PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز 7 و خاموش شدن مداوم و بی دلیل کامپیوتر

reza.0000
23-09-2011, 08:32
سلام

من ویندوز 7 دارم و نمیدونم چرا همش کامپیوتر بعد از دقایقی خاموش میشه . مثلا وقتی کاری باهش انجام نمیدم .

کجا باید برم برای تنظیمات خاموشی؟

خیلی اعصابمو خرد کرده این خاموش شدن های مداوم ..

در ویندوز xp خیلی راحت بودم و مشکلی نداشت

Dew Drop
23-09-2011, 09:28
سلام
Control panel>Hardware and Sound>Power Option
change when the computer sleeps رو بزنید
بعد Put the computer sleep رو بزارید رو Never و Save change رو بزنید.

D,Freeman
26-09-2011, 18:42
سلام.

نمیدونم سوالم رو جای درستی می پرسم یا نه...! ولی این تایپک رو خیلی به مشکل خودم نزدیک دونستم...

مشکل من ری استارت شدنهای مداوم هستش...اونم دقیق سر دو ساعت...! :18: تو فرومهای خارجی دنبال این مشکل گشتم و متوجه شدم این موضوع به غیر ارجینال بودن و ... این دست مسائل مرتبط به ویندوزهای کپی مربوطه... ویندوزم سون اولتیمیت 32 بیتی هستش.
چندین راه حل رو هم امتحان کردم... آخرینش هم تغییر دادن رجیستری بود که بازهم جواب نداد...!:19:
من چون بیشتر اوقات به دانلود مشغولم متاسفانه این ری استارت ها تمام سیستمم رو به هم ریخته...! ممنون میشم اگه راه حلی برای این مشکل هست دوستان راهنمائی کنن.
و اگه راه حلی برای این مشکل وجو نداره میخواستم بدونم خود ویندوز این قابلیت رو داره که بعد از روشن شدن دوباره اتصال به اینترنت رو برقرار کنه...؟ و یا نرم افزار خاصی برای این کار هست...؟
پیشاپیش ممنون.

D,Freeman
29-09-2011, 18:11
خب خب...

یک بار دیگه برام ثابت شد که پی سی ورلد دیگه پی سی ورلد بشو نیست...! چند روزه منتظرم دریغ از یک پاسخ..! یاد قدیما به خیر...! :19: جالبترش اینه که به دو نفر از اساتید بزرگوار ناظر هم پیغام دادم ولی هردوشون لطف کردن و هیچ پاسخی ندادن...! حتی زحمت نکشیدن بگن بلد نیستیم...! بعید میدونم حتی به این تایپک سر هم زده باشن...! :13:
وقتی تمام کاربرای خوب و فعال انجمن به دلایل واهی و غرض ورزی شخصی بن میشن نمیشه انتظار بیشتری از یه انجمن داشت...!!! :46:

Mohammad King
29-09-2011, 22:06
سلام

دوست من اینطور که شما فکر میکنی نیست.

چند نکته را به شما عرض میکنم.:

1-توقع نداشته باشید که چون به ناظر و... پی ام خصوصی ارسال کردین حتما ن باید پاسخ دریافت کنید.
2-انجمن ها برای پرسش سوالات شما هستن.
3-برای دریافت پاسخ خودتون باید صبور باشید نه اینکه تا به یه ناظر پی ام خصوصی ارسال کردین حتما ن باید جواب بدن و همون روزم باشه(بنده پی ام خصوصی شما رو همین الان خوندم چون تازه الان وقت کردم.)
4-در مورد بن شدن کاربران شما نمیتونی نظر بدین چون در جریان یک سری مسایل نیستین(در ضمن اینجا هم مطمین باشید کسی با کسی دشمنی نداره که بخواد بنا به دلایل شخصی کسی رو بن که مطمین باشید.)

ممنون

Mohammad King
29-09-2011, 22:16
تاپیک های زیر را مطالعه فرمایین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

D,Freeman
29-09-2011, 23:01
سلام

دوست من اینطور که شما فکر میکنی نیست.

چند نکته را به شما عرض میکنم.:

1-توقع نداشته باشید که چون به ناظر و... پی ام خصوصی ارسال کردین حتما ن باید پاسخ دریافت کنید.
2-انجمن ها برای پرسش سوالات شما هستن.
3-برای دریافت پاسخ خودتون باید صبور باشید نه اینکه تا به یه ناظر پی ام خصوصی ارسال کردین حتما ن باید جواب بدن و همون روزم باشه(بنده پی ام خصوصی شما رو همین الان خوندم چون تازه الان وقت کردم.)
4-در مورد بن شدن کاربران شما نمیتونی نظر بدین چون در جریان یک سری مسایل نیستین(در ضمن اینجا هم مطمین باشید کسی با کسی دشمنی نداره که بخواد بنا به دلایل شخصی کسی رو بن که مطمین باشید.)

ممنون

ممنون از کمکتون..
در پی ام پاسخ ازسال شد...!