PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرسنجی در مورد لپ تاپ Laptop HP Probook 4530

choobak33
20-09-2011, 09:45
با عرض سلام خدمت دوستان.

کیفیت ساخت و همچنین میزان خرابی این مدل از لب تاب به چه شکلیه؟

تو رنج 700/800 تومان آیا این انتخاب مناسب است؟
برای کارهای وبگردی و فیلم و بعضی اوقات گیم های سبک...

vatan2009
20-09-2011, 13:11
من این مدل را دارم تا حالا راضی بودم کیبرد خوب دیزاین زیبا خنک بودن و قیمت خوب
کیفیت ساخت هم خیلی خوبه در مورد خرابی من از چند تا تعمیرگاه که پرسیدم تاییدش کردن و از لحاظ قطعات بکار رفته hp هیچوقت کم نمیزاره
تو این رنج بهترین ها همین مدل و مدل 5750 از ایسر هست بقیه مدلها تو این رنج ارزش خرید ندارند

F R E E M A N
20-09-2011, 13:33
در این رنج قیمت 4530 بی رقیبه خیلی خوش ساخت و با کیفیته
سبک وزنترین لپ تاپ 15.6 موجود در بازاره حدود 2.4 کیلو
کیفیت نمایشگرش در حد معمول و خوبه و بدون بازتاب
تنها کمبودش Usb3 که بعضی مدلهاش دارند

ha789di
20-09-2011, 13:53
سلام!!
منم حدود 4 روزه این لپ تاب رو خریدم و تا الان که راضیم و مشکلی با هاش نداشتم!!!

Mr.Mazmamfi
20-09-2011, 15:30
کیفیت ساخت و همچنین میزان خرابی این مدل از لب تاب به چه شکلیه؟
سلام
در مورد میزان خرابیش الان نمیشه تصمیم گرفت به مرور زمان مشخص میشه .ولی اون چیزی که پیداس اینه که بابای 4530 یعنی 4520 خیلی خوب جواب داد و با توجه به کیفیتی که خود 4530 داره آمار خرابیش خیلی کم باید باشه .

choobak33
20-09-2011, 16:09
از تمامی دوستان بابت راهنمایی بسیار متشکرم

choobak33
20-09-2011, 16:12
Acer مدل 5750 USB3 داره درسته؟

کیفیت ساخت و صفحه نمایشگر 5750 acer بهتره یا hp probook 4530 ?

Mr.Mazmamfi
20-09-2011, 16:29
Acer مدل 5750 USB3 داره درسته؟بله

کیفیت ساخت و صفحه نمایشگر 5750 acer بهتره یا hp probook 4530 ? 4530

نکته » مثل اینکه تو بازار مدل 4530 با usb 3 هم وجود داره ولی اگر نداشته باشه هم Express Card داره که بعدا خودت میتونی یه کارت usb 3 بندازی .

Soroush-S
20-09-2011, 22:36
گرافیک این 4530 چقدره؟

vatan2009
20-09-2011, 23:59
گرافیک این 4530 چقدره؟
با سه نوع کارت گرافیک عرضه میشه
یکی اینتل 3000 تنها
یکی هم هم 3000 اینتل را داره و هم ati مدلهای 6470 و یا 6490

moonnight
24-09-2011, 23:29
سلام به همه دوستان،منم چند روزی میشه که 4530 رو با کانفیگ زیر خریدم با درایوراش مشکل دارم از سایت اچ پی دانلود کردم ولی وب کم و بلو توث رو نتونستم نصب کنم! کلا همه درایورها رو باید نصب کنم یا نه؟

Intel® Core™ i5
Ram 4Gb
H.D.D 5640
VGA ati radeon

mehdi666lp
25-09-2011, 08:46
سلام به همه دوستان،منم چند روزی میشه که 4530 رو با کانفیگ زیر خریدم با درایوراش مشکل دارم از سایت اچ پی دانلود کردم ولی وب کم و بلو توث رو نتونستم نصب کنم! کلا همه درایورها رو باید نصب کنم یا نه؟

Intel® Core™ i5
Ram 4Gb
H.D.D 5640
VGA ati radeon.
.
.
.
همرو که نه ببین کانفیگش چیه تو سایت مشخصات دقیق در بیاز هرچی نیاز هست نصب کن دوست عزیز

moonnight
25-09-2011, 12:32
.
.
.
.
همرو که نه ببین کانفیگش چیه تو سایت مشخصات دقیق در بیاز هرچی نیاز هست نصب کن دوست عزیز

بلوتوث و وب کم نصب نشد نمیدونم چرا؟

DakmaN
25-09-2011, 13:21
من الان دو سه تا مغازه زنگ زدم گفتن حدود 950 تا یک تومن !! ( با گارانتی )
میگفتن چون قیمت دلار بالا کشیده اینم رفته بالا .

درسته یا اینا گرون فروشی میکردن ؟
اگه درسته ، حدس دوستان اینه تا چند وقت دیگه به قیمت عادی ش بگررده ؟

Mr.Mazmamfi
25-09-2011, 22:35
من الان دو سه تا مغازه زنگ زدم گفتن حدود 950 تا یک تومن !! ( با گارانتی )
میگفتن چون قیمت دلار بالا کشیده اینم رفته بالا .
کانفی
دقیقش چی بود ؟ با چه گارانتی ؟(اسمش؟)

DakmaN
26-09-2011, 18:42
من کانفیگه core i5 رو پرسیدم و جفتشون هم گفتن که رفته بالا . چون قیمت دلار رفته بالا .
گارانتی شم نپرسیدم . ولی گفت گارانتی ش 50 تومن هست . اسم شرکتش رو یادم رفت بپرسم .

حالا چی جوریه ؟ واقعا کشیده بالا یا اینا شرکتای علیه سلامی نبودن ؟

Mr.Mazmamfi
26-09-2011, 20:44
من کانفیگه core i5 رو پرسیدم و جفتشون هم گفتن که رفته بالا . چون قیمت دلار رفته بالا .

درسته رفته بالا .

گارانتی شم نپرسیدم . ولی گفت گارانتی ش 50 تومن هست . اسم شرکتش رو یادم رفت بپرسم .

کاش اسم شرکت رو میپرسیدی !!!
الان با گارانتی ایران hp (گارانتی خیلی معتبریه ) همین مدل داره به قیمت 895 تومن (گارانتی 18 ماهه ) و 965 تومن (گارانتی 24 ماهه ) حالا اینکه فروشندها میگن 950 الی یه تومن یا باید با گارانتی ایران hp باشه و یا گارانتی بهتر از ایران hp . :13:
نمایندگیهای ایران hp رو پیدا کن و از همونا بخر .
میتونی بدون گارانتی هم بخری که خیلی ارزونتر در میاد .

mehdi666lp
28-09-2011, 09:17

.
.
.
.
بازار نوسان داره واسه خودشون میکشن رو قیمت ها بعد هم میارن پایین واسه یکم بازار بره تو رکود اونوقت بخر....الان هر چیزی بخوای بخری گرون میدن بهت

Manager_66
05-01-2012, 19:43
سلام. سوالات مربوط به این لپ تاپ رو کجا باید بپرسم ؟ از کارت گرافیکش چند تا سوال دارم از کسایی که این لپ تاپو دارن !
Cpu : Corei5 - Ram : 4 G - Graphic: 6490

hassanshaikhi
05-01-2012, 20:03
سلام. سوالات مربوط به این لپ تاپ رو کجا باید بپرسم ؟ از کارت گرافیکش چند تا سوال دارم از کسایی که این لپ تاپو دارن !
Cpu : Corei5 - Ram : 4 G - Graphic: 6490
چه سوالی داری؟
دوست من با همین کانفیگ خریده یک روزی باهاش کار کردم و بازی اینا نصب کردم.
از لحاظ گرافیک کم نمیاره. بازی کرایسیس رو با تنظیمات high راحت اجرا میکرد همینطور dirt3 . بازی anno 1404 هم توی بالاترین تنظیمات ممکن بدون لگ اجرا کرد.
توی کنترل پنل تنظیمات گرافیک ati قسمت powerplay چک کن که وقتی به برق وصلش میکنی high performance باشه
اگه بخای بدونی چه بازیهای بدون مشکل اجرا میکنه به اینجا بورو

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Manager_66
05-01-2012, 20:10
ممنون . من هم از همین تعجب کردم . الان درایور های کارت گرافیکم نصبه . بعد هم قبل از خرید این لپ تاپ تو همن فروم میگفتن گرافیکش از acer 5755 ضعیفتره ولی میتونه بازی pes 2012 رو بدون مشکل اجرا کنه . من هم به همین هوا خریدم ولی الان بازی رو low هم تیک دار اجرا میشه . pes 2011 هم دقیقا همین مشکل رو داشت . میخواستم بدونم این طبیعیه که این بازی روش اینطوری اجرا میشه یا نه ؟ directx 2011 هم نصب کردم فقط نمیدونم چرا pes اینقد بد اجرا میشه ؟ لینک بالا رو هم رفتم ولی چیزی نفهمیدم رفیق !:31:

hassanshaikhi
05-01-2012, 21:47
pes نداشتم که روش تست کنم که چه جوریه ولی اینکه تیک داشته اصلا به این معنی نبوده که گرافیک این لپتاپ ضعیف هست ممکنه به خاطر درایور یا خود بازی باشه. گرافیک pes از کرایسیس که بالاتر نیست.
احتمال داره که با گرافیک اینتل بازی اجرا بشه. اول مطمئن بشو که تو بازی از گرافیک Ati استفاده میکنه.
کابل برق لپتاپ رو وصل کن و راست کلیک کن و configure switchable graphics رو بزن

بعد گزینه دوم رو تیک بزن

توی قسمت switchable graphics هم مطمئن بشو که روی high performance هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 575px.png

توی قسمت powerplay هم plugged in روی high performance باشه

Highbury
06-01-2012, 00:12
ممنون . من هم از همین تعجب کردم . الان درایور های کارت گرافیکم نصبه . بعد هم قبل از خرید این لپ تاپ تو همن فروم میگفتن گرافیکش از acer 5755 ضعیفتره ولی میتونه بازی pes 2012 رو بدون مشکل اجرا کنه . من هم به همین هوا خریدم ولی الان بازی رو low هم تیک دار اجرا میشه . pes 2011 هم دقیقا همین مشکل رو داشت . میخواستم بدونم این طبیعیه که این بازی روش اینطوری اجرا میشه یا نه ؟ directx 2011 هم نصب کردم فقط نمیدونم چرا pes اینقد بد اجرا میشه ؟ لینک بالا رو هم رفتم ولی چیزی نفهمیدم رفیق !:31:

بازی PES با بعضی اینتلها مشکل داره !!! شما فیفا 12 که گرافیکش قویتره رو نصب کن با بالاترین جزئیات به راحتی اجرا میکنه.
شما pes 09 هم نصب کنی مشکل داره گاهی اوقات. سوئیچ کن به ATI درست میشه . کارت گرافیک قوی هست اما pes ناسازگاره :13:

Manager_66
06-01-2012, 01:29
pes نداشتم که روش تست کنم که چه جوریه ولی اینکه تیک داشته اصلا به این معنی نبوده که گرافیک این لپتاپ ضعیف هست ممکنه به خاطر درایور یا خود بازی باشه. گرافیک pes از کرایسیس که بالاتر نیست.
احتمال داره که با گرافیک اینتل بازی اجرا بشه. اول مطمئن بشو که تو بازی از گرافیک Ati استفاده میکنه.

بعد گزینه دوم رو تیک بزن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 575px.png

من دقیقا این کارها رو انجام میدم ولی باز هم مشکل داره . شاید بقول zimka_14162 با این بازی مشکل داره ! بدیش هم اینه که من هیچ بازی دیگه ای انجام نمیدم و فقط دوست داشتم pes اجرا بشه که نمیشه :41:

حالا یک چیز عجیب دیدم که تا چند دقیقه اینطوری :18: بودم . رفتم اون قسمتی که ویندور سون به قطعات نمره میده . من پیش فرض گرافیکم رو intel هستش دیدم نمراتش شده این :

بعد گرافیکم رو سوییچ کردم به ATI انتظار داشتم rate اش بیشتر بشه ولی دیدم شد این :

اینو کجای دلم بذارم ؟

Highbury
06-01-2012, 01:36
من دقیقا این کارها رو انجام میدم ولی باز هم مشکل داره . شاید بقول zimka_14162 با این بازی مشکل داره ! بدیش هم اینه که من هیچ بازی دیگه ای انجام نمیدم و فقط دوست داشتم pes اجرا بشه که نمیشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من خودم لنوو دارم pes 09 رو با مشکل اجرا میکنه . رفیقم سونی داره که یک و خورده ای خریده اونم با pes مشکل داره اما خفن ترین بازیها رو اجرا میکنه :31:

حالا یک چیز عجیب دیدم که تا چند دقیقه اینطوری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بودم . رفتم اون قسمتی که ویندور سون به قطعات نمره میده . من پیش فرض گرافیکم رو intel هستش دیدم نمراتش شده این : به این کار میدونی چی میگن:31: به خود سوزن زدن
عزیز این نمرات ملاک نیست. مثلا شما ممکنه روی لبتاب 4530 دیگری نمره دیگه ای ببینی :18:
به طور مثال منم ویندوز 7 دارم و نمره گرافیک الان 4.6 هست. در صورتیکه گرافیک من اینتیل 4500 mhd هست که یه سر و گردن نسبت به گرافیک اینتل پیشفرض و یا هر گرافیک دیگری که فکرش رو کنی ضعیفتره . چطور بهت بگم 4 سال پیش لبتاب من گرافیکش از هر گرافیک دیگه ای ضعیف بود. خودت فکرش رو کن :5:
یا مثلا نمره گرافیک من نسبت به گرافیک لبتاب رفیقم بیشتره. در صورتیکه گرافیک من در مقابل اون پشه ای بیش نیست :31:
بیخود نگران نباش.

Manager_66
06-01-2012, 01:48
من خودم لنوو دارم pes 09 رو با مشکل اجرا میکنه . رفیقم سونی داره که یک و خورده ای خریده اونم با pes مشکل داره اما خفن ترین بازیها رو اجرا میکنه :31:

به این کار میدونی چی میگن:31: به خود سوزن زدن
عزیز این نمرات ملاک نیست. مثلا شما ممکنه روی لبتاب 4530 دیگری نمره دیگه ای ببینی :18:
به طور مثال منم ویندوز 7 دارم و نمره گرافیک الان 4.6 هست. در صورتیکه گرافیک من اینتیل 4500 mhd هست که یه سر و گردن نسبت به گرافیک اینتل پیشفرض و یا هر گرافیک دیگری که فکرش رو کنی ضعیفتره . چطور بهت بگم 4 سال پیش لبتاب من گرافیکش از هر گرافیک دیگه ای ضعیف بود. خودت فکرش رو کن :5:
یا مثلا نمره گرافیک من نسبت به گرافیک لبتاب رفیقم بیشتره. در صورتیکه گرافیک من در مقابل اون پشه ای بیش نیست :31:
بیخود نگران نباش.

بابت اجرا نشدن بازی نگران نیستم چون نمراتش پایین بود گفتم شاید گرافیکش مشکل داره یا مثلا به اسم 6490 چیز دیگه ای داخلشه :31: گفتم اگه همچین چیزی باشه ببرم گارانتی ! پس لازم نیست کاری انجام بدم . این نمرش طبیعیه ؟!:10:

---------- Post added at 01:48 AM ---------- Previous post was at 01:46 AM ----------

من خودم لنوو دارم pes 09 رو با مشکل اجرا میکنه . رفیقم سونی داره که یک و خورده ای خریده اونم با pes مشکل داره اما خفن ترین بازیها رو اجرا میکنه :31:

به این کار میدونی چی میگن:31: به خود سوزن زدن
بیخود نگران نباش.

بابت اجرا نشدن بازی نگران نیستم چون نمراتش پایین بود گفتم شاید گرافیکش مشکل داره یا مثلا به اسم 6490 چیز دیگه ای داخلشه :31: گفتم اگه همچین چیزی باشه ببرم گارانتی ! پس این مشکل اجرا نشذن بازی با نصب ویندوز دیگه و نرم افزارهای دیگه حل نمیشه نه ؟!

Highbury
06-01-2012, 01:54
بابت اجرا نشدن بازی نگران نیستم چون نمراتش پایین بود گفتم شاید گرافیکش مشکل داره یا مثلا به اسم 6490 چیز دیگه ای داخلشه :31: گفتم اگه همچین چیزی باشه ببرم گارانتی ! پس لازم نیست کاری انجام بدم . این نمرش طبیعیه ؟!:10:

---------- Post added at 01:48 AM ---------- Previous post was at 01:46 AM ----------

بابت اجرا نشدن بازی نگران نیستم چون نمراتش پایین بود گفتم شاید گرافیکش مشکل داره یا مثلا به اسم 6490 چیز دیگه ای داخلشه :31: گفتم اگه همچین چیزی باشه ببرم گارانتی ! پس این مشکل اجرا نشذن بازی با نصب ویندوز دیگه و نرم افزارهای دیگه حل نمیشه نه ؟!

عزیز مشکلی نیست که بخواد حل بشه. مثل این میمونه شما درس خوندی نمره 19 گرفتی اما تمام کلاس بهت میگن با تقلب 19 گرفتی اما خودت میدونی که درس رو بلدی و 19 گرفتی.
اصلا بذار اون نمره منفی 100 بده اما در حقیقت همون 6490 هست با همون کارآیی

hassanshaikhi
06-01-2012, 13:01

بعد گرافیکم رو سوییچ کردم به ATI انتظار داشتم rate اش بیشتر بشه ولی دیدم شد این :

اینو کجای دلم بذارم ؟

این نمره ها یکم عجیب نباید اینجوری باشه. من که تست کردم فکر کنم حدود 6.5 اینا بود.
در حالت باتری این تستو گرفتی یا وقتی به برق وصله؟
وقتی به گرافیک ati سویچ کردی با برنامه gpuz چک کن ببین مدل گرافیکش 6490 هست. یه عکس هم اگه تونستی ازش بگیر.

از اینجا دانلودش کن.

سمت راست بالا download latest version بزن.

Manager_66
06-01-2012, 15:30
این نمره ها یکم عجیب نباید اینجوری باشه. من که تست کردم فکر کنم حدود 6.5 اینا بود.
در حالت باتری این تستو گرفتی یا وقتی به برق وصله؟

آره . به برق وصل بود . در حالت باطری اصلا نمره نمیده میگه باید به برق وصل شی. نرم افزارش رو گرفتم . تست میکنم میگم . البته مشکلم با pes حل شد و الان بازی روی high خیلی روون اجرا میشه . مشکلم هم این بود که در قسمت power play تیک گزینه enable power play رو نمیزدم . خیلی ممنونم بخاطر کمکتون :11:

درضمن بعد از تیک زدن گزینه enable power play نمره ویندوزش(هر دو گزینه مربوط به کارت گرافیک) شد 6.5 .

Manager_66
08-01-2012, 18:43
من دو سوال دیگه هم در مورد این لپ تاپ دارم !
1- میشه فقط ال سی دیش رو خاموش کرد ؟
2- موقع بازی اگه از کول پد استفاده نشه مشکلی پیش میاد ؟ :46:

hassanshaikhi
08-01-2012, 19:20
اگه یه مدتی از لپتاپ استفاده نکنی خود مونیتور به صورت خودکار خاموش میشه.توی کنترل پنل قسمت power managment می تونی زمانش رو تغییر بدی.

اگه از کول پد استفاده نکنی مشکلی پیش نمیاد به شرطی که دما زیاد بالا نره .الان هم چون فصل زمستان هست زیاد دما بالا نمیره ولی واسه اطمینان بهتره از کول پد استفاده کنی.
وقتی بازی میکنی به سی پی یو و گرافیک فشار میاد و باعث افزایش دما میشه. این مقدار افزایش با توجه به هر بازی و مدت زمانش فرق میکنه.
با برنامه زیر میتونی دما رو چک کنی

Manager_66
08-01-2012, 20:09
اگه از کول پد استفاده نکنی مشکلی پیش نمیاد به شرطی که دما زیاد بالا نره .الان هم چون فصل زمستان هست زیاد دما بالا نمیره ولی واسه اطمینان بهتره از کول پد استفاده کنی.
وقتی بازی میکنی به سی پی یو و گرافیک فشار میاد و باعث افزایش دما میشه. این مقدار افزایش با توجه به هر بازی و مدت زمانش فرق میکنه.

:11:
دما تا چقدر طبیعیه ؟

panther99
08-01-2012, 20:44
آقا از دوستان كسي تو كار فروش لپتاپ يا كلا بازار لپتاپ هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ميخوام بدونم بعد از عيد قيمتا چه جوري ميشه ؟؟؟؟ تا ارديبهشت يا خرداد قيمتا به خصوص اين لپ تاپ پايين مياد ؟؟؟؟ مثلا همون كانفيگ core i5 كه 950 هست به 850 ميرسه ؟؟؟؟؟؟؟؟

venus1984
22-01-2012, 10:03
من دقیقا این کارها رو انجام میدم ولی باز هم مشکل داره . شاید بقول zimka_14162 با این بازی مشکل داره ! بدیش هم اینه که من هیچ بازی دیگه ای انجام نمیدم و فقط دوست داشتم pes اجرا بشه که نمیشه :41:

حالا یک چیز عجیب دیدم که تا چند دقیقه اینطوری :18: بودم . رفتم اون قسمتی که ویندور سون به قطعات نمره میده . من پیش فرض گرافیکم رو intel هستش دیدم نمراتش شده این :

اینو کجای دلم بذارم ؟
دوست عزیز سلام
گرافیکتو چطوری و با کدوم درایورها نصب کردی؟
من وقتی ati نصب می کنم لپ تاپ هنگ می کنه باید حتما غیر فعالش کنم

venus1984
22-01-2012, 10:08

بعد گزینه دوم رو تیک بزن

دوست عزیز سلام
گرافیکتو چطوری و با کدوم درایورها نصب کردی؟
من وقتی ati نصب می کنم لپ تاپ هنگ می کنه باید حتما غیر فعالش کنم

Manager_66
22-01-2012, 10:26
سلام. از این لینک درایورش رو بگیرین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

itno66
01-02-2012, 20:28
سلام من این لپتاپ (hp4530)و با همین کانفیک با مشورت های بچه های همین فروم خریدم خیلی خر کاره من که حسابی ازش کار میکشم و تاحالا کم نیاورده بازی هم بدون کول پد باز میکنم البته باید روی میز یا سطح صاف باشه که هواکش زیرش بسته نشه مثلا رو فرش میزارم بعد چند دقیقه خاموش میشه از گرما-ولی روی میز ساعت ها باهاش بدون کول پد بازی سنگین میکنم

erfan ghobadi
11-02-2012, 16:49
سلام دوستان
من یه لپ تاپ HP probook4530s corei5 دارم و دوستم یه dell inspiron 5010 corei3.
وقتی gadget سی پی یو متر رو نصب میکنیم اینجوریه!!

چرا اینجوریه؟؟!!
یعنی i5 من از i3 پایین تره؟؟؟؟

hassanshaikhi
11-02-2012, 17:48
سلام دوستان
من یه لپ تاپ HP probook4530s corei5 دارم و دوستم یه dell inspiron 5010 corei3.
وقتی gadget سی پی یو متر رو نصب میکنیم اینجوریه!!

چرا اینجوریه؟؟!!
یعنی i5 من از i3 پایین تره؟؟؟؟

هر دو دو هسته ای هستند اون 2تای دیگه به خاطر استفاده از قابلیت hyper threating است و مجازی هستند نه واقعی. cpu شما هم باید چهارتا نشون بده توی task manager قسمت performance نگاه کن اونجا باید چهارتا cpu usage نشون بده اگه نبود hyper threating توی bios فعال هست

erfan ghobadi
11-02-2012, 18:03
هر دو دو هسته ای هستند اون 2تای دیگه به خاطر استفاده از قابلیت hyper threating است و مجازی هستند نه واقعی. cpu شما هم باید چهارتا نشون بده توی task manager قسمت performance نگاه کن اونجا باید چهارتا cpu usage نشون بده اگه نبود hyper threating توی bios غیر فعال هست

hyper threating رو چطور غیر فعال کنم؟!

hassanshaikhi
11-02-2012, 20:06
hyper threating رو چطور غیر فعال کنم؟!
شرمنده اشتباه نوشته بودم:31:
باید فعالش کنید.
توی بایوس بورو f10
device configuration
enable intel HT

erfan ghobadi
14-02-2012, 19:32
دوستان من میخوام probook 4530s core i5 HP رو بفروشم 950.000 و یه لپ تاپ با
حافظه ی اختصاصی کارت گرافیک 2048 بگیرم. نظرتون چیه؟ این کار رو انجام بدم؟ چی میتونم بگیرم؟
لطفا پیشنهاداتون و قیمتش رو بهم بگید دوستان. فقط اگه زودتر بهم جواب بدین ممنون میشم. چون دوستم منتظر جوابمه واسه 4530 خودم.

hassanshaikhi
14-02-2012, 19:50
دوستان من میخوام probook 4530s core i5 HP رو بفروشم 950.000 و یه لپ تاپ با
حافظه ی اختصاصی کارت گرافیک 2048 بگیرم. نظرتون چیه؟ این کار رو انجام بدم؟ چی میتونم بگیرم؟
لطفا پیشنهاداتون و قیمتش رو بهم بگید دوستان. فقط اگه زودتر بهم جواب بدین ممنون میشم. چون دوستم منتظر جوابمه واسه 4530 خودم.
قدرت گرافیک به مقدار حافظه نیست. شما گرافیک 10 گیگ هم داشته باشی هیچ افزایش پرفورمنسی نسبت به همون مدل که 1 گیگ حافظه داره برات نداره.
همین 1 گیگ کافی هست کمتر بازی میتونه توی رزولیشن 768*1366 از همه این مقدار استفاده کنه. حافظه بیشتر برای رزولیشن های بالا کاربرد داره مثل 1080*1920 و 1600*2560 ...
توی بازی ها برای اینکه بدونی چه مقدار از حافظه مورد استفاده قرار گرفته یه برنامه مانیتورینگ مثل riva tuner ,EVGA Precision , msi afterburner ... نصب کن.

Ahmad-Ra
14-02-2012, 20:19
آقايون سلام.
يك سوال دارم. با توجه به دانسته ها و تجربه هاي خود اگر ميشه مشاوره بديد.

ميخوام 4530 بگيرم. 2 مورد من رو مشكوك كرده و نميتونم انتخاب كنم.

1. ازبين گارانتي هاي ماديران ، سرير ، ايران اچ پي(فالنيك) كدام بهتر هست ؟؟
2. چرا لپ تاپ هاي با سيستم عامل لينوكسي FingerPrint ندارن و اينكه اصلا اين تكنولوژي چقدر مهم هست ؟؟ چون لپ تاپ هايي كه ماديران هم ميده 4530 بدون فينگر و لينوكسي هست..

ممنون از بچه ها.

duke_m96
14-02-2012, 21:55
آقايون سلام.
يك سوال دارم. با توجه به دانسته ها و تجربه هاي خود اگر ميشه مشاوره بديد.

ميخوام 4530 بگيرم. 2 مورد من رو مشكوك كرده و نميتونم انتخاب كنم.

1. ازبين گارانتي هاي ماديران ، سرير ، ايران اچ پي(فالنيك) كدام بهتر هست ؟؟
2. چرا لپ تاپ هاي با سيستم عامل لينوكسي FingerPrint ندارن و اينكه اصلا اين تكنولوژي چقدر مهم هست ؟؟ چون لپ تاپ هايي كه ماديران هم ميده 4530 بدون فينگر و لينوكسي هست..

ممنون از بچه ها.

1. به ترتیب :ایران اچ پی - مادیران - سریر
2. finger print یه اپشن اضافی هست برای راحتی و امنیت بیشتر و چندان مهم نیست (حداقل برای کاربر عادی)

Ahmad-Ra
14-02-2012, 23:45
مرسي.
يه فرقي ميون ماديران و سرير هست. ماديران خودش گاراتي رو تو شركتش انجام ميده و ميفرسته به توزيع كنندگان( مغازه ها و پاساژ ها) اما سرير يه برگ و كارت ميده به فروشنده ها و خود فروشنده ها گارانتي رو انجام ميدن. اون به عينه ديدم. واسه همين به سرير خيلي شك دارم!

panther99
01-03-2012, 01:56
آقا الان قيمت 4530 تو بازار تهران چند شده ؟؟؟؟ ممكنه قيمتها تا بعد از عيد تغييري كنه ؟؟؟
البته اون كانفيگي كه CPU CORE I3 داره .

ALMONZ
13-03-2012, 09:44
سلام دوستان من يه لب تاب 4530 اچ پي خريدم
ميخواستم يه ايميج از ويندوزش بگيرم
با acronic اينكارو كردم ولي رو سي دي نميشه ريخت
دوستان اگه كسي روش بهتر و آسونتري براي ايميج گرفتن سراغ داره بگه ممنون ميشم

pic4you
13-03-2012, 15:01
سلام دوستان من يه لب تاب 4530 اچ پي خريدم
ميخواستم يه ايميج از ويندوزش بگيرم
با acronic اينكارو كردم ولي رو سي دي نميشه ريخت
دوستان اگه كسي روش بهتر و آسونتري براي ايميج گرفتن سراغ داره بگه ممنون ميشم

بهترین نرم افزار Acronis True Image هست

mohsen_1363
13-03-2012, 22:09
من اول یه acer 5755 ci5 خریدم
50 تومن زیر قیمت فروختم
hp4530 ci5 خریدم
خیلی hp باکیفیت تره اگه سوالی داشت تو پیام بده
مزایای hp به acer
بدنه یکپارچه فلز و محکم
بسیار زیبا و شیک
نگهداری شارژ بیشتر حدود کمی بیش از 1ساعت که خیلی مهمه
صفحه نمایش عالی و مات که نور مزاحم محیط انعکاس نمیده که خیلی هم مهمه از نظر من
هاردشم یه 100 گیگ بیشتره
جاذب نبودن گرد غبار به صفحه وبدنه
.............
معایب
صدای استرو فونیک داره اما ایسر دالبی داره ،البته کیفیت استریوش بسیار بالاست و صدای دالبی اونم تو اسپیر لبتاب زیاد به چشم نمیاد
چیپست ati روی hp و nvidia روی ایسر
یکی از علت اصلی که اول ایسر گرفتم همین چیپست nvidia بود که البته گرافیک ایسر قوی تر هم هست
و کار من هم که گیم نیست پس hp برا من مناسب تر بود
یه نکته دیگه که خیلی مهمه نمره ایه که ویندوز 7 تو سایت notebookcheck به hp4530 داره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] net%2FReview-HP-ProBook-4530s-Notebook.56747.0.html)

