PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروس قطع کننده اینترنت و برخی مشکلات دیگر

telsat
22-09-2011, 14:46
دوستان عزیز وقتی که به نت وصل میشم یه پیغامی ارور مانند میاد :
name : generic host process for win32 services
publisher : micrsoft corporation
close message

و بعدش دیگه ارتباطم با اینترنت کامل قطع میشه.لطفا کمکم کنید ا از شر این ویروس خلاص شم.

ممنون

Rahpooyan
22-09-2011, 15:47
اگه ویندوزت اکس پی پک 2 است فایل زیر را دانلود و نصب و در نهایت ری استارت کن . ببین مشکل حل میشه ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

telsat
22-09-2011, 16:59
بله دوست عزیز ویندوز اکس پی پک 2 هستش.فایلو نصب کردم اما بازم مشکلم حل نشد.تروجان رمور اپدیت شده و کسپراسکای 2011 اینترنت سکیوریتی اپدیت شده هم اسکن کردن که در حدود 11400 ویروش شناسایی کرد اکثرا در volome servis درایو ها بودن.اما بازم همون مشکل پابرجاست.این ویروسه؟ضمنا برنامهidmبرای دانلود نصب کردم ایم انتی ویروس نمیزاره هیچی کامل داون بشه اونو چجور درستش کنم؟

Dr Hannibal
22-09-2011, 20:26
دقت کنید.

{-} چــگونه سـوال بپرسـیم ( ویرایش 1) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عنوان ویرایش شد

telsat
23-09-2011, 07:23
کسی جواب نمیده؟ضمنا وقتی فایلهای تصویری ر باز می کنم اونا هم هنگ میکنن ویه فایل تکست مانندی مثل این روی درایور میاد
dxva_sig

telsat
25-09-2011, 07:46
کسی جواب نمیده؟ضمنا وقتی فایلهای تصویری ر باز می کنم اونا هم هنگ میکنن ویه فایل تکست مانندی مثل این روی درایور میادdxva_sig

telsat
04-10-2011, 18:37
کسی جواب نمیده؟

pasargadd
04-10-2011, 20:14
شما اکس پی سرویس پک 3 نصب کنین مشکل حل میشه.

morteza.1975
05-10-2011, 00:39
به نظر من شما بهترین کار اینه که اول ویندوز بریزی و بعد بدون دبل کلیک وارد درایوهات بشی و تک تک فایلهای مهمت رو به یک درایو دیگه بریزی و بعد از اینکه فایلهای مهمت رو ریختی اون درایو رو فرمت کن و بعد برو در یک درایو دیگه و فایلهای مهمت رو حالا در این درایوی بریز که فرمت کردی و بعد از این کار اون درایو رو هم فرمت کن تمام درایوهاتو به این صورت با انتقال دادن فایلهای مهمت انجام بده و باز در آخر یکبار دیگه ویندوز بریز و بعد با خیالت راحت میشه از دست این ویروس من قبلآ این مشکل رو داشتم و با هیچ آنتی ویروسی هم درست نشد بجز این کار
فقط یادت باشه در زمان انتقال فایلهات روی درایو ها و حتی فایلهات دبل کلیک نکنه چرا که امکان داره ویروس منتشر بشه
موفق باشید

SURIV
05-10-2011, 02:40
اگه در هنگام قطع اینترنت تم ویندوز به حالت کلاسیک در میاد به احتمال زیاد مشکل همون باگ معروف Generic Host Process ویندوز XP سرویس پک 2 هست لینک fixer رو هم من الان در دسترس ندارم سرپ کنین گیر میاد
ولی اگه تم عوض نشد اونوقت باید یه سری مشخصات دیگه هم بدین اسم فایلها و پروسسهای مشکوک و ... تا ببینیم مشکل چیه
ضمنا اگه از WinXPSP3 استفاده کنین خیلی بهتره
در مورد اون 11400 تا ویروس هم میتونم بگم به احتمال قوی سیستمتون virut یا sality گرفته که برای ریموشون تاپیکهای زیادی تو انجمن موجود هست.

SURIV
05-10-2011, 02:40
اگه در هنگام قطع اینترنت تم ویندوز به حالت کلاسیک در میاد به احتمال زیاد مشکل همون باگ معروف Generic Host Process ویندوز XP سرویس پک 2 هست لینک fixer رو هم من الان در دسترس ندارم سرپ کنین گیر میاد
ولی اگه تم عوض نشد اونوقت باید یه سری مشخصات دیگه هم بدین اسم فایلها و پروسسهای مشکوک و ... تا ببینیم مشکل چیه
ضمنا اگه از WinXPSP3 استفاده کنین خیلی بهتره
در مورد اون 11400 تا ویروس هم میتونم بگم به احتمال قوی سیستمتون virut یا sality گرفته که برای ریموشون تاپیکهای زیادی تو انجمن موجود هست.

telsat
05-10-2011, 11:04
قربون مرامت داداش آره همون Generic Host Processهستش و تمش کلاسیک میشه.ممنون میشم بگین چیکار کنموضمنا 11400 تا هم همون salityکه میگین هستش.
کارت درسته شما.میشه راهنمایی کنین دوتاشو هم چجوری ردیف کنم؟ممنون میشم.

SURIV
05-10-2011, 21:43
با توجه به اینکه سیستمتون ویروس sality گرفته حتما باید ویندوزو عوض کنین
پیشنهاد میکنم روی این ویندوزی که الان دارین ویندوز XP سرویس پک 3 بریزین {مشکل اینترنت هم حل میشه}
بعد از اینکه ویندوز جدید بالا اومد به هیچ عنوان روی درایوهاتون دبل کلیک نکنین و هیچ فایل اجرایی رو از هارددیسک اجرا نکنین چون همه آلوده به ویروسن
شما یه آنتی ویروس خوب مثل کاسپر یا آویرا رو از CD روی سیستم نصب و آپدیت کنین و سیستم رو باهاش فول اسکن کنین و فایلهاتونو clean کنین
اگه سوالی بود در خدمتم
موفق باشین

ایما اشاره
18-10-2011, 20:16
ویندوز XP من سرویس پک 3 هستش
از راه حل های پستهای قبلی استفاده کردم ولی جواب نداد
درحال حاضر این مشکل رو با عوض کردن یوزر اکانت حلش کردم
لطفا مدیر سات این پسترو بزارن:42:

SURIV
20-10-2011, 01:02
ویندوز XP من سرویس پک 3 هستش
از راه حل های پستهای قبلی استفاده کردم ولی جواب نداد
درحال حاضر این مشکل رو با عوض کردن یوزر اکانت حلش کردم
لطفا مدیر سات این پسترو بزارن:42:

مشکل شما هر چی باشه Generic Host Process نیست
شاید ویروس z-connect باشه

ایما اشاره
20-10-2011, 18:36
مشکل شما هر چی باشه Generic Host Process نیست
شاید ویروس z-connect باشه

متشکر دوست عزیز
من امروز مشکلمو با خرید بیت دیفندر 2011حل کردم
خیلی توپه:12: تا یه سال راحتم البته اگه ..........

pc2khoon
31-10-2011, 16:52
مهندس ..... اغلب ویروسها پس از اینکه درایو سیستم رو ببینی وارد ویندوز تازه نصب شده میشن و دوباره همون دردسر ایجاد میشه.اینطوری بهتره : ویندوز عوض کنی و قبل از اینکه درایوها رو باز کنی و حتی درایورها رو نصب کنی ؛ یه آنتی ویروس مثل نورتون2011 نصب کن سپس تفاوت رو احساس می کنی. موفق باشید