PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید لپ تاپ زیر 1 تومن برای دانشجوی ارشد کامپیوتر

vahydm
20-09-2011, 18:14
سلام دوستان
ممنون میشم از تجربتون استفاده کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من میخوام همین هر چه سریعتر یه لپ ناپ بخرم ارشد کامپیوتر میخونم و بودجم حدودا 700 تا نهایتا 900 هستش :sad:
میخوام مارکش بین asus acer یا Lenovo باشه چون میخوام از سازگار ارقام بخرمش
در درجه اول میخوام نرم افزارهای مربوط به رشتم مثل matlab و netbeans و visual studio رو بدون هیچ مشکلی اجرا کنه
مولتی مدیا هم برام خیلی مهمه دست کم صداش ضعیف نباشه :headphone
Led هم میخوام 14 باشه ولی اگه کیس بهتر در اندازه 15 یا 13 هم بود مشکلی نیست

اهل بازی هم اصلا نیستم
و بالاخره وزنش و باتریشم متعادل باشه بهرحال زیاد اینور و اونور میبرمش

به نظرتون بهترین انتخاب برای من چیه؟ و همینطور تو مارکهای دیگه اگه کیس های مطلوبتری دارن

biostar
20-09-2011, 20:57
سلام

پیشنهاد اولم برای شما مدل Acer Aspire 4750G از ایسر هست با قیمت 840 تومان ، سری جدید(4755) با همین مشخصات 930 تومان هست که تفاوتی در کانفیگشون نیست.

مدل بعدی رو از ایسوس پیشنهاد میکنم
مدل K43SV از ایسوس و با پردازنده ی Core i3 sandy bridge که حدود 900 تومان به پایین قیمت داره

ASUS K43SJ
CORE I3-2.3-2310
4 GB
640 HDD
NV GT 520 1G DDR3
14" LED
DVD-RW
DOS

این مدل های ایسوس و ایسر از رقیبان خود در مولتی مدیا قدرتمند تر هستند
نرم افزار های netbeans و مطلب هم نیازی به پردازش گر قدرتمند ندارند و با سری قبلی core i3 هم به راحتی اجرا میشوند

Mr.Mazmamfi
21-09-2011, 00:00
سلام
من هم مدل های بیو رو تایید میکنم .
ولی اگر حمل و نقلت خیلی زیاده بهتره 13 اینچ برداری .

مدل 3750 از برند ایسر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و مدل 3350 از برند دل :
ریویوشو تو سایت نوت بوک چک ببین .

عکسش :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi666lp
21-09-2011, 07:37
سلام دوستان
ممنون میشم از تجربتون استفاده کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من میخوام همین هر چه سریعتر یه لپ ناپ بخرم ارشد کامپیوتر میخونم و بودجم حدودا 700 تا نهایتا 900 هستش :sad:
میخوام مارکش بین asus acer یا Lenovo باشه چون میخوام از سازگار ارقام بخرمش
در درجه اول میخوام نرم افزارهای مربوط به رشتم مثل matlab و netbeans رو بدون هیچ مشکلی اجرا کنه
مولتی مدیا هم برام مهمه دست کم صداش ضعیف نباشه :headphone
Led هم میخوام 14 باشه ولی اگه کیس بهتر در اندازه 15 یا 13 هم بود مشکلی نیست

اهل بازی هم اصلا نیستم
و بالاخره وزنش و باتریشم متعادل باشه بهرحال زیاد اینور و اونور میبرمش

به نظرتون بهترین انتخاب برای من چیه؟ و همینطور تو مارکهای دیگه اگه کیس های مطلوبتری دارن

.
.
.
از Acer 4750G میتونی برداری ولی یکم بزار رو پولت Lenovo Z470 بردار........از دل هم که Dell Vostro 3450 خوب هستش

vahydm
22-09-2011, 17:31
ممنونم دوستان برای پیشنهادهای خوبتون مدلهایی که با کمک شما و سرچ سایت سازگار ارقام انتخاب کردم اینان، البته اینها مدلهاییه که تو سایت سازگار ارقام هستش:46:

