PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مناقصه انجام یه پروژه فلش + پرداخت هزینه

aminy62
24-09-2011, 18:54
سلام

آقا یه پروژه داریم

نیاز به فلش کار حرفه ای داریم
پروژم نیمه حرفه ای هست. هرکس که مسلط به فلش هست لطفا در همین پست به پیام بده. هزینه انجام و زمان مورد نیاز رو هم در همین جا قید بفرماید. از دادن پیغام خصوصی و ... خودداری بفرمایید.

طبیعیه که این پروژه به بهترین پیشنهاد واگذار می گردد.

شرح پروژه :

یه صفحه به میخواهیم که درونش چهار چیز قرار بگیره

1- ساعت آنالوگ در گوشه سمت راست بالا

2- تقویم فارسی ( مثلاً : امروز دوشنبه 2 مهر ماه سال 1390 ) همچنین کسانی که بتونن وقایع روز رو هم نمایش بدن در اولویت قرار دارند. (مثل: شهادت امام صادق (ع) تعطیل)

3- یه پلیر که وسط صفحه قرار میگیره که باید از فولدر ویدئو بصورت مجزا بخواند و همه فرمت های رایج فیلم رو ساپورت کند. ( مثل avi- mpeg و...)

4- یه قسمت هم در کنار و پایین ساعت قرار میگیره که پیام هایی رو نمایش بدهد. ( مثلاً به فروشگاه .... خوش آمدید) این بخش باید قابل اتصال به بانک اطلاعاتی و یا یک فایل بصورت xml باشد و کاملاً از فارسی و انگلیسی ساپورت کند. (همچنین باید دارای پنلی با قابلیت وارد کردن پیام های جدید باشد.)

توضیح1 : این پروژه بصورت یک فایل اجرایی قرار است بر روی ال سی دی یک فروشگاه نمایش داده شود.
توضیح 2: نمونه این کار در بانک پاسارگاد و پارسیان بر روی ال سی دی های آنها وجود دارد.
توضیح 3: جهت اعلام نظر و شرکت در مناقصه حداکثر تا پایان روز چهارشنبه 6 مهر 90 فرصت باقی است .
توضیح 4: لطفا واقع بینانه و بر اساس تجربیات شخصی اقدام به ارائه نظر بفرمایید.
توضیح 5: لطفا قیمت را بصورت مشخص و بر اساس ریال اعلام بفرمایید.

سپاسگزار

kingmehr
25-09-2011, 15:50
سلام . من برای صدا سیما که تقریبا همچین چیزی میخوان البته بیشتر آرشیو کردن موسیقی ها مدنظرشون هست 1 پروژه دارم طراحی میکنم 10 تومان ازشون گرفتم . کار شما رو میتونم با 2 تا3 تومن انجام بدم .

seko.ir
26-09-2011, 22:09
سلام،
با انجام تمام مندرجات فوق هزینه، از طرف ما 70 هزار تومان خواهد بود.