PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با فايل هاي zip شده با پسوند .cab

OMID
25-03-2005, 21:29
با سلام به همه دوستان
میخواستم ببینم راهی سراغ دارین که بشه فایلهای زیپ شده با پسوند .cab را که موقع باز کردن پیغام میده که شما نمیتونین به محتویات فایل زیپ شده دسترسی داشته باشید رو باز کرد و محتویات داخلی اونرو بیرون کشید.
در ضمن من با خود ویندوز xp میخواستم باز کنم ارور داد
با برنامه winrar و winace هم امتحان کردم ولی باز هم ارور داد.

OMID
28-03-2005, 00:50
با سلام خدمت اساتید محترم
بابا یکی جواب این سوال ما رو نمیدونه لا اقل بگین این کار شدنی هست یا نه اگه شدنی هست که دنبالشو بگیریم وگر نه بخیالش بشیم.

CD-RW
29-03-2005, 20:32
سلام دوست عزيز

شما با فايل زيپ كار نمي كنيد . اون يك فرمت پيشرفته تره به نام كابينت كه نحوه فشرده سازي و متعاقبا باز كردنش هم فرق داره .
چند نوع فايل .cab وجود داره كه ويندوز بعضي از اون فرمتها رو نمي شناسه و احتمالا با اون نوع برخورد داشته ايد .
توصيه مي كنم به جاي برنامه هاي فشرده ساز نرم افزار winNC 3000 رو دانلود كني . و يا مي توني از برنامه ACD See 4.0 به بعد هم استفاده كني . دو تا نرم افزاري كه گفتم تقريبا تمام فرمتهاي فشرده سازي رو مي شناسند .
اگر با اونها نتونستي بي خيال فايلت شو چون خراب شده است

OMID
30-03-2005, 20:51
دوست عزیز مرسی که جواب دادی
ولی خب با این برنامه ها هم تست کردم موفق به باز کردن این فایلها نشد.
میدونم که فایل زیپ شده با پسوند cab. که میخواهم بازش کنم سالمه

CD-RW
31-03-2005, 12:38
سلامي دوباره
اين راه كه بهت ميگم ديگه رودست نداره ولي خودم هم شك دارم جواب بده
توي سي دي نصب ويندوز فايلي هست به نام Extract.com كه فقط فايل هاي .cab رو مي شناسه ولي خودم هنوز امتحان نكردم ببينم چطور باز مي كنه
راستي اين فايل هم در سيستم عامل داس داره و هم در ويندوز تفاوت اين دو تا به نسخه سي دي ويندوز بستگي داره
(بعضي ها تحت ويندوز رو extrac32 نوشتند و بعضي هم extract.exe )
اين فايل رو به صورت يك فرمان مثل فرامين داس بايد تايپ كني . بعد از اسم فرمان اسم و مسير فايل را بايد بهش بدي :?:

OMID
04-04-2005, 23:04
با سلام
دوست عزیز با این راه هم مشکل حل نشد.
یه چیز دیگه این فایلهای cab. با نرم افزار install sheild درست شده.
پس بهتر بگویم راه حلی برای ادیت فایلهای زیپ شده با پسوند cab. که توسط نرم افزار install sheild درست شده

s64s
25-01-2010, 17:44
کمک کمک کمک
سلام
من یک فایلی با پسوند .cab دارم که وقتی بازش می کنم و تغییرات کمی در فایل های اون می دم و وقتی دوباره با فرمت .cab جمع اش می کنم موقع نصب EROR می ده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