PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد مانیتور lg d2342p

magiteq1
21-09-2011, 19:00
دوستان نو مشخصات این مانیتور من ندیدم زده باش 120herz مگه 3d نباید 120 باشه دوم اینکه همراه ای مانیتور عینک
هم هست سوم اینکه کارتم 480 هستش خروجی hdmi داره ولی نسخه 1.3 هستش ولی مال این مانیتور نسخه 1.4
هستش ایا تبدیل لازم داره و بعد اینکه برای دیدن تصویر سه بعدی باید nvidia3dvision هم بگیرم یا اینکه لازم نیست
ودر اخر فیلم های 3d رو میشه دانلود کرد

magiteq1
21-09-2011, 21:28
دوستان نو مشخصات این مانیتور من ندیدم زده باش 120herz مگه 3d نباید 120 باشه دوم اینکه همراه ای مانیتور عینک
هم هست سوم اینکه کارتم 480 هستش خروجی hdmi داره ولی نسخه 1.3 هستش ولی مال این مانیتور نسخه 1.4
هستش ایا تبدیل لازم داره و بعد اینکه برای دیدن تصویر سه بعدی باید nvidia3dvision هم بگیرم یا اینکه لازم نیست
یه نفر جواب ما رو نمیده

ali2424
21-09-2011, 21:43
ن این مانیتور رو 430 خریدم چند نکته
1 در ضمینه سه بعدی واقعا محشره وبه دو صورت سه بعدی میشه بوسیله نرم افزار trideft lg وبا استفاده از پورت hdmi
2 تقریبا میتونم بگم در مورد فیلمهای سه بعدی که اصلا در خرید این مانیتور شک نکنید
3 در مورد تبدیل دو بعدی به سه بعدی هم در مورد فیلمها قابل قبول ودر مورد بازیها عالی البته عکسها هم تقریبا خوب سه بعدی نمایش داده میشد امروز با نرم افزارش بازی رزیدنت اویل 5 رو به صورت سه بعدی بازی میکنم
واما معایب با وجود عالی بودن تصویر در سه بعدی این مانیتور در ضمینه تصاویر دو بهدی متاسفانه خیلی خوی عمل نکرد به جرات میتونم بگم که کنتراست تصویر دسکتاب از e2250 پایین تر بود زمان تاخیر متاسفانه 5 میلی ثانیه است و مانیتوری با همچنین قیمتی متاسفانه کابل hdmi نداشت و از همه بدتر اینکه یک نور پس زمینه سفید به نظر شخصی در مانیتور رویت میشود که به نظر بنده حقیر رنگهای طیف پایین(مایل به تیره سیاه خاکستری و..) را به شدت تحت تاثیر قرار داده وباز هم متاسفانه در منوی تنظیمات هیچ گزینه ای برای رفع این مشکل وجود نداشت
نتیجه گیری بنده این است اگر واقعا 3d برایتان مهم است مثل من (خوره بازی 3d ) hg یک راه حل سریع و مقرون به صرفه وصد البته با کیفیت fبا d2342 p برایتان به ارمغان اورده ولی اگر در کنار کارهای 3d کارهای گرافیکی انجام میدهید به هیچ عنوان این مانیتور توصیه نمیشود البنه راه حل سومی هم هست مثل من اینکه هم با 2250 ,d2342p موقع سه بهدی این روشن موقع کارهای معمولی اون یکی بهر حال هر کسی باز هم سوال داره من در خدمتم

bazoka
26-09-2011, 23:34
در فیلمها و بازی های دو بعدی کیفیتش خوبه

magiteq1
27-09-2011, 12:50
دوستان من این مانیتور رو گرفتم لطفا بهترین تنظیمات برای پورت hdmi رو بگید

ceasar
28-09-2011, 14:50
دوستان من این مانیتور رو گرفتم لطفا بهترین تنظیمات برای پورت hdmi رو بگید
قیمت ؟
کیفیت دو و سه بعدی ؟ فیلم سه بعدی باهاش تست کردین ؟
لیکجش بالاست ؟

magiteq1
29-09-2011, 13:55
قیمت ؟
کیفیت دو و سه بعدی ؟ فیلم سه بعدی باهاش تست کردین ؟
لیکجش بالاست ؟
بهترین پیکربندی برای 2D رومیخواستم یه چیزایش من اذیت میکنه مثلا رنگ سفیدش به قرمز تمایل داره حتی این رو هم lg ذکر کرده
ولی راه حلی برای رفعش نگفته

ceasar
29-09-2011, 22:20
بهترین پیکربندی برای 2D رومیخواستم یه چیزایش من اذیت میکنه مثلا رنگ سفیدش به قرمز تمایل داره حتی این رو هم lg ذکر کرده
ولی راه حلی برای رفعش نگفته
بیشتر کیفیت سه بعدیش برام سواله .... با فیلم سه بعدی چکش کردین ؟
راستی کسی میدونه جریان این چیه : lg dm2350d

magiteq1
30-09-2011, 01:41
اگر فیلمت از 3d ذاتا پشتیبانی کنه کیفیت خیلی عالی میشه ولی اگر با نرم افزارش بخوای فیلم های معمول ببینی بدک نیست
ولی بازی واقعا خوب نشون میده

magiteq1
02-10-2011, 12:52
اقا برای این مانیتور با توجه به اینکه از hdmi هم خروجی گرفتم در دایور nvidia چف فرمت رنگی رو پیشنهاد میکنید دو نوعه یک
RGB و یکی هم YCBCR444

barslona2006
02-10-2011, 15:54
دوستان من واسه بازی کردن با پلی3 میخوام
بدرد میخوره بخرم یا نه؟
راستی چی باهاشه؟
ممنون

prince3-love
16-10-2011, 14:02
من با کابل DVI وصل شدم و با نرم افزار خودش سه بعدی دیدم و بازی کردم اما تصویر 3 بعدیش بلور میشه و سایه داره و دوتایی تصویر کمی مشخص هست این طبیعی هست یا نیاید اینطور باشه
من ایکس باکس هم زدم اما تصویر 3بعدی اون هم بلور هست و شفاف نیست،احتمال دادم شاید پلی 3 رو بازی کنم اوکی باشه به خواطر بلوری بودن
دوستان نظرشون چیه؟

magiteq1
16-10-2011, 20:47
من با کابل DVI وصل شدم و با نرم افزار خودش سه بعدی دیدم و بازی کردم اما تصویر 3 بعدیش بلور میشه و سایه داره و دوتایی تصویر کمی مشخص هست این طبیعی هست یا نیاید اینطور باشه
من ایکس باکس هم زدم اما تصویر 3بعدی اون هم بلور هست و شفاف نیست،احتمال دادم شاید پلی 3 رو بازی کنم اوکی باشه به خواطر بلوری بودن
دوستان نظرشون چیه؟
مال من هم چه تو فیلم چه تو بازی بلور داره از کیفیت رنگ هاشم راضی نیستم رنگ سفیدش قرمزی میزنه رنگ سیاهش هم
از اطراف ابی میزنه

ceasar
16-10-2011, 23:48
مانیتور به شدت به زاویه عمودی حساسه . مونیتور رو هل بدین عقب تا رو پایه بچرخه درست میشه .
بازی رسیستنس سه بدون هیچ بلوری اجرا میشه . کیفیت رنگها و لیکجشم در حد مانیتور معمولی هست .
دمو های دیسک همراه مانیتور هم عالی هستن . البته توقع نداشته باشین تبدیل 2 به 3 بعدی چیز جالبی از آب در بیاد .

rasoooli
27-11-2011, 14:52
توي يكي از سايتهاي انگليسي زبان خوندم كه پبشنهاد كرده بود براي استفاده بهتر از سه بعدي ، هرچقدر برايتان ممكن است روشنايي را كم كنيد

shahramcat
16-01-2012, 00:10
سلام

دوستانی که این مانیتور را دارن لطف کنن نظر کلی رو در مورد فیلم دیدن و گیم بازی کردن با این مانیتور بگن .

کلا اگر قرار بود مانیتور بگیرن بازهم همین مدل رو تهیه میکردن ؟!

ممنون