PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این مسابقات تلویزیونی رو با چی میسازن؟

aminy62
19-06-2006, 12:16
سلام

میخواستم بدونم که این مسابقات تلویزیونی رو با چی میسازن؟

آیا از دوستان کسی هست که بتونه اینجوری بسازه؟

ctxmonitor123
21-06-2006, 13:14
salam ba maya & 3d max

NoneForce
21-06-2006, 13:22
سلام
برنامه نويسي است. البته قسمتهاي 3 بعدي را با نرم افزارهاي گرافيكي مي سازند ولي كل مسابقه هميشه برنامه نويسي است . چون سوالات مختلف است و رويدادهاي مختلفي رخ مي دهد (جواب صحيح يا نادرست) و با توجه به جواب بايد كار خاصي انجام شود.

مشكل خاصي هم درساختش نيست . فقط بايد اندازه صفحه را دقت كنيد كه بايد 800در600 طراحي بشود(صفحه اي كه در تلويزيون مي بينيد كوچكتر از اين مقدار است) يك كمي هم در مورد انتخاب رنگ بايد دقت كنيد وگر نه مشكلي ديگري وجود ندارد.

mostafaeshghi
21-06-2006, 15:55
برنامه نويس با كدام زبانهاي برنامه نويسي انجام ميشه؟ و آيا خيلي سخته طراحيش , بحث طراخيش جدا من بيشتر صحبتم روي برنامه و برنامه نويسيش هست.

NoneForce
21-06-2006, 16:03
سلام
با هر زباني ممكن است(دلفي يا ويژوال سي يا سي بيلدر)
سختي و آساني هم بستگي به نوع مسابقه و نوع طراحي آن دارد. ممكن است 2 بعدي باشد كه راحت تره و يا 3 بعدي كه هم ميشه با تركيب انيميشن و برنامه عادي درستش كرد و هم مي شود از DirectX استفاده كرد.
برنامه نويسيش فرقي با بقيه برنامه نويسيها نداره اين هم يك برنامه است.

aminy62
27-06-2006, 19:52
سلام....

مرسي از توضيحات و کمک هاتون

مي خواستم بدونم کسی هست که این کار رو بکنه....؟ یه چیزی شبیه مسابقه جدید گوی و میدان......

اگه هست لطفا حق الزحمه رو هم بفرمایید.....البته من برای مسابقه نیمه شعبان می خوام...( اینو گفتم که با جو کار آشنا بشید)

ممنون از لطفتون

shahabmusic
28-06-2006, 21:57
ولي من شنيدم يه برنامه خاص داره و كار كردن باهاش خيلي سادس...!!!

alireza_nil
17-07-2006, 01:45
آقا ممکنه بگید این مسابقات را با چه نرم افزاری طراحی می کنند
مطمناً یک نرم افزار خاصی داره

mahsoft
17-07-2006, 09:37
اونا که مثل ما نیستن

میرن یه رم افزار می خرن 7 میلیون تمان برای یه کار پردازش

پول تو پوله

اگه پارتی تو صدا سیما داشته باشی بهترین برنامه هار ورمی تونی گیر بیاری

NoneForce
17-07-2006, 10:03
سلام
مثل اينكه اصلا پستهاي قبلي را نمي خوانيد!!
نرم افزار خاص چيه؟! مگه دستگاه چيپس سازيه كه از اينور سيب زميني بدي توش از اونور چيپسهاي مختلف بده بيرون؟!

گفتم كه برنامه نويسي است.
در مورد پارتي هم خب توايران واسه رفتن زير خاك( يه جايه خوب) هم بايد پارتي داشته باشيد.
در مورد پول هم خيلي دست بالا گرفتيد از اين خبرها نيست. معمولا هم قرارداد با تهيه كننده بسته مي شود و نه با خود شبكه .
در مورد پول دادن هم كه 6 ماه طول مي كشد كه كامل پرداخت كنند و ...
در مورد حق الزحمه هم فكر كنم داريد كيلويي حساب مي كنيد. مسابقه اي كه طراحي نشده قيمت چيو ميخواهيد؟! (نا سلامتي اينجا انجمن كامپيوتر است )

farid0485
19-07-2006, 20:28
با هر كوفتي كه مي سازن به من چه چه جوري اين مهمه