PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : FIFA 12 - DEMO

صفحه ها : 1 [2] 3

MJ assassins creed
15-09-2011, 16:21
به نظر من یکی از ایراداتش اینه که موقع خوشحالی بعد از گل، دست و پای بازیکنا میره تو شکم و صورت همدیگه که احتمالا تو نسخه اصلی درس شه.

یکی بهم بگه چطوری پنالتیها رو گل کنم!! همش میره بیرون ! تو قسمت سبز رنگ شوت میزنم و دکمه شوت رو هم خیلی کم فشار میدم ولی بازم میره بیرون.:41:
شما باید اول شوت را بزنید بعد جهت را بگیرید.اون هم یکم.تقریبا مانند PES شده.

سلام دوستان چه طوری 6 دقیقه کنم؟
شما این صفحه رو بخون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Armin 7
15-09-2011, 16:24
با سلام

اقا بازی من خیلی خیلی لگ داره !

حتی گرافیک روی Low هم گذاشتم بازم لگ داره بازی !

مشخصات سیستم :

Cpu : Box 2200 Dual (intel)
Ram : 2 gig
VGA Card : XFX 9500 GT

ممنون میشم راهنماییم کنین.

سـپــــــاسگذارم .

vkvkvk
15-09-2011, 16:35
دسته فیفا۱۲ کسی بلده؟ اگه دسته رو درست کرده بیاد

Big-Boss
15-09-2011, 17:34
hellboyhint,vkvkvk@ صفحه های قبل گذاشته شده سرچ کنید.
Rmjn 7,pintoricio@ از اونجا که نسخه دمو بوده احتمالا روی هماهنگی با سخت افزارهای مختلف زیاد کار نشده،همونجوری که در مورد دسته کاملا مشخصه.
Gregar@ تو خیلی از بازی های EA در درجات سختی بالا هوش مصنوعی چیت میزنه!

این مربوط به اون یکی بازی میشه!چی بود اسمش؟-مهم نیست،یکم بخندیم:
کونامی لیست تیم های ملی و باشگاهی لایسنس شده برای بازی PES 2012 را منتشر کرد.
طبق این لیست لیگ برتر جزیره با تنها 2 تیم لایسنس شده یعنی منچستر و تاتنهام ضعیف ترین عملکرد کونامی محسوب می شوند.
شایعه هایی نیز مبنی بر حضور لیگ برتر پرتغال وجود دارد و لیگ قهرمانان اروپا نیز در این نسخه به طور کامل قرار گرفته است.
در میان کشور ها هم امسال طبق اخبار اعلام شده هیچ تیم آسیایی لایسنس نشده است.
باید دید ایا کونامی با این تعداد کم لایسنس ها میتواند دوباره به اوج برگردد، چرا که تعداد تیم های لایسنس شده توسط این شرکت به تعداد ورزشگاه های لایسنس شده در بازی رقیب هم نمی رسد.
در زیر تیم های لایسنس شده را در این بازی میبینیم:
تیم باشگاهی:
Manchester United, Tottenham Hotspur, AC Milan, Inter Milan, Juventus, Napoli, Barcelona, Real Madrid, Valencia, Villareal, Lille, FC Sochaux-Montbéliard, FC Girondins de Bordeaux, Stade Rennais FC, Ajax, FC Twente, PSV, AZ, FC Porto, Benfica, Sporting, Bayern Munich, Leverkusen, Santos, Peñarol, Club Atlético Vélez, Club Cerro Porteño
تیم ملی:
England, Italy, Spain, France, Netherlands, Portugal, German

منبع:
dbazinews.com

Gregar
15-09-2011, 17:38
همین الان چندتا باگ تو بازی دیدم که فکر نمیکنم باگ باشه و مشکل از حالت legendary هست که همون طور که حدس زدم فیفا هنوز هم توی legendary دست به تقلب میزنه .

الان یه بازی زدم . من میلان و cpu هم بارسا .
دفاع رو که چی بگم . به راحتی جا میمونه و عکس العمل ها کندتره . برخلاف درجه سختی های دیگه .
هوش مصنوعی تیم حریف بد نبود ولی در حد همون professional بود . بیشتر سختی بازی از بازی نامعقول بازیکنهای حریف نشعت گرفته بود .
برای مثال پیکه از پشت منطقه جریمه چنان شوتی زد که بابای ژاوی هم تو عمرش نتونسته بزنه . اگه بدونید چه کاد زیبایی به توپ داد . بیرون پا هم بود . گوشه دروازه رو هم نشون رفته بود . تازه 3 مدافع هم جلوش بودن . اصلا از کجا اومده بود جلو خدا میدونه . دهنم با این صحنه وا موند :18:
همین پیکه جلوی دروازه خودشون که خواستم توپ رو بگیرم تا تکل زدم به جای اینکه پاس بده یه دریبل زیدانی زد واسه ما :18: دیگه خالی بندی تا چه حد .
دفاع و حرکات دفاعی cpu کاملا درسته ولی حمله و حرکتهای تهاجمیشون خیلی اغراق شده . کمترین بازیکنها توی حمله حرکاتی میرن که مسی و رونالدو هم نمیتونن برن .

من تنها انتظارم از Legendary این بود که هوش مصنوعی بره بالا . در حدی که وقتی حریف گل میزنه از تاکتیک حریف واقعا کف کنی . نه که از حرکتهایی که اصلا تو واقعیت دیده نمیشه دهنت وا بمونه . مثلا یه مدافع همه رو جا بزاره و به راحتی گل بزنه .

اما همونطور که حدس میزدم فیفا مثل سالهای قبل از سخت کردن بازی برداشت دیگه ای داشته .

واقعا از بازی کردن تو حالت World class یا professional لذت بردم . بازی رو میبردم یا میباختم باز هم لذت داشت . چون واقعا این حرکات ماورایی توی این درجه های سختی نبود . من توی world class همین بازی رو سه بر 1 بردم . اما تو legendary نتیجه کاملا برعکس شد . یعنی سه یک به نفع بارسا .

البته فیفا هم حق داره . legendary یعنی افسانه ای . باید هم فقط تو افسانه همچین گیم پلی رو ببینیم نه تو واقعیت .

بریم بازی کنیم شاید نظرمون عوض شه .

Mehdi.ss
15-09-2011, 17:39
برو بچ کسی نتونسته مشکل لگ رو حل کنه ؟

LiverBarca
15-09-2011, 18:08
دوستات تا الان هر چی درباره ی مشکل دسته گفته شده واسه وین 7 بوده و هیچ کس درباره ی xp حرفی نزده!!!
یکی بگه تو xp چطوری با دسته بازی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Gregar
15-09-2011, 18:15
hellboyhint,vkvkvk@ صفحه های قبل گذاشته شده سرچ کنید.
Rmjn 7,pintoricio@ از اونجا که نسخه دمو بوده احتمالا روی هماهنگی با سخت افزارهای مختلف زیاد کار نشده،همونجوری که در مورد دسته کاملا مشخصه.
Gregar@ تو خیلی از بازی های EA در درجات سختی بالا هوش مصنوعی چیت میزنه!

این مربوط به اون یکی بازی میشه!چی بود اسمش؟-مهم نیست،یکم بخندیم:
کونامی لیست تیم های ملی و باشگاهی لایسنس شده برای بازی PES 2012 را منتشر کرد.
طبق این لیست لیگ برتر جزیره با تنها 2 تیم لایسنس شده یعنی منچستر و تاتنهام ضعیف ترین عملکرد کونامی محسوب می شوند.
شایعه هایی نیز مبنی بر حضور لیگ برتر پرتغال وجود دارد و لیگ قهرمانان اروپا نیز در این نسخه به طور کامل قرار گرفته است.
در میان کشور ها هم امسال طبق اخبار اعلام شده هیچ تیم آسیایی لایسنس نشده است.
باید دید ایا کونامی با این تعداد کم لایسنس ها میتواند دوباره به اوج برگردد، چرا که تعداد تیم های لایسنس شده توسط این شرکت به تعداد ورزشگاه های لایسنس شده در بازی رقیب هم نمی رسد.
در زیر تیم های لایسنس شده را در این بازی میبینیم:
تیم باشگاهی:
Manchester United, Tottenham Hotspur, AC Milan, Inter Milan, Juventus, Napoli, Barcelona, Real Madrid, Valencia, Villareal, Lille, FC Sochaux-Montbéliard, FC Girondins de Bordeaux, Stade Rennais FC, Ajax, FC Twente, PSV, AZ, FC Porto, Benfica, Sporting, Bayern Munich, Leverkusen, Santos, Peñarol, Club Atlético Vélez, Club Cerro Porteño
تیم ملی:
England, Italy, Spain, France, Netherlands, Portugal, German

منبع:
dbazinews.com

خوب بابا فوتباله . مثلا شبیه سازم هست . نباید حرکات واقعی باشن ؟

راستی اون فوتبال دیگه هه هم گناه داره . اینقدر اذیتش نکن . فکر کنم بهش میگفتن پس .

m_h_hadavi
15-09-2011, 18:24
دوستان می تونید برای تغییر رونی به مسی در آرنا این فایل رو دانلود کنید :

یه سری تغییرات جالب دیگه هم میشه داد توی فایل rna.ini مثلا WEATHER_TYPE=1 برای هوای بارونی و WEATHER_TYPE=2 برای هوای برفی
و اگر STADIUM_LIGHT_TYPE_ID=2 بزارید بین زمین و هوا بازی می کنید! :31:

CRIS Joon CR7
15-09-2011, 18:57
دسته فیفا۱۲ کسی بلده؟ اگه دسته رو درست کرده بیاد
آقا گيم پد رديف شد هر کي خواست بگه تا بگم

pintoricio
15-09-2011, 19:13

اگه برای xp آره .

مرسی
=================================

آقا کسی مشکل منو نداره من لپتاپم با cpu core i7 و vga geforce gt 230m و رم 6 گیگ بعد از اولین صحنه آهسته گیر می کنه اسلوموشن میشه ولی روی desktop خیلی ضعیف تر با cpu dual core 2200 و رم 2 و گرافیک xfx9500 1 راحت رو های بازی می کنه فقط مشکل اینه که روش xp kwfi , nsji kld j,kl hsjthni ;kl !

rima_11788
15-09-2011, 19:50
من شنیدم نمیشه نسخه کاملشو بازی کرد چون تو سری جدید بازی های xbox کد خاصی گذاشتن که باید حتما اورجینال خریداری بشه. تا چه حد صحت داره؟
دستگاهم xbox 360

City 17
15-09-2011, 20:15
یک ویدئو که در اون تکنیک های جدید از جمله Bergkamp flick , LATW , Reverse Toe bounce , Elastico Chop , ... را به همراه نحوه انجام اون ها نشون میده .

CRIS Joon CR7
15-09-2011, 20:35

CRIS Joon CR7
15-09-2011, 20:38
آقا گيم پد رديف شد هر کي خواست بگه تا بگم:31:

CRIS Joon CR7
15-09-2011, 20:51
[QUOTE=City 17;6467548]یک ویدئو که در اون تکنیک های جدید از جمله Bergkamp flick , LATW , Reverse Toe bounce , Elastico Chop , ... را به همراه نحوه انجام اون ها نشون میده .

ببخشید بلد نبودم اینجوری شد بریم سر اصل مطلب
اصلا نمیگم شوخی کردم
سلام دوستان این سه تا فایلو با یه نرم افزار ساختم میریزید تومحل نصب دمو
شبیه ساز دسته ی 360 واسه پی سی یعنی کلاه میزاره سر بازی با همه ی گیم پدام میکاره
فقط باید اسم گیم پدتونو با اسم تو این فایل متنیه عوض کنین
بعد دیگه ردیفه به یه شرط که اول بازی صدای بیب رو بشنوید
حالا بقیه با خودتون تو بازی تنظیم کنید:31:
من همه ی بازیهارو با دسته بازی میکنم حتی بلک اوپس رو:27:
چون ویدئو پروجکشن دارم با موس وکیبرد نمیشه:41:
حالا چجوری فایلا رو پیوست کنم نه اصلا یه سایت خوب بدید آپلود کنم لینکشو بدم:19:

don mohsen
15-09-2011, 22:17
کسایی که lag دارن اینکارو بکنن.تو یک سایت خارجی زده بود نمی دونم برای شما کار کنه یانه.

وقتی وارد بازی شدید alt+Ctrl+Del رو بزنید و وارد Task manager بشید. برین تو قسمت Processes و رو fifa.exe که مربوط به بازی فیفا است کلیک راست کنید و تو قسمتset priority رو above normal یا بالاترش قرار بدین.

فقط باید هر وقت وارد بازی شدین این کارو بکنین!

Big-Boss
15-09-2011, 22:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویدئویی از قسمت نقل و انتقالات کریر منتشر شده،نکته جالبی که داره مبلغ پیشنهادی به شرایط بازیکن در تیمش هم بستگی داره مثلا برای بازیکنی که در ترکیب 11 نفره حضور داره باید پیشنهاد رو بالاتر برد.
ویدئو جدیدی هم قرار هست بزودی بیاد از سیستم آکادمی جوانان بخش کریر.

negrak
15-09-2011, 22:52
دوستان من از سایت EA دانلود کردم نسخه US
موقع Extract فایل data7.big ارور میده ... کسی میتونه کمک کنه که چطوری میتونم data7.big رو جدا دانلود کنم دوباره ؟

IranApadana
15-09-2011, 23:24
درود
من دموی فیفا 12 رو از سایت دلتافوکسی دانلود کردم و به راحتی نصب شد اما وقتی بازی رو اجرا میکنم وارد بازی میشه همون تصویر ابتدا که میاد از بازی میپره بیرون!!
کسی میدونه مشکلش چیه؟

pouyaabiboy
15-09-2011, 23:31
کمک کمک...
دوستان واسه x360 دانلود کردم ولی هرچی رو dvd رایت میزنم نشون میده که دمو fifa 12 رو کنسوله ولی وقتی play میزنم مینویسه eror disc
پارسالم همینطوری رایت زدم ( To burn more than one demo to an CD/DVD just download all the demo's you wish, then add all of them into a folder called "0000000000000000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" Create it manually. Secondly, create another new folder called "Content ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])". Now move folder "0000000000000000" into folder "Content". Should now appear like this ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). Congrats, if it does then your ready to burn. Read below for more instructions on how to burn.)
مشکل از کجا میتونه باشه ؟ به سرعت رایت که ربطی نداره ؟ آها من تا حالا کنسولمو آپدیت نکردم میتونه به این مربوط باشه ؟

mj77
15-09-2011, 23:42
اگه بخوای با کیبورد بازی کنی مشکلی نداره؟

Big-Boss
15-09-2011, 23:43
CRIS Joon CR7@ لینک بزار خب،یه چند مدل دیگه هم بچه ها گذاشتن.
pouyaabiboy@ کدام ریجن رو گرفتی؟البته فکر کنم ریجن نداشته باشه دمو،دستگاهت آخرین بار چه بازی رو تونستی اجرا کنی؟آخرین آپدیتت چی بوده؟
mj77@ از نظر اشکال شناسایی و اجرا نه راحت میشه بازی کرد،از نظر گیم پلی و بازی کردن اصلا توصیه نمیشه.

update
pouyaabiboy@ یه آپدیت کذایی سر NFS و AC:BH اومد که بازی ها رو آخرش پچ کردن یه آپدیت کینکت اومد یکی دیگه هم همراه کرایسیس 2 اومد.من خودم میدم بیرون برام آپدیت کنن اونهایی رو که آپدیت سخت افزاری نیاز داره.
شما یه سر به تاپیک XBOX360 بزن اونجا راهنماییت میکنن، به نظر من صبر کن LT 2 بیاد بعدش آپدیت کن،حتما هم بده بیرون.

pouyaabiboy
15-09-2011, 23:54
من فقط و فقط xboxo واسه fifa خریدم و آخرین بازی همین فیفا 11 بود...
حالا چیکار کنم ؟ مردم از انتظار...:41:
میتونم خودم آپدیت کنم ؟ همین امشب ؟:31:
میشه کامل توضیح بدیدو راهنمایی کنید

negrak
16-09-2011, 00:02
کسی تورنت فیفا 12 رو میتونه بزاره ؟ تورنتی باشه که بشه انتخاب کرد چه فایل هایی دانلون شن از توش چون فقط data7.big رو لازم دارم

mj77
16-09-2011, 00:24
خبری از دموی اصلاحی نیست؟ همینو دانلود کنیم؟

SevenCity
16-09-2011, 10:38
pes demo 2 رو هم دانلود کردم اصلا افت فریم ندارم 60تارو میده و به خوبی از کارت گرافیکم کار میکشه ولی با فیفا مشکل دارم فک کنم اخرشم مجبورم یه 200 ...300 تومن واسه فیفا خرج سیستمم کنم فیفا به نظر فقط با CPU کار داره
Core 2 Dou e4500 2.2GHZ
GTX 460 1GB
RAM 4GB

dr_shahrooz
16-09-2011, 10:39

ویدئویی از قسمت نقل و انتقالات کریر منتشر شده،نکته جالبی که داره مبلغ پیشنهادی به شرایط بازیکن در تیمش هم بستگی داره مثلا برای بازیکنی که در ترکیب 11 نفره حضور داره باید پیشنهاد رو بالاتر برد.
ویدئو جدیدی هم قرار هست بزودی بیاد از سیستم آکادمی جوانان بخش کریر.

تو فیفا 11 کنسول هم همینطور بود

Big-Boss
16-09-2011, 10:45
dr_shahrooz@ من که کاری بهشون نداشتم :دی از بس پیشنهادها رو رد و یا اضافه میکردن همون اول کار یه پیشنهاد درست و حسابی میدادم بازیکن رو میگرفتم!
یه نکته دیگه هم دیگه بصورت روازنه نیست ساعتی شده پیشنهاد ها هر موقع میاد که اعلام آمادگی کردن،ممکنه در طی یک روز چندین پیشنهاد در ساعات مختلف بشه.

--------------

بازی شاهکاره،مشکلات فنی دمو متاسفانه خیلی ها رو درگیر کرده بود اگه دمو رو تست میکردن قبل از عرضه این مشکلات پدید نمیومد.
همه دمو رو میدن که مخاطبین جذب بشن به سمت بازی اصلی EA کارش بر عکسه.
بخاطر یه سری تغیرات گیم پلی شاید ناآشنا به نظر بیاد ولی هر چقدر بیشتر بازی کنید بیشتر باهاش ارتباط برقرار میکنید.

Hashem 289
16-09-2011, 11:01
درود
من دموی فیفا 12 رو از سایت دلتافوکسی دانلود کردم و به راحتی نصب شد اما وقتی بازی رو اجرا میکنم وارد بازی میشه همون تصویر ابتدا که میاد از بازی میپره بیرون!!
کسی میدونه مشکلش چیه؟

دسته بازی رو از سیستم جدا کن درست میشه .

Kamyar_AnathemA
16-09-2011, 11:16
من نمی دونم چرا تو آرنا این رونی چاقال رو گذاشتن

نمیشه 4 تا تکنیک باهاش بزنی

فقط بلده برنه تو سر توپ

dr_shahrooz
16-09-2011, 11:32
عزیزم اینجا یه مکان عمومیه ها
اندکی ادب خوب چیزیه

Mehdi.ss
16-09-2011, 11:43
تو این سایت مشکل لگ رو توضیح داده ، من انجام دادم بهتر شد
گزینه vsync رو از ستینگ بازی غیر فعال کنید و از کنترل پنل کارت گرافیک فعالش کنید
به مسیر زیر بروید
Nvidia Control Panel /manage 3d settings
بعد add رو بزنید و ادرس فایل اجرایی فیفا رو بدید
بعد از گزینه های پایین triple buffering و vertical sync رو آن کنید و apply رو بزنید
راه حل بعد هم اینه
فیفا رو اجرا کنید و در حال اجرا دکمه ویندوز رو بزنید و CTRL + ALT + DELETE رو بزنید و به سر برگ processes بروید
در این قسمت فیفا رو پیدا کنید ، روی فیفا کلیک راست کنید و از گزینه set priority این قسمت رو از از normal به high تغییر بدید

البته بازی تو ویندوز 7 بهتر اجرا میشه
منبع

mj77
16-09-2011, 11:55
بازی خیلی توپه.چمن عالی هستش.فقط پیراهن بازیکنان و مخصوصا شماره پشت بازیکنان کمی تو بعضی تصاویر بزرگه و تو ذوق میزنه..

Gregar
16-09-2011, 11:57
pes demo 2 رو هم دانلود کردم اصلا افت فریم ندارم 60تارو میده و به خوبی از کارت گرافیکم کار میکشه ولی با فیفا مشکل دارم فک کنم اخرشم مجبورم یه 200 ...300 تومن واسه فیفا خرج سیستمم کنم فیفا به نظر فقط با CPU کار داره
Core 2 Dou e4500 2.2GHZ
GTX 460 1GB
RAM 4GB

تابلوئه مشکل از cpu ته . من کارتم ATI 5670 روی تهش بازی میکنم .
البته خدا کنه با نسخه اصلی مشکل پیش نیاد . چون چمن سه بعدی که اضافه بشه واقعا بازی سنگین میشه . حالا یه سوال این چمن سه بعدی واقعا هست یا ما رو گذاشتن سر کار ؟ تو Gamescom که داشت .

Armin 7
16-09-2011, 12:03
گزینه vsync رو از ستینگ بازی غیر فعال کنید و از کنترل پنل کارت گرافیک فعالش کنید
به مسیر زیر بروید
بعد از گزینه های پایین triple buffering و vertical sync رو آن کنید و apply رو بزنید
راه حل بعد هم اینه
فیفا رو اجرا کنید و در حال اجرا دکمه ویندوز رو بزنید و CTRL + ALT + DELETE رو بزنید و به سر برگ processes بروید
در این قسمت فیفا رو پیدا کنید ، روی فیفا کلیک راست کنید و از گزینه set priority این قسمت رو از از normal به high تغییر بدید

منبع

مهدی جان دمت گرم دادا

مشکل منم حل شد

فقط اگه راه حل درست درمونی برا دســتــــه پیدا کردی ما رو هم خبر کــــــــن

سپــــــــــاسگذارم.

alone_boy
16-09-2011, 12:09

سپــــــــــاسگذارم.
توی این سایت آموزشش رو گذاشته و مثل این که کار هم میکنه(البته تبلیغ نباشه ها.من خودم عضوش هم نیستم)

meysad
16-09-2011, 12:15
سلام . من مشکل دستم رو حل کردم ولی نمیتونم دکمه هاش رو تغییر بدم ؟ مثلاً پاس رو بزارم همون ضربدر خودمون . آیا راهی داره ؟

mj77
16-09-2011, 12:15
به مسیر زیر بروید
راه حل بعد هم اینه

منبع

منظور از لگ چیه؟ این مراحل اگه رو گرافیک 450gts انجام بشه بازی بهتر اجرا میشه؟ من تفاوتی ندیدم؟

sarukhan
16-09-2011, 12:19
درود
دوستانی که دمو رو بازی کردن بگن ایا tactical defending روی اوانتاژ های داور تاثیری گزاشته ؟
داور همچنان مثل فیفا ۱۱ راه به راه به نفع cpu اوانتاژ می ده ؟

mrbahram
16-09-2011, 12:20
sسلام کسی خبر نداره عکس العمل ea به کند بودن بازی چیه ایا تو نسخه اصلی سرعت و تغییر میدن یا ما خودمونو تغییر بدیم
وقتی فوتبال جام باشکاه ها رو از تلویزیون نگاه می کنیم واقعا شبیه فیفاست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فقط یه مقدار سرعت دویدن با سرعت توپ تو واقعیت بیشتره ...حالا کدومشون مشکل داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Masоud
16-09-2011, 12:32
FIFA 12 GamePad Fix Tool

Have you ever wondered why EA Sports disabled most of GamePads to be used in FIFA 12 PC Demo? If so, you’re not the same. As the demo got released today, we’ve seen many unhappy user stating on forums that they can’t play FIFA 12 Demo because the game crashes/is not recognizing their GamePad!

So there you go. We have solution, and that is GamePad Fix for FIFA 12 PC Demo!

This small but very useful program can be downloaded from here:

But before you get it, you should first install Visual Basic 6 runtime files which are required to run our software. Get VB 6 runtimes here: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از ضمیمه دانلود کنید.

موفق باشید :40:

kaka-23
16-09-2011, 12:32
اینو دان کنید
گیم پد کره (kare) میشه :31:

SevenCity
16-09-2011, 12:50
هنوز کسی موفق به تنظیم کیبورد نشده!؟

---------- Post added at 01:50 PM ---------- Previous post was at 01:47 PM ----------

تابلوئه مشکل از cpu ته . من کارتم ATI 5670 روی تهش بازی میکنم .
البته خدا کنه با نسخه اصلی مشکل پیش نیاد . چون چمن سه بعدی که اضافه بشه واقعا بازی سنگین میشه . حالا یه سوال این چمن سه بعدی واقعا هست یا ما رو گذاشتن سر کار ؟ تو Gamescom که داشت .

CPUت چیه
3D Grass رو که راحت میتونن بزارن و میشه Disableَ کرد

Mehdi.ss
16-09-2011, 13:12
مهدی جان دمت گرم دادا

مشکل منم حل شد

سپــــــــــاسگذارم.
برای تنظیم دسته میتونی از فایل فیفا 11 استفاده کنی
فایل buttonDataSetup.ini رو از پوشه سیو فیفا 11 ( که قبلا تنظیم کردی ) با notepad باز کن
C:\Documents and Settings\Mss\My Documents\FIFA 11
محتویاتشو کپی کن و بریز داخل فایل buttonData.ini در محل نصب فیفا 12 و سیوش کن
C:\Program Files\EA Sports\EA SPORTS FIFA 12 Demo\Game\buttonData.ini
من این کارو کردم درست شد

Masоud
16-09-2011, 13:13
هنوز کسی موفق به تنظیم کیبورد نشده!؟[COLOR="Silver"]

سلام

تنظیم کیبورد که خیلی ساده اس . وقتی بازی شروع شد Esc رو بزنید و در قسمت Game Settings گزینه ی Controllers رو انتخاب کنید . سپس در صفحه ای که باز میشه کلید Ctrl رو فشار بدید تا به صفحه ی بعد که همون صفحه ی تنظیمات کلیدها هستش برید . بعدش میتونید در دو حالت Defence و Attack کلید ها رو تنظیم کنید.

H A M A S
16-09-2011, 13:34
یه سوال بینابینی که دارید بازی میکنید!
چار فیفا به خرید امتیاز این همه لیگ-امیتاز چمپیونز لیگ اروپا رو نمیخره؟؟

FCBarcelona.ir
16-09-2011, 13:40
فکر کنم یکی از چیزایی که باعث شده دویدن بازیکنا تو فیفا 12 یه جوری به نظر بیاد، این تنظیم Analog Sprint ه. تو فیفا 11 بازیکن بسته به میزان گرفتن جهت، با سرعتهای متفاوت می دوید، در واقع موقع حرکت کردن، سرعتش از 0 شروع می شد و به ماکزیمم می رسید. تو فیفا 12 این گزینه به طور پیش فرض خاموشه و بازیکن 2 حالت داره: ایستا یا دویدن. من این رو روشن کردم، بازی بیشتر به دلم نشست.

Masоud
16-09-2011, 13:42
یه سوال بینابینی که دارید بازی میکنید!
چار فیفا به خرید امتیاز این همه لیگ-امیتاز چمپیونز لیگ اروپا رو نمیخره؟؟
سلام

فکر کنم به این دلیل هستش که PES امتیاز چمپیونز لیگ رو برای مدت 5 سال خریده و در این مدت فیفا نمیتونه ازش استفاده کنه.

Hashem 289
16-09-2011, 13:46
سلام به همگی
من برخلاف بعضی از بچه ها خیلی حال کردم با بازی اصلا اونجوری که گفتن پاس دادن یا حرکات بازیکنها کند نیست
فکر میکنم cpu خوبی برای اجرای این بازی ندارید به همین دلیل هم هست که کسایی که نسخه کنسول رو بازی میکنن
تعریف میکنن چون شرکت سازنده از قدرت سخت افزار اطلاع داشته و رندر کرده .
cpu سیستم من AMD Phenom 2 x4 970 تقریبا یک هفته هست که پردازنده اینتلمو عوض کردم و واقعا تجربه جالبی هستش کار با این پردازنده .
دوستانی که با دسته مشکل دارند یا وارد بازی نمیتونن بشن از این راهنمایی استفاده کنن .

اگر قسمت fifaconfig براتون باز نمیشه میتونید از fifasetup_default استفاده کنید برای تغییر رزولیشن بازی مثل عکسی که براتون
گذاشتم .

hamidkabiri6270
16-09-2011, 13:47
خبری از دموی اصلاحی نیست؟ همینو دانلود کنیم؟

از این لینک استفاده کن.من دانلود کردم مشکلی نداشت:

Gregar
16-09-2011, 13:54
هنوز کسی موفق به تنظیم کیبورد نشده!؟

---------- Post added at 01:50 PM ---------- Previous post was at 01:47 PM ----------

CPUت چیه
3D Grass رو که راحت میتونن بزارن و میشه Disableَ کرد

AMD Phenom II X4 955 3.2GHz

منظورم این بود که حیفه که چمن سه بعدی داشته باشه و نشه باهاش بازی کرد .

Gregar
16-09-2011, 14:01
سلام به همگی
من برخلاف بعضی از بچه ها خیلی حال کردم با بازی اصلا اونجوری که گفتن پاس دادن یا حرکات بازیکنها کند نیست
فکر میکنم cpu خوبی برای اجرای این بازی ندارید به همین دلیل هم هست که کسایی که نسخه کنسول رو بازی میکنن
تعریف میکنن چون شرکت سازنده از قدرت سخت افزار اطلاع داشته و رندر کرده .
cpu سیستم من AMD Phenom 2 x4 970 تقریبا یک هفته هست که پردازنده اینتلمو عوض کردم و واقعا تجربه جالبی هستش کار با این پردازنده .
دوستانی که با دسته مشکل دارند یا وارد بازی نمیتونن بشن از این راهنمایی استفاده کنن .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر قسمت fifaconfig براتون باز نمیشه میتونید از fifasetup_default استفاده کنید برای تغییر رزولیشن بازی مثل عکسی که براتون
گذاشتم .

میشه بگی چه ربطی به قدرت cpu داره . مال من 955 هستش و هیچ مشکلی نداره ولی با این حال اونقدرها با بازی حال نکردم .
فقط از نظر من بازی یه مشکلاتی داره و یه مزایایی . که البته مزایاش به مشکلاتش میارزه . مشکلاتش هم که تو فیفا های قبلی عادت کردیم و فیفا هم هیچ وقت درستش نمیکنه .
در کل این دمو چنان منو حال نیاورد . منتظر نسخه اصلی هستم ببینم چه میخواد بکنه .

راستی پی سی بازها که باید بیشتر از این نسخه خوششون بیاد . میدونین که چرا میگم .
ولی مثل اینکه کنسول بازها بیشتر حال کردن باهاش . نکنه کنسول چیزی اضافه داره ما خبر نداریم .

Marshall_
16-09-2011, 14:11
دریبل برکمپ رو خز کردن بخدا! اصلا سخت نیست زدنش! من فکر کنم تا حالا به صورت ناخودآگاه ، 3 بار دریبل برکمپ زدم!!

==========

نسخه ها یکی هستن! ولی چون روی کنسول دیگه مشکلاتی مثل lag و game pad وجود نداره ، آدم با خیال راحت تری میتونه بازی کنه.

من که خودم به شخصه واقعا حال کردم با دموی پی سی

Hashem 289
16-09-2011, 14:13
میشه بگی چه ربطی به قدرت cpu داره . مال من 955 هستش و هیچ مشکلی نداره ولی با این حال اونقدرها با بازی حال نکردم .
فقط از نظر من بازی یه مشکلاتی داره و یه مزایایی . که البته مزایاش به مشکلاتش میارزه . مشکلاتش هم که تو فیفا های قبلی عادت کردیم و فیفا هم هیچ وقت درستش نمیکنه .
در کل این دمو چنان منو حال نیاورد . منتظر نسخه اصلی هستم ببینم چه میخواد بکنه .

راستی پی سی بازها که باید بیشتر از این نسخه خوششون بیاد . میدونین که چرا میگم .
ولی مثل اینکه کنسول بازها بیشتر حال کردن باهاش . نکنه کنسول چیزی اضافه داره ما خبر نداریم .

فوتبال fifa نسبت به konami بیشتر از پردازنده کار میکشه و اینکه مقدار و نوع رم و گرافیک هم برای اجرای بازی
خیلی مهم هستش ، دوست عزیز در کنسول همونطوری که گفتم شرکت بازی سازی از مقدار و قدرت سخت افزار کنسول با خبر هست و به همون شکل رندر میکنه و کسایی که از کنسول استفاده میکنن مشکلاتی که شما در اجرای
بازی میبینید رو ندارند و اگر کلا با اجراش مشکل ندارید و به خوبی سیستمتون جواب میده و سبک بازی انتظارات شما رو
برآورده نکرده مسئله چیز دیگه است ..
به نظرم هوش بازیکنان در دفاع کردن بهتر شده ، حرکات واقعی تر هستش و سرعت بازی بیشتر به واقعیت نزدیک شده .

H A M A S
16-09-2011, 15:24
سلام

فکر کنم به این دلیل هستش که PES امتیاز چمپیونز لیگ رو برای مدت 5 سال خریده و در این مدت فیفا نمیتونه ازش استفاده کنه.

خب این یه جور انحصار گرایی هست!
توی اروپا و آمریکا قوانین ضد تراست(انحصار گرایی)نمیتونه مانع این بشه؟؟

Masоud
16-09-2011, 15:36
خب این یه جور انحصار گرایی هست!
توی اروپا و آمریکا قوانین ضد تراست(انحصار گرایی)نمیتونه مانع این بشه؟؟
سلام

خب بنظر همینطور هم باید باشه ! وقتی شما امتیاز چیزی رو با قیمت و مدت معین میخرید در اون مدت طبیعیه که کس شخص دیگه ای نمیتونه ازش استفاده کنه.

hamidkabiri6270
16-09-2011, 17:08
به مسیر زیر بروید
راه حل بعد هم اینه

منبع

دوستانی که مشکل لگ دارند در بازی راه حل این دوستمون مشکل لگ بازی من را کاهش داد حتما امتحان کنید.

SevenCity
16-09-2011, 18:09
از همون زمانی که دموی فیفا 11 رو بازی کردم legendary رو تو هر بازی میبردم با اینکه انقلابی شده بود واسه فیفای PC ولی هوش فیفا 12 یه جورایی به نظرم خیلی قویتر شده و شبیه انسان بازی میکنه هر چند بعضی حرکاتش مثه از گوش حرکت کردن و به سمت بیرون محوطه پاس رو به عقب دادنش رو هی تکرار میکنه ولی واقعا قویتر شده فیفا 12 با تمام ایرادهاش واقعا آپدیت فوقالعاده ی فیفا11ست معلومه فیفا به حرف یوزرهاش دقیقا گوش میده و اصلاح میکنه حتی باگهایی که تو منوها هم داشت برطرف کرده

Gregar
16-09-2011, 18:20
فوتبال fifa نسبت به konami بیشتر از پردازنده کار میکشه و اینکه مقدار و نوع رم و گرافیک هم برای اجرای بازی
خیلی مهم هستش ، دوست عزیز در کنسول همونطوری که گفتم شرکت بازی سازی از مقدار و قدرت سخت افزار کنسول با خبر هست و به همون شکل رندر میکنه و کسایی که از کنسول استفاده میکنن مشکلاتی که شما در اجرای
بازی میبینید رو ندارند و اگر کلا با اجراش مشکل ندارید و به خوبی سیستمتون جواب میده و سبک بازی انتظارات شما رو
برآورده نکرده مسئله چیز دیگه است ..
به نظرم هوش بازیکنان در دفاع کردن بهتر شده ، حرکات واقعی تر هستش و سرعت بازی بیشتر به واقعیت نزدیک شده .

هوش بازیکنا رو که گفتی منظورت بازیکنهای حریف بود دیگه ؟ چون بازیکنهای خودی تو Legendary مثل مرغ اینور و اونور میرن و نمیتونن توپ رو بگیرن .
حرکات بدون توپ رو دیدی ؟ موقع contain و jockey رو هم دیدی ؟ به نظرت واقعی تر شده ؟ :13:نگو که دیگه سر خوردن بازیکنا رو نمیبینی .
هر چند لااقل از فیفا 11 بهتر شده .
من میگم عادلانه قضاوت کنید . EA یه نسخه درپیت از فیفا 12 رو داده بیرون بهش گفته دمو . تازه اینی که ما اینقدر ازش تعریف میکنیم دموشه چه برسه به خودش .
خواهشا تعصبی نگاه نکنید . واقع گرایانه باشید . چون خیلی ها نقد های شما رو میخونن و انتظارشون از بازی زیاد میشه و اگه یه وقت انتظارشون براورده نشه از فیفا دل زده میشن .
نسخه دمو یه مشکلاتی داره که مطمئنم بیشترش تو نسخه اصلی رفع میشه .

undercover
16-09-2011, 19:11
از دوستان کسی میدونه چه جوری میشه فایلهای دانلود شده رو بر روی دی وی دی رایت کرد به طوریکه برا 360 قابل اجرا باشه من از طریق لین زیر دمی فیفا رو برای 360 دانلود کردم وبر روی یک دی وی دی 5 گیگ رایت کردم ولی اجرا نشد خیلی ممنون میشم کمک برسانید

mj77
16-09-2011, 19:17
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینو دان کنید
گیم پد کره (kare) میشه :31:
این چیکار میکنه؟

kaka-23
16-09-2011, 19:24
واسه ردیف کردن گیم پد
دیگه از بازی نمیپره بیرون

آفا این بازیکنا چرا اینقدر کندن ؟
راهی نداره درست شه ؟

Big-Boss
16-09-2011, 19:31
اورتون شریک تجاری جدید EA برای فیفا 12

mj77
16-09-2011, 19:41
خوب مشکل دسته حل شد.

خیلی راحت میشه اینکارو از ButtonData.ini انجام شد البته این کار یک دفعه پیدا شد با آزمایش !

اول که این فایل رو باز کنیم می بینیم که نام چندین گیم پد گذاشته شده در لیست ساپورت. خوب ما هم اسم دستمون رو داخل اونجا قرار میدیم!!!

من مال خودم رو که اسمش USB Network Joystick هست رو قرار دادم.دیگه نمی دونم دسته شما چیه.بهتره از روشی که یکی از دوستان گذاشته بود و من هم میزارم برین تا نام دسته شما در محیط ویندوز عوض بشه.

اول regedit رو در run تایپ کنید تا وارد ریجستری بشید!!!
بعد مسیر زیر رو دنبال کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو هر یکی از فولدر ها که دورشون مستطیل قرمز کشیدم یک گزینه هست به نام OEMName که در عکس هم دیده میشه.
هر کدوم از این فولدر ها که OEMName شون اسم دسته شما رو داشت, اسم زیر رو جایگزین میکنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا بازی فکر میکنه که شما دسته لاجیتک رو دارین!!!
دوم وارد تنظیمات اصلی بشین و دسته ی لاجیتکی که دکمه هاش شماره هست رو انتخاب کنید و بعداعمال تغییرات کنید

اگه یکم توجه در فایل ButtonData.ini کنید میبینید که در پایین تر جایگزین شماره هارو با دسته های xbox زده. حالا این مهمه که شماره های دستتون به چه صورت هست.از جمله تریگر ها (R1 R2 و L1 L2 ) دکمه های استارت و سلکت.

اگه بخوایم دسته های xbox رو PS مغایر بدیم این شکلی میشه:

مربع = X دایره= B ضربدر= A مثلث=Y
RB=R1 LB=L1 RT=R2 LT=L2

برای دسته من ==>شماره 1 =Y شماره 2 =B شماره 3= A شماره 4 = X
RB=8 LB=7 RT=6 LT=5 هستند.
اگه توعکس دسته لاجیتک تو تنظیمات نگاه کنید شماره های دسته فرق میکنه برای همین وقتی وارد بازی میشین B به جای A کار میکنه چون گفتم جابهجاست!

سوم: حالا این فایل ButtonData.ini منو دانلود کنید و در sسه پوشه Game و Fifasetup و FIFA 12 در My ducuments
جایگزین کنید. الن خودتون می تونید با توجه به شماره دسته ی خودتون اونو ویرایش کنید.

این فایل برای دسته خودم هست که دکمه هاشو براتون گفتم. اگه جابه جا بود خودتون باید درست کنید.

توجه: برای ذخیره کردن فایل حتما یک بک آپ بگیرید. بعدش به صورت مستقیم ذخیره نمیشه و از شما آدرس میخواد.یه جا دیگه سیو کنید و بعد جایگزین کنید.

در عکس شماره یک اسم دسته خودم هست که اضافه کردم
شماره دو همونجاییه که برای دکمه ها باید جایگزین کنید که با کمی دقت می فهمید فقط شماره ها رو باید عوض کنید.
+
+
چهارم:حالا وارد بازی بشین و برای این گفتم اسم دسته رو عوض کنید تا دیگه نام دکمه های xbox رو نده! دقیقا دکمه های نشون داده شده مثل مال شما میشند!به صورت عددی!ولی اگه جای دکمه ها رو در تنظیمات داخل بازی عوض کنید شاید بگه با شماره 2 انتخاب کنید و 3 کار میکنه و فقط به خاطر تغییر داخل بازی اشتباه ظاهری میکنه بازی!
فقط باید هر دفعه نوع جایگیری دکمه ها و وظیفه ها در دسته رو در اول بازی که میاد باید اعمال کنید.

اینم فایل ButtonData.ini من: حجم 6 کیلوبایت

کپی برداری فقط با منبع یعنی forum.p30world.com و نام کاربریم don mohsen مانعی ندارد!
دوستان من نرم افزار گیم پد نصب کردم مشکل بیرون امدن از بازی حل شد ولی هرچی تغییرات تو button setup انجام میدم بازی کلید ها عوض نمیشه؟

Gregar
16-09-2011, 19:54
از دوستان کسی تاحالا tactical defending رو قشنگ یاد گرفته ؟ جوری که بشه تو Legendary بازی کرد .

kaka-23
16-09-2011, 20:00
از دوستان کسی تاحالا tactical defending رو قشنگ یاد گرفته ؟ جوری که بشه تو Legendary بازی کرد .

فک نکنم :20:
آقا یه ذره با این تنظیمات که تو قسمت controler هست ور برین مشکل پاس کندش حل میشه

don mohsen
16-09-2011, 20:24
دوستان من نرم افزار گیم پد نصب کردم مشکل بیرون امدن از بازی حل شد ولی هرچی تغییرات تو button setup انجام میدم بازی کلید ها عوض نمیشه؟

این روش نیاز به نرم افزاری ندارد! خیلی ساده و از ریجستری و ButtonData.ini درست میشه!!

برای اعمال تغییرات ButtonData.ini یک مسیر دیگه می خواد و مستقیم ادیت نمیشه. شما باید یه جا دیگه سیو کنی و

بعد تو سه محیطی که گفتم کپی و جایگزین کنید!

mj77
16-09-2011, 20:47
این روش نیاز به نرم افزاری ندارد! خیلی ساده و از ریجستری و ButtonData.ini درست میشه!!

برای اعمال تغییرات ButtonData.ini یک مسیر دیگه می خواد و مستقیم ادیت نمیشه. شما باید یه جا دیگه سیو کنی و

بعد تو سه محیطی که گفتم کپی و جایگزین کنید!
مرسی دوست عزیز درست شد فقط تنظیمات مشکل دارم تو کدوم button data تغییر بدم اعمال شه آخه همشو تغییر میدم نمیشه؟ لطف میکنی از واسه خودت تغییر بدی واسم بزاری؟
واسه خودم 1=A
B=2
X=3
Y=4

Kamyar_AnathemA
16-09-2011, 21:34
فکر کنم یکی از چیزایی که باعث شده دویدن بازیکنا تو فیفا 12 یه جوری به نظر بیاد، این تنظیم Analog Sprint ه. تو فیفا 11 بازیکن بسته به میزان گرفتن جهت، با سرعتهای متفاوت می دوید، در واقع موقع حرکت کردن، سرعتش از 0 شروع می شد و به ماکزیمم می رسید. تو فیفا 12 این گزینه به طور پیش فرض خاموشه و بازیکن 2 حالت داره: ایستا یا دویدن. من این رو روشن کردم، بازی بیشتر به دلم نشست.

روشن کردن این گزینه حالا یکم اوضاع رو بهتر میکنه اما همچنان من مشکل دارم با این بازی

سرعت کم بازی

سرعت کم پاس ها . انگار پاس ها روی منوال هست

نوع دویدن که شده مثل پی ای اس

من که خوشم نیومد از این دمو

فیفا 11 برام بهتره

تنها برتریه این بازی برا من همین تکنیک هاش هست که همونارو فقط تمرین میکنم

وگرنه 1 دست که آنلاین فیفا 11 میزنم خیلی بهم میچسبه بعد از 9 ماه بازی کردنش تا این دمو که 2 روزه اومده

پیر میشی تا میرسی دم دروازه حریف

انگار سرعت دویدن همه بازیکن ها اندازه هم هستش و هیچ کس نسبت به بقیه برتری نداره

Gregar
16-09-2011, 22:15
روشن کردن این گزینه حالا یکم اوضاع رو بهتر میکنه اما همچنان من مشکل دارم با این بازی

سرعت کم بازی

سرعت کم پاس ها . انگار پاس ها روی منوال هست

نوع دویدن که شده مثل پی ای اس

من که خوشم نیومد از این دمو

فیفا 11 برام بهتره

تنها برتریه این بازی برا من همین تکنیک هاش هست که همونارو فقط تمرین میکنم

وگرنه 1 دست که آنلاین فیفا 11 میزنم خیلی بهم میچسبه بعد از 9 ماه بازی کردنش تا این دمو که 2 روزه اومده

پیر میشی تا میرسی دم دروازه حریف

انگار سرعت دویدن همه بازیکن ها اندازه هم هستش و هیچ کس نسبت به بقیه برتری نداره

شاید سرعت دویدنشون تقریبا مثل هم باشه (البته اون هم تقریبا فرق میکنه) ولی بازیکن های speedster مثل دنی الوز به راحتی بالا بودن سرعتشون دیده میشه .