این رو هم من از لبتابم گرفتم ببینید به گرافیک چقدر کم داده

و در کل من hp4530 i5 رو پیشنهاد میدم

Manager_66
14-03-2012, 10:37
در تایید پست بالا بگم من هم موقع خرید بین acer 5750 و hp 4530 مونده بودم و خوشبختانه اچ پی رو انتخاب کردم . امروز یکی از دوستام لپ تاپشو بهم داد که واسش یک چیزی بریزم acer 5750 بود. واقعا کیفیت بدنه اش فوق العاده ضعیفه + با کمترین اشاره پشتش لک میفته + باتریش به سختی در میاد + صفحه کلیدش با اچ پی قابل مقایسه نیست فقط گرافیکش خوبه که البته بازیهایی که تست کردم با اچ پی سرعت اجراش یکی بود --> Battle field + PES 2012 + resident evil + call of duty MMV + NFS 2011

starpars
14-03-2012, 23:39
آقا یه لیست قیمت از آپشن های 4530 بزارین

بعد عید به نظرتون وضعیت چطور میشه؟

erfan ghobadi
15-03-2012, 12:34
آقا یه لیست قیمت از آپشن های 4530 بزارین

بعد عید به نظرتون وضعیت چطور میشه؟

لیست قیمت از چی؟
کانفیگ های مختلفش؟

شنیدم که بعد از عید ارزون میشه یه خورده.
من خودم 4530 i5 داشتم یک هفته پیش فروختمش :37:
واسه بعد از عید که اگه ارزون بشه یه چیز شاخ بخرم دوباره :21:

starpars
15-03-2012, 12:59
لیست قیمت از چی؟
کانفیگ های مختلفش؟

خوب دوست من شما اگه بالای تاپیک نگاه کنی نوشته Laptop HP Probook 4530
کلا تو بازار چند تا کانفیگ داره؟ کسی قیمت روز رو داره ؟
آخه یه جا پرسیدم ci5 بود گرافیک هم نمیدونم چی بود میگفت 1300 خیلی گرون بود گارانتی هم داشت ولی یارو خودش نمیدونست چیه

erfan ghobadi
15-03-2012, 13:33
خوب دوست من شما اگه بالای تاپیک نگاه کنی نوشته Laptop HP Probook 4530
کلا تو بازار چند تا کانفیگ داره؟ کسی قیمت روز رو داره ؟
آخه یه جا پرسیدم ci5 بود گرافیک هم نمیدونم چی بود میگفت 1300 خیلی گرون بود گارانتی هم داشت ولی یارو خودش نمیدونست چیه

میدونم تاپیک چیه اینجا :13:
اما شما یه جوری نوشته بودین که انگار لیست قیمت سخت افزار ها رو میخواستین:46:
با این کانفیگ ها موجوده
همه از نظر گرافی و صفحه نمایش یکسانن:

کارت گرافیک:

ATI radeon HD 6490M 1024 UpTo 4096 MB

صفحه نمایش 15.6 LED

1.
Core i5 3.0 GHz - Cache 3 MB
4gb
750gb
این حدود 1.300 هست

2.
فقط هاردش 640ه که حدود 1.200 هست

3.
Core i3 2.2 GHz - Cache 3 MB
4 gb
500gb
این 1.000.000 میشه

4.
Core i3 2.2 GHz - Cache 3 MB
4gb
320gb
این 980تومنی هست

کانفیگهاش کلا زیاده این مدل فقط روی هارد و CPU مانور داده.
CPU core i5 و i3
هارد هم از 320 و 500 و 640 و 750 تشکیل میشه
واسه گارانتی هم باید خیلی دقت کنی چون من خودم واسه گارانتی خیلی اذیت شدم.
واسه گارانتی ایران HP فعلا حرف اول رو میزنه.

موفق باشید

lakers320
16-03-2012, 20:59
با سلام

طبق گفته های دوستان پس اچ پی بهترین هست!!!! لطفا یک مدل از همین اچ پی توی قیمت های 800 تا 900 معرفی کنید که خوب باشه؟؟ راستی قیمت های لپ تاپ معمولا توی چه ماهی کاهش پیدا می کنه؟؟؟ بریم بگیریم؟؟؟؟

سپاس

81911
17-03-2012, 13:35
دوستان در مورد صدای فن این لپ تاپ سوال داشتم!! آیا صداش زیاده؟
لطفا جواب بدین و مدت استفادتون از لپتاپم بگین

من تو سایت HP که دیدم خیلیا میگفتن صداش زیاده و بعضی ها هم گفته بودن بعد 2 ماه استفاده صداش زیاد میشه

erfan ghobadi
18-03-2012, 11:43
با سلام

طبق گفته های دوستان پس اچ پی بهترین هست!!!! لطفا یک مدل از همین اچ پی توی قیمت های 800 تا 900 معرفی کنید که خوب باشه؟؟ راستی قیمت های لپ تاپ معمولا توی چه ماهی کاهش پیدا می کنه؟؟؟ بریم بگیریم؟؟؟؟

سپاس

hp pavilon G6-1207
میگن قراره بعد از عید ارزون بشه

lakers320
18-03-2012, 11:49
متشکر
من بین lenovo و hp و acer موندم کدام از نظر کیفیت و کاربرد و.......... سر تر و بهتره؟؟؟؟؟

Farshid72
18-03-2012, 12:53
1.lenovo
2.hp
3.acer
البته تو رنج 800-900

lakers320
18-03-2012, 13:10
متشکر
من کلا میگم !!!! ایا رنکینگ ای وجود داره برای لپ تاپ ها؟؟؟؟؟

mohsen_1363
18-03-2012, 16:29
دوستان در مورد صدای فن این لپ تاپ سوال داشتم!! آیا صداش زیاده؟
لطفا جواب بدین و مدت استفادتون از لپتاپم بگین

من تو سایت HP که دیدم خیلیا میگفتن صداش زیاده و بعضی ها هم گفته بودن بعد 2 ماه استفاده صداش زیاد میشه
فنش خیلی کم روشن میشه چون دمای تولیدی این لبتاب خیلی کمه
و وقتی هم روشن میشه تقریبا صدایی شنیده نمیشه
اتفاقا این لبتاب تو بی صدایی معروفه
.................................................. ........
یه نکته دیگه بگم که خیلی ها به اشتباه لبتاب میزارن رو فرش وموکت
در اثر مکش فن لبتاب هر چی گرد و غباره از زیر لبتاب میره توش میبنده
بعد فن مجبوره با دور بالا کار کنه تا همون بازده رو داشته باشه که طبیعتا صداش هم بالامیره

Manager_66
18-03-2012, 16:31
در مورد فن بگم من هم دو ماهی میشه خریددم اوایل صداش خیلی زیاد نبود اما الان روشنش که میکنم همون اول تا ویندوز بیاد بالا یک خورده صدا میکنه بعد آروم میشه .

falconbrid
19-03-2012, 07:53
سلام.من یه3 ماهی میشه گرفتم.حرف نداره.برای گرفتنش شک نکنید.