کیبورد فارسی و کیف و موس رایگان، هیچ کدوم ویندوز ندارند

کیبورد عربی . دو مدل اول پورت usb3.0 دارند

کیبورد عربی

خب حالا اگه جای من بودید انتخابتون چی بود دوستان؟ در حالیکه مولتی مدیا برام مهمه همونطوری که گفتم و از روی کانفیگ نمیشه تشخیصش داد، ضمنا من برام کیفیت و دوام دستگاه خیلی مهمه میدونم با زیر 1 تومن نمیشه انتظار زیادی داشت ولی خب تو انتخاب بین کانفیگ و کیفیت، کیفیت برام مهمتره :20:

mehdi666lp
23-09-2011, 08:51
ممنونم دوستان برای پیشنهادهای خوبتون مدلهایی که با کمک شما و سرچ سایت سازگار ارقام انتخاب کردم اینان، البته اینها مدلهاییه که تو سایت سازگار ارقام هستش:46:

کیبورد فارسی و کیف و موس رایگان، هیچ کدوم ویندوز ندارند

کیبورد عربی . دو مدل اول پورت usb3.0 دارند

کیبورد عربی

خب حالا اگه جای من بودید انتخابتون چی بود دوستان؟ در حالیکه مولتی مدیا برام مهمه همونطوری که گفتم و از روی کانفیگ نمیشه تشخیصش داد، ضمنا من برام کیفیت و دوام دستگاه خیلی مهمه میدونم با زیر 1 تومن نمیشه انتظار زیادی داشت ولی خب تو انتخاب بین کانفیگ و کیفیت، کیفیت برام مهمتره :20:.
.
.
یه Dell Vostro 3450 بردار....خوبه راضیت میکنه

vahydm
23-09-2011, 17:43
.
.
.
یه Dell Vostro 3450 بردار....خوبه راضیت میکنه

ممنون دوست عزیز ولی این مدل بین مدلهایی که زیگورات ارائه میده نیست متاسفانه، ضمنا چه مزیتی نسبت به سه برندی که مدنظرم هستن داره که پیشنهادش دادید؟

mehdi666lp
24-09-2011, 11:03
ممنون دوست عزیز ولی این مدل بین مدلهایی که زیگورات ارائه میده نیست متاسفانه، ضمنا چه مزیتی نسبت به سه برندی که مدنظرم هستن داره که پیشنهادش دادید؟ .
.
.
من خودم با Vostro کار کردم کلا مدل محکم و مقاومی هستش...کانفیگ خوبی هم داره نسبت به Inspiron خیلی بهتره و طراحی خوبی داره......فقط صفحه نمایشش Anti - Glare هستش.....گرافیکش هم خوبه AMD Radeon 6630 روش هست.....راحت بشین باهاش کار کن.....سری بیزینس محسوب میشه

vahydm
08-10-2011, 13:52
راستش تو این مدت خیلی از پستهای این فروم رو خوندم و بالاخره این مدلها رو انتخاب کردم
asus k43sv که حدود 1 تومن هستش
asus k43sj که حدودا 890 هستش
acer 4755 که 930 تومنه
lenovo g470 سه هسته ای که حدود 860 تومنه و
lenovo z470 با ویندوز7 که حدود 1 تومنه

راستش نظرم بیشتر روی lenovo هستش چون هم سبکتره و هم باتری بیشتر نگه میداره و هم اونطور که فهمیدم کیفیتش خوبه:5: کلا یه مقایسه خوب بین سه سری g , z لنوو و K ایسوز نیاز دارم اینو میدونم که سری z بهتره ولی میخوام بدونم چقدر با سری g متفاوت هست ممنون میشم راهنماییم کنید چون خیلی وقتی واسه خرید ندارم،مرسی:11:

vahydm
11-10-2011, 15:18
بابا يكي كمك كنه خواهشا همين روزا ميخوام z470 رو بگيرم :20:

mehdi666lp
11-10-2011, 15:42
بابا يكي كمك كنه خواهشا فردا ميخوام z470 رو بگيرم :eh:.
.
.
.
مدل خوبی هست....کانفیگش هم خوبه اما گرافیک جالبی نداره ......من باشم Asus K43SV بر میدارم

Xilevens
12-10-2011, 00:48
منم نظر مهدی رو دارم
به نظر من به صرفه تر هست

vahydm
12-10-2011, 17:28
ممنون یرای نظر
ولی من اصلا اهل بازی نیستم به غیر pes و fifa که اونم گه گداری :46:
کلا به ایسوز خیلی اعتماد دارم و قبولش دارم ولی k43sv هم 300 گرم سنگینتره و هم باتریش ضعیفتره

mehdi666lp
12-10-2011, 20:06
ممنون یرای نظر
کلا به ایسوز خیلی اعتماد دارم و قبولش دارم ولی k43sv هم 300 گرم سنگینتره و هم باتریش ضعیفتره
.
.
.
اینجور که معلومه ته دلت همون Lenovo Z470 رو میخوای و چشت گرفته.....بخر خوب چشت گرفته

Xilevens
12-10-2011, 20:10
ممنون یرای نظر

حساب صفحه نمایش هاشونم بکن
با اینکه مانیتورهای K ضعیف هستن ولی از لنوو بهتر تصویر میده
به نظر من
شما ملاک های خودتو دنبال کن

vahydm
13-10-2011, 01:17
حساب صفحه نمایش هاشونم بکن
با اینکه مانیتورهای K ضعیف هستن ولی از لنوو بهتر تصویر میده
به نظر من
شما ملاک های خودتو دنبال کن

مرسی اینو نمیدونستم
من داشتم درمورد z470 به قطعیت میرسیدم ولی تو همین فروم جایی خوندم z470 یکم کنده و الانم شما میگی صفحه نمایش ایسوز بهتره، نمیدونم والا اعصابم دیگه داره بهم میریزه موندم چیکار کنم میترسم اینz470 ضدحال بزنه بهم :13:

Xilevens
13-10-2011, 10:05
مرسی اینو نمیدونستم
من داشتم درمورد z470 به قطعیت میرسیدم ولی تو همین فروم جایی خوندم z470 یکم کنده و الانم شما میگی صفحه نمایش ایسوز بهتره، نمیدونم والا اعصابم دیگه داره بهم میریزه موندم چیکار کنم میترسم اینz470 ضدحال بزنه بهم :13:

یه نوبت که با هر دو شون بتونی کار کنی میتونی یه جورایی تصمیمتو بگیری
موفق باشی

vahydm
13-10-2011, 14:01
یه نوبت که با هر دو شون بتونی کار کنی میتونی یه جورایی تصمیمتو بگیری
موفق باشی

چطوری؟ من تهران زندگی نمیکنم :13:

از برند lenovo شناخت زیادی ندارم میترسم پشیمون شم مخصوصا اینکه همه دنبال سری y هستن و کمتر سراغ z میرن

mehdi666lp
16-10-2011, 15:09

از برند lenovo شناخت زیادی ندارم میترسم پشیمون شم مخصوصا اینکه همه دنبال سری y هستن و کمتر سراغ z میرن.
.
.
.
Lenovo یکی از معروفترین و بهترین و کاری ترین برند های لپ تاپ هستش ....واسه این اکثرا میرن سراغ سری IdeaPad Y چون کانفیگ بالای داره ....سری Z هم خیلی خوبه فقط کانفیگش ضعیفتر هستش و تو دیزاین فرق میکنه

Xilevens
16-10-2011, 16:12

از برند lenovo شناخت زیادی ندارم میترسم پشیمون شم مخصوصا اینکه همه دنبال سری y هستن و کمتر سراغ z میرن
کاری نداره برو جایی که میفروشن
حالا چه تو شهرتون بفروشن
چه بخوای بری تهران
صرف میکنه به خاطر این همه پول یه مقدار کم هم هزینه کنی

mse1445
02-11-2011, 10:06
دوستان منم دنبال یه 15.4 تو این رنج هستم ممنون میشم یه دستگاهی که از نظر دوام و کیفیت مورد تایید باشه معرفی کنید

خودم ACER AS5755 و انتخاب کردم ولی شناختی از ایسر و دوامش ندارم خودم قبلا دل 6400 داشتم ولی الان نمیدونم دل همون کیفیت داره یا نه ممنون میشم دوستانی که تجربه روز دارن راهنمایی کننن

mehdi666lp
02-11-2011, 14:38
دوستان منم دنبال یه 15.4 تو این رنج هستم ممنون میشم یه دستگاهی که از نظر دوام و کیفیت مورد تایید باشه معرفی کنید

خودم ACER AS5755 و انتخاب کردم ولی شناختی از ایسر و دوامش ندارم خودم قبلا دل 6400 داشتم ولی الان نمیدونم دل همون کیفیت داره یا نه ممنون میشم دوستانی که تجربه روز دارن راهنمایی کننن.
.
.
.
مدل خوبیه....کلا Acer کانفیگش نسبت به قیمتش خوبه......به قیمت خودش خوبه.....کیفیتش هم معمولی و قابل قبوله