PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طلسم واقعا وجود داره؟!!

hes25
22-09-2011, 22:52
سلام خدمت همه دوستان

بچه ها یه سوال (؟)

تا حالا چیزی درباره طلسم و این جور چیزا چیزی شنیدین!
من یکی دو نفر و می شناسم که رفته بودن دفینه ای رو از یه جایی بیرون آوردن (یه دیگ پر از طلا و سکه بود با چیزای عجیب دیگه مثل مجسمه و ...)

اما مسئله مهم و خیلی عجیب اینه که، اون کسی که بار اول در دیگ طلا رو باز کرد بعد یکی دو ماه مریض شد و فوت کرد!!!

حالا به نظر شما علت مرگش چی می تونه باشه؟! آیا طلسم و این چیزا واقعیت داره که مثلا بایستی اول دعایی چیزی خونده میشد و ... یا اینکه دلیل علمی خاصی در این مورد هست؟

مرسی

majid322
22-09-2011, 22:56
سلام خدمت همه دوستان

بچه ها یه سوال (؟)

تا حالا چیزی درباره طلسم و این جور چیزا چیزی شنیدین!
من یکی دو نفر و می شناسم که رفته بودن دفینه ای رو از یه جایی بیرون آوردن (یه دیگ پر از طلا و سکه بود با چیزای عجیب دیگه مثل مجسمه و ...)

اما مسئله مهم و خیلی عجیب اینه که، اون کسی که بار اول در دیگ طلا رو باز کرد بعد یکی دو ماه مریض شد و فوت کرد!!!

حالا به نظر شما علت مرگش چی می تونه باشه؟! آیا طلسم و این چیزا واقعیت داره که مثلا بایستی اول دعایی چیزی خونده میشد و ... یا اینکه دلیل علمی خاصی در این مورد هست؟

مرسی

من که به هیچ وجه اعتقادی بهش ندارم ...:13:

S@nti@go_s&k
22-09-2011, 23:01
حالا به نظر شما علت مرگش چی می تونه باشه؟

ویروس ....

amd>intel
22-09-2011, 23:09
من اطلاع خاصي ندارم ولي ميدونم انر‍ژي وجود دارد . بعضي از اجسام داراي انرژي هستند .بعضي از اشخصاص هم انرژيهاي متفاوتي روي اجسام و افراد بگذارند . طلسم رو نميدونم ولي جهان پر از رمز و رموزه

joe_satriani
22-09-2011, 23:10
با سلام
میگن نفرین شده هست، یا ورد خونده شده سرش و یا طلسم و اینطور چیزا.
اصله اصلش رو اگه فکر کنیم میفهمیم که خوب مسلما الکی هست.
اما برای اکثرا یه چیزی شده که مثه باور هست.

موفق باشید.

Переклад не
22-09-2011, 23:17
اصلا چیزی به نام جادو هست؟ اگه به جواب مثبت این برسیم به طلسم هم میرسیم

hes25
22-09-2011, 23:26
آره خوب الان علم این چیزا رو مردود میدونه منم شدیدا وابسته به دلائل علمی هستم.

اما اون ویروس که گفتین چه نوعیه دیگه! یعنی موقع دفن کردن ماده ای سمی یا شیمیایی خاصی بهش میزدن که فقط خودشون بدونن یا اینکه طلا و جواهرات اگه در طول سالها در محیط سربسته بمونن تولید ویروس یا گاز های سمی و ... می کنن!

آها یه چیزی و هم یادم رفت بگم این بود که علت مرگ و بیماری عجیبی در مغز اعلام کردن! اون بنده خدا هم گفته بود که موقعی که در دیگه رو باز کرد یه لحظه سر درد گرفته بود!!!

حالا نظرتون چیه؟!

wichidika
23-09-2011, 17:02
اگر تکرار بشود برای کس دیگری ممکن یه چیزی باشد .:46:

eMer@lD
23-09-2011, 19:29
سلام
تاپیک هیچ ربطی به پرسش و پاسخ پزشکی نداره:44:
عجیبه !!!