PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با ریستور کردن میشه نرم افزاری که محدودیت زمانی داره رو به حالت قبل دراورد؟

m_sport
24-09-2011, 19:38
سلام
نرم افزار video redo tvsuite بعد از نصب یه سریال ایمیل میکنه که بعد از 14 روز expire میشه .وقتی expire شد میشه با برگردوندن تاریخ به قبل درستش کرد؟

jafarian
24-09-2011, 23:46
باعمل restore نمیشه برنامه رو به عقب برگردون که به حالت تریال برگرده شما ازبرنامه Time Stopper هم استفاده کنید که کارش متوقف کردن زمان تریال برنامه ها هست شاید کارتون راه بیفته:20:

m_sport
24-09-2011, 23:55
باعمل restore نمیشه برنامه رو به عقب برگردون که به حالت تریال برگرده شما ازبرنامه Time Stopper هم استفاده کنید که کارش متوقف کردن زمان تریال برنامه ها هست شاید کارتون راه بیفته:20:
سلام
لطفا لینک دانلود این نرم افزار با کرکش رو بدید

jafarian
25-09-2011, 01:14
سلام
لطفا لینک دانلود این نرم افزار با کرکش رو بدید

لینک دانلودش پایین قرار میدم برای کرکشم درخواست بدین تو انجمن درخواست کرک و سریال.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

m_sport
25-09-2011, 02:22
لینک دانلودش پایین قرار میدم برای کرکشم درخواست بدین تو انجمن درخواست کرک و سریال.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سلام
نسخه 2 رو دانلود و نصب کردم
1-اصلا این نرم افزار کرک میخواد ؟ چون جایی برای وارد کردن کد رجیستری نداره
2-این به درد موقعی که نرم افزار تریال expire شده هم میخوره یا قبل از اینکه expire بشه باید محدودیت زمانیش رو برداشت.
3-اموزش مختصر (روش کار)
اگه ممکنه برای video redo tvs امتحان کنید .

jafarian
25-09-2011, 14:59
برنامه تریال واسه اینکه کامل کارکنه احتیاج به کرک یا پچ باید باشه وقتی که برنامه رو اجراکردین فایل exe برنامه موردنظر خودتون انتخاب میکنید یک تاریخ برای اون تعیین میکنیدبهتره تاریخ فردا رو تهیین کنید بعدم یک نام برای میانبربرنامه خودتون انتخاب میکنید.

m_sport
26-09-2011, 01:20
برنامه تریال واسه اینکه کامل کارکنه احتیاج به کرک یا پچ باید باشه وقتی که برنامه رو اجراکردین فایل exe برنامه موردنظر خودتون انتخاب میکنید یک تاریخ برای اون تعیین میکنیدبهتره تاریخ فردا رو تهیین کنید بعدم یک نام برای میانبربرنامه خودتون انتخاب میکنید.
video redo tvs وقتی که نصب میشه و وارد برنامه میشید یه لینک میده که میرید تو سایتش و درخواست سریال میکنید ...این سریال تا 14 روز کار میکنه و به طور کامل میشه از نرم افزار استفاده کرد. بعد اگه بخوام دوباره اینکارو کنم باید ویندوز رو عوض کنم.....این از اون نرم افزارایی نیست که نسخه تریالش کامل نباشه و تو همون 14 روز از حداکثر امکانات نرم افزار میشه استفاده کرد.