PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرمت

madhatter
22-09-2011, 10:52
سلام
من تازگی ها photoshop cs5 رو ریختم تا قبل از این CS3 داشتم .
اما الان نمیتونم فایل هایی رو که برای مدلینگ درست میکنم رو (blueprint) رو با فرمت JPEG ذخیره کنم.یعنی اونجایی که فرمت رو انتخاب میکنی 3 تا فرمت بیشتر نیست : PSB-RAW-TIFF.
لطفا کمک کنید.

pcforlife
22-09-2011, 20:59
فایلت رو لود کن. برو روی منوی Image کلیک کن. از بخش Mode گزینه RGB Color رو انتخاب کن. حالا فایلت رو با فرمت JPEG بسیو.;)

madhatter
22-09-2011, 22:03
فایلت رو لود کن. برو روی منوی Image کلیک کن. از بخش Mode گزینه RGB Color رو انتخاب کن. حالا فایلت رو با فرمت JPEG بسیو.;)
این گزینه فعاله ولی بازم نمیشه!
یعنی نداره که بشه!

pcforlife
23-09-2011, 00:22
این گزینه فعاله ولی بازم نمیشه!
یعنی نداره که بشه!
یه عکس بگیر ازش، آپ کن، ببینیم چطوریه... ایشالا ردیف میشه + دقیق نقل قول رو نگرفتم... الان RGB Color وجود داره یا نه؟... فعال هست یا نه؟:20:
:10:

madhatter
23-09-2011, 00:36
RGB color هست . فعال هم هست.
ولی تو منویی که فرمت رو انتخاب میکنی JPEG وجود نداره.فقط همون 3 تا فرمت که تو پست اول گفتم هست.

pcforlife
23-09-2011, 10:12
اگه رزولوشن کارت بزرگ نیست، از طریق Save For Web میتونی jpeg ذخیره کنی... ولی برای این مشکلی که میگی دو تا سوال:
1- الان Mode کارت روی RGB هست یا چیز دیگه؟
2- یه فایل New باز کن (با مود RGB)، ببین میتونی jpeg ذخیره کنی؟
+
این کار رو هم انجام بده شاید درست بشه... از منوی Layer گزینه Flatten Image رو انتخاب کن. بعد برو مود رو بزار رو RGB بعد یه بار دیگه تست کن ببین با فرمت jpeg ذخیره میشه؟
یاعلی:11:

madhatter
23-09-2011, 10:54
اگه رزولوشن کارت بزرگ نیست، از طریق Save For Web میتونی jpeg ذخیره کنی... ولی برای این مشکلی که میگی دو تا سوال:
1- الان Mode کارت روی RGB هست یا چیز دیگه؟
2- یه فایل New باز کن (با مود RGB)، ببین میتونی jpeg ذخیره کنی؟
+
این کار رو هم انجام بده شاید درست بشه... از منوی Layer گزینه Flatten Image رو انتخاب کن. بعد برو مود رو بزار رو RGB بعد یه بار دیگه تست کن ببین با فرمت jpeg ذخیره میشه؟
یاعلی:11:

مشکل حل شد . رزلوشن کار رو گذاشته بودم رو pixel/cm بجای pixel/inch .
بخاطر همین حجم کار 1.2 گیگ شده بود!. ذخیره نمیکرد.
ممنون.