PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فایلهای حذف شده

ساره38
24-09-2011, 16:24
سلام
من یه سوال دار م امیدوارم بتونین کمکم کنید
اقا این فایلهایی که مثلا حذفشون می کنیم خوب با برنامه های ریکاوری خیلی راحت می تونیم اونا رو دوباره بدستشون بیاریم حالا می خوام بدونم این فایلها که می تونیم دو باره بازیافتشون کنیم خوب بالاخره یه جایی ذخیره شدن دیگه ، حالا سوال اینه این فایلها کجا ذخیره میشن ؟ایا فضایی رو اشغال میکنن یا نه؟و دیگه اینکه چطور میتونیم اینا رو از روی سیستم طوری حذف کنیم که دیگه قابل بازیافت نباشن

saeed_136915
24-09-2011, 18:13
سلام این فایل ها جایی ذخیره نمیشن در واقع وقتی ما اون هارو حذف میکنیم فقط از جدول فایل های اون درایو (FAT (File Allocation Table)) حذف میشن و تا وقتی که یه فایل دیگه روشون نوشته نشه همون جا میمونن. همونطور هم که گفتم بهترین راه نوشتن یه فایل دیگه روی اون هاست که میتونین از برنامه های مختلف واسه این کار استفاده کنین. یه راه دیگه هم پر کردن کامل اون درایو هست.

The Dreadnaught
24-09-2011, 18:27
یک سری برنامه هایی هستند که فایل رو طوری حذف میکنن که قابل بازیابی نباشه. مثلا Tuneup utilities یکی از ابزارهاش File Shredder هست ، البته به صورت مجزا هم این برنامه وجود دارن.

همینطور برنامه هایی هستن که همین کار رو با فضای خالی درایو شما انجام میدن (فایل هایی که قبلا پاک کردید ولی قابل بازیابی هستن).

ساره38
25-09-2011, 09:07
همینطور برنامه هایی هستن که همین کار رو با فضای خالی درایو شما انجام میدن (فایل هایی که قبلا پاک کردید ولی قابل بازیابی هستن).[/QUOTE]

دوست عزیزی میشه یکی از این برنامه ها رو معرفی کنید

Masоud
25-09-2011, 14:33
سلام

با اجازه.

نرم افزاز زیر پیشنهاد میشه :

Eraser | حذف کامل فایل‌ها و اطلاعات بدون امکان بازیابی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید :40:

ساره38
25-09-2011, 16:19
سلام

با اجازه.

نرم افزاز زیر پیشنهاد میشه :

Eraser | حذف کامل فایل‌ها و اطلاعات بدون امکان بازیابی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز ممنوم
این برنامه ای که شما معرفی کردید فایلهایی رو که هنوز حذف نشدن رو پاک میکنه طوری که دیگه قابل بازیابی نباشن یا کاری می کنه که اطلاعاتی رو که قبلا پاک کردیم رو نتونیم بازیابی کنیم.
چی گفتم:31:
امید وارم متوجه مظورم شده باشین

Masоud
25-09-2011, 17:48
دوست عزیز ممنوم
این برنامه ای که شما معرفی کردید فایلهایی رو که هنوز حذف نشدن رو پاک میکنه طوری که دیگه قابل بازیابی نباشن یا کاری می کنه که اطلاعاتی رو که قبلا پاک کردیم رو نتونیم بازیابی کنیم.
چی گفتم:31:
امید وارم متوجه مظورم شده باشین

سلام

آهان. بله پس شما به نرم افزار Wiper احتیاج دارید.

Jetico BCWipe | غیرقابل بازیابی کردن فایلهای حذف شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

R-Wipe & Clean | حذف کامل اطلاعات از روی سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ساره38
26-09-2011, 08:45
سلام

آهان. بله پس شما به نرم افزار Wiper احتیاج دارید.

Jetico BCWipe | غیرقابل بازیابی کردن فایلهای حذف شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

R-Wipe & Clean | حذف کامل اطلاعات از روی سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیزی ممنون
هیچ کدومشو نتونستم دانلود کنم:41:

Masоud
26-09-2011, 12:54
دوست عزیزی ممنون
هیچ کدومشو نتونستم دانلود کنم:41:

سلام

اولی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دومی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ساره38
26-09-2011, 18:11
سلام

اولی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دومی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز ممنونم خیلی راحت تونستم دانلودشون کنم.
بازم ممنون بابت زحمتاتون موفق باشید:11: