PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت استایل در دات نت

VGS
20-09-2011, 23:47
سلام به همه ی دوستان و برنا مه نویسان پی سی ورلد.آقا من یه مدتی هست در دات نت برنامه نویسی می کنم و

یه سوالی برام پیش اومدش اینم اینه که استایل های را در دانت به چه شکلی پیاده می کنند برای مثال اگه بخوام

برای نرم افزار شکل و شکمایلی مثل پایین درست کنم باید به چه شکل انججامش بدم. از دوستان خواهش می کنم

اگه می دونندد کمک کنند.یا اگه رفرنسی می شناسند یا ویدیو ای دارند معرفی کنند ببینم به چه شکلی می تونم

این کار را پیادهسازی کنم مرسی از همه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:8:

newsoft
21-09-2011, 08:08
سلام
برای این کار معمولا از کامپوننتهای آماده ای که شرکتهای دیگه تهیه میکنن استفاده میشه.یعنی این شرکتها کارشون تهیه و تطبیق ظاهر با محیط های مختلف برنامه نویسی مثل ویژوال استدیو هست.
مثلا میشه به telerik اشاره کرد.این بسته ها و ماژولها رو معمولا میخرن.ولی توی بعضی از سایتهای داخلی قبلا تهیه شده و با قیمت مناسب به فروش میرسه.مثلا persiadevelopers.com

VGS
21-09-2011, 09:44
new soft جان مرسی به خاطر جواب

عــــلی
21-09-2011, 10:05
سلام دوست عزیز.
سعی کنید از ویندوز فرم به wpf کوچ کنید تا دیگه هیچ محدودیتی یا سختی برای برنامه نویسی گرافیکی نداشته باشید.

چیزهایی که باید در مورد WPF بدانید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق و سربلند باشید.

VGS
22-09-2011, 10:14
دم همگی تون گرم مرسی بچه ها

dear-hadi
23-09-2011, 23:00
سلام
اگر در 2008بخواهیم ساده اون رو درست کنیم باید از ابزار آماده خود نرم افزار vb.2008استفاده کنیم .اگر با نمای بالا بخواهیم باید از کامپوننت ها و ابزار های دیگه استفاده کنیم اگر نیاز داری آدرس بدم؟