PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیشرفته ترین نرم افزار برای میکس و مونتاژ چیه ؟

m_sport
24-09-2011, 19:50
سلام
پیشرفته ترین نرم افزار برای میکس و مونتاژ چیه ؟
در حد حرفه ای ترین فیلم سازها!!!.....من فقط میخوام فیلمها رو cut کنم و به هم بچسبونم همین!!!! ...ولی هر نرم افزاری رو امتحان کردم کیفیت فیلم رو پایین میاره به جز Video Redo که اونم کرک سالمش وجود نداره.
Adobe premier ----Edius------After effects که در بخش میکس و مونتاژ اومده چیه؟...اگه اینا کاملترین باشه حتی حاضرم اورجینالشو بخرم ....البته اگه قیمت خیلی بالا نباشه!!

jafarian
25-09-2011, 00:32
برنامه های Pinnacle Studio با adobe premiere با Corel VideoStudio Pro هستن که ساده ترین برنامه جزو این سه تا برنامه Corel VideoStudio Pro هستش :20:

تاپیک adobe premiere

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاپیک Corel VideoStudio Pro

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

m_sport
25-09-2011, 01:02
برنامه های Pinnacle Studio با adobe premiere با Corel VideoStudio Pro هستن که ساده ترین برنامه جزو این سه تا برنامه Corel VideoStudio Pro هستش :20:

تاپیک adobe premiere

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاپیک Corel VideoStudio Pro

corel رو قبلا امتحان کردم .کیفیت رو پایین میاره........اینجوری بپرسم ...کاملترین نرم افزاری که برای اینکار ساخته شده چیه حتی در حد نرم افزاری که صدا و سیما استفاده میکنه!!!!!!

jafarian
25-09-2011, 01:07
پس adobe premiere بکار شما میاد اما کارکردش یکمی مشکلتراز corel .

xeNociDe
25-09-2011, 13:12
اگر خیلی به پیشرفته بودن علاقه دارید باید برای تدوین فیلم همونطور که دوست عزیزمون گفتند از Adobe Primier برای صدا گذاری از Adobe Audiotion یا FL Studio استفاده کنید و برای جلوه های ویژه هم از Adobe After Effect استفاده کنید.

موفق باشید.

m_sport
26-09-2011, 12:42
اگر خیلی به پیشرفته بودن علاقه دارید باید برای تدوین فیلم همونطور که دوست عزیزمون گفتند از Adobe Primier برای صدا گذاری از Adobe Audiotion یا FL Studio استفاده کنید و برای جلوه های ویژه هم از Adobe After Effect استفاده کنید.

موفق باشید.
premier فایل TS رو میشناسه؟ فیلمی که از ----- رکورد میشه!؟!

meysamfx
26-09-2011, 13:11
این برنامه کارت رو راه می اندازه

shahin666
26-09-2011, 13:43
به نظر من كه يه تجربه هم تو كار فيلم و مونتاژ داشتم مي تونم بهتون بگم
اديوس شايد بشه گفت بهترين برنامه براي مونتاژ و ميكس هست
و شايد بشه گفت كار باهاش هم اصلا سخت نيست
من كه اين برنامه رو بهتون پيشنهاد ميكنم

pesartala2001
26-09-2011, 13:59
اگه دسترسی به مکینتاش دارید من فاینال کات رامعرفی میکنم

---
I am here:
Sent from my iPhone using Tapatalk

sff
29-09-2011, 22:19
با سلام به همه سروران سایت
شاید در جای درست این درخواست رو عرض نکرده باشم ،اما امیدوارم یکی از دوستان این پست رو ببینه و در صورت اطلاع کمک کنه ؛ من یه نرم افزار میخوام که وقتی یه فیلم با زیر نویسش داره از دسک تاپ پخش میشه بتونه همین تصویر در حال پخش رو " ضبط کنه" و در یه درایو با یه پسوند مناسب ذخیره کنه ؛ چند تا برنامه از اینترنت گرفتم مثل : screenrecorder یا freez_screenvideocapture ولی کیفیت ندارن و ماحصل کار جالب در نمیاد (مثلا صدا داره ولی تصویر نداره یا تصویر خیلی خرابه) اگر از دوستان عنایتی کنند سپاسگذار میشم .