PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با اتصال لپتاپ به تلویزیونLCD با کابل hdmi

adameh_bahal
20-09-2011, 23:08
من یه لپتاپ dell 3550 دارم که وقتی با کابل hdmi اونو به تلویزیون lcd وصل میکنم و یه فیلم رو از لپتاپ پخش میکنم بعد حدود ۱۵ دقیقه صدای فن لپتاپ درمیاد و فیلم هم حالته slow motion پیدا میکنه و بعد که فیلمو stop و بعد دوباره start میکنم درست میشه یعنی هم صدای فن کم میشه هم فیلم درست پخش میشه
قبلا با هیچ لپتاپی این مشکل رو نداشتم ویندوز هم عوض کردم ولی نمیدونم مشکل چیه

mehrdad8086
22-09-2011, 12:21
من یه لپتاپ dell 3550 دارم که وقتی با کابل hdmi اونو به تلویزیون lcd وصل میکنم و یه فیلم رو از لپتاپ پخش میکنم بعد حدود ۱۵ دقیقه صدای فن لپتاپ درمیاد و فیلم هم حالته slow motion پیدا میکنه و بعد که فیلمو stop و بعد دوباره start میکنم درست میشه یعنی هم صدای فن کم میشه هم فیلم درست پخش میشه
قبلا با هیچ لپتاپی این مشکل رو نداشتم ویندوز هم عوض کردم ولی نمیدونم مشکل چیه

نرم افزار های مختلف مانند KMpLayer و .....به همراه K-lithecode رو تست کردید؟:46:

adameh_bahal
22-09-2011, 14:11
نرم افزار های مختلف مانند KMpLayer و .....به همراه K-lithecode رو تست کردید؟:46:

آخه با نرم افزارهای دیگه نمیتونم فونت زیرنویسو بزرگتر کنم یا زیرنویسو عقب جلوش کنم تا با فیلم هماهنگ بشن

mehrdad8086
22-09-2011, 15:32
آخه با نرم افزارهای دیگه نمیتونم فونت زیرنویسو بزرگتر کنم یا زیرنویسو عقب جلوش کنم تا با فیلم هماهنگ بشن

از KMplayer استفاده کردید؟

قابلیت سینکرونیزه:31: زیرنویس رو داره:8:در کل خیلی بعیده از سخت افزار شما باشه

adameh_bahal
22-09-2011, 19:27
از KMplayer استفاده کردید؟

قابلیت سینکرونیزه:31: زیرنویس رو داره:8:در کل خیلی بعیده از سخت افزار شما باشه

عذر میخوام فراموش کردم بگم.
بله من تمام فیلم هامو با kmplayer میبینم

ALI_METALL
28-09-2011, 16:47
من یه مشکلی دارم صدا از ال سی دی پخش نمیشه از لپ تاپ پخش میشه !؟
باید چیکار کنم؟

lida
28-09-2011, 18:46
احتملن به باتری دستگات رو برق ازمایش کن ببین چی میشه

Pami
28-09-2011, 20:17
من یه مشکلی دارم صدا از ال سی دی پخش نمیشه از لپ تاپ پخش میشه !؟
باید چیکار کنم؟

باید در تنظیمات کارت صدا در کنترل پنل صدای خروجی رو روی HDMI بندازید

omid_p
09-10-2011, 07:33
سلام دوستان
من مشکل اتصال کلی دارم! لپ تاپ من xps l501، خروجی hdmi رو روی ال سی دی سامسونگ تست کردم و راحت بالا اومد! ولی الان نیاز فوری دارم برای اتصال به پلاسما LG . هر کاری کردم ، هرچی تنضیمات و دست زدم هیچ تصویری نیومد! یعنی کارت گرافیک شناسایی میکرد LG رو. ولی هیچ تصویری خروجی نمیداد! و پیغام سیگنال موجود نیست میداد!
در ضمن ویندوز 64 بیت. کارت گرافیک هم nvidia gt 435 m هست
ولی من یه ویندوز7 32 هم دارم. که چون درایور vga 64 به ویندوز 32 نمیخورد مجبور به نصب درایور یه لپ تاپ دیگه شدم!
خواهشن کمک کنیین! الان میخوام LG و روی ویندوز 32 بالا بیارم!! کممممممک!!!!!!

cendrin
24-12-2012, 20:11
سلام! لپ تاپ من گیت وی هست، ویندوز خودش ویستا بود وصل می کردم به تلویزیون با کابل hdmi راحت هم صدا و هم تصویر پخش میشد
الان ویندوز سون نصب کردم، وصل می کنم به تلویزیون صدا از لپ تاپ پخش میشه و تصویر هم همون سایز تصویر لپ تاپ هست یعنی فول اسکرین نمیشه!
لطفاً راهنمایی کنید.