Farshid72
19-03-2012, 11:21
متشکر
بله شما میتونید به وبسایت :

برید و اونجا قطعات یه لپ تاپ خاص رو با سایر قطعات مشابه مقایسه کنید
البته بررسی تخصصی هر لپ تاپ هم موجوده!

lakers320
19-03-2012, 12:03
متشکر : ولی چرا رنکینگ کلی نداره!! همه قسمت هاش جدا جداست!!! از کجا باید فهمید که کدام مارک بهترست؟؟؟
راستی یک نکته این رنکینگ در حد جهانی اگر باشه گمان نکنم برای ما ایرانی به درد به خوره چون اکثر وسایل کامپیوتری همش بدل هستند واز چین میاد(برادر چین)!!! ایا درسته حرفم؟؟؟؟

سپاس

Farshid72
19-03-2012, 12:38
نه عزیزم
تو همون امریکام چینی میره
نگران جنسش نباش
عزیزم چیزی به اسم بهترین وجود نداره شما بودجه و کاراییتو در نظر بگیر

lakers320
19-03-2012, 12:45
متشکر از شما دوست عزیز: پس من به حرف شما گوش میکنم تا تابستان صبر میکنم!!:31:
ان شاالله چیز های توپ با قیمت خوب وارد بازار بشه ولی به نظر میرسه لپ تاپ خوبی باشه ها!!! نه؟؟؟ IBM Lenovo Essential B570-E
ولی من عاقبت نفهمیدم بهترین مارک توی ایران چی هست ها؟؟؟

سپاس

Farshid72
19-03-2012, 13:18
بستگی داره چی بخوای
بازی میخوای g53 مهندسی میخوای f236
برنامه نویسی میخوای مک بوک
کارای درسی میخوای z216 این تو امضام هست همون اولی
سیستم بالایی نداره ولی بالای 4 میلیون قیمتشه
g53 حدود 2 تا 2.5
f236 حدودای 2.6 تا 2.8

lakers320
19-03-2012, 14:11
نه بابا :من یک چیز معمولی میخوام که حدود 900 باشه(که هم بشه بازی کرد و هم برنامه نویسی و..) چه الان چه تابستان:سیستم هایی که شما معرفی کردید خیلی گران هست!!!!

Mr.Mazmamfi
19-03-2012, 19:51
متشکر

هیچ موقع نمیشه کلی در مورد برند ها تصمیم گرفت ، و اصلا چنین آماری وجود نداره ، ولی چند وقت پیش سایت pcworld یه آماری بیرون داد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] html ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] article%2F244419%2Flaptop_reliability_and_satisfac tion_macbooks_rule.html)

موفق باشید.

---------- Post added at 09:51 PM ---------- Previous post was at 09:49 PM ----------

ولی من عاقبت نفهمیدم بهترین مارک توی ایران چی هست ها؟؟؟

الان برند ها با هم اختلاف زیادی ندارن و رقابت بسیار بالاس . ولی الان ایسوس تو ایران پیشتازه (مطلق نیست یعنی ممکنه مدلی تو برند دیگه باشه که از مدل موجود در ایسوس بهتره و بالاتر باشه ) و جایگاه بسیار مناسبی داره و گارانتی های خوبی هم داره .
ولی برند های لنوو و ایسر و HP هم کیفیت خوبی دارن .

lakers320
19-03-2012, 20:15
من پس تا تابستان صبر می کنم انشالله مدل های جدید با قیمت ارزان بیاد!

سپاس

ama-amir
28-03-2012, 12:53
دوستان 17ام فروردین چطوره که بخوام لپ تاپو بخرم؟
یعنی میخوام اینجوری نشه که تا لپتاپو خریدم یهو 500تومان کاهش قیمت داشته باشه:D
اینو گفتم چون میدونم لب دریا هم میریم باس با یه آفتابه آب بریم:D

امین لفتافی
28-03-2012, 13:25
با سه نوع کارت گرافیک عرضه میشه
یکی اینتل 3000 تنها
یکی هم هم 3000 اینتل را داره و هم ati مدلهای 6470 و یا 6490

برو بابا این فقطط یه REDON 6490 داره چی میگی بره خودت

---------- Post added at 02:25 PM ---------- Previous post was at 02:25 PM ----------

در کل لب تاب مزخرفی نسبت به مققایسه ها یه بیزینسی هست که فقط برای کار خوبه

ama-amir
29-03-2012, 17:32
این مدل سنسور اثرانگشت هم داره؟

panther99
01-04-2012, 01:22
کسی قیمت cor i3 مدل 15 اینچش( همین 4530) رو تو تهران داره ؟؟؟؟؟ و اینکه حداکثر تا یکی دو ماه دیگه ممکنه قیمتش بیاد پایین یا نه ؟؟؟؟

erfan ghobadi
01-04-2012, 10:46
کسی قیمت cor i3 مدل 15 اینچش( همین 4530) رو تو تهران داره ؟؟؟؟؟ و اینکه حداکثر تا یکی دو ماه دیگه ممکنه قیمتش بیاد پایین یا نه ؟؟؟؟

تهران رو نمیدونم اما اینجا کانفیگ i3/4/320 قیمتش950.000 هست.
ولی واسه قیمت کلیش حدود 70 80 تومنی پایین میاد واسه 2ماه آینده (البته احتمالا:31:)

:11:

lakers320
01-04-2012, 11:20
با سلام
راستی قیمت لپ تاپ ها بر اثر نوسانات بازار معمولا چقدر بالاو پایین میرند؟؟؟ 70 و 80 تومان فقط!!!!!!!!

mohammadi_4u
01-04-2012, 11:45
این مدل سنسور اثرانگشت هم داره؟
خیر داداش نداره

---------- Post added at 12:45 PM ---------- Previous post was at 12:40 PM ----------

با سلام
راستی قیمت لپ تاپ ها بر اثر نوسانات بازار معمولا چقدر بالاو پایین میرند؟؟؟ 70 و 80 تومان فقط!!!!!!!!

سلام
من لبتاب 5110 خریدم یک میلیون و صد اما حالا همون یک و چهارصده! از 2 ماه پیش!
معلوم نیس داداش و لی احتمال زیاد همشون ارزون بشن

lakers320
01-04-2012, 12:00
متشکر دوسن عزیز:به نظر شما چه ماهی ارزون میشند؟؟ ایا پارسال همین موقع اینجوری بود قیمت ها؟؟؟

Mahdi_137
01-04-2012, 12:03
با سلام به دوستان . بنده یه لب تاب سونی مدل F132 خریدم منتها موقع خرید به کارن گرافیکش توجه زیادی نکردم همه چیزش عالیه ولی تو گیم کم میاره آخه کارت گرافیک درست درمونی نداره. از دوستان خواهش میکنم در خرید به کارت گرافیک توجه بیشتری کنن آخه اگه بخری دیگه درمونی نداره و باید یه جوری بسوزی و بسازی
F132FD = core i7 / 4 DDR3 1333 / HDD500 / Graphic Gforce310m

Mr.Mazmamfi
01-04-2012, 12:32
با سلام به دوستان . بنده یه لب تاب سونی مدل F132 خریدم منتها موقع خرید به کارن گرافیکش توجه زیادی نکردم همه چیزش عالیه ولی تو گیم کم میاره آخه کارت گرافیک درست درمونی نداره. از دوستان خواهش میکنم در خرید به کارت گرافیک توجه بیشتری کنن آخه اگه بخری دیگه درمونی نداره و باید یه جوری بسوزی و بسازی
F132FD = core i7 / 4 DDR3 1333 / HDD500 / Graphic Gforce310m

سلام
معمولا سونی گرافیک های قوی نداره .

موفق باشید.

m03tafa
14-07-2012, 14:02
دوستان من میخوام این لبتاپ رو با کانفیگ core i 7 بخرم! درضمن شرکتش برام رم رو از 4 به 8 ارتقاء میده و حدود 50 تومن میاد رووش! فقط یک چیزی الان گیجم کرده گرافیکش زده Intel® HD Graphics 3000
این چطوریاست بالاخره ? چون در سایت دیجیکالا گرافیک رو ati زده! الان من گیجم!
درضمن الان قیمت 1580 با گارانتی هست.+50 تومن رم میشه 1632
الان دلار که 1588 تومنه چرا پس هنوز قیمت ها بالاست صبر کنم میاد پایین یا برم بگیرم ؟؟؟ درضمن گارانتی سریر چطوریاست ؟

Greedy
14-07-2012, 15:08
دوستان من میخوام این لبتاپ رو با کانفیگ core i 7 بخرم! درضمن شرکتش برام رم رو از 4 به 8 ارتقاء میده و حدود 50 تومن میاد رووش! فقط یک چیزی الان گیجم کرده گرافیکش زده Intel® HD Graphics 3000
این چطوریاست بالاخره ? چون در سایت دیجیکالا گرافیک رو ati زده! الان من گیجم!
درضمن الان قیمت 1580 با گارانتی هست.+50 تومن رم میشه 1632
الان دلار که 1588 تومنه چرا پس هنوز قیمت ها بالاست صبر کنم میاد پایین یا برم بگیرم ؟؟؟ درضمن گارانتی سریر چطوریاست ؟

دو تا گرافیک داره یکی 6490 ati یکی هم intel
الان دلار 1588 تومنه؟!!! تو این مملکت زندگی میکنی ؟ :دی الان بالای 1900 هست دلار قیمتم عمرا بیاد پایین من بدبخت اونقدر صبر کردم واسه خریدن این لپتاپ که از 900 تومن شد 1300 البته شاید ده درصدش تقصیر خودم بود برادرم هی امروز فردا کرد اخرم نیورد پس بگیر اگر لازم داری

m03tafa
14-07-2012, 16:42
نمی دونم پس اون جیه mesghal.ir ؟ من اون دیدم گفتم:D خیلی سووتیم ضایع بوود نه؟ خوبه حالا پسری دختر نیستی وگرنه امشبد خودکشی میکردم:P

Greedy
14-07-2012, 16:55
نمی دونم پس اون جیه mesghal.ir ؟ من اون دیدم گفتم:D خیلی سووتیم ضایع بوود نه؟ خوبه حالا پسری دختر نیستی وگرنه امشبد خودکشی میکردم:P

این سایتم 1900 زده بود :

قيمت ارز در بازار ايران(تومان) ساعت به روز رسانی: 17:32 شنبه 24/04/91
ارز خريد فروش
دلار آمريکا 1915 1921

m03tafa
16-07-2012, 17:09
من خریدمش !
4530S-J فقط یک مقدار گرونشدش! قبلا میدادن 1610 با گارانتی ایران اچپی ، الان شده 1650 ، من 4 گیگ رم هم باز بهش اضافه کردم که 50 تومان بیشتر شد! یعنی در کل 1700! PRODUCT NUM رو از روی جعبه با BIOS چک کردم. خود سایت hP هم رفتم و اونجا هم خودش PRODUCT من رو پیدا کرد و دقیقا سریال و ما بقی چیزاش درست بود!

فقط فکر میکردم که SAVE ENERJY باشه! اما برچسبی نزده!
(STAR ENERJY بود یا SAVE ENERJY یادم رفته :p خلاصه ندارتش دیگه:دی )

shahinskai
20-09-2012, 14:23
سلام
بچه ها منم این 4530رو دارم و یک مشکل.
درایور بلوتوثش نصب نمیشه هم درایور همراهش هم درایوری که از سایت اچ پی دان کردم
زنگ میزنم گارانتی میگه اقا چون بلوتوث این دستگاه نسخه 3 هست نباید ازش استفاده کرد!!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که باور نکردم

حالا ممنون میشم اگه کمکم کنید چون به بلوتوثش بد نیاز دارم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

NewDesigner
24-09-2012, 16:38
سلام
بچه ها منم این 4530رو دارم و یک مشکل.
درایور بلوتوثش نصب نمیشه هم درایور