---------- Post added at 11:15 PM ---------- Previous post was at 11:14 PM ----------

فک نکنم :20:
آقا یه ذره با این تنظیمات که تو قسمت controler هست ور برین مشکل پاس کندش حل میشه

چرا بابا من چند نفری رو شنیدم تو همین تاپیک میگن رو legendary به راحتی میبرن . تازه تو یوتوب هم چند نفری فیلم گذاشتن از بازیشون واقعا عالی بازی میکنن .

mrbahram
16-09-2011, 22:51
سلام منم با تنظیمات درون controler تونستم سرعت پاسها رو بالا ببرم حالا میگم فیفا 12 بجز استایل بازیکنا ایرادی نداره

don mohsen
16-09-2011, 23:06
مرسی دوست عزیز درست شد فقط تنظیمات مشکل دارم تو کدوم button data تغییر بدم اعمال شه آخه همشو تغییر میدم نمیشه؟ لطف میکنی از واسه خودت تغییر بدی واسم بزاری؟
واسه خودم 1=A
B=2
X=3
Y=4

بفرما عزیز:

مطابق سفارش شما!

فقط یه چیزی اینکه تو این تنطیمات که گزاشتم

LB=7
LT=5
RB=8
RT=6

هستش اگه مال شما فرق میکنه بگو درست کنم!

mj77
16-09-2011, 23:42
بفرما عزیز:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمطابق سفارش شما!

فقط یه چیزی اینکه تو این تنطیمات که گزاشتم

LB=7
LT=5
RB=8
RT=6

هستش اگه مال شما فرق میکنه بگو درست کنم!
دوست عزیز اینو هم توی document بریزم و هم تو پوشه گیم بازی؟
تو منو بازی کلید جهت بالا خودش خودکار بالا میره؟
اول بازی میپرسه دسته رو حالت classic بزارم؟

IranApadana
17-09-2011, 00:17
آیا میشه با دسته هم بازی کرد؟
اگه آره چطور؟
آخه دسته که وصل باشه از بازی میپره بیرون

Masоud
17-09-2011, 00:24
آیا میشه با دسته هم بازی کرد؟
اگه آره چطور؟
آخه دسته که وصل باشه از بازی میپره بیرون

سلام

روش حل مشکل دسته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sarukhan
17-09-2011, 05:09
درود
دوستانی که دمو رو بازی کردن بگن ایا tactical defending روی اوانتاژ های داور تاثیری گزاشته ؟
داور همچنان مثل فیفا ۱۱ راه به راه به نفع cpu اوانتاژ می ده ؟

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mr.Vahid
17-09-2011, 08:18
من با دسته xbo360بازی میکنم.الان شده مثل xbox تازه وقتی توپ میخوره به تیرک shake هم میده.به تنظیم کردن هم نیازی نیست .تا وصل کنی تو بازی میشناسه.پیشنهاد میکنم اگه میخواین لذت نهایی بازی رو ببرین یه دستهxbox سیم دار بگیرین وخودتون رو خلاص کنین.فراموش نکنین که اجرای تمام skills بازی فقط با این دسته امکان پذیره.

Spaniuly
17-09-2011, 08:41
من با دسته xbo360بازی میکنم.الان شده مثل xbox تازه وقتی توپ میخوره به تیرک shake هم میده.به تنظیم کردن هم نیازی نیست .تا وصل کنی تو بازی میشناسه.پیشنهاد میکنم اگه میخواین لذت نهایی بازی رو ببرین یه دستهxbox سیم دار بگیرین وخودتون رو خلاص کنین.فراموش نکنین که اجرای تمام skills بازی فقط با این دسته امکان پذیره.
من دسته ویه را دارم الان طوری کانفیگ کردم که شده عین دسته اورجینال قابل ساپورت Axis های چپ و راست رو هم درست تنظیم کردم شده درست مثل دسته ایکس باکس همه تکنیک ها رو هم می زنم با کمی دقت در مپ buttonData میشه هر دسته ای رو کانفیگ کرد استفاده از ستینگ فیفا 11 اصلا کارایی نداره نمیدونم مسعود عزیز چطوری استفاده می کنه ازش برای من که کار نکرد تنها راه تغییر و کانفیگ کردن فایل Button Data هست

Masоud
17-09-2011, 10:39
من دسته ویه را دارم الان طوری کانفیگ کردم که شده عین دسته اورجینال قابل ساپورت Axis های چپ و راست رو هم درست تنظیم کردم شده درست مثل دسته ایکس باکس همه تکنیک ها رو هم می زنم با کمی دقت در مپ buttonData میشه هر دسته ای رو کانفیگ کرد استفاده از ستینگ فیفا 11 اصلا کارایی نداره نمیدونم مسعود عزیز چطوری استفاده می کنه ازش برای من که کار نکرد تنها راه تغییر و کانفیگ کردن فایل Button Data هست
سلام

آرمان جان از Axis های واسه Pace Control و Finesse Shot استفاده میکنی ؟

Spaniuly
17-09-2011, 11:28
سلام

آرمان جان از Axis های واسه Pace Control و Finesse Shot استفاده میکنی ؟

آرمین هستم مسعود جان:10:
Pace Control دکمه LT
Finesse Shot هم روی RB هست
البته من بعد اینکه وارد بازی می شم جای RT رو با RB عوض می کنم

Axis ها همون آنالوگ ها هستند البته نمی دونم این جریان رو می دونید با نه دسته های بازی کلا سیستم مپ کیتشون فرق داره یعنی یکی دکمه مثلا Y رو دکمه 4 دسته میذاره یکی میذاره 1 واسه همون کانفیگ ها به هم نمی خورن داخل فایل BottunData هم میبینید یه سری کد هست اونها کانفیگ های مختلف گیم پد های مختلف هستند شما یکی از کانفیگ ها رو می بایست متناسب با دسته بازیتون تغییرات بدید مثلا Right Stick یا به اصطلاح Axis سمت راست من جای UP با LEFT و Right با Down جابجا بودن که دستی درستشون کردم اونم واسه اینکه بتونم تکنیک هایی که با آنالوگ راست انجام میشه رو درست اجرا کنم همه دکمه ها وجود دارن توی مپ دکمه های 11 و 12 هم همون L3 و R3 هستند.

ساده بگم واسه کانفیگ کردن شما چند تا مرحله پیش رو دارید اول مشخص کردن اسم دقیق دسته که البته کار جالب اینه برید توی regedit اسم دسته رو به دلخواه عوض کنید من نوشتم Viera بعد همین کلمه انتخابی رو مثلا بیایید توی اون کد ها بذارید می تونید مثلا به جای یکی از گیم پدهای پیش فرض بنویسید با این کار دیگه از بازی نمی پره بیرون ولی قدم بعد اصلاح جای دکمه ها هست شما باید بدونید که شماره هر کدوم از کلیدهاتون چنده از توی کنترل پنل هم می تونید تمام دکمه ها رو اعم از سلکت و استارت و ... رو تشخص بدید شماره دکمه رو بعد توی اون ButtonData برید دستی تایپ کنید مثلا اگه دکمه پاس دز عمق شما دکمه شماره 4 باشه جلوش بنویسید Y توی دکمه های به قول معروف دایره و ضربدر هم ببینید کدوم هستند همیشه دایره(اسم قدیمیش رو گفتم توی ایکس باکس جای دایره دکمه قرمز رنگه که B هست اسمش) کار کنسل کردن و به عقب رفتن رو انجام میده توی منوی بازی.
دکمه ضربدر (PS) یا همون A (تو ایکس باکس) هم کار اوکی کردن و انتخاب (Enter) رو انجام میده توی باتون دیتا شما همیشه دو تا دارید پائینی ما منو هست جلوش هم نوشته CANCEL واسه یکی هم نوشته SELECT اینها رو هم درست تنظیم کنید.

دقت کنید کوچکترین میس مچ باعث میشه به بازی نره خالی گذاشتن حتی یک دکمه توی مپ باعث میشه داخل بازی نره واسه تنظیم آنالوگ راست هم برید توی بازی و توی قسمت اول بازی که تمرین میکنه در یک جهت حرکت کنید و توی همون جهت آنالوگ راست رو بدید جلو اگه جلو بندازه جاش درسته اگه به ه جهت دیگه انداخت پس جاش درست نیست پس باید اونها رو دقیق تنظیم کنید نگاشت ها رو درست بنویسید می تونید توی باتون دیتا اصلاح کنید همه چیز رو این بهترین شیوه هست شاید به نظر سخت باشه ولی اگه یه بار خودتون انجام بدید می بینید که فوق العاده کار ساده ای هست. حتی اگه خواستید بگید تا خودم براتون فایل کانفیگ رو بسازم ولی خیلی ساده اس برای نسخه PC اصلی هم احتمالا اینطوری باشه و مجبور بشید استفاده کنید از این روش

dr_shahrooz
17-09-2011, 11:44
بچه ها precision dribbling رو چطور میشه انجام داد ؟

Kamyar_AnathemA
17-09-2011, 12:10

Skill Moves هارو با همه گیم پد ها میشه انجام داد
هیچی نیست که من انجام نداده باشم . حتی Multi Skills که شامل ترکیب چند تا تکنیک با هم هست

من که از داخل همون فابل متنی همرو تنظیم کردم و اصلا داخل بازی نیازی نیست که چیزیو عوض کنم و همش درسته

فقط گیم پد من یک مشکلی که داره اینه که دکمه های LT و RT با هم کار نمی کنن . یعنی تو آموش اول بازی به Running Jockey که میرسم چون نمی تونم از این 2 تا دکمه استفاده کنم همرمان . جلوترنمیتونم برم و بقیه آموزش هارو انجام بدم:31:

kaka-23
17-09-2011, 12:17
آقا تو یوتیوب نیگا که میکنی خیلی پاساشون سریع تر و قوی تره
اینجا چرا نیست !!!!

Masоud
17-09-2011, 12:49
آرمین هستم مسعود جان:10:
Pace Control دکمه LT
Finesse Shot هم روی RB هست
البته من بعد اینکه وارد بازی می شم جای RT رو با RB عوض می کنم

Axis ها همون آنالوگ ها هستند البته نمی دونم این جریان رو می دونید با نه دسته های بازی کلا سیستم مپ کیتشون فرق داره یعنی یکی دکمه مثلا Y رو دکمه 4 دسته میذاره یکی میذاره 1 واسه همون کانفیگ ها به هم نمی خورن داخل فایل BottunData هم میبینید یه سری کد هست اونها کانفیگ های مختلف گیم پد های مختلف هستند شما یکی از کانفیگ ها رو می بایست متناسب با دسته بازیتون تغییرات بدید مثلا Right Stick یا به اصطلاح Axis سمت راست من جای UP با LEFT و Right با Down جابجا بودن که دستی درستشون کردم اونم واسه اینکه بتونم تکنیک هایی که با آنالوگ راست انجام میشه رو درست اجرا کنم همه دکمه ها وجود دارن توی مپ دکمه های 11 و 12 هم همون L3 و R3 هستند.

ساده بگم واسه کانفیگ کردن شما چند تا مرحله پیش رو دارید اول مشخص کردن اسم دقیق دسته که البته کار جالب اینه برید توی regedit اسم دسته رو به دلخواه عوض کنید من نوشتم Viera بعد همین کلمه انتخابی رو مثلا بیایید توی اون کد ها بذارید می تونید مثلا به جای یکی از گیم پدهای پیش فرض بنویسید با این کار دیگه از بازی نمی پره بیرون ولی قدم بعد اصلاح جای دکمه ها هست شما باید بدونید که شماره هر کدوم از کلیدهاتون چنده از توی کنترل پنل هم می تونید تمام دکمه ها رو اعم از سلکت و استارت و ... رو تشخص بدید شماره دکمه رو بعد توی اون ButtonData برید دستی تایپ کنید مثلا اگه دکمه پاس دز عمق شما دکمه شماره 4 باشه جلوش بنویسید Y توی دکمه های به قول معروف دایره و ضربدر هم ببینید کدوم هستند همیشه دایره(اسم قدیمیش رو گفتم توی ایکس باکس جای دایره دکمه قرمز رنگه که B هست اسمش) کار کنسل کردن و به عقب رفتن رو انجام میده توی منوی بازی.
دکمه ضربدر (PS) یا همون A (تو ایکس باکس) هم کار اوکی کردن و انتخاب (Enter) رو انجام میده توی باتون دیتا شما همیشه دو تا دارید پائینی ما منو هست جلوش هم نوشته CANCEL واسه یکی هم نوشته SELECT اینها رو هم درست تنظیم کنید.

دقت کنید کوچکترین میس مچ باعث میشه به بازی نره خالی گذاشتن حتی یک دکمه توی مپ باعث میشه داخل بازی نره واسه تنظیم آنالوگ راست هم برید توی بازی و توی قسمت اول بازی که تمرین میکنه در یک جهت حرکت کنید و توی همون جهت آنالوگ راست رو بدید جلو اگه جلو بندازه جاش درسته اگه به ه جهت دیگه انداخت پس جاش درست نیست پس باید اونها رو دقیق تنظیم کنید نگاشت ها رو درست بنویسید می تونید توی باتون دیتا اصلاح کنید همه چیز رو این بهترین شیوه هست شاید به نظر سخت باشه ولی اگه یه بار خودتون انجام بدید می بینید که فوق العاده کار ساده ای هست. حتی اگه خواستید بگید تا خودم براتون فایل کانفیگ رو بسازم ولی خیلی ساده اس برای نسخه PC اصلی هم احتمالا اینطوری باشه و مجبور بشید استفاده کنید از این روش

سلام

شرمنده نمیدونم چرا گفتم آرمان :31:

منظور من از Axis های Right و Left این دو تا دکمه ی فشاری هست که تو عکس مشخصشون کردم :

واسه این بهشون گفتم Axis چون وفتی تو تنظیمات فیفا 11 این دو تا رو تنظیم میکردم واسه Pace Control و Finesse Shot با نام های Axis چپ و راست سیوشون میکرد.

آرمین جان اگر زحمتی نیست میتونی این فایل ButtonData رو به این ترتیب برام درست کنی ؟ :

شرمنده جای Sprint و Trigger Run رو برعکس زدم :31:

ببخشید اگه خیلی ضایس :31:

دسته شبیه دسته ی Xbox هستش.

shiraz_2010
17-09-2011, 12:59
یکی به من بگه دقیقا نسخه اصلی گی ریلیز میشه و توی ایران کی در دسترس خواهد بود؟؟

دسته ایکس باکسی برای پی سی گیر میاد؟؟

hellboyhint
17-09-2011, 13:08
بچه ها برین تو بازی و چندتا عکس از تغیرات که فکر میکنید اساسی بگیرید بذارید
دمتون گرم:40:

Gregar
17-09-2011, 13:11
بچه ها precision dribbling رو چطور میشه انجام داد ؟

با دکمه LB میتونی بری تو این حالت .
البته بگم توی Legendary بیشتر بدرد میخوره و همین طور هم توی این درجه سختی خیلی استفاده ازش سخته . چون double pressing توی legendary خیلی زیاده . یعنی همون پرس دونفره .
تو همچین موقعیتی میتونی از این حالت استفاده کنی و با توپ توی رنج بسیار کمی مانور بدی تا فضای خالی واسه پاس دادن یا فرار ایجاد بشه .
البته در هر حالتی میشه ازش استفاده کرد . با pace control هم فرق داره . خیلی هم من باهاش حال میکنم . ولی واقعا سخته که توپ رو نگه داری .

کلا من با سیستم هجومی امسال خیلی حال میکنم . درسته که گل زدن سختتر شده ولی سختیش به دل میشینه .
ولی سیستم دفاعی جدید واقعا مسخره است توی legendary . مهاجم های حریف تند تند دریبل میکنن و گل میزنن . تا تکل هم بکنی یا خطا یا اوانتاژ .

amirhoseinn
17-09-2011, 13:40
سلام
به نظرتون اين سيستم من جوابگو fifa 12 هست؟

reza.8
17-09-2011, 13:44
آقا تو ویدیو که دوستمون گذاشت از اسکیل ها...یکی بود که باید LT+فلش پایین و بعد فلش چپ(منظورم جوی استیک هستا) گرفت تا یکی از اسکیل هارو انجام بده...ولی گاهی میگیره گاهی نمیگیره...گاهی یه اسکیل دیگه انجام میده...چرا!!!!؟

کسی میتونه توضیح بده درس و درمون بشه اسکیل هارو انجام داد...راسی چندتا مفیدش هم بگه...بخصوص تغییر مسیر...

mrbahram
17-09-2011, 14:01
با دکمه LB میتونی بری تو این حالت .
البته بگم توی Legendary بیشتر بدرد میخوره و همین طور هم توی این درجه سختی خیلی استفاده ازش سخته . چون double pressing توی legendary خیلی زیاده . یعنی همون پرس دونفره .
تو همچین موقعیتی میتونی از این حالت استفاده کنی و با توپ توی رنج بسیار کمی مانور بدی تا فضای خالی واسه پاس دادن یا فرار ایجاد بشه .
البته در هر حالتی میشه ازش استفاده کرد . با pace control هم فرق داره . خیلی هم من باهاش حال میکنم . ولی واقعا سخته که توپ رو نگه داری .

کلا من با سیستم هجومی امسال خیلی حال میکنم . درسته که گل زدن سختتر شده ولی سختیش به دل میشینه .
ولی سیستم دفاعی جدید واقعا مسخره است توی legendary . مهاجم های حریف تند تند دریبل میکنن و گل میزنن . تا تکل هم بکنی یا خطا یا اوانتاژ .

sسلام یه مقدار توضیح بده (LB که همون pace control هست )
باتشکر...

Kamyar_AnathemA
17-09-2011, 14:08
سلام

شرمنده نمیدونم چرا گفتم آرمان :31:

منظور من از Axis های Right و Left این دو تا دکمه ی فشاری هست که تو عکس مشخصشون کردم :

واسه این بهشون گفتم Axis چون وفتی تو تنظیمات فیفا 11 این دو تا رو تنظیم میکردم واسه Pace Control و Finesse Shot با نام های Axis چپ و راست سیوشون میکرد.

آرمین جان اگر زحمتی نیست میتونی این فایل ButtonData رو به این ترتیب برام درست کنی ؟ :

شرمنده جای Sprint و Trigger Run رو برعکس زدم :31:

ببخشید اگه خیلی ضایس :31:

دسته شبیه دسته ی Xbox هستش.

اگه گیم پدت فراسو FGP660 هست که مثل مال منه
این فایل رو فقط تو اون سه تا پوشه کپی کن درست میشه
البته من جای Finesse Shot با Sprint فرق میکنه با شما و جا به جا هست ولی خب خیلی راحت درست میشه
اول دانلود کن ببین بقیه درست هست
اگه درست بود اونم میگن چیکار کنی

CRIS Joon CR7
17-09-2011, 14:14
بچه ها یه پچی بود تو آرنا بجا رونی مسی رو میاورد
نمیشه ویا رو آورد
یا پاتو رو
یه چیز دیگه
دیگه با هایبرنیت کردن بازی ارور نمیده

Spaniuly
17-09-2011, 14:24
سلام
مسعود جان انگار دسته کامیار هم عین مال توئه الته منم از این فراسو FGP660 دارم اما به دلیل ایرادشو توی تریگرهاشون استفاده نمی کنم یه مشکل دیگه این FGP660 ها اینه که تریگرهاشون خیلی در اومده بیروم انگشت های آدم پدرش در میاد بخواد از تریگرهاش استفاده کنه... RT و LT رو که همزمان میگیری انگار هیچ دکمه ای فشار داده میشه که یک باگ هست برای این دسته ها... ولی خوب شب رات کانفیگ می کنم خوشبختانه خودمم دارم از ای گیم پد ها بنابراین خیلی راحت و تست شده می تونم بذارم البته اگه از کانفیگ کامیار راضی بودی که هیچ ولی به نظرم مال کامیار شاید نگاشتش کاستومایز شده باشه چون خودش گفت از داخل بازی تغییر نمیده این خوب نیست حالا رو نگا نکنید که دمو هست و تغییرات شما داخل بازی سیو نمیشه چون توی پوشه مای داکیومنت پروفایل اختصاص نمیده نسخه اصلی شما یه دفعه از داخل بازی جای فاینس شوت و اسپرینت رو عوض کنی دیگه اون سیو میشه بهتر دکمه ها درست تنظیم بشن که توی تیوترایل ها به مشکل بر نخورید شما اگه از باتون دیتا درست نگاشت نکنید توی تیوترایل میگه آبی رو بزن در حالیکه چون شما سلیقه ای نگاشت کردی باید قرمز رو بزنی ولی اگه از داخل بازی درست کنی دیگه این مشکلات رو نخواهی داشت.

من شب برات 2 تا فایل درست می کنم یکیش واسه دمو که دیگه هی مجبور نشی تغییر بدی از داخل بازی
یکیشم آماده می کنم واسه نسخه اصلی این رو نگه دار نسخه اصلی اومد از نگاشت درست استفاده کن

Fusi0n
17-09-2011, 14:50
من دسته XBOX 360 وقتی وصل کردم بدون مشکلی وارد بازی شدم کار کرد
نوع تنظیمات داخیل بازی روی کلاسیک گذاشتم خیلی راحت تر از بقیه سری پایین بود
فقط این دریبل نمیتونم بزنم چنندتا شانسی زدم ولی به نظر کمی فرق کرده نسبت به نسخه قبل میشه چندتا دریبل اسون و کار امد معرفی کنید
این تیم بقیه نمیشه باز کرد ؟!

CRIS Joon CR7
17-09-2011, 14:59
بچه ها با این دسته رو تبدیل به دسته 360 کنید
toca edit xbox 360 controller emulator 2.0.2.101 beta
راستی یه چنتا اسکیل کارامد و البته راحت بگید

Gregar
17-09-2011, 15:02
sسلام یه مقدار توضیح بده (LB که همون pace control هست )
باتشکر...

