PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال مهم در مورد نرم افزار quark

sajad
19-06-2006, 11:26
با سلام

ما براي انتشار يه ماهنامه نياز به يك برنامه قوي كه فارسي ساز هم داشته باشه داشتيم . كوارك رو پيشنهاد كردن . اما مي گن بايد پروين هم روش نصب شه كه با آموزش و فروش كلن مي شه 400000 تومن . مي خواشتم ببينيم قيمتش خوبه ؟ يا نسخه هاي قفل شكستش موجوده /

sajad
20-06-2006, 20:42
لطفا یکی کمکم کنه

Aftabgardan-cc
22-06-2006, 11:52
سلام؛
يه دوستي دارم، كه كارهاش تو ايران، هميشه رتبه مي‌ياره، حتي حاضر نيست از "كلك" قفل شكسته استفاده كنه!
مي‌گه اون‌ها زحمت كشيدن، بايد دست مزدشون رو بگيرن!
حالا "كلك" كه آنچنان قيمتي نداره، "پروين" بيچاره با اون قيمت و البته با اون كارايي بالا، خداييش حقش نيست جز با "خريدن" كسي ازش استفاده كنه! :(
اگه دوست داري كسي به كارهات احترام بذاره، به كارهاي ديگران احترام بذار :)
اين جملات رو ناديده بگير، در مورد قيمتش بايد بگم فكر مي‌كنم خوب قيمت دادن، البته بد نيست با "بازار رضا"ي تهران تماس بگيري و قيمت روز رو بپرسي... :wink:

من امروز و فردا درباره قيمتش از اين رفيقمون سئوال مي‌كنم، اگه نكته‌اي نياز بود (مثلا شايد آموزشش، كلي قيمتش باشه و اصلا نيازي نباشه) به شما اطلاع مي‌دم.

قربان شما،
فعلا خداحافظ

sajad
22-06-2006, 18:43
خيلي خيلي ممنون . من منظر جواب شما هستم تا فردا .

Aftabgardan-cc
26-06-2006, 11:41
سلام؛
اول از تأخيري كه داشتم، معذرت مي‌خوام، چون نمي‌دونم چرا اين سايت گاهي باز مي‌شه و گاهي باز نمي‌شه! :(

به هر حال، من سئوال رو از رفقم پرسيدم و اين جواب كاملش بود:

سلام... تا آنجایی که من می دانم نرم افزار پروین (نسخه حرفه ای) حدود 200000 تومان است.
نسخه بدون چلیپا هم قبلا 50 هزار تومان ارزان تر بود.

من دقیق نمی دانم منظور از آموزش چیست؟ چون آموزش نصب و راه اندازی و کاربرد پروین رایگان است (به صورت حضوری) * شاید تازگی ها پولی شده.

دوم اینکه در سی دی پروین آموزش به صورت فیلم هست.

سوم: شاید منظور دوستتان آموزش کوارک/ پیج میکر و ... بوده که خوب اینها به پروین ربط نداره. برنامه صفحه آرایی است و قیمت آموزشش جداست.

هر یکی دو سال نرم افزاری هامون نسخه جدیدی از پروین را بیرون می دهد. مشترکین پروین معمولا بین 30 تا 50 هزار تومان برای بروز کردن باید پرداخت کنن.

اگر دوستتان نمی خواهد چنین هزینه ای را پرداخت کند می تواند از نرم افزاری های دیگر فارسی نویس پیج میکر و کوارک را تهیه کند... مریم.. پرنیان.. و ... خیلی ارزان تر هستند اما خوب تعداد لیتوگرافی هایی که فونت پروین را دارند بیش از برنامه های دیگر مشابه است.

پروین قبلا نسخه شبکه ای هم داشت. (یک قفل برای چند کامپیوتر) این مدل خیلی گرانتر است. (روزنامه ها و مجلات تهیه می کنند)

نرم افزاری هامون در میدان هفتم تیر... کوچه آذری واقع شده و فکر می کنم پلاکش 19 است. زنگ طبقه سوم را بزند!

یا علی مددی

اميدوارم توضيحات، كامل و كار راه انداز باشه :)