PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمــــــک ، غیر فعال کردن دکمه های کیبرد و غیر فعال کردن آپدیت برنامه ها

Mehdi.ss
21-09-2011, 17:54
سلام
من یه کیبر بی سیم دارم ولی وقتی کیبرد رو کمی از کیس دور می کنم ، دکمه های کنار کیبرد ( میانبر ، مای کامپیوتر ، ایمیل و موزیک و ... ) تمامشون با هم عمل می کنم و صفحه پر می شه تا باتری رو در بیارم
می خواستم بدونم چطور می تونم این دکمه ها رو غیر فعال کنم ؟
یه سوال دیگه هم داشتم
وقتی کامپیوتر رو روشن می کنم چند تا اپدیت یه دفعه باز میشه ( ویندوز و نرم افزار و ... )
چطور می تونم اینها رو غیر فعال کنم ؟

SONY1983
21-09-2011, 18:58
برای صفحه کلید میتونید کاربری اونا رو از تو کنترل پنل بخش کی برد غیر فعال کنید
برای آپدیت ها هم تو راه Msconfig رو بزنید و از قسمت استارت آپ موارد غیر ضروری رو حذف کنید.
موفق باشید

Mehdi.ss
21-09-2011, 22:35
برای صفحه کلید میتونید کاربری اونا رو از تو کنترل پنل بخش کی برد غیر فعال کنید
برای آپدیت ها هم تو راه Msconfig رو بزنید و از قسمت استارت آپ موارد غیر ضروری رو حذف کنید.
موفق باشید

ممنون
ولی تو تنظیمات کیبرد که نمیشه کلیدها رو جداگونه غیر فعال کرد
میشه دقیق توضیح بدی ؟

jafarian
21-09-2011, 23:58
تو سایت پایین یک روش از طریق رجیستری برای غیر فعال کردن کلیدهای کیبورد قرارداده برای سئوال دوم خودتونم میتونید یا ازفایروال استفاده کنید جلوی آپدیت برنامه ها رو بگیرین یا که به بخش تنظیمات برنامه خودتون برین اگر گزینه ای مربوط به آپدیت باشه تیکش بردارین:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hsein
22-09-2011, 00:36
سلام
راهی هست که توی لب تاب دکمه های f1 f2 f3 ... رو عمل اصلی شون رو با اون عملی که با گرفتن fn انجام می دن عوض کنیم؟؟
یعنی وقتی دکمه رو میزنی بجای اینکه مثلا f10 باشه mute کار کنه اما وقتی fn رو می گیری بشه f10؟؟؟

خواهشا:دی