نه عزیزم LT میشه pace control و LB میشه ضربه چیپ یا Precise dribble . خودت امتحان کن .

Kamyar_AnathemA
17-09-2011, 15:26
سلام
مسعود جان انگار دسته کامیار هم عین مال توئه الته منم از این فراسو FGP660 دارم اما به دلیل ایرادشو توی تریگرهاشون استفاده نمی کنم یه مشکل دیگه این FGP660 ها اینه که تریگرهاشون خیلی در اومده بیروم انگشت های آدم پدرش در میاد بخواد از تریگرهاش استفاده کنه... RT و LT رو که همزمان میگیری انگار هیچ دکمه ای فشار داده میشه که یک باگ هست برای این دسته ها... ولی خوب شب رات کانفیگ می کنم خوشبختانه خودمم دارم از ای گیم پد ها بنابراین خیلی راحت و تست شده می تونم بذارم البته اگه از کانفیگ کامیار راضی بودی که هیچ ولی به نظرم مال کامیار شاید نگاشتش کاستومایز شده باشه چون خودش گفت از داخل بازی تغییر نمیده این خوب نیست حالا رو نگا نکنید که دمو هست و تغییرات شما داخل بازی سیو نمیشه چون توی پوشه مای داکیومنت پروفایل اختصاص نمیده نسخه اصلی شما یه دفعه از داخل بازی جای فاینس شوت و اسپرینت رو عوض کنی دیگه اون سیو میشه بهتر دکمه ها درست تنظیم بشن که توی تیوترایل ها به مشکل بر نخورید شما اگه از باتون دیتا درست نگاشت نکنید توی تیوترایل میگه آبی رو بزن در حالیکه چون شما سلیقه ای نگاشت کردی باید قرمز رو بزنی ولی اگه از داخل بازی درست کنی دیگه این مشکلات رو نخواهی داشت.

من شب برات 2 تا فایل درست می کنم یکیش واسه دمو که دیگه هی مجبور نشی تغییر بدی از داخل بازی
یکیشم آماده می کنم واسه نسخه اصلی این رو نگه دار نسخه اصلی اومد از نگاشت درست استفاده کن

والا چیزیو که من تنظیم کردم فکر کنم همونجوریه که طبیعی هستش
ار داخل بازی هم تنظیمات کلاسیک رو انتحاب می کنم و مشکلی هم نداشتم
فیفا 11 هم همینجوری بازی کردم
فکر کنم در نتظیمات ایکس باکس سرعت یا سپرینت همون RT هست و فاینس شوت RB
منم هینجوری تنظیم کردم
داخل بازی هم روی تنظیم کلاسیک که میری سپرینت روی RT نتظیم شده
تنها تفاوت نتظیم من فکز کنم تغییر جای شوت و سانتر باشه که شوت دکمه آبی رنگ هست و سانتر دکمه قرمز
که مسعود جان هم توی عکس همینجوری خواستن :20:

amin 2010
17-09-2011, 16:38
خوب بعد از حدود سه روز دمو بازی کردن نظرمو میگم !
بازی برای من اوایل کار بسیار نامانوس و ناامید کننده بود !بعد از 2 یا 3 ساعت قابل بازی کردن شد و الان بعد از 3 روز میتونم بگم شبیه سازیی که این بازی از فوتبال ارائه کرده از شبیه ساز MS Flight sim که شبیه سازه پرواز هم شبیه تره به واقعیت !
EA امسال یه بازی عرضه نکرده یه شبیه ساز بسیار بسیار طبیعی از فوتبال عرضه کرده که به طور قطع افرادی که طرفدار یه بازی واقع گرایانه باشن رو به خودش چذب میکنه .
تعادل بین قدرت ها ( قدرت بدنی ، تکنیک و سرعت) به شدت عالی شده. الان دیگه قدرت بدنی عامل برتر بودن بازیکنا نیستش و کسی که حد معقولی از قدرت های بدنی و تکنیکی رو داره یک بازیکن ایده ال هستش در بازی
حتما نظر جامع ترمو با یه نقد میگم راجع به بازی اما الان فقط میگم بیخود نبود که سیباس بعد از تجربه بازی اعلام کرده بود که FIFA امسال از PES بسیار شبیه تره به واقعیت
+
کجان کسایی که دم از گرافیک بالای PES میزدن ؟!

amirhoseinn
17-09-2011, 16:55
سلام
به نظرتون اين سيستم من جوابگو fifa 12 هست؟

کسی از دوستان جوابما نمیده؟!؟!؟!؟ :19:

Ramos1367
17-09-2011, 16:56
بازی برای من اوایل کار بسیار نامانوس و ناامید کننده بود !بعد از 2 یا 3 ساعت قابل بازی کردن شد و الان بعد از 3 روز میتونم بگم شبیه سازیی که این بازی از فوتبال ارائه کرده از شبیه ساز MS Flight sim که شبیه سازه پرواز هم شبیه تره به واقعیت !
EA امسال یه بازی عرضه نکرده یه شبیه ساز بسیار بسیار طبیعی از فوتبال عرضه کرده که به طور قطع افرادی که طرفدار یه بازی واقع گرایانه باشن رو به خودش چذب میکنه .
تعادل بین قدرت ها ( قدرت بدنی ، تکنیک و سرعت) به شدت عالی شده. الان دیگه قدرت بدنی عامل برتر بودن بازیکنا نیستش و کسی که حد معقولی از قدرت های بدنی و تکنیکی رو داره یک بازیکن ایده ال هستش در بازی
حتما نظر جامع ترمو با یه نقد میگم راجع به بازی اما الان فقط میگم بیخود نبود که سیباس بعد از تجربه بازی اعلام کرده بود که FIFA امسال از PES بسیار شبیه تره به واقعیت
+

منم کاملا موافقم...
برا منم اولش نامانوس بود...
بعد از چند روز بازی کردن خیلی ازش خوشم اومده و به واقع یه شبیه سازه...

dr_shahrooz
17-09-2011, 17:06
منم کاملا موافقم...
برا منم اولش نامانوس بود...
بعد از چند روز بازی کردن خیلی ازش خوشم اومده و به واقع یه شبیه سازه...

دقیقا منم همینطور
به نظر من این بازی،زیباترین فوتبالیه که تا حالا تو تاریخ گیم اومده
فعلا باید 89 تومن بزارم کنار واسه نسخه ی کنسولش تا بعد !

Masоud
17-09-2011, 17:15
کسی از دوستان جوابما نمیده؟!؟!؟!؟ :19:

سلام

گمون کنم بتونید روی جزئیات Low و Anti Aliasing 2X روون بازی کنید و افت فریم نداشته باشید.

بهرحال بازی رو نصب و روی تنظیمات مختلف تست کنید تا به بهترین نتیجه برسید.

hamidkabiri6270
17-09-2011, 17:23
بچه ها برای اجرای دمو باید حتما فیفا 11 از نصب خارج بشه؟راه حلی نداره برای اجرای همزمان هر دو تاش؟

hasani2008
17-09-2011, 18:04
با سلام من یه هفته ای هست که به این تاپیک اومدم لطفا تغییرات جالبی که در دمو دیدید رو بگید خیلی ممنون

Yi Yi
17-09-2011, 18:45
کسی جایی در تهران میشناسه که دموی فیفا 12 رو بفروشه؟

Big-Boss
17-09-2011, 18:49
کسی جایی در تهران میشناسه که دموی فیفا 12 رو بفروشه؟

از کافی نت هاییکه دانلود انجام میدن میتونید تهیه کنید.

bad_guy
17-09-2011, 18:54
فیفا 12 چهره ها خیلی هم از پِس بهتر شده

AVB
17-09-2011, 19:08
سلام.
این مشکل لگ رو باید چطوری برطرف کرد؟!
من با 6970 باز هم حس می کنم همچنین روون نیست!!!

Gregar
17-09-2011, 19:22
+

100 درصد موافقم .
خیلی شبیه واقعیته خداییش .
1.گل های از راه دور پیکه .
2.دریبل زیدانی پوبول .
3.پرت شدن پویول و پیکه وقتی میخوان توپ رو از پاتو بگیرن .
4.ابیدال موقع سر زدن توسط پاتو پرت میشه و خطا هم نیست . در حالی که پاتو اصلا قدرت بدنی نداره .
5.گل های از راه دور حریف در حالی که چندین مدافع از جلو کانتینش کردن .
این پرت شدن هیچ کدوم از بین رفتن تعادل نیست . چون از جلو تکل میشه و توی صحنه ای که دیده میشه کاملا منطقیه که باید توپ رو بگیره .

ایمپکت انجین مثل اینکه به نفع حریف کار میکنه . تو هر حمله چندین مدافع من موقع دفاع پرت میشن . یه لحظه فکر کردم دارم فوتبالیستها بازی میکنم که کاکرو میاد همه رو پرت کنه بعد گل بزنه . دیگه پرت کردن دروازه بان توسط ابراهیمویچ که ته واقعیته . این مورد رو یه بار فقط دیدم .
تکلهای درست ما که خطا گرفته میشه و خطاهای حریف که گرفته نمیشه . کلا در یک کلام تقلب Cpu تو بازی یعنی واقعیت ؟
تمام اینا توی Legendary . در حالی که توی world class هم ذره ای از این اتفاقا نمیفته .

من تا حالا pes بازی نکردم . فقط دیدم . یعنی از زمانی که یادمه فیفا بازی میکردم .

خواهشا یه کم درست قضاوت کن . وقتی میگی یه شبیه ساز کامله پس نباید همچین مشکلاتی داشته باشه .
واسم عجیبه که از کجا این حرفو میزنی . چون امکان نداره این همه بازی با یه نسخه دمو بازی کنی و بیای بگی یه شبیه ساز کامله . EA هم یه نسخه درپیت اومده داده که هیچی هوش مصنوعی (تیم خودی) و گرافیک و ... نداره . از اون حجم کمش معلومه .
تنها یه معرفی از گیم پلی جدیدش بوده . یعنی امکان نداره یه دمو اینقدر کامل باشه که شما میگی (هر چند من امیدی به نسخه اصلی هم ندارم . ولی همونطور که گفته بودم واسه پی سی ارجینال میگیرم)

خداییش من به هر کسی این فوتبال رو نشون دادم در نگاه اول ازش ایراد گرفته .

دیگه چی بگم . واقعا مشکلاتش رو نمیبینید یا چشم پوشی میکنید .

---------- Post added at 08:22 PM ---------- Previous post was at 08:21 PM ----------

دقیقا منم همینطور
به نظر من این بازی،زیباترین فوتبالیه که تا حالا تو تاریخ گیم اومده
فعلا باید 89 تومن بزارم کنار واسه نسخه ی کنسولش تا بعد !

موافقم . زیباترین تا الان هست ولی کامل نیست .

Masоud
17-09-2011, 19:25
بچه ها برای اجرای دمو باید حتما فیفا 11 از نصب خارج بشه؟راه حلی نداره برای اجرای همزمان هر دو تاش؟

سلام

مشکلی پیش نمیاد . من جفتش رو دارم مشکلی پیش نیومده .

با سلام من یه هفته ای هست که به این تاپیک اومدم لطفا تغییرات جالبی که در دمو دیدید رو بگید خیلی ممنون

هوش مصنوعی بازی خیلی بهتر و هوشمندانه تر عمل میکنه و به راحتی فیفا 11 نمیتونید زیاد دستش رو بخونید بخصوص در سطح های بالای Difficulty بازی.
گیم پلی بنظرم به واقعیت نزدیکتر شده و حس واقعی تری رو القا میکنه.
در کل تجربه ی جالبی هستش و باید منتظر نسخه ی اصلی بازی موند تا تغییرات رو بهتر حس کنید.

سلام.
این مشکل لگ رو باید چطوری برطرف کرد؟!
من با 6970 باز هم حس می کنم همچنین روون نیست!!!

حل مشکل لگ در FIFA 12 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amin 2010
17-09-2011, 20:44
.گل های از راه دور پیکه .
2.دریبل زیدانی پوبول .
3.پرت شدن پویول و پیکه وقتی میخوان توپ رو از پاتو بگیرن .
4.ابیدال موقع سر زدن توسط پاتو پرت میشه و خطا هم نیست . در حالی که پاتو اصلا قدرت بدنی نداره .
5.گل های از راه دور حریف در حالی که چندین مدافع از جلو کانتینش کردن .
این پرت شدن هیچ کدوم از بین رفتن تعادل نیست . چون از جلو تکل میشه و توی صحنه ای که دیده میشه کاملا منطقیه که باید توپ رو بگیره .

:31:
چقده با مزه هستی تو !!!
بیین لجندری معنیش در لغت میدونی چیه ؟ اگه میدونی دیگه توضیحی ندارم بهت بدم !

ایمپکت انجین مثل اینکه به نفع حریف کار میکنه . تو هر حمله چندین مدافع من موقع دفاع پرت میشن . یه لحظه فکر کردم دارم فوتبالیستها بازی میکنم که کاکرو میاد همه رو پرت کنه بعد گل بزنه . دیگه پرت کردن دروازه بان توسط ابراهیمویچ که ته واقعیته . این مورد رو یه بار فقط دیدم .
تکلهای درست ما که خطا گرفته میشه و خطاهای حریف که گرفته نمیشه . کلا در یک کلام تقلب Cpu تو بازی یعنی واقعیت ؟
تمام اینا توی Legendary . در حالی که توی world class هم ذره ای از این اتفاقا نمیفته .

ببین پسر خوب هر موقع به نفعه تو خطا نگیره که تقلب نکرده هوش مصنوعی !
+
من کجای حرفم گفتم فیفا بی نقصه ؟ این نسخه دمو پر از نقص هستش بخصوص انیمیشن های ایمپکت انجین باگ توشون زیاده اما اینی که ما بازی میکنیم کد پایانی بازی نیست ، EA هم نشون داده که بازی هاش زیاد باگ ندارن ، پس خیالت از مشکلات ایمپکت انجین راحت

خواهشا یه کم درست قضاوت کن . وقتی میگی یه شبیه ساز کامله پس نباید همچین مشکلاتی داشته باشه .
واسم عجیبه که از کجا این حرفو میزنی . چون امکان نداره این همه بازی با یه نسخه دمو بازی کنی و بیای بگی یه شبیه ساز کامله . EA هم یه نسخه درپیت اومده داده که هیچی هوش مصنوعی (تیم خودی) و گرافیک و ... نداره . از اون حجم کمش معلومه .

دوست عزیز تا وقتی از چیزی اطلاع نداری بیانیه صادر نکن . گرافیک و هوش مصنوعی بازی همونی هستن که در بازی اصلی خواهند بود با این تفاوت که باگ های هوش مصنوعی بعضیشون رفع میشن
+
از حجم کمش معلومه !!!؟؟؟ دوست عزیز حداقل یه حرفی بزن که دو تا بی سواد اومدن نفهمن اشتباه محضه !!!
+
بازم میگم گفتم شبیه ساز کاملی هستش نه بی نقص !

موافقم . زیباترین تا الان هست ولی کامل نیست .

کلا با مفهوم زیبا بودن و بی نقص بودن مشکل دارین !

mj77
17-09-2011, 20:59
اگه گیم پدت فراسو FGP660 هست که مثل مال منه
این فایل رو فقط تو اون سه تا پوشه کپی کن درست میشه
البته من جای Finesse Shot با Sprint فرق میکنه با شما و جا به جا هست ولی خب خیلی راحت درست میشه
اول دانلود کن ببین بقیه درست هست
اگه درست بود اونم میگن چیکار کنی

دسته منم فراسو همین مدله این فایلو کپی کردم نمیدونم چرا کلید فلش خودش خودکار بالا پایین میره؟
درایورشو ندارم باید نصب باشه یا مورد دیگری داره؟

hamidkabiri6270
17-09-2011, 21:00
سلام

مشکلی پیش نمیاد . من جفتش رو دارم مشکلی پیش نیومده .

سلام

ولی برای من موقعی که یکیش نصبه اون یکی را که میخوام اجرا کنم یا نصب کنم پیغام میده یه ورژن دیگه از بازی نصبه و اجازه این کار را نمیده.

bad_guy
17-09-2011, 21:10
دفاع کردن سخت شده ولی واقعی شده مثل فوتبال که اول مدافع میره دنبال بازیکن بعد تو موقعیت مناسب توپ رو میگیره.

Gregar
17-09-2011, 21:32
:31:
چقده با مزه هستی تو !!!
بیین لجندری معنیش در لغت میدونی چیه ؟ اگه میدونی دیگه توضیحی ندارم بهت بدم !

اها پس یعنی اگه اون اتفاقایی که گفتم طبیعیه تو بازی بیفته ؟ چه شبیه سازی ؟ :27:

ببین پسر خوب هر موقع به نفعه تو خطا نگیره که تقلب نکرده هوش مصنوعی !
+
من کجای حرفم گفتم فیفا بی نقصه ؟ این نسخه دمو پر از نقص هستش بخصوص انیمیشن های ایمپکت انجین باگ توشون زیاده اما اینی که ما بازی میکنیم کد پایانی بازی نیست ، EA هم نشون داده که بازی هاش زیاد باگ ندارن ، پس خیالت از مشکلات ایمپکت انجین راحتنگفتم هر دفعه . بازیکن cpu داره به راحتی میزنه تو ساق پای ژاوی و داور عین خیالش نیست . دیگه تکل از پشت تو ساق پا که دیگه خطاست عزیزم . صحنه اهسته و خود ایمپکت انجین قشنگ داره نشون میده . البته ضعف داوری که دیگه همه میدونن تو فیفا همیشه بوده و نمیشه ایراد گرفت .

دوست عزیز تا وقتی از چیزی اطلاع نداری بیانیه صادر نکن . گرافیک و هوش مصنوعی بازی همونی هستن که در بازی اصلی خواهند بود با این تفاوت که باگ های هوش مصنوعی بعضیشون رفع میشن
+
از حجم کمش معلومه !!!؟؟؟ دوست عزیز حداقل یه حرفی بزن که دو تا بی سواد اومدن نفهمن اشتباه محضه !!!
+
بازم میگم گفتم شبیه ساز کاملی هستش نه بی نقص !شما کدوم بازی رو دیدین که حداکثر گرافیک تو نسخه دمو برابر با نسخه اصلی باشه . مثلا تو همین نسخه دمو 3d grass نداریم . بعد میگی گرافیک همونه ؟
کدوم بازی ای رو دیدی که دموش 15 درصد بازی اصلی حجم داشته باشه و گرافیک و گیم پلیش برابر نسخه اصلی باشه . امکان داره ولی همچین کاری نمیکنن . مخصوصا EA که سابقه داره دموهاش کیفیت نداشته باشن .

کلا با مفهوم زیبا بودن و بی نقص بودن مشکل دارین !البته من با شهروز خان بودم .
ولی شما با مفهوم کلمات مشکل داری . میگی بازی شبیه سازه کامله ولی بی نقص (= کامل) نیست :27:
در حالی که من میگم بازی زیباست (ازش لذت میبری) ولی مشکلات زیاد داره که بعضی مواقع جلوی همین زیبایی بازی رو میگیره و اگه رفع بشه واقعا یه شبیه ساز کامله .

Spaniuly
17-09-2011, 21:49
دوستانی که دسته فراسو دارن بهتره این دسته رو واسه فیفا بازی کردن کلا از ذهنشون بیارن بیرون این دسته اصلا مناسب گیم هایی که از سیستم X Input استفاده می کنه کارایی نداره سیستم فیفا هم از قدییم xinput بوده و مثل ساکر دایرکت اینپوت نیست نمی خوام وارد جزئیات بحث این دو سیستم بشم فقط تا این اندازه بگم که به دلیل اینکه مشخص نیست اسم اسلایدر ها چیه نمیشه کاری براشون انجام داد پیرو قولی که به دوست گلم مسعود عزیز داده بودم همین الان داشتم روی این کار می کردم متاسفانه اسلایدر ها مشکل ساز میشن و چون نمیشه اسمی براشون گذاشت کانفیگ به اتمام نمی رسه! توصیه میکنم گیم پد ویه را بگیرن PC باز ها نمی دونم چطوری توضیه بدم ولی ارگونومیک ترین سخت افزار ورودی هست که تاحالا تجربه کردم با وجود اینکه یکسال تمام دستم به دسته کنسول ایکس باکس عادت کرده ولی باز هم وقتی این گیم پد رو دستم میگیرم ابدا احساس غریبی نمی کنم باهاش...

تنوع رنگش هم خوبه و ار رنگ های جذابی استفاده می کنه

من تا حالا زیاد گیم پد خریدم انواع و اقسام تنها دسته کامپیوتری که عمر زیادی برام داشته و واقعا برام کار کرده و قطعی و خرابی دکمه اینا نداشته همین دسته بود.

ساده بگم گیم پدهایی که مشکل کمبود کلید دارن و سیستمشون با سیستم استاندارد هم خوانی نداره به درد فیفا نمی خوره ولی pes رو می تونید بازی کنید چون سیستم اون دایرکت اینپوت هست

bad_guy
17-09-2011, 21:53

قیمت این دسته که گفتید چقدره؟

meysad
17-09-2011, 21:55
سلام اقا ارمین . اگر میشه اسم دقیقش رو بگید همراه با قیمت حدودیش و اینکه میشه اینترنتی خرید ؟

ممنون میشم

Spaniuly
17-09-2011, 22:12
من این رو پارسال اوایل تابستون خریدم حدود 14 ماه پیش نمی دونم توی بازار هست یا نه الان ولی اگه پیدا کنید و بخرید فوق العاده دسته تمیزی هست حقیقتا تمام چیزهایی که می تونه از خرابی زودرس دسته جلوگیری کنه توش رعایت شده.
اسم دقیق گیم پد اینه

Viera Joypad VI-911
اینم وب سایت سازنده اشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پ.ن : کجاست سازنده اش بیاد پورسانتمو بده هی دارم تبلیغش می کنم :31: نه خدائیش اگه بد بود ریکامند نمی کردمش تنها ایرادش کلیدهای Mode و Macro هست که خیلی نزدیک به کلید های Select و Start هستند ادم باید مواظب باشه حین بازی یهو دستش نخوره بهشون چون فعال شدنی ناجور میشه گرچه وقتی دست آدم عادت می کنه اصلا دست نمی خوره بهش ولی خو می تونست کمی فاصله بده.

