هست ؟

Iranian boy10
25-09-2011, 22:50
منظورت از سوالتون چیه ؟ کیفیت و سطح علمی دانشکده منظورتون هست ؟

من از اين دانشگاه قبول شدم ميخوام يه اطلاعات كلي داشته باشم از اين دانشگاه ( كيفيت، سطح علمي ، محيط دانشگاه ، امكانات ، استادها و...)

ممنون ميشم با تشكر :40:

nits
25-09-2011, 22:59
من از اين دانشگاه قبول شدم ميخوام يه اطلاعات كلي داشته باشم از اين دانشگاه ( كيفيت، سطح علمي ، محيط دانشگاه ، امكانات ، استادها و...)

ممنون ميشم با تشكر :40:

شما چه رشته ای قبول شدید ؟ اینو بگید اول . سراسری یا آزاد ؟

Iranian boy10
25-09-2011, 23:10
شما چه رشته ای قبول شدید ؟ اینو بگید اول . سراسری یا آزاد ؟
نرم افزار سراسري ديگه ، اصلاً شما اطلاعي داريد از اين دانشگاه ؟:13:

nits
25-09-2011, 23:30
نرم افزار سراسري ديگه ، اصلاً شما اطلاعي داريد از اين دانشگاه ؟:13:

آره . نداشتم که نمیومدم تو تاپیک
مگه نرم افزار هم بر میداره ؟؟؟ تو دفترچه امسال من چیزی ندیدم . توی سایت دانشکده هم اینطور نیست . تو دفترچه امسال هم تازه گویا علوم کامیپوتر رو بهش اضافه کردن . مهندسی سخت افزار داره .
حالا شما نرم افزار قبول شدی واقعا ؟؟؟؟؟؟
در زمینه آی تی قوی هست این دانشکده . توی دانشکده برق هست . آزمایشگاههای خوبی هم داره برای دروس عملی . دانشگاه تبریز دیگه جزو دانشگاههای برتر ایرانه . شما الان نگران چی هستی ؟
استادها هم کشکی نمره نمیدن .امکانات رفاهی از قبیل خوابگاه زیاد خوب نیست . ولی میتونی از خدمات اینترنتی در داخل خوابگاه استفاده کنی . مجهز به وایرلس هست .
سطح علمیش خود دانشگاه تبریز در کل به خاطر شیمی و دندان پزشکیش بیشتر شهرت داره .

Iranian boy10
25-09-2011, 23:40
آره . نداشتم که نمیومدم تو تاپیک
مگه نرم افزار هم بر میداره ؟؟؟ تو دفترچه امسال من چیزی ندیدم . توی سایت دانشکده هم اینطور نیست . تو دفترچه امسال هم تازه گویا علوم کامیپوتر رو بهش اضافه کردن . مهندسی سخت افزار داره .
حالا شما نرم افزار قبول شدی واقعا ؟؟؟؟؟؟
در زمینه آی تی قوی هست این دانشکده . توی دانشکده برق هست . آزمایشگاههای خوبی هم داره برای دروس عملی . دانشگاه تبریز دیگه جزو دانشگاههای برتر ایرانه . شما الان نگران چی هستی ؟
استادها هم کشکی نمره نمیدن .امکانات رفاهی از قبیل خوابگاه زیاد خوب نیست . ولی میتونی از خدمات اینترنتی در داخل خوابگاه استفاده کنی . مجهز به وایرلس هست .
سطح علمیش خود دانشگاه تبریز در کل به خاطر شیمی و دندان پزشکیش بیشتر شهرت داره .
نه عزيز اين دانشكده براي قبول شدگان كنكور كارداني پيوسته است يعني داوطلبان شاخه فني و حرفه اي!
اطلاعاتي داريد از اين دانشگاه ؟!
سايتش هم اينه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
باز هم ممنون كه كمك كردي :40:

Iranian boy10
26-09-2011, 09:51
يعني كسي نيست اونجا تحصيل كرده باشه ؟ ممنون ميشم اطلاعاتي از اين دانشگاه رو در اختيارم بگذاريد!
ممنون :40:

hompoil
26-09-2011, 19:23
سلام دانشگاهخوبیه است هم شهرش خوبه که بهت خیلی خوش میگذره (از شهرهای بزرگ ایرانه) خود دانشگاه هم از لحاظ بار علمی خوبه

Iranian boy10
26-09-2011, 19:30
سلام دانشگاهخوبیه است هم شهرش خوبه که بهت خیلی خوش میگذره (از شهرهای بزرگ ایرانه) خود دانشگاه هم از لحاظ بار علمی خوبه
خيلي ممنون . ببخشيد شما دانشجوي اونجا بوديد ؟ از كجا ميدونيد دانشگاه خوبييه ؟
اگه ممكنه يه معرفي كامل كنيد از دانشگاه !
ممنون ميشم:40: