PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میزان رم سیستم و افتر cs5

ham88
22-09-2011, 14:09
سلام به همه دوستان من قبلا میدونستم که سرعت افتر به رم سیستم خیلی بستگی داره ولی در عمل تجربه نکرده بودم جدیدا رم سیستمم رو به 16 گیگ ارتقا دادم و نتیجه خیلی جالب بود رم پریویو تقریبا real time شده و سرعت رندر هم به طور چشمگیری زیاد شده و از همه جالبتر اینکه با فعال کردن open gl always on سرعت بازم بیشتر شد
توی پریمایر از cuda هم استفاده میشه که خودش سرعت پردازش رو بالاتر هم میبره حالا میخوام بدونم که آیا برای افتر cs5 هم این امکان هست که بتونی cuda رو واسش فعال کنی تا از بیشترین امکانات پردازش کارت گرافیک هم بهره ببری
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

albertoperanc
22-09-2011, 14:24
سلام دوست گرامی...

جواب شما بلی هست.

سری Cuda سازگار با تمام محصولات ادوبی هستند. :11:

sadeghgun
22-09-2011, 14:41
میشه درباره Cuda بیشتر توضیح بدهید؟
مربوط به کارت گرافیک میشه؟

ham88
22-09-2011, 18:17
سلام دوست گرامی...

جواب شما بلی هست.

سری Cuda سازگار با تمام محصولات ادوبی هستند. :11:
با تشکر از شما ممکنه راهشو برای افتر هم بگید

ham88
22-09-2011, 18:23
میشه درباره Cuda بیشتر توضیح بدهید؟
مربوط به کارت گرافیک میشه؟
دوست عزیز cuda یک قابلیت هست که برای کارتهای جیفورس گذاشته شده البته نه همشون که با استفاده از این هسته های پردازشی از کارت گرافیک هم بعنوان پردازشگر برای پروژه ها استفاده میشه و توان پردازش سیستم رو بالا میبره حالا اگه نرم افزارها و مخصوصا نرم افزارهای جدید امکان استفاده از این قابلیت کارت گرافیک رو داشته باشند میتونیم از این قضیه استفاده کنیم البته توضیحات من خیلی ناقص و شاید بعضی جاهاش غلط باشه ولی اگه توی نت جستجو کنی مطالب جالبی پیدا میکنی

31363
22-09-2011, 19:05
من میخوام رم شانزده گیگ تهیه کنم ولی طرفای ما اصلا ندارن . کسی میدونه قیمت رم هشت گیگ یا شانزده گیگ چنده الان؟؟؟؟

albertoperanc
22-09-2011, 22:46
اطلاعات بیشتر...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ham88
23-09-2011, 00:50
من میخوام رم شانزده گیگ تهیه کنم ولی طرفای ما اصلا ندارن . کسی میدونه قیمت رم هشت گیگ یا شانزده گیگ چنده الان؟؟؟؟
دوست من اگه میخوای 16 گیگ رم بذاری قیمت ماژولهایddr2البته اگه پیدا کنی خیلی بالا هست چون نسلشون آپدیت شده به ddr3 و اگه بخوای ddr3 بندازی باید مادربوردت ساپورت کنه من 4 تا ماژول 4 گیگ از برند g-skil تهیه کردم البته ddr3 تقریبا 240 تومن آب خورد

31363
23-09-2011, 12:24
من مادربوردم ساپورت میکنه چون رم دو گیگ dd3 روش نصبه . ولی در خیلی از کارهام رم جوابگو نیست. ولی رم شانزده گیگ اینجاها هیچ کس ندارن . شاید بخاطر اینکه متقاضی کمی وجود داره و قیمتش هم بالاست . علی اظاهر ما شهرستانیها برای خرید اینجور کالاها مجبوریم بیایم تهران . ولی جای مطوئن و قابل اعتماد که منصفانه قیمت بده رو نمیشناسیم . اگر شما های چنین مکانی رو سراغ دارید ممنون میشم اعلام کنید.

ham88
23-09-2011, 23:25
من مادربوردم ساپورت میکنه چون رم دو گیگ dd3 روش نصبه . ولی در خیلی از کارهام رم جوابگو نیست. ولی رم شانزده گیگ اینجاها هیچ کس ندارن . شاید بخاطر اینکه متقاضی کمی وجود داره و قیمتش هم بالاست . علی اظاهر ما شهرستانیها برای خرید اینجور کالاها مجبوریم بیایم تهران . ولی جای مطوئن و قابل اعتماد که منصفانه قیمت بده رو نمیشناسیم . اگر شما های چنین مکانی رو سراغ دارید ممنون میشم اعلام کنید.
شما چرا دنبال رم 16 گیگ هستی ؟
4 تا 4 گیگ بگیر میشه 16 گیگ همه جا هم گیر میاد