PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک.. کمک.. در آستانه مرگ و نابودی

سایل
21-09-2011, 17:38
با سلام. کمکم کنید. دارم بی گناه از دانشگاه محروم میشم.
من در امتحان دین و زندگی(2) پیش دانشگاهی در شهریورماه غایب بودم. امتحانش نهایی کشوری بود. و خلاصه یک واحد پاس نکرده دارم. و نمی توانم مدرک پیش دانشگاهی ام را بگیرم. دانشگاه دولتی روزانه-خرم آباد-مهندسی کامپیوتر قبول شده ام. آیا راهی هست که به دانشگاه بروم؟ بردن نامه پزشکی گویا فایده ای ندارد؟ باید چیکار کنم؟ کمکم کنید. دارم کلافه میشم.

BMW.M3_E46
21-09-2011, 19:25

من در امتحان دین و زندگی(2) پیش دانشگاهی در شهریورماه غایب بودم. امتحانش نهایی کشوری بود. و خلاصه یک واحد پاس نکرده دارم. و نمی توانم مدرک پیش دانشگاهی ام را بگیرم. دانشگاه دولتی روزانه-خرم آباد-مهندسی کامپیوتر قبول شده ام. آیا راهی هست که به دانشگاه بروم؟ بردن نامه پزشکی گویا فایده ای ندارد؟ باید چیکار کنم؟ کمکم کنید. دارم کلافه میشم.

اگه شهریور نتونستی مدرک پیش رو بگیری باید توی دی ماه امتحانتو بدی مدرکتو گرفتی بعد تو بهمن می تونی
ثبت نام کنی!! (البته اینی که گفتم مال دانشگاه آزاد دولتی رو نمی دونم)

babak_gww
22-09-2011, 21:04
باید بری خواهش و تمنا ، شاید بهت نمره دادن .. معمولا میدن

saeedkhaledian
23-09-2011, 15:07
ترم دوم هم میتونی مدارکتو بدی
نگران نباش

*hasti*
23-09-2011, 21:55
..............................

sun my
23-09-2011, 22:12

سلام
شاید بتونی از یک دبیرستان بزرگ سال کمک بگیری معمولا کمک های خیلی خوبی میکنن حتما یک تماس باهاشون داشته باش پشیمون نمیشی