خوب خیلی رفتیم تو نخ گیم پد! البته چاره ای هم ندارم متاسفانه من بعد اینکه این لپ تاپ غیر گیمینگ رو گرفتم سیستم گیمینگم رو مفت فروختم به یکی از رفقا واسه همین نمی تونم بازی کنم فقط یکی دوبار روی لپ تاپ اینسپایرون 5010 بازی کردم... خوش به حال کسانی که این مدل رو دارن توی نهایت کیفیت گرافیکی آخ هم نگفت اصلا لگ نداشت هر چیزی هم که می تونست باعث سنگین شدن بشه فعال کردم ولی بازم فول فریم اجرا کرد... خدا من فیفا رو تا حالا اینقدر با کیفیت ندیده بودم!!! کفم برید عجب گرافیکی زده لامصب حالا اونایی که PES رواسه گرافیکش بازی می کردن باید این گرافیک رو ببینن تا تمام تخیل برتری PES از لحاظ گرافیک از ذهنشون پاک بشه فقط دلم می خواد یکی از اونها کیفیت فیفا رو توی لپ تاپ 5010 ببینه بعد نتیجه گیری کنه...

mj77
17-09-2011, 22:24
من این رو پارسال اوایل تابستون خریدم حدود 14 ماه پیش نمی دونم توی بازار هست یا نه الان ولی اگه پیدا کنید و بخرید فوق العاده دسته تمیزی هست حقیقتا تمام چیزهایی که می تونه از خرابی زودرس دسته جلوگیری کنه توش رعایت شده.
اسم دقیق گیم پد اینه

Viera Joypad VI-911
اینم وب سایت سازنده اشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پ.ن : کجاست سازنده اش بیاد پورسانتمو بده هی دارم تبلیغش می کنم :31: نه خدائیش اگه بد بود ریکامند نمی کردمش تنها ایرادش کلیدهای Mode و Macro هست که خیلی نزدیک به کلید های Select و Start هستند ادم باید مواظب باشه حین بازی یهو دستش نخوره بهشون چون فعال شدنی ناجور میشه گرچه وقتی دست آدم عادت می کنه اصلا دست نمی خوره بهش ولی خو می تونست کمی فاصله بده.

خوب خیلی رفتیم تو نخ گیم پد! البته چاره ای هم ندارم متاسفانه من بعد اینکه این لپ تاپ غیر گیمینگ رو گرفتم سیستم گیمینگم رو مفت فروختم به یکی از رفقا واسه همین نمی تونم بازی کنم فقط یکی دوبار روی لپ تاپ اینسپایرون 5010 بازی کردم... خوش به حال کسانی که این مدل رو دارن توی نهایت کیفیت گرافیکی آخ هم نگفت اصلا لگ نداشت هر چیزی هم که می تونست باعث سنگین شدن بشه فعال کردم ولی بازم فول فریم اجرا کرد... خدا من فیفا رو تا حالا اینقدر با کیفیت ندیده بودم!!! کفم برید عجب گرافیکی زده لامصب حالا اونایی که PES رواسه گرافیکش بازی می کردن باید این گرافیک رو ببینن تا تمام تخیل برتری PES از لحاظ گرافیک از ذهنشون پاک بشه فقط دلم می خواد یکی از اونها کیفیت فیفا رو توی لپ تاپ 5010 ببینه بعد نتیجه گیری کنه...
وایلس هم هست؟
قیمت چنده؟

Spaniuly
17-09-2011, 22:40
وایلس هم هست؟
قیمت چنده؟
نه وایرلس نیست ولی اون تهش خیلی خوب اتصال داده شده به دسته و نگه دارنده داره واسه جلوگیری از قطعی سیم 11 یا 12 خریدم الانم باید همین حول و حوش باشه

amin 2010
17-09-2011, 22:56
شما کدوم بازی رو دیدین که حداکثر گرافیک تو نسخه دمو برابر با نسخه اصلی باشه . مثلا تو همین نسخه دمو 3d grass نداریم . بعد میگی گرافیک همونه ؟
کدوم بازی ای رو دیدی که دموش 15 درصد بازی اصلی حجم داشته باشه و گرافیک و گیم پلیش برابر نسخه اصلی باشه . امکان داره ولی همچین کاری نمیکنن . مخصوصا EA که سابقه داره دموهاش کیفیت نداشته باشن .

پسر خوب یه مثال نقض بزنی کلا حرفتو قبول میکنم !! یه بازی بگو که جز رفع اشکال و باگای جزئی، نسخه دمو گرافیکش با نسخه نهایی فرق کنه !!!
کلا بدون اطلاع از چیزی صحبت نکنید ( اونم با قطعیت )

نگفتم هر دفعه . بازیکن cpu داره به راحتی میزنه تو ساق پای ژاوی و داور عین خیالش نیست . دیگه تکل از پشت تو ساق پا که دیگه خطاست عزیزم . صحنه اهسته و خود ایمپکت انجین قشنگ داره نشون میده . البته ضعف داوری که دیگه همه میدونن تو فیفا همیشه بوده و نمیشه ایراد گرفت .

گل پسر اشتباه داوری فرق داره با به نفع گرفتن cpu !!! امکان داره تو هم یه تکل بری خطا باشه اما خطا نگیره داور !!!

اها پس یعنی اگه اون اتفاقایی که گفتم طبیعیه تو بازی بیفته ؟ چه شبیه سازی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

اقا پسر گل ، وقتی با لجندری (افسانه ای !!!) بازی میکنی نباید انتظار هوش شبیه واقعیت داشته باشی ، world class (معنای لغویشو که میدونی ، معنای کناییش !!! میشه هوش مصنوعی در سطح واقعیت )میتونی بازی کنی که اون موقع میتونی شبیه سازیو کاملا احساس کنی!

ولی شما با مفهوم کلمات مشکل داری . میگی بازی شبیه سازه کامله ولی بی نقص (= کامل) نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

گرگر جان شبیه سازه کامل میشه بی نقص ؟؟؟!!! خوب اگه بی نقصه نسخه های بعدیش برای چی میاد !!! :31:

+
کلا پسر خوب دیگه جواب نده که مسیر تاپیک بیشتر منحرف نشه ، بقیه بحثو تو پروفایلم دنبال کن
+
حتما درباره دمو ها و گرافیکشون تحقیق بیشتری بکن !!!

ارمین حالا من امروز لپتاپمو زدم به lcd فول ایچ دی زدیم 40 اینچ بسیار خرسند شدیم از بازی ! انصافا چهره ها رو امسال عجیب طبیعی ساختن ( البته احمقا نمیدونم چرا بعضی بازیکنا رو نمیسازن کلا ! پدرو و افلای یا بوسکتسو نساختن ! حتما مارسلو و دی ماریام نمی سازن دیگه !!)
البته چهره ابرام !! رو یجوری ساختن به دلمان ننشست !:31:

Masоud
17-09-2011, 22:59
اها پس یعنی اگه اون اتفاقایی که گفتم طبیعیه تو بازی بیفته ؟ چه شبیه سازی ؟ :27:

سلام

دوست عزیز شما که مجبور نیستی رو Legendary بازی کنی.

سلام

ولی برای من موقعی که یکیش نصبه اون یکی را که میخوام اجرا کنم یا نصب کنم پیغام میده یه ورژن دیگه از بازی نصبه و اجازه این کار را نمیده.

فایلی که ضمیمه کردم رو دانلود و اجرا کن مشکل حل میشه.

دوستانی که دسته فراسو دارن بهتره این دسته رو واسه فیفا بازی کردن کلا از ذهنشون بیارن بیرون این دسته اصلا مناسب گیم هایی که از سیستم X Input استفاده می کنه کارایی نداره سیستم فیفا هم از قدییم xinput بوده و مثل ساکر دایرکت اینپوت نیست نمی خوام وارد جزئیات بحث این دو سیستم بشم فقط تا این اندازه بگم که به دلیل اینکه مشخص نیست اسم اسلایدر ها چیه نمیشه کاری براشون انجام داد پیرو قولی که به دوست گلم مسعود عزیز داده بودم همین الان داشتم روی این کار می کردم متاسفانه اسلایدر ها مشکل ساز میشن و چون نمیشه اسمی براشون گذاشت کانفیگ به اتمام نمی رسه!

ممنون آرمین جان . ببخشید تو زحمت افتادی.

فایلی که کامیار عزیز داد بهم رو ویرایش کردم و مشکل حل شد.

پس هنوز لذت بازی رو با لپتاپ های سری 6000 شرکت HP نچشیدی ! با اون کارت گرافیکی 6770 شرکت ATI ! :21:

amirhoseinn
17-09-2011, 23:09
میخوام واس فیفا ویندوزمو عوض کنم
سون 32 بیت بهتره یا 64 بیت؟؟
یا اصلا اکس پی نصب کنم؟؟

الان دسته خوب چی تو بازار هست که قیمتشم مناسب باشه؟؟

Kamyar_AnathemA
17-09-2011, 23:40
---------- Post added at 12:40 AM ---------- Previous post was at 12:38 AM ----------

دوستانی که دسته فراسو دارن بهتره این دسته رو واسه فیفا بازی کردن کلا از ذهنشون بیارن بیرون این دسته اصلا مناسب گیم هایی که از سیستم X Input استفاده می کنه کارایی نداره سیستم فیفا هم از قدییم xinput بوده و مثل ساکر دایرکت اینپوت نیست نمی خوام وارد جزئیات بحث این دو سیستم بشم فقط تا این اندازه بگم که به دلیل اینکه مشخص نیست اسم اسلایدر ها چیه نمیشه کاری براشون انجام داد پیرو قولی که به دوست گلم مسعود عزیز داده بودم همین الان داشتم روی این کار می کردم متاسفانه اسلایدر ها مشکل ساز میشن و چون نمیشه اسمی براشون گذاشت کانفیگ به اتمام نمی رسه! توصیه میکنم گیم پد ویه را بگیرن PC باز ها نمی دونم چطوری توضیه بدم ولی ارگونومیک ترین سخت افزار ورودی هست که تاحالا تجربه کردم با وجود اینکه یکسال تمام دستم به دسته کنسول ایکس باکس عادت کرده ولی باز هم وقتی این گیم پد رو دستم میگیرم ابدا احساس غریبی نمی کنم باهاش...

تنوع رنگش هم خوبه و ار رنگ های جذابی استفاده می کنه

من تا حالا زیاد گیم پد خریدم انواع و اقسام تنها دسته کامپیوتری که عمر زیادی برام داشته و واقعا برام کار کرده و قطعی و خرابی دکمه اینا نداشته همین دسته بود.

ساده بگم گیم پدهایی که مشکل کمبود کلید دارن و سیستمشون با سیستم استاندارد هم خوانی نداره به درد فیفا نمی خوره ولی pes رو می تونید بازی کنید چون سیستم اون دایرکت اینپوت هست

میشه بگی در فیفا غیر از اینکه نمیشه با این گیم پد Running Jockey استفاده کرد دیگه چه مشکلی داره ؟

من یک ساله دارم با این گیم پد فیفا بازی میکنم و هیچ کاری نبوده که نتونم باهاش انجام بدم
هیچ محدودیتی برام ایجاد نکرده
از تمام قابلیت های فیفا استفاده کردم

برای فیفا 12 هم از داخل همون فایل دکمه هاشو تعریف کردم و الان مثل کره داره کار میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر چند من تجربه شمارو تو این چیزا ندارم اما اون حرفتو که میگی این گیم پد به درد فیفا نمیخوره رو قبول ندارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هیچ مشکلی باهاش نداشتم

Spaniuly
18-09-2011, 00:21
حالا شاید یه جورایی از دکمه های R3 و L3 استفاده بکنی کارت راه بیفته ولی کلا از دست دادن تریگر ها خیلی ناجوره! می تونی LT و RT رو که در واقع یکیش کلید حرکات تکنیکی آنالوگ راسته و یکی دیگه مال اسپرینت روی دکمه دیگه تنظیم کنی ولی خوب وقتی جاشون مناسب نباشه که جالب نیست کدوم کلید رو به عنوان Pace Control نگه می داری؟ یا فاینس شوت رو روی کدوم کلید تنظیم کردی؟من خودم روی تریگر ها فاینس شوت و Pace Control رو می ذارم
کلا هر چی باشه دسته های FGP660 به هر حال 10 دکمه ای هستند اسلایدرهاشونم که می بینی هزمان گرفتنی خنثی می کنن اثر هم دیگه رو! اینا معضل نیست؟
به هر حال من فقط پیشنهاد دادم به شخصه من دسته FGP660 ام رو بایگانی کردم توی کمدم

Gregar
18-09-2011, 01:07
پسر خوب یه مثال نقض بزنی کلا حرفتو قبول میکنم !! یه بازی بگو که جز رفع اشکال و باگای جزئی، نسخه دمو گرافیکش با نسخه نهایی فرق کنه !!!
کلا بدون اطلاع از چیزی صحبت نکنید ( اونم با قطعیت )

یه مثال . دموی Dragon age 2 . بس بود ؟ خود همین فیفا هم هست که قبول نمیکنی .

گل پسر اشتباه داوری فرق داره با به نفع گرفتن cpu !!! امکان داره تو هم یه تکل بری خطا باشه اما خطا نگیره داور !!!

یعنی شما بازی میکنی حریف خطا میکنه داور نمیگیره طبیعی باهاش برخورد میکنی ؟ شاید داورای شما طرف شمان :27:

گرگر جان شبیه سازه کامل میشه بی نقص ؟؟؟!!! خوب اگه بی نقصه نسخه های بعدیش برای چی میاد !!! :31:

شما میگی فیفا 12 کامله . پس اگه 13 بیاد دیگه چیزی برای اضافه کردن نداره ؟ معنی نقص رو اشتباه گرفتی . نقصی که من میگم باگ نیست . شما منظورت باگه ؟

راست میگی راجع بهش صحبت نشه بهتره . چون فکر کنم اینجا من فقط تعصبی نیستم .

سلام

دوست عزیز شما که مجبور نیستی رو Legendary بازی کنی.

چرا عزیز مجبورم .

Kamyar_AnathemA
18-09-2011, 01:15
حالا شاید یه جورایی از دکمه های R3 و L3 استفاده بکنی کارت راه بیفته ولی کلا از دست دادن تریگر ها خیلی ناجوره! می تونی LT و RT رو که در واقع یکیش کلید حرکات تکنیکی آنالوگ راسته و یکی دیگه مال اسپرینت روی دکمه دیگه تنظیم کنی ولی خوب وقتی جاشون مناسب نباشه که جالب نیست کدوم کلید رو به عنوان Pace Control نگه می داری؟ یا فاینس شوت رو روی کدوم کلید تنظیم کردی؟من خودم روی تریگر ها فاینس شوت و Pace Control رو می ذارم
کلا هر چی باشه دسته های FGP660 به هر حال 10 دکمه ای هستند اسلایدرهاشونم که می بینی هزمان گرفتنی خنثی می کنن اثر هم دیگه رو! اینا معضل نیست؟
به هر حال من فقط پیشنهاد دادم به شخصه من دسته FGP660 ام رو بایگانی کردم توی کمدم

تنظیمات گیم پد من دقیقا مثل یک گیم پد ایکس باکس هست و دقیقا همونجوری نتظیم کردم و همشون جاهاشون درسته و هیچیو جای دیگه ای نتظیم نکردم
با LT که همون اسلایدر سمت چپ هست تکنیک استفاده میکنم
با RB فاینس شوت کی زنم
با RT میدوم
با LB هم بازیکن عوض میکنم
L3 و R3 هم دقیقا همون کاریو میکنن که گیم پد های ایکس باکس انجام می دن

یه چیزیم درست متوجه نشدم !! گفتی کلا هر چی باشه این گیم پد ها 10 دکمه ای هستن !!!

مگه گیم پد سیم دار ایکس باکس یا مثلا Logitech Chillstream بیشتر از اینا دکمه داره ؟
اونا هم که همینقدر دکمه دارن که :13:

dr_shahrooz
18-09-2011, 06:20
انقد تو این تاپیک در مورد گیم پد و کییورد و تنظیمش بحث شده که وقتی میام میخوام چک کنم جز اینکه خوابم بگیره هیچی حس نمیکنم...

ولی انصافا دارم حال میکنم با بازی
من اگه جای گیم اسپات باشم به این بازی 9.5 میدم....
دوید روتر دمت گرم

bad_guy
18-09-2011, 08:36
بازی از قابلیت 3D استفاده میکنه؟

bad_guy
18-09-2011, 08:56
من با یه سیستم ویندوزی تونستم دموی بازی را اجرا کنم ولی برای MacBook Pro نشد نسخه ای برای مک نیست؟
البته بیشتر با کنسول بازی میکنم ولی دوست دارم روی MacBook Pro هم نصب کنم.

meehrdad
18-09-2011, 09:45
سلام

من دمو رو نصب کردم وقتی بازی رو اجرا میکنم بعد از زدن دکمه Play لوگو میاد که پشتش زمین چمنه بعد از چند ثانیه بازی بسته میشه

مشکل از کجاست؟

don mohsen
18-09-2011, 10:50
مشکل از دسته است که اگه دسته به کامپیوتر وصل باشه بازی کرش میکنه.اینم آموزش برای حل این مشکل:

tangofe
18-09-2011, 15:10
سلام من یه مشکلی دارم بسیار اعصابم خورد شده لطفا کمک کنید وقتی با دسته بازی میکنم از یک بازیکن به یک بازی کن دیگه پاس میدم خودشون به جای اینکه توپ
رو استوپ کنن بی اختیار پاس بغل پای بی هدف می دن در ضمن من تو ستینگ توی قسمت کنترل همه ی assited هارو manual
کردم مشکل از کجاست؟ لطفا کمک کنین

tangofe
18-09-2011, 15:10
سلام من یه مشکلی دارم بسیار اعصابم خورد شده لطفا کمک کنید وقتی با دسته بازی میکنم از یک بازیکن به یک بازی کن دیگه پاس میدم خودشون به جای اینکه توپ
رو استوپ کنن بی اختیار پاس بغل پای بی هدف می دن در ضمن من تو ستینگ توی قسمت کنترل همه ی assited هارو manual

CRIS Joon CR7
18-09-2011, 15:27
اینا فیفا بازی میکنن
مام فیفا بازی میکنیم

Masоud
18-09-2011, 15:50
سلام

احتمالا یکی از دکمه های دسته گیر کرده . این مورد رو چک کن.

alone_boy
18-09-2011, 17:55
دوستان میشه راهنماییم کنین که دکمه هام رو تنظیم کنم؟
میخوام اینطوری باشه:
W=پاس در عمق
D=شوت
S=پاس
A=تکل و سانتر
الان نمیدونم مثلا ضربدر چی میشه که تنظیمش کنم

alone_boy
18-09-2011, 18:16
در یک کلام:فوق العاده:40:
دست و پا شکسته کمی بازی کردم و واقعا از این بازی لذت بردم
از فیفا 2008 به اینور فیفا بازی نکرده بودم و الان واقعا از این فوتبال که خیلی به واقعیت نزدیک شده لذت بردم
حتی میتونی وقتی بازیکنت گل میزنه خوشحالیش رو کنترل کنی و با جهت ها هدایتش کنی که چیکار کنه
یه دست من سیتی - آرسنال زدم که دفاعای آرسنال خیلی داغون بودن و خیلی راحت میشد ازشون رد شد.حیف

Spaniuly
18-09-2011, 18:35
در یک کلام:فوق العاده:40:
دست و پا شکسته کمی بازی کردم و واقعا از این بازی لذت بردم
از فیفا 2008 به اینور فیفا بازی نکرده بودم و الان واقعا از این فوتبال که خیلی به واقعیت نزدیک شده لذت بردم
حتی میتونی وقتی بازیکنت گل میزنه خوشحالیش رو کنترل کنی و با جهت ها هدایتش کنی که چیکار کنه
یه دست من سیتی - آرسنال زدم که دفاعای آرسنال خیلی داغون بودن و خیلی راحت میشد ازشون رد شد.حیف
اینکه شادی بعد از گل از فیفا 2009 هست دیگه عزیز جان! درست از زمانی فیفا بازی نکردی که فیفا مثل موشک اوج گرفت و بر عکس PES افتش رو شروع کرد البته دیگه امسال PES هم خوب عمل کرده

alone_boy
18-09-2011, 18:46
نمیدونستم این مسئله رو
فیفا رو هم بخاطر این بازی نکردم که سیستمم نمیکشید.وگرنه از فیفا 98 من فیفا بازی میکردم
ممنون میشم کمک کنید:

دوستان میشه راهنماییم کنین که دکمه هام رو تنظیم کنم؟
میخوام اینطوری باشه:
W=پاس در عمق
D=شوت
S=پاس
A=تکل و سانتر
الان نمیدونم مثلا ضربدر چی میشه که تنظیمش کنم

soomo
18-09-2011, 19:00
سلام یکی منو راهنمایی کنه من از ویندوز xp3 استفاده می کنم اصلا این مسیر توی ریجیستری نیست

Kamyar_AnathemA
18-09-2011, 20:51
اینا فیفا بازی میکنن
مام فیفا بازی میکنیم

منظورم این کلیپ کوتاه نیست اما کلیپ هایی از دست که با یک بازیکن 20 نفر رو دریبل میکنن جنبه نمایشی داره

اول کلیپ می نویسن که صد در صد واقعی هست اما در اصل واقعی نیست

نمونه هایی مثل Hjerpseth یا Fifaskiller100

کارشون زیبا هست اما در مقابل یک گیمر که در حد متوسط باشه نمیشه اینقدر راحت اینجوری بازی کرد

CRIS Joon CR7
18-09-2011, 21:45
منظورم این کلیپ کوتاه نیست اما کلیپ هایی از دست که با یک بازیکن 20 نفر رو دریبل میکنن جنبه نمایشی داره

اول کلیپ می نویسن که صد در صد واقعی هست اما در اصل واقعی نیست

نمونه هایی مثل Hjerpseth یا Fifaskiller100

کارشون زیبا هست اما در مقابل یک گیمر که در حد متوسط باشه نمیشه اینقدر راحت اینجوری بازی کرد
یعنی اینا ساختگی :13:نمیشه با تمرین اینا رو زد؟:19:

CRIS Joon CR7
18-09-2011, 22:08
برای من هدف نهایی در سری pes این است که تجربه بازی در کنسول مشابه این که یک فرد به تماشای مسابقه فوتبال می رود و یا آن را از طریق تلویزیون تماشا می کند باشد
یکی از مسئولان کونامی گفته

mj77
18-09-2011, 22:25
توی 1پست گفتند واسه فیفا سی پی یو کامپیوتر نقش زیاد داره.منکه مادربردم گیگا m55plus هست سی پی یو من amd مدل am2 و 4200 هست جواب نگرفتم..کسی نمیدونه بالاترین سی پی یو که am2 امده چیه؟

Masоud
18-09-2011, 23:04
توی 1پست گفتند واسه فیفا سی پی یو کامپیوتر نقش زیاد داره.منکه مادربردم گیگا m55plus هست سی پی یو من amd مدل am2 و 4200 هست جواب نگرفتم..کسی نمیدونه بالاترین سی پی یو که am2 امده چیه؟
سلام

گرچه اینجا جاش نیست ولی خب am2 دیگه قدیمی شده . اگه میخوای سیستم ببندید حتما سعی کنید am3 باشه.

Kamyar_AnathemA
19-09-2011, 00:12
یعنی اینا ساختگی :13:نمیشه با تمرین اینا رو زد؟:19:

بلد شدن این تکنیک ها آسون هست
اینکه بدونی از کدومشون کجا استفاده کنی که کارایی داشته باشه یکم زمان میبره و اینکه دستت راه بیفته و اون وسط قاطی نکنی

اما به این شکل که تو این کلیپ ها هست اگه دقت کنی میبینی که مدافع های حریف خیلی ساده دفاع میکنن وانگار که فقط راه میرن

گیمر های حرفه ای رو میشه یک یا 2 تا بازیکنشونو با تکنینک جا گذاشت اما چیزی که تو این کلیپ ها هست رو نمیشه سرشون پیاده کرد

اینارو رو تجربه خودم گفتم که کلی با این تکنینک ها سرو کله ردم و کلیپ زیاد دیدم و خودمم زیاد ازشون استفاده کردم

اگه این بابا تونست حتی 1 بار این کارارو در مقابل من انجام بده من دیگه گیم بازی نمی کنم :31:

قول میدم :31:

soomo
19-09-2011, 06:49
سلام یکی منو راهنمایی کنه من از ویندوز xp3 استفاده می کنم اصلا این مسیر توی ریجیستری نیست
چرا کسی جواب ما رو نمیده
چطوری دسته ها رو xp3 تعریف کنیم

Spaniuly
19-09-2011, 08:44
بلد شدن این تکنیک ها آسون هست
اینکه بدونی از کدومشون کجا استفاده کنی که کارایی داشته باشه یکم زمان میبره و اینکه دستت راه بیفته و اون وسط قاطی نکنی

اما به این شکل که تو این کلیپ ها هست اگه دقت کنی میبینی که مدافع های حریف خیلی ساده دفاع میکنن وانگار که فقط راه میرن

گیمر های حرفه ای رو میشه یک یا 2 تا بازیکنشونو با تکنینک جا گذاشت اما چیزی که تو این کلیپ ها هست رو نمیشه سرشون پیاده کرد

اینارو رو تجربه خودم گفتم که کلی با این تکنینک ها سرو کله ردم و کلیپ زیاد دیدم و خودمم زیاد ازشون استفاده کردم

اگه این بابا تونست حتی 1 بار این کارارو در مقابل من انجام بده من دیگه گیم بازی نمی کنم :31:

قول میدم :31:
کامیار توی لایو فیفا 11 رو بازی کردی؟ یکی از همین بابا ها یه بار توی لایو همچین تحقیرم کرد که الان بعضا کابوس اون مسابقه رو می بینم من اکثرا توی لایو بازیهام رو میبردم رنکد مچ ها رو ولی باخت هم میدادم مساوی هم میشد ولی باختام همیشه به خاطر بد شانسی یا نامردی و ضد فوتبال میشد اونم میومد با اختلاف یک گل میشد ولی یه بار با یه حرفه ای بازی کردم که دیگه تسلیم کاملش شدم فرسنگها از من فاصله داشت بازیش واقعا دریبلهایی می زد که باورم نمیشد من که اکثرا روی درجه افسانه ای بازی میکنم از هوش مصنوعی اینطوری نه دریبل می خوردم نه گل از اون به بعد فهمیدم حرفه ای هایی هستن که این حرکات که سهل بدتر از ایناشم سر من و تو می تونن بیارن توی قسمت VP هم یه دریبل هایی میزدن که آدم خوابشم نمی بینه! توی لایو قضیه خیلی فرق داره!

soomo
19-09-2011, 08:57
Spaniuly

سلام دوست عزیز کمک کنید لطفا

Spaniuly
19-09-2011, 10:15
Spaniuly

سلام دوست عزیز کمک کنید لطفا
کدوم مسیر؟ دوست من شما می خوای اسم گیم پدت رو تشخیص بدی؟

+ توی پست قبلم یادم رفت بگم ویدیو یوتیوب رو دیدم کارهاشون خیلی خیره کننده نیست من اگه بخواد از موهام که توی فیفا 11 انجام می دادم فیلم تهیه کنم از اینم باحال تره بعضی از مو ها هم به تازگی اضافه شده مثل گلی که پاتو به دروازه خالی زد توی اون ویدیو

hobgoblin
19-09-2011, 11:22
كسي مي دونه اين مشكل كه فيفا كانفيگ روي خيلي از سيستم ها اجرا نميشه دليلش و راه حلش چيه؟

توي فيفا 11 هم همينجوري بود براي من.

poyul
19-09-2011, 12:21
مردم و نتونستم دسته رو تنظیم کنم.اگه ممکنه دوستان راهنمایی کنید.میخوام (4شوت-1پاس توی عمق-3پاس-2تکل و سانتر-L1 هم سرعت)باشه. بابرنامه ای که در چند صفحه قبل گذاشته بود هم تست کردم جواب نداد.:41:

CRIS Joon CR7
19-09-2011, 13:29
مردم و نتونستم دسته رو تنظیم کنم.اگه ممکنه دوستان راهنمایی کنید.میخوام (4شوت-1پاس توی عمق-3پاس-2تکل و سانتر-L1 هم سرعت)باشه. بابرنامه ای که در چند صفحه قبل گذاشته بود هم تست کردم جواب نداد.:41:
با اون که میکنه دسته رو شبیه سار 360 صد درصد جواب میده باید یه فیل دانلود کنی بزاری کنار نرم افزاره
اسمش msvcr100.dll هست بعد فایلایی رو که بت میده بزار تو شاخه اصلی بازی همین:11:

CRIS Joon CR7
19-09-2011, 13:29
با اون که میکنه دسته رو شبیه سار 360 صد درصد جواب میده باید یه فیل دانلود کنی بزاری کنار نرم افزاره
اسمش msvcr100.dll هست بعد فایلایی رو که بت میده بزار تو شاخه اصلی بازی همین:11:

Kamyar_AnathemA
19-09-2011, 13:42
کامیار توی لایو فیفا 11 رو بازی کردی؟ یکی از همین بابا ها یه بار توی لایو همچین تحقیرم کرد که الان بعضا کابوس اون مسابقه رو می بینم من اکثرا توی لایو بازیهام رو میبردم رنکد مچ ها رو ولی باخت هم میدادم مساوی هم میشد ولی باختام همیشه به خاطر بد شانسی یا نامردی و ضد فوتبال میشد اونم میومد با اختلاف یک گل میشد ولی یه بار با یه حرفه ای بازی کردم که دیگه تسلیم کاملش شدم فرسنگها از من فاصله داشت بازیش واقعا دریبلهایی می زد که باورم نمیشد من که اکثرا روی درجه افسانه ای بازی میکنم از هوش مصنوعی اینطوری نه دریبل می خوردم نه گل از اون به بعد فهمیدم حرفه ای هایی هستن که این حرکات که سهل بدتر از ایناشم سر من و تو می تونن بیارن توی قسمت VP هم یه دریبل هایی میزدن که آدم خوابشم نمی بینه! توی لایو قضیه خیلی فرق داره!

سلام
من تو لایو بازی نکردم چون کلا کنسول باز نیستم اما من حدودا 2 گیگ کلیپ از یوتیوب دانلود کردم که بیشتر از همین کلیپ های Online Goal Compilation هست

با یک دقت کوچیک میشه فهمید که کسی که داره مقابل اینها بازی میکنه یا خیلی آماتور هست یا اصلا بازی نمیکنه
من نمیگم نمیشه از تکنینک استفاده کرد چون اگه نشه که دیگه پس برا چی گذاشتن تو بازی !

حتی گیمر های حرفه ای رو میشه یکی 2 تا از بازیکن هاشونو اینجوری دریبل کرد اما با این وضعی که تو این کلیپ ها هستش نمیشه
منظورم این کلیپ که این دوستمون گذاشت نیست چون این خیلی ساده و پیش پا افتاده هست و فقط میخواسته تکنینک هایی که تازه اضافه شده رو نشون بده
اما کلیپ هایی دارم که طرف از وسط زمین شروع میکنه به دریبل زدن و 5-6 تا از بازیکن های حریف رو دریبل میکنه و اونا هیچ کاری نمیکنن
من خودم بار ها با کسی این روش هارو انجام دادم روش رو هم درست انجام دادم اما جدا یکم گیمر مقابل بازی بلد باشه نمیزاره اینجوری بازیکناشو جا بزاری
فوقش اینه که که تو اون شلوغی تکل بزنی
تو فینال WCG سال قبل دو تا بازیکن اصلا از تکنینک ها استفاده نکردن و فقط در حد تو سر توپ زدن بود و یک بار هم بازیکن کلمبیایی که آخرم باخت بازی رو یک بار Stop And Turn زد که توپو حریف ازش گرفت
درسته بازی فینال بوده و استرس و حساسیت بازی جایی برای ریسک استفاده از Skill Movesنمیزاره اما اگه واقعا استفاده از این تکنینک ها در مقابل هر گیمری اینقدر ساده باشه که با 1 بازیکن بتونی در هر حمله ای 4-5 تا بازمن رو به راحتی دریبل کنی و بری گل بزنی حتما ملت کلی سعی و تلاش می کردن که بتونن در چنین مسابقاتی هم از این روش ها استفاده کنن :20:
این نظر من بود البته :11:

Behnam_o2
19-09-2011, 13:52
آقا ما که هر کار میکنیم نمیتونیم راحت بازی کنیم همش لگ داره.. با این سیستم فیفا11 رو رویhigh ,4xaa ,1280*960 بازی میکردم ولی اینو نمیتونم راحت بازی کنم.
cpu :cor2dou e7500 2.93*2
gpu: 9600gt 1gb
ram : 4
رو low تست نکردم.. رو low آدم بازی نکنه بهتره!!!

امکان داره بخاطر دمو بودن اینطوری باشه و تو نسخه نهایی درست شه و لگ ها کمتر شه؟؟؟؟

Gregar
19-09-2011, 14:23
سلام
من تو لایو بازی نکردم چون کلا کنسول باز نیستم اما من حدودا 2 گیگ کلیپ از یوتیوب دانلود کردم که بیشتر از همین کلیپ های Online Goal Compilation هست

با یک دقت کوچیک میشه فهمید که کسی که داره مقابل اینها بازی میکنه یا خیلی آماتور هست یا اصلا بازی نمیکنه
من نمیگم نمیشه از تکنینک استفاده کرد چون اگه نشه که دیگه پس برا چی گذاشتن تو بازی !

حتی گیمر های حرفه ای رو میشه یکی 2 تا از بازیکن هاشونو اینجوری دریبل کرد اما با این وضعی که تو این کلیپ ها هستش نمیشه
منظورم این کلیپ که این دوستمون گذاشت نیست چون این خیلی ساده و پیش پا افتاده هست و فقط میخواسته تکنینک هایی که تازه اضافه شده رو نشون بده
اما کلیپ هایی دارم که طرف از وسط زمین شروع میکنه به دریبل زدن و 5-6 تا از بازیکن های حریف رو دریبل میکنه و اونا هیچ کاری نمیکنن
من خودم بار ها با کسی این روش هارو انجام دادم روش رو هم درست انجام دادم اما جدا یکم گیمر مقابل بازی بلد باشه نمیزاره اینجوری بازیکناشو جا بزاری
تو فینال WCG سال قبل دو تا بازیکن اصلا از تکنینک ها استفاده نکردن و فقط در حد تو سر توپ زدن بود و یک بار هم بازیکن کلمبیایی که آخرم باخت بازی رو یک بار Stop And Turn زد که توپو حریف ازش گرفت
درسته بازی فینال بوده و استرس و حساسیت بازی جایی برای ریسک استفاده از Skill Movesنمیزاره اما اگه واقعا استفاده از این تکنینک ها در مقابل هر گیمری اینقدر ساده باشه که با 1 بازیکن بتونی در هر حمله ای 4-5 تا بازمن رو به راحتی دریبل کنی و بری گل بزنی حتما ملت کلی سعی و تلاش می کردن که بتونن در چنین مسابقاتی هم از این روش ها استفاده کنن :20:

الان من توی همین دموی فیفا 12 نمیتونم چرا با مسی نمیتونم خوب دریبل کنم . یعنی حتی از یک نفر هم نمیتونم رد شم . نمیدونم چرا . مشکل هم از من نیست که یاد نداشته باشم چون معمولا با سانچز توی legendary میتونم از 2 نفر هم رد شم . ولی سومی دیگه واقعا سخته .
به نظرم امکان داره همچین حرکاتی رو که میگی بشه رفت ولی نه در مقابل cpu اونم legendary . بلکه در مقابل یه ادم واقعی زیر professional باز .
این ویدئویی هم که گذاشتی دیدم . به نظرم ساختگی بود . از طرف خود فیفا . چون کاری که نداره واسشون . فقط میخوان بگن امکان انجام چنین حرکاتی هست دیگه از سختیش که نمیگن :31:

اقا ما میخوایم امسال برای اولین بار در عمرمون این بازی رو ارجینال بخریم . فقط واسه انلاینش . میگم میشه با 512 مخابرات نامحدود فیفا زد . از لحاظ پینگ رو میگم . معمولا 400 هست واسه گوگل و یاهو ... . در ضمن قابلیتهای انلاین رو کسی نمیگه . یعنی از یه بازی head to head که اخرش هیچیه بیشتره ؟ چون ویدئوش هم دیدم ولی سر در نیاوردم .

mj77
19-09-2011, 14:26
سلام

گرچه اینجا جاش نیست ولی خب am2 دیگه قدیمی شده . اگه میخوای سیستم ببندید حتما سعی کنید am3 باشه.

مرسی..حالا am2 سی پی یو قویتر از این هم هست؟

Kamyar_AnathemA
19-09-2011, 14:44
الان من توی همین دموی فیفا 12 نمیتونم چرا با مسی نمیتونم خوب دریبل کنم . یعنی حتی از یک نفر هم نمیتونم رد شم . نمیدونم چرا . مشکل هم از من نیست که یاد نداشته باشم چون معمولا با سانچز توی legendary میتونم از 2 نفر هم رد شم . ولی سومی دیگه واقعا سخته .
به نظرم امکان داره همچین حرکاتی رو که میگی بشه رفت ولی نه در مقابل cpu اونم legendary . بلکه در مقابل یه ادم واقعی زیر professional باز .
این ویدئویی هم که گذاشتی دیدم . به نظرم ساختگی بود . از طرف خود فیفا . چون کاری که نداره واسشون . فقط میخوان بگن امکان انجام چنین حرکاتی هست دیگه از سختیش که نمیگن :31:

اقا ما میخوایم امسال برای اولین بار در عمرمون این بازی رو ارجینال بخریم . فقط واسه انلاینش . میگم میشه با 512 مخابرات نامحدود فیفا زد . از لحاظ پینگ رو میگم . معمولا 400 هست واسه گوگل و یاهو ... . در ضمن قابلیتهای انلاین رو کسی نمیگه . یعنی از یه بازی head to head که اخرش هیچیه بیشتره ؟ چون ویدئوش هم دیدم ولی سر در نیاوردم .

سی پی یو چون تو دفاع کردن بازیکن هاش زیاد به باریکنت نزدیک نمیشه دریبل زدن سخت میشه
جاهایی میشه دریبل خوب رد که طرف آماتوری بخواد دفاع کنه و مثل فشنگ بیاد تو پای بازیکنت که توپو بگیره و در اینجور جاها خیلی راحن میشه دریبل زد
مسی هم تو فیفا 12 تکنیکش 1 ستاره کم شده و 4 ستاره شده

soomo
19-09-2011, 15:53
کدوم مسیر؟ دوست من شما می خوای اسم گیم پدت رو تشخیص بدی؟
---------------------------------------------------------------------------------
عزیزم می گم توی ویندوز xp 3 این مسیر نیست

HKEY_CURRENT_USER ->System->CurrentControlSet->Control->MediaProperties->PrivateProperties->Joystick->OEM

حالا چطوری دسته ها رو تعریف کنم برای فیفا 2012

مرسی

Spaniuly
19-09-2011, 16:03
كسي مي دونه اين مشكل كه فيفا كانفيگ روي خيلي از سيستم ها اجرا نميشه دليلش و راه حلش چيه؟

توي فيفا 11 هم همينجوري بود براي من.

موتور گرافیکی فیفا کلا سنگین تر از PES هست بازی های ژاپنی کلا معروفن به داشتن موتورهای گرافیکی روان اگه دقت کنی می بینی اکثر بازی های ژاپنی توی PC با مشکل مواجه نمی شن ولی بازیهای آمریکایی سنگین ترین هستند نمونه اش هم همین فیفا و چند تا بازی دیگه که سازنده هاشون آمریکایی هستن البته این اولین بازی انحصاری فیفا برای PC هست که نکست جنریشن هست نمی دونم دقت کردید به این موضوع یا خیر حالا باید دید این اولین تجربه چی از آب در میاد در نهایت حدس می زنم نسخه فول کمی بهینه بشه ولی باز هم می گم گرافیک های نسل قبل که دارای بیت ریت 128 هستند دیگه جوابگوی این گیم ها نیستن الان جی فورث سری 8000 و 9000 که بیت ریت 128 دارن جوابگو نیستن. کارت های نسل جدد ATI که روی کانفیگ هایی از لپ تاپ های DELL مثل 5010 به کار رفتن خیلی خوب جواب می دن یا ATI بخرید یا اگه اصرار به استفاده از جی فورث دارید باید مایه بذارید واسه کارت گرافیکتون

برنامه ها جواب ندادن برای من هم میگم بهترین روش اصلاح فایل BottunData هست ار راهنمایی که چند صفحه پیش گذاشتم استفاده کن

سلام

بله خوب این ویدیوی قبلی خیلی خیره کننده نبود نهایتا 2 تا بازیکن دریبل می کرد بازیکن صاحب توپ ولی از میانه میدان یکی بتونه همه رو جا بذاره نه خوب واقعی نیست البته اگه خیلی حرفه ای باشه یه نفر می تونه این کار رو بکنه منم که در مقابل اون حرفه ای بازی می کردم نهایتا 2 یا 3 بازیکن رو اونم در یک محوطه کوچیک این کار رو می کرد نه اینکه ثانیه های طولانی بتونه توپ رو بدونه و من نتونم ازش توپ گیری کنم این مدلی فقط توی PES2009 عملی بود

آقا ما که هر کار میکنیم نمیتونیم راحت بازی کنیم همش لگ داره.. با این سیستم فیفا11 رو رویhigh ,4xaa ,1280*960 بازی میکردم ولی اینو نمیتونم راحت بازی کنم.
cpu :cor2dou e7500 2.93*2
gpu: 9600gt 1gb
ram : 4
رو low تست نکردم.. رو low آدم بازی نکنه بهتره!!!

امکان داره بخاطر دمو بودن اینطوری باشه و تو نسخه نهایی درست شه و لگ ها کمتر شه؟؟؟؟

ببین خوب الان داری یه بازی خیلی خیلی سنگین تری نسبت به فیفا 10 بازی می کنی! اونی که شما تا الان بازی می کردی فیفا 10 بود محصول سال 2009! الان دیگه فرق می کنه وقتی جزئیات بیشتر میشه و گرافیک تا این اندازه رشد می کنه نباید انتظار داشته باشی با همون سیستم اینو بازی کنی دوره کارت گرافیک 9600 GT سر اومده بهنام جان! و همه کارت های گرافیکی که بیت ریت 128 هستند الان کارت های گرافیک 512 بیتی می تونن همین بازی شما رو خیلی روان اجرا کنن من این بازی رو در نهایت کیفیت و بدون کوچکترین افیت فریم بازی کردم روی لپ تاپ دوستم. پس بازی مشکل نداره مشکل از ماست که می خواهیم با سیستم گیمینگ واسه 3-4 سال پیش بازی های جدید و سنگین رو اجرا کنیم. بازی های PC می بینی ساختشون یه موقعی کلید می خوره می بینی 4 سال دیگه ریلیز دادن خوب اینارو میشه بازی کرد چون قالب کلی شون مربوط به سال ساختشونه ولی فیفا هر سال داره بازی می ده بیرون و هر سال جزئیات رو بیشتر می کنه... موتور گرافیکی یا تعویض میشه یا به شکل قابل قبولی بهبود پیدا می کنه که نهایتا نیازمند سیستم قوی میشه.

شرمنده اسمتون رونمی دونم ببخشید
512 که توی ارومیه اوایل سال خوب بود از خرداد به این ور گند زد هم با قطعی های مکرر و هم افت سرعت و مشکل پینگ من که کلا ارتباطم رو باهاش قطع کردم. ماه هاست که نتونستم لایو بازیکنم الته مشکل اینترنت یکی از دلایل این ناکامیه دلایل دیگه اش هم مشکل لایو واسه کنسول های هــک شده اس

قابلیت های آنلاین که زیاده:

1- بازی رنکد مچ : یکی رو شانسی گیر میاری باهاش بازی می کنی
2- بازی آنلاین انتخابی : گیمر تگ یه نفر رو داری باهاش هماهنگ می کنی بازی می کنی
3- بازی تیمی : میری یه بازیکن یک تیم رو برمیداری و بازی می کنین به صورت گروهی مثلا هفت - هش فر یه طرف و هفت - نفر هم یه طرف دیگه ماکزیمم هم 22 نفره که یازده به یازده میشه البته اگه بخواد اینطوری باشه همه 22 نفر باید از کشورهایی مثل لیتوانی و کره جنوبی و بریتانیا و ... باشن که شاهان اینترنت قدرتمند دنیا هستن عمرا توی ایران بشه بازی کرد 11-11 رو به هر حال شما تیمی رو که کاپیتانتون انتخاب می کنه رو باید داشته باشید و یکی از بازیکنانش رو بردارید سرعت عمل خیلی مهمه چون مهاجمها اول برداشته میشن مشتری دروازبان هم زیاده
4- بازی تیمی با بازیکنان VP : با ویرتوال پرو خودتون می رید به عنوان عضوی از اعضای یه تیم بازی می کنید (ته شهرت بازیه ولی حرفه ای هاش آدم رو خیره می کنن!!!)
5- عضویت دادن VP در یک باشگاه ساختگی و رفتن توی لیگ آنلاین بازی می کنی می بری هم امتیاز می گیری و هم تیم توی رنکینگ می ره بالا
6- آپدیت نقل و انتقلات به صورت رایگان

و خیلی قابلیت های دیگه که حضور ذهن ندارم

Gregar
19-09-2011, 16:52
موتور گرافیکی فیفا کلا سنگین تر از PES هست بازی های ژاپنی کلا معروفن به داشتن موتورهای گرافیکی روان اگه دقت کنی می بینی اکثر بازی های ژاپنی توی PC با مشکل مواجه نمی شن ولی بازیهای آمریکایی سنگین ترین هستند نمونه اش هم همین فیفا و چند تا بازی دیگه که سازنده هاشون آمریکایی هستن البته این اولین بازی انحصاری فیفا برای PC هست که نکست جنریشن هست نمی دونم دقت کردید به این موضوع یا خیر حالا باید دید این اولین تجربه چی از آب در میاد در نهایت حدس می زنم نسخه فول کمی بهینه بشه ولی باز هم می گم گرافیک های نسل قبل که دارای بیت ریت 128 هستند دیگه جوابگوی این گیم ها نیستن الان جی فورث سری 8000 و 9000 که بیت ریت 128 دارن جوابگو نیستن. کارت های نسل جدد ATI که روی کانفیگ هایی از لپ تاپ های DELL مثل 5010 به کار رفتن خیلی خوب جواب می دن یا ATI بخرید یا اگه اصرار به استفاده از جی فورث دارید باید مایه بذارید واسه کارت گرافیکتون

برنامه ها جواب ندادن برای من هم میگم بهترین روش اصلاح فایل BottunData هست ار راهنمایی که چند صفحه پیش گذاشتم استفاده کن

بله خوب این ویدیوی قبلی خیلی خیره کننده نبود نهایتا 2 تا بازیکن دریبل می کرد بازیکن صاحب توپ ولی از میانه میدان یکی بتونه همه رو جا بذاره نه خوب واقعی نیست البته اگه خیلی حرفه ای باشه یه نفر می تونه این کار رو بکنه منم که در مقابل اون حرفه ای بازی می کردم نهایتا 2 یا 3 بازیکن رو اونم در یک محوطه کوچیک این کار رو می کرد نه اینکه ثانیه های طولانی بتونه توپ رو بدونه و من نتونم ازش توپ گیری کنم این مدلی فقط توی PES2009 عملی بود

ببین خوب الان داری یه بازی خیلی خیلی سنگین تری نسبت به فیفا 10 بازی می کنی! اونی که شما تا الان بازی می کردی فیفا 10 بود محصول سال 2009! الان دیگه فرق می کنه وقتی جزئیات بیشتر میشه و گرافیک تا این اندازه رشد می کنه نباید انتظار داشته باشی با همون سیستم اینو بازی کنی دوره کارت گرافیک 9600 GT سر اومده بهنام جان! و همه کارت های گرافیکی که بیت ریت 128 هستند الان کارت های گرافیک 512 بیتی می تونن همین بازی شما رو خیلی روان اجرا کنن من این بازی رو در نهایت کیفیت و بدون کوچکترین افیت فریم بازی کردم روی لپ تاپ دوستم. پس بازی مشکل نداره مشکل از ماست که می خواهیم با سیستم گیمینگ واسه 3-4 سال پیش بازی های جدید و سنگین رو اجرا کنیم. بازی های PC می بینی ساختشون یه موقعی کلید می خوره می بینی 4 سال دیگه ریلیز دادن خوب اینارو میشه بازی کرد چون قالب کلی شون مربوط به سال ساختشونه ولی فیفا هر سال داره بازی می ده بیرون و هر سال جزئیات رو بیشتر می کنه... موتور گرافیکی یا تعویض میشه یا به شکل قابل قبولی بهبود پیدا می کنه که نهایتا نیازمند سیستم قوی میشه.

شرمنده اسمتون رونمی دونم ببخشید
512 که توی ارومیه اوایل سال خوب بود از خرداد به این ور گند زد هم با قطعی های مکرر و هم افت سرعت و مشکل پینگ من که کلا ارتباطم رو باهاش قطع کردم. ماه هاست که نتونستم لایو بازیکنم الته مشکل اینترنت یکی از دلایل این ناکامیه دلایل دیگه اش هم مشکل لایو واسه کنسول های هــک شده اس

قابلیت های آنلاین که زیاده:

1- بازی رنکد مچ : یکی رو شانسی گیر میاری باهاش بازی می کنی
2- بازی آنلاین انتخابی : گیمر تگ یه نفر رو داری باهاش هماهنگ می کنی بازی می کنی
3- بازی تیمی : میری یه بازیکن یک تیم رو برمیداری و بازی می کنین به صورت گروهی مثلا هفت - هش فر یه طرف و هفت - نفر هم یه طرف دیگه ماکزیمم هم 22 نفره که یازده به یازده میشه البته اگه بخواد اینطوری باشه همه 22 نفر باید از کشورهایی مثل لیتوانی و کره جنوبی و بریتانیا و ... باشن که شاهان اینترنت قدرتمند دنیا هستن عمرا توی ایران بشه بازی کرد 11-11 رو به هر حال شما تیمی رو که کاپیتانتون انتخاب می کنه رو باید داشته باشید و یکی از بازیکنانش رو بردارید سرعت عمل خیلی مهمه چون مهاجمها اول برداشته میشن مشتری دروازبان هم زیاده
4- بازی تیمی با بازیکنان VP : با ویرتوال پرو خودتون می رید به عنوان عضوی از اعضای یه تیم بازی می کنید (ته شهرت بازیه ولی حرفه ای هاش آدم رو خیره می کنن!!!)
5- عضویت دادن VP در یک باشگاه ساختگی و رفتن توی لیگ آنلاین بازی می کنی می بری هم امتیاز می گیری و هم تیم توی رنکینگ می ره بالا
6- آپدیت نقل و انتقلات به صورت رایگان

و خیلی قابلیت های دیگه که حضور ذهن ندارم

ممنون . جوابت نسبتا کامل بود .
من بیشتر نظرم روی بازی با VP هستش . معمولا هم Be a Pro رو به بازی معمولی ترجیح میدم . اینرتنتم مشکل قطعی و سرعت نداره . فقط پینگش که 400 تاست . میشه با این پینگ مودهای انلاین مربوط به VP رو بازی کرد ؟

mjorh
19-09-2011, 18:17
وقتی دسترو وصل میکنم از بازی میپره بیرون !! مشکلش چیه؟

Gregar
19-09-2011, 18:45
مدیران محترم یه نظر میخوام بدم .
از همین الان تاپیک بازی رو با مشکلات نصبش جدا کنید . تاپیک کاملا دو موضوعی شده . یکی وصل کردن دسته و مشکلات کرش و یکی مباحث خود بازی . خواهشا تاپیک دو تا بشه . کسایی هم که مشکل کرش تو بازی دارن راحت تر جواب میگیرن .

mjorh
19-09-2011, 18:51
اخه بازی ک هنوز ریلیس نشده!!
پیدا کردم تو صفه های قبلی تنظیمات دسترو

Arrowtic
19-09-2011, 18:53
درسته نیومده ولی هر صفحه از 10 پستش 9تاش شده حل مشکلات دمو!تاپیکو از الآن بزنن فعلا به دمو توجه کنن!

Mehdi.ss
19-09-2011, 19:04
کسانی که از دسته پلی استیشن استفاده می کنن میتونن از این فایل استفاده کنن
من از این استفاده میکنم ، تنظیماتش مثل pes هست ، فقط جای دکمه L1 و L2 جابه جا هست

vampyre
19-09-2011, 19:26
سلام.
دوستان من مشکلی با وارد شدن داخل گیم با دسته ندارم ولی وقتی وارد گیم میشم همش بازیکنان و و گزینه ها به سمت پایین میان!انگار یکی دستش رو گزاشته رو جهت پایین!من از دسته ps2 با تبدیل استفاده میکنم.
یکی از دوستان قبلا یه زاهنمایی کرد که بعد از یک بار از بازی داخل و خروج شدن دیگه کار نکرد و دوباره این مشکل اومد!

afterten
19-09-2011, 19:45
سلام بچه ها با کارت گرافیک Geforce 8600 GT 540M-1GB میتونم راحت بازی کنم فیفا 12 رو؟اگه کسی میدونه لطفا بگه ممنون

Spaniuly
19-09-2011, 19:46
ممنون . جوابت نسبتا کامل بود .
من بیشتر نظرم روی بازی با VP هستش . معمولا هم Be a Pro رو به بازی معمولی ترجیح میدم . اینرتنتم مشکل قطعی و سرعت نداره . فقط پینگش که 400 تاست . میشه با این پینگ مودهای انلاین مربوط به VP رو بازی کرد ؟
ببین میشه ولی حقیقتا مشکل پیدا می کنی دیلی که داره کلا اینش به کنار یه ذره لگ و احیانا بعداز دقایقی دیسکانکت شدن از بازی رو هم در نظر بگیر VP بازی کردنی

mjorh
19-09-2011, 19:48
سلام بچه ها با کارت گرافیک Geforce 8600 GT 540M-1GB میتونم راحت بازی کنم فیفا 12 رو؟اگه کسی میدونه لطفا بگه ممنون
cpu?.........................

afterten
19-09-2011, 19:55
Post added at 07:55 PM ---------- Previous post was at 07:53 PM ----------

cpu?.........................

CPU: pentium Dual-Core E5200 Fr.2.50Ghz
Ram :4G

Mehdi.ss
19-09-2011, 20:39
سلام.
دوستان من مشکلی با وارد شدن داخل گیم با دسته ندارم ولی وقتی وارد گیم میشم همش بازیکنان و و گزینه ها به سمت پایین میان!انگار یکی دستش رو گزاشته رو جهت پایین!من از دسته ps2 با تبدیل استفاده میکنم.
یکی از دوستان قبلا یه زاهنمایی کرد که بعد از یک بار از بازی داخل و خروج شدن دیگه کار نکرد و دوباره این مشکل اومد!
سلام
دوتا راه داره
اول برو تو کنترل پنل ، game controllers بعد روی اسم دسته ها دابل کلیک کن تا دسته رو کامل بشناسه
اگه درست نشه مشکل از تبدیلته ، باید بری یه تبدیل دیگه ( یه مدل دیگه ) بخری
من دو تا تبدیل داشتم یکیش اینجوری بود عوضش کردم درست شد

mjorh
19-09-2011, 20:56

بعید میدونم ،بازم مطمئن نیسم، دوستان دیگه لطفا ج بدن....

---------- Post added at 09:56 PM ---------- Previous post was at 09:53 PM ----------

این شماره های دسته چرا اینجورین ؟ هرچقد سی کردم نشد!!! جور در نمیان!

sabar
19-09-2011, 20:56
سلام
اگ کسی که اینترنت درست و حسابی داره و مثل من دایال آپ نیست لطفی کنه و تمام مشکلات نصب و کرش و غیره رو با پاسخ جمع کنه و بصورت لینک یا امضا قرار بده فکر کنم خیلی مشکلات حل بشه حداقل زمانی که نسخه اصلی اومد اینکار بشه واقعا شاهکاره و من خودم یکی کلی دعاش میکنم ببخشید اگر پروویی کردم

CRIS Joon CR7
19-09-2011, 21:00
مدیران محترم یه نظر میخوام بدم .
از همین الان تاپیک بازی رو با مشکلات نصبش جدا کنید . تاپیک کاملا دو موضوعی شده . یکی وصل کردن دسته و مشکلات کرش و یکی مباحث خود بازی . خواهشا تاپیک دو تا بشه . کسایی هم که مشکل کرش تو بازی دارن راحت تر جواب میگیرن .
Gregar جان میدونم جاش نیست ولی جان من جواب بده
فصل سوم خاطرات خوناشام کی میاد؟ :31:

bad_guy
19-09-2011, 21:07
سلام
اگ کسی که اینترنت درست و حسابی داره و مثل من دایال آپ نیست لطفی کنه و تمام مشکلات نصب و کرش و غیره رو با پاسخ جمع کنه و بصورت لینک یا امضا قرار بده فکر کنم خیلی مشکلات حل بشه حداقل زمانی که نسخه اصلی اومد اینکار بشه واقعا شاهکاره و من خودم یکی کلی دعاش میکنم ببخشید اگر پروویی کردم

دوست عزیز مشخص نیست این مشکلات در نسخه اصلی هم باشه و احتمالا هم نیست چون EA کلی فیدبک میگیره واسه بهینه سازی بازی.

don mohsen
19-09-2011, 21:09
مشکلات کرش و دسته گذاشته شده...اینجا می تونید ببینید:

mjorh
19-09-2011, 21:21
مشکلات کرش و دسته گذاشته شده...اینجا می تونید ببینید:

اینو خوندم ولی بازم تو تنظیم دسته مشکل دارم................

don mohsen
19-09-2011, 21:24
اینم یه آموزش برای خوشحالی های بعد از گل:

FIFA 12 Celebrations Tutorial

توضیح: برای مشاهده فندق شکن مورد نیاز است!

حجم:106 مگابایت!!!

من دیدم زیاد نچسبید!ولی می تونه برای بعضی ها جالب باشه!
--------------------------------------------------------------------------------
ویرایش جهت جواب به mjorh:

شما ButtonData.ini رو که گفتم دانلود و تو سه پوشه کپی کردید؟

mj77
19-09-2011, 21:25

من با همین گرافیک و رم 2 گیگ ولی سی پی یو amd 4200 رو مدیوم راحت بازی میکنم.رو high مشکل گرافیک ندارم ولی کمی گیر سی پی یو دارم.

Kamyar_AnathemA
19-09-2011, 21:33
من هر دفعه که میرم تو بازی بعد که میام بیرون تو فولدر فیفا 12 داخل My Document یک فولدر درست میشه به نام instance0 و داخل اون یک فایل هست به اسم replay0 که 800 مگا بایت حجمشه
هر بار هم که پاک میکنم باز ساخته میشه
چیه این ؟

afterten
19-09-2011, 22:02
من با همین گرافیک و رم 2 گیگ ولی سی پی یو amd 4200 رو مدیوم راحت بازی میکنم.رو high مشکل گرافیک ندارم ولی کمی گیر سی پی یو دارم.

پس در کل فکر میکنی نیازی به عوض کردن سیستم نباشه؟

---------- Post added at 10:02 PM ---------- Previous post was at 10:00 PM ----------

mjorh
19-09-2011, 22:08
اینم یه آموزش برای خوشحالی های بعد از گل:

FIFA 12 Celebrations Tutorial

توضیح: برای مشاهده فندق شکن مورد نیاز است!

حجم:106 مگابایت!!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید--------------------------------------------------------------------------------
ویرایش جهت جواب به mjorh:

شما ButtonData.ini رو که گفتم دانلود و تو سه پوشه کپی کردید؟
اره تو هرسه تاش ریختم ،قبل از ریختن اون ک میپرید بیرون!!!

don mohsen
19-09-2011, 22:16
خوب پس شما مشکل تنظیم دکمه ها رو دارین.خوب اگه اون پست رو خونده باشید میفهمید که هر شماره کار یک دکمه XBOX رو میکنه.

پس شما باید برای من شماره های دکمه دستتون رو بگین تا براتون فایل ButtonData.ini ویرایش بشه! من جمله تریگر ها منظورم LB ,LT, RB,RT !!!

mjorh
19-09-2011, 23:22
خوب پس شما مشکل تنظیم دکمه ها رو دارین.خوب اگه اون پست رو خونده باشید میفهمید که هر شماره کار یک دکمه XBOX رو میکنه.

پس شما باید برای من شماره های دکمه دستتون رو بگین تا براتون فایل ButtonData.ini ویرایش بشه! من جمله تریگر ها منظورم LB ,LT, RB,RT !!!
ب سبک ps ، مثلث =1،مربع=4،دایره2،ضربدر=3
RT=R1
LT=L1
RB=R2
LB=L2

Gregar
20-09-2011, 00:32
من هر دفعه که میرم تو بازی بعد که میام بیرون تو فولدر فیفا 12 داخل My Document یک فولدر درست میشه به نام instance0 و داخل اون یک فایل هست به اسم replay0 که 800 مگا بایت حجمشه
هر بار هم که پاک میکنم باز ساخته میشه
چیه این ؟

مال منم داره . میدونی فکر کنم مربوط به تنظیمات اولیه بازیه . چون سیو نداریم یه فایل پیش فرض این کارو انجام میده .

soomo
20-09-2011, 09:36
خیلی بیمعرفتین جواب منو ندادین...........

alone_boy
20-09-2011, 11:49
سلام
شما چطوری توپ گیری میکنید؟
توپ گیریش خیلی سخت شده

CRIS Joon CR7
20-09-2011, 13:02
هي گايز من با اين تنظيما خيلي با حال بازي ميکنم خيليم حال ميده البته بعضياش سليقه اي
مثله تاکتيکال دفندينگ که اصلا باش حال نکردم
auto switching-auto
auto switching Move a.-none
passing p. a.-off
p.a.-assis
t.p.a.-assis
shot a.-assis
cross a.-semi
lob pass a.-assis
analog sprint-off
defending-legacy
با مارسي ميلان و بارسا رو بردم البته رو ورد کلاس
رو حالت تخيلي امتحان نکردم
راستی چرا مثلا با ویا میشوتی مسی رو نشون میده؟

don mohsen
20-09-2011, 14:38
ب سبک ps ، مثلث =1،مربع=4،دایره2،ضربدر=3
RT=R1
LT=L1
RB=R2
LB=L2

سلام دوباره به دوستان.

آقا برات درست کرد همونطور که خواستی. اگه شماره ها ی همین R1.R2,L1,L2 رو که می گفتی که عالی می شد...

از لحاظ دکمه های اصلی که درسته ولی از دکمه های دیگه مطمئن نیستم. مال این تنظیمات دکمه های دیگه اینه:

LB==7
LT==5
RB=8
RT=6

اگه مشکلی بود مطرح کنید.

اینم فایل ButtonData.ini :
حجم: 5 کیلو بایت!

shiraz_2010
20-09-2011, 16:05
توی شهری مثل شیراز چندم مهر می تونم نسخه اصلی رو تهیه کنم؟؟

alone_boy
20-09-2011, 16:38
دوستانی که مثل خودم میخوان کیبورد رو تنظیم کنن من راهش رو پیدا کردم

توی این قسمت اول W رو بعد Ctrl رو بزنید:

بعد باید وارد این قسمت شده باشید:
حالا راحت میتونین دکمه ها رو تنظیم کنین

hasani2008
20-09-2011, 16:47
یه سوال....آیا شکل ظاهری منو عوض شده اگه جواب مثبته ممنون میشم ازش عکس بزارید...

SevenCity
20-09-2011, 16:54

من هم با GTX 460 1GB EVGAکه قدیمی نیست فقط با فیفا 12 مشکل دارم منتها سی پی یو C2D E4500 2.2 GHZ دارم و دقیقا میخواستم همین سی پی یو Behnam_o2 رو با سی پی یو خودم تعویض کنم Behnam_o2 هم که گفت مشکل داره با اون سیستم نمیدونم حالا اگر e7500 هم بخرم باز هم مشکل خواهم داشت؟ یا مشکل ایشون فقط با گرافیکشه؟ یعنی ایشون از گرافیک مشکل دارند و من از سی پی یو ... یا باید منتظر پچی و نسخه اصلی باشیم؟
-----------

تمام کسانی که با سی پی یو در حد e7500 بازی میکنن با فیفا مشکل دارند؟

Masоud
20-09-2011, 16:56
خب یکم این باگای fifa 2012 رو ببینید که از هر چی جوکه بیمه میشید ... :27:

سلام

وای خدا مردم از خنده :31:

Impact Engine هنوز خیلی جای کار داره . مثل اینکه سازنده ها متوجه اینجور باگها شدن و دارن درستش میکنن.

vampyre
20-09-2011, 17:38

OMG
مردم از خنده.مخصوصا زمانی که اون 3 تا بازیکن به همخوردن و افتادن زمین و قسمتی که ژاوی رفت روی هوا! :))))

Behnam_o2
20-09-2011, 17:39
من هم با GTX 460 1GB EVGAکه قدیمی نیست فقط با فیفا 12 مشکل دارم منتها سی پی یو C2D E4500 2.2 GHZ دارم و دقیقا میخواستم همین سی پی یو Behnam_o2 رو با سی پی یو خودم تعویض کنم Behnam_o2 هم که گفت مشکل داره با اون سیستم نمیدونم حالا اگر e7500 هم بخرم باز هم مشکل خواهم داشت؟ یا مشکل ایشون فقط با گرافیکشه؟ یعنی ایشون از گرافیک مشکل دارند و من از سی پی یو ... یا باید منتظر پچی و نسخه اصلی باشیم؟
-----------

نمیدونم آخه سی پی یو توصیه شده واسه بازی کمتر از 7500 ه. من منتظرم نسخه اصلی بیاد ببینم چی میشه. فکرکنم مشکل از گرافیکم باشه... البته سی پیو شما پایینه از مقدار توصیه شده ضعیفتره.
کسی با سی پیو 7500 و گرافیک 9600gtبازی میکنه بگه خواهشن..( رو تنظیمات high)

Spaniuly
20-09-2011, 18:20
-----------

یه چیزی بگم من واسه دردسر های ناشی از این مسائل به سمت کنسول رفتم.

جای شما باشم تا اومدن نسخه فول صبر می کنم شاید اصلاح بشه طبیعی نیست که با چنین کارت گرافیکی لگ داشته باشید... باید منتظر فید بک ها موند تا مشخص بشه فیفا محوریتش روی CPU هست یا گرافیک

jak_1300
20-09-2011, 18:37
فيفا اومده مگه؟

mjorh
20-09-2011, 18:37
سلام دوباره به دوستان.

آقا برات درست کرد همونطور که خواستی. اگه شماره ها ی همین R1.R2,L1,L2 رو که می گفتی که عالی می شد...

از لحاظ دکمه های اصلی که درسته ولی از دکمه های دیگه مطمئن نیستم. مال این تنظیمات دکمه های دیگه اینه:

LB==7
LT==5
RB=8
RT=6

اگه مشکلی بود مطرح کنید.

اینم فایل ButtonData.ini :
حجم: 5 کیلو بایت!

نمیتونم تنظیم کنم:41:
الان از روی این عکس بگید چجوری تنظیم کنم

majid322
20-09-2011, 18:47
نه عزیز دموش اومده نسخه ی اصلی توی مهرماه میاد...

jak_1300
20-09-2011, 18:53
سيستم چي ميخواد من سي پي يوم 3000 سلرون رم يك و نيم گيگ گرافيك 9400 جي تي ميكشه؟

mj77
20-09-2011, 19:04
سيستم چي ميخواد من سي پي يوم 3000 سلرون رم يك و نيم گيگ گرافيك 9400 جي تي ميكشه؟
بیخیال بازی شو..:31:

bar333lona
20-09-2011, 20:16

میتونی بازی کنی اما ممکنه گاهی تو بعضی صحنه ها مخصوصا صحنه ی آهسته یکم ریپ بزنه :10:

mehsan66
20-09-2011, 21:03
-----------

من با سی پی یو e2180 بازی می کنم مشکلی هم ندارم
البته چون مانیتورم 22 اینچ واید هستش رزولیشن بازی رو کم کردم
ولی خب گرافیکش همون high هستش

afterten
20-09-2011, 23:01
دوستان با کارت گرافیک Geforce 8600 GT 540M-1GB میتونم راحت بازی کنم فیفا 12 رو؟اگه کسی میدونه لطفا بگه ممنون

Mehdi.ss
20-09-2011, 23:21
برنامه برای تغییر ارنا
با این برنامه میتونید با هر بازیکنی که می خواهید تمرین کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تصویر بزرگ

دانلود با حجم تقریبا 1 مگ

برطرف شدن باگهای بازی
این نرم افزار برای برطرف شدن باگهای بازیه ولی نمیدونم به درد بخوره با نه ، چون من هنوز هیچ باگی تو بازی ندیدم

Die PC-Probleme bei der FIFA 12 Demo sind bekannt, darauf sind wir in den letzten Tagen oft genug eingegangen. Neben dem Workaround, den EA vorschlägt, und dem FIFA 12 Demo Fix, den wir vorgestern herausgebracht hatten gibt es nun eine dritte Möglichkeit, wie man die FIFA 12 Demo spielen kann, OHNE FIFA 11 zu deinstallieren.
Lupus, der in den letzten Jahren immer wieder die Demo Expander erstellt hat, hat in diesem Jahr einen FIFA 11 / FIFA 12 Demo Switcher erstellt.
Dieser funktioniert ganz einfach: Es ist ein Tool, mit dem ihr bequem zwischen FIFA 11 und FIFA 12 hin und her wechseln könnt. Somit habt ihr immer die Option, eine saubere Deinstallation von FIFA 11 und der FIFA 12 Demo durchzuführen.
Herunterladen könnt ihr diesen bei unseren Kollegen von FIFA-News.com.

منابع

CRIS Joon CR7
20-09-2011, 23:22
دوستان با کارت گرافیک Geforce 8600 GT 540M-1GB میتونم راحت بازی کنم فیفا 12 رو؟اگه کسی میدونه لطفا بگه ممنون
باید بشه چون من دقیقا همینارو دارم فقط گرافیکم خیلی خیلی از مال شما :2: بهتره :8:

afterten
20-09-2011, 23:31
باید بشه چون من دقیقا همینارو دارم فقط گرافیکم خیلی خیلی از مال شما :2: بهتره :8:
chande grafiket mage ?:31:

Gregar
20-09-2011, 23:34
برنامه برای تغییر ارنا
با این برنامه میتونید با هر بازیکنی که می خواهید تمرین کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تصویر بزرگ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود با حجم تقریبا 1 مگ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرطرف شدن باگهای بازی
این نرم افزار برای برطرف شدن باگهای بازیه ولی نمیدونم به درد بخوره با نه ، چون من هنوز هیچ باگی تو بازی ندیدم

Die PC-Probleme bei der FIFA 12 Demo sind bekannt, darauf sind wir in den letzten Tagen oft genug eingegangen. Neben dem Workaround, den EA vorschlägt, und dem FIFA 12 Demo Fix, den wir vorgestern herausgebracht hatten gibt es nun eine dritte Möglichkeit, wie man die FIFA 12 Demo spielen kann, OHNE FIFA 11 zu deinstallieren.
Lupus, der in den letzten Jahren immer wieder die Demo Expander erstellt hat, hat in diesem Jahr einen FIFA 11 / FIFA 12 Demo Switcher erstellt.
Dieser funktioniert ganz einfach: Es ist ein Tool, mit dem ihr bequem zwischen FIFA 11 und FIFA 12 hin und her wechseln könnt. Somit habt ihr immer die Option, eine saubere Deinstallation von FIFA 11 und der FIFA 12 Demo durchzuführen.
Herunterladen könnt ihr diesen bei unseren Kollegen von FIFA-News.com.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنابع

این برنامه ها official هستن ؟ مخصوصا دومی .
مگه کسی غیر از خود EA میدونه تمام باگ های بازی چیه و میتونه رفعشون کنه . اون هم این همه باگ تو هوش مصنوعی و گیم پلی و impact engine .
شایدم منظورش باگهای نصبی بوده . مثل دسته و فیفا 11 و ...

CRIS Joon CR7
20-09-2011, 23:39
chande grafiket mage ?:31:
GT 470 HDMI+DX11
خوب شد الان برو بخواب دیگه:21:

Gregar
20-09-2011, 23:39

خدا بگم چه کارت کنه . من که روده هام از تو حلقومم در اومد :27: من تو بازی فقط دوتاشو دیده بودم . البته نه به این شدت

Mehdi.ss
20-09-2011, 23:44
این برنامه ها official هستن ؟ مخصوصا دومی .
مگه کسی غیر از خود EA میدونه تمام باگ های بازی چیه و میتونه رفعشون کنه . اون هم این همه باگ تو هوش مصنوعی و گیم پلی و impact engine .
شایدم منظورش باگهای نصبی بوده . مثل دسته و فیفا 11 و ...
فکر نمی کنم برنامه رسمی باشه
تمام باگها رو که نمیتونه ولی شاید همون باگهای ریز رو بتونن درست کنن
ولی خوب از هیچی بهتره

afterten
20-09-2011, 23:45

حالا جدی میشه بازی کرد یا یه فکری بکنیم واسش؟

Mehdi.ss
20-09-2011, 23:55
اینم یه برنامه به درد بخور
با این برنامه شما می تونید زمان بازی و همچنین سرعت بخشیدن به راه اندازی بازی رو تعیین کنید و تغییر دهید.
(Note: In Windows 7 and Windows Vista, the utility must be run as Administrator.)
22 kb

منابع

Kamyar_AnathemA
21-09-2011, 03:57
من یک مشکلی دارم که با فیفا 11 هم این مشکل رو داشتم

لپ تاپ من اینتل Core 2 duo 2.2 و گرافیک GeForce 8600 MGT و دو گیگا بایت رم هست
هم فیفا 11 هم فیفا 12 رو بالاترین کیفیت بدون مشکل بازی میکنم اما یک ضد حالی که هست اینه که وقتی رو بالاترین کیفیت بازی میکنم در طول بازی صفحه نمایش نورش کم و زیاد میشه
مثلا داری بازی میکنی یهو نور صفحه کم میشه و چند ثانیه همونجوری هست باز بر میگرده به حالت عادی و بعد از چنذ دقیقه باز کم نور میشه
مشکل چیه ؟

Gregar
21-09-2011, 09:38
من یک مشکلی دارم که با فیفا 11 هم این مشکل رو داشتم

لپ تاپ من اینتل Core 2 duo 2.2 و گرافیک GeForce 8600 MGT و دو گیگا بایت رم هست
هم فیفا 11 هم فیفا 12 رو بالاترین کیفیت بدون مشکل بازی میکنم اما یک ضد حالی که هست اینه که وقتی رو بالاترین کیفیت بازی میکنم در طول بازی صفحه نمایش نورش کم و زیاد میشه
مثلا داری بازی میکنی یهو نور صفحه کم میشه و چند ثانیه همونجوری هست باز بر میگرده به حالت عادی و بعد از چنذ دقیقه باز کم نور میشه
مشکل چیه ؟

لپ تابت چیه ؟
احتمالا مشکل از یه برنامه ایه که باعث میشه بعد از چند دقیقه سیستم بره تو حالت low performance یا کاهش مصرف برق . تا اونجایی که من میدونم فیفا با این برنامه ها مشکل داره . توی همین فیفا 12 هم این مشکلو داره به نظرم .

amirhoseinn
21-09-2011, 11:26
سلام
ما هرچی اومدیم صبر کنیم تا نسخه اصلی بیاد نشد بس که بچه ها تعریف کردند
رفتم دمورا خریدم کلی حال کردم،دمش گرم خیلی خفن شده...

اما خداییش باگ گرافیکی خفن زیاد داره،چندین بار دست و پا بازیکنا رفت تو بدن هم
یه بار دسته زلاتان از پسه کله سیدورف رفت تو از دهنش اومد بیرون!!! :27: :27:

من زیاد از قطعات pc سر در نمیارم اما با قطعات زیر براحتی بازیا در حالت high 4x دارم بازی میکنم
من حتی با فیفا 11 مشکل داشتم با این سیستمم و هی لگ داشت ولی الان با این دمو مشکلی ندارم...

Processor: AMD Athlon(tm) II X2 240 Processor 2.80 GHz
Ram: 2.00 GB
Graphics:1 GB
GeForce 9400 GT

hamidkabiri6270
21-09-2011, 11:59
نمیدونم آخه سی پی یو توصیه شده واسه بازی کمتر از 7500 ه. من منتظرم نسخه اصلی بیاد ببینم چی میشه. فکرکنم مشکل از گرافیکم باشه... البته سی پیو شما پایینه از مقدار توصیه شده ضعیفتره.
کسی با سی پیو 7500 و گرافیک 9600gtبازی میکنه بگه خواهشن..( رو تنظیمات high)

پارسال هم همین طور بود نسخه دموی فیفا 11 برای من لگ داشت ولی توی نسخه نهایی این مشکل وجود نداشت.فکر کنم تو نسخه نهایی شما مشکلی نداشته باشی برای اجرای روان بازی.

amirhoseinn
21-09-2011, 13:10
به يه باگه جالب برخوردم الان
البته نميدونم ميشه اسمشا گذاشت باگ يا نه...
تو اين 4-5 ساعتي که دارم بازي ميکنم تا حالا نتونستم يه تکل بزنم که فقط پايه بازيکنا بزنه
يعني چندين بار تا حالا از پشت تکل زدم فقط به قصده پا بازيکن که اگه واقعيت بود پا بازيکن کنده ميشد ولي اينجا انگار نه انگار...
البته اگه تکلت به سمته توپ باشه و به توپ برخورد داشته باشه بازيکن ميخوره زمين ولي اگه به توپ کاري نداشته باشي انگار رو پايه يک روح تکل زدي
مثله اين فيلمه مسخره ما رمضون شبکه 3 پات از تو پاها بازيکن حريف رد ميشه...

Kamyar_AnathemA
21-09-2011, 13:36
لپ تابت چیه ؟
احتمالا مشکل از یه برنامه ایه که باعث میشه بعد از چند دقیقه سیستم بره تو حالت low performance یا کاهش مصرف برق . تا اونجایی که من میدونم فیفا با این برنامه ها مشکل داره . توی همین فیفا 12 هم این مشکلو داره به نظرم .

Dell Vostro 1500
فکر نمیکنم از برنامه خاصی باشه آخه روحالت Low این مشکل پیش نمیاد
در حین بازی وقتی نور کم میشه همونجوری نمیمونه و باز نور به حالت عادی برمیگرده و باز کم میشه

M0hsen3D
21-09-2011, 14:19
سلام
اقا من دمو رو تازه دانلود کردم
مشکلم اینه که صفحه اول بازی که اجرا میشه بعده چند لحظه کراش میکنه مشکل چیه؟پچی چیزی نیست؟

Gregar
21-09-2011, 15:54
به يه باگه جالب برخوردم الان
البته نميدونم ميشه اسمشا گذاشت باگ يا نه...
تو اين 4-5 ساعتي که دارم بازي ميکنم تا حالا نتونستم يه تکل بزنم که فقط پايه بازيکنا بزنه
يعني چندين بار تا حالا از پشت تکل زدم فقط به قصده پا بازيکن که اگه واقعيت بود پا بازيکن کنده ميشد ولي اينجا انگار نه انگار...
البته اگه تکلت به سمته توپ باشه و به توپ برخورد داشته باشه بازيکن ميخوره زمين ولي اگه به توپ کاري نداشته باشي انگار رو پايه يک روح تکل زدي
مثله اين فيلمه مسخره ما رمضون شبکه 3 پات از تو پاها بازيکن حريف رد ميشه...

تو اخرین بازیم با نستا یه تکل از جلو زدم رو پای ویا . دیدم به طور عجیبی رد شد ازش . صحنه اهسته رو اوردم دیدم که به به عجب باگ باحالی بوده . و از روی همین باگ گل خوردم . زیاد از این باگها دیدم . حتما اون ویدئوی صفحه قبل رو ببینین دیگه به هیچ جکی نمیخندین .

Dell Vostro 1500
فکر نمیکنم از برنامه خاصی باشه آخه روحالت Low این مشکل پیش نمیاد
در حین بازی وقتی نور کم میشه همونجوری نمیمونه و باز نور به حالت عادی برمیگرده و باز کم میشه

همون دیگه . بعد از چند دقیقه میره تو حالت low . ولی چون همون موقع دکمه رو داری فشار میدی باز برمیگرده به حالت قبل . asus یه برنامه داره EPU Engine که وقتی میره رو حالت low دیگه هیچی جلوشو نمیگیره که بعد از چند دقیقه مانیتور خاموش میشه . مثلا موقع فیلم دیدن . باید دکمه بزنی تا دوباره برگرده .

Behnam_o2
21-09-2011, 16:59
عجب ویدئوی کر کر خنده ای بود!!!! زلاتان توآخرین صحنه داشت پرواز میکرد!!! اون قسمتم که فن پرسیو چنتا دیگه هی به هم میخورن میفتن رو سرو کله هم که دیگه آخرش بود.. بسی خندیدیم!!!

mrbahram
21-09-2011, 20:27
sسلام چه طوری پنالتی محکم بزنیم یا بغل پا باتشکر....

amirhoseinn
21-09-2011, 20:35
سلام
اقا من دمو رو تازه دانلود کردم
مشکلم اینه که صفحه اول بازی که اجرا میشه بعده چند لحظه کراش میکنه مشکل چیه؟پچی چیزی نیست؟

این روش تست شده و 100% جواب میده

لینک زیر رو دانلود کنید و بعد از اکسترکت فایل هارو به فولدر اصلی بازی یعنی GAME انتقال بدین و بعد بازش کنید و دگمه هارو تنظیم کنید

مسیر زیر رو دنبال کنید

Start-> Run-> (or maybe press the Windows button + R) -> type Regedit -> HKEY_CURRENT_USER ->System->CurrentControlSet->Control->MediaProperties->PrivateProperties->Joystick->OEM-> and there in some of the three folders you should find a file called OEMName->Right Click on it -> Modify.. ->Rename USB Gamepad to ” Logitech Cordless RumblePad 2

فکر میکنم مشخص باشه وقتی مرحله بالا رو انجام دادین فایل زیر رو که شبیه ساز دسته xbox برای ویندوز هست تو فولدر game کنار آیکون بازی بریزید البته بعد از آنرار کردن

یا

حالا دیگه وقتی با گیم پد خودتون تو بازی برین بازی کرش نمیکنه
ممکنه تو منو دکمه های دسته خوب عمل نکنه که میتونید کار های منو رو با کیبورد انجام بدین.تو منو میتونین دسته رو به شکل دلخواه تنظیم کنید

hosiyar
21-09-2011, 21:14
ماشالا انقدر سرعت تاپیک بالاس نمیشه توش گشت .
یه نفر لینک دانلود دموی 360 بازی رو لطف میکنه ؟؟ (ترجیحا با قابلیت resume)
پیشاپیش ممنون .

afterten
21-09-2011, 22:42
آخر نفهمیدم میشه با این سیستمی که دارم بازی کرد یا نه...آیا با کارت گرافیک Geforce 8600 GT 540M-1GB میتونم راحت بازی کنم فیفا 12 رو؟اگه کسی میدونه لطفا بگه ممنون

mforuzan
22-09-2011, 06:03
بازی نسخه اصلی کی میاد واسه pc?

K.N.I.G.H.T
22-09-2011, 07:45
سلام
چه جوری میشه تنظیمات دسته رو تغییر داد ؟
یا کیبورد

SevenCity
22-09-2011, 08:05
آخر نفهمیدم میشه با این سیستمی که دارم بازی کرد یا نه...آیا با کارت گرافیک Geforce 8600 GT 540M-1GB میتونم راحت بازی کنم فیفا 12 رو؟اگه کسی میدونه لطفا بگه ممنون

همه ی بازیهای رو میشه بازی کرد :31:
اما راحت نمیتونی بازی کنی فعلا دمو رو بیخیال شو که من با گرافیک غولم باهاش مشکل دارم

CRIS Joon CR7
22-09-2011, 09:03
من بخوام یه نسخه ای که اکثر زبونای گذارشگرو داشته باشه باید چه نسخه ای بخرم
من میخوام انگلیسی و اسپانیولی ایتالیایی ودر صورت وجود عربی هم داشته باشه

Big-Boss
22-09-2011, 09:04
CRIS Joon CR7@ نسخه PS3 رو بگیر.
*بروز رسانی*
واسه pc که حله اونقدر پچ و ادیت و اضافه کردن صدا و دوربین و اسکوربورد و ... بیاد که ندونی کدومش رو نصب کنی :دی

CRIS Joon CR7
22-09-2011, 09:12
بازی نسخه اصلی کی میاد واسه pc?

عزیز 27 سپتامبر:19:
میاد دیگه:31:
برا منم سخته خودتو سرگرم کن

---------- Post added at 09:12 AM ---------- Previous post was at 09:08 AM ----------

عزیز فقط پی سی داروم
نمیشه نه؟:41:
با پچو ازین بسته های الحاقی:31: هم؟

CRIS Joon CR7
22-09-2011, 09:21
*بروز رسانی*
واسه pc که حله اونقدر پچ و ادیت و اضافه کردن صدا و دوربین و اسکوربورد و ... بیاد که ندونی کدومش رو نصب کنی :دی
اینو قبول دارم من خودم تو 11 هر چی که بگی داشتم
میترسم گذارشگر تو اینا نباشه
راستی یه خورده امید وار کردیمون منم دکمه تشک رو زدم:31::11:

Gregar
22-09-2011, 10:36
عزیز 27 سپتامبر:19:
میاد دیگه:31:
برا منم سخته خودتو سرگرم کن

---------- Post added at 09:12 AM ---------- Previous post was at 09:08 AM ----------

عزیز فقط پی سی داروم
نمیشه نه؟:41:
با پچو ازین بسته های الحاقی:31: هم؟

البته صدای گزارشگر رو که باید بیخیال شی . اونا رو خود EA ارجینال میزنه :31: یعنی عربی نداریم .

poyul
22-09-2011, 12:11
اگه ممکنه دوستان راهنمایی کنن.
چطوری باید تنیمات دسته رو مثل پلی استیشن کنم؟
4شوت
2تکل
1پاس توی عمق
3پاس کوتاه
موقع دفاع کردن هم که مشخصه.

K.N.I.G.H.T
22-09-2011, 12:35
سلام
چه جوری میشه تنظیمات دسته رو تغییر داد ؟
یا کیبورد
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amirhoseinn
22-09-2011, 12:59
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما میری داخل بازی،kick-off و بعدش اون قسمتی میاد که Home و Away را مشخص میکنی
در زیر این صفحه دکمه های 2 - 3 - 7 - 8 نوشته شده،چند لحظه صبر میکنی دکمه 4 هم ظاهر میشه
دکمه 4(Customise control) میاد،انتخابش میکنی یه صفحه جدید باز میشه که بالاش دکمه 7 و 8 را زده
یک بار 8 را میزنی که شکله صفحه کلید میاد که میتونی هر جور که بخوای نتظیم کنی دگمه های کیبوردتا!!
دیگه ازین بهتر نمیشد توضیح داد!!!

---------- Post added at 01:59 PM ---------- Previous post was at 01:56 PM ----------

اگه ممکنه دوستان راهنمایی کنن.
چطوری باید تنیمات دسته رو مثل پلی استیشن کنم؟
4شوت
2تکل
1پاس توی عمق
3پاس کوتاه
موقع دفاع کردن هم که مشخصه.

شما اگه ازون روشی که تو اولین پسته صفحه قبل توضیح دادم استفاده کنی
به راحتی میتونی با استفاده از x360ce.exe هر جور که میخوای دستتو تنظیم کنی(من خودم دارم از همین روش استفاده میکنم)

night lord
22-09-2011, 13:04
دوستانی که بازی کردن . این ورژن از 2011 بهتره یا در همون حده؟ اصلا چقدر رشد داشته؟

amirhoseinn
22-09-2011, 13:16
دوستانی که بازی کردن . این ورژن از 2011 بهتره یا در همون حده؟ اصلا چقدر رشد داشته؟

صد در صد از ورژن قبل بهتر شده،البته من منظورم در مقایسه با Fifa 11 PC (من نسخه xbox و ps3 بازی نکردم)
سیستم دفاعی کاملا عوض شده و خیلی سخت میشه گل زد و بالعکس سخت میشه گل نخورد
انیمشنهای زیادی به بازی اضافه شده
خوشحالی بعده گل تغییر کرده
واکنش دروازه بان ها خیلی خیلی بهتر شده
داوری یخورده بهتر شده
منو به طور کل عوض شده و سیستم عمودی سالهای گذشته به افقی تبدیل شده
و یه سری تغییراتی که تا بازی نکنی خودت متوجه نمیشی(البته این تغییراتی بوده که من تا حالا داخله دمو دیدم)

FCBarcelona.ir
22-09-2011, 13:46
من واقعا این EA رو نمی فهمم! یعنی یکسال زمان کافی برای رفع این مشکل نیست؟ بازی توی ویندوز XP به طور مکرر و بی دلیل بسته میشه. هر چیزی هم که فکرشو بکنین مجدد آپدیت کردم، انگار نه انگار.

با 2011 هم این مشکل رو داشتم و هیچ وقت راه حلی ارائه نشد. واقعا نمی فهمم یعنی انقدر دشواره این کار؟!:19:

CRIS Joon CR7
22-09-2011, 13:49
نقل قول از امیر حسین:

شما اگه ازون روشی که تو اولین پسته صفحه قبل توضیح دادم استفاده کنی
به راحتی میتونی با استفاده از x360ce.exe هر جور که میخوای دستتو تنظیم کنی(من خودم دارم از همین روش استفاده میکنم)

خدایا شکر یکی پیدا شد حرف مارو زد
منم ازین فایل x360ce.exe
استفاده میکنم
بهترین راه ممکنه به خدا:19:
x360ce.exe :19:

Masоud
22-09-2011, 14:36
سیستم دفاعی کاملا عوض شده و خیلی سخت میشه گل زد و بالعکس سخت میشه گل نخورد
واکنش دروازه بان ها خیلی خیلی بهتر شده

سلام

دروازه بان ها که خیلی عالی شدن بنظر من نسبت به 11.

یه راه خوب واسه دفاع کردن اینه که RB رو نگه دارید تا یکی از مدافعا یا هافبک ها بازیکن دارنده ی توپ رو زیر نظر بگیره و خودتون جلوی مهاجمای حریف رو بگیرید که توپ بهشون نرسه.

با این روش در Worldclass هم میشه براحتی بازی رو برد.

alone_boy
22-09-2011, 15:33
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

CRIS Joon CR7
22-09-2011, 15:35
سلام

دروازه بان ها که خیلی عالی شدن بنظر من نسبت به 11.

یه راه خوب واسه دفاع کردن اینه که RB رو نگه دارید تا یکی از مدافعا یا هافبک ها بازیکن دارنده ی توپ رو زیر نظر بگیره و خودتون جلوی مهاجمای حریف رو بگیرید که توپ بهشون نرسه.

با این روش در Worldclass هم میشه براحتی بازی رو برد.

تعریف از خود نباشه
زبون درازیه ولی من تو ورلد کلاس راحت میبرم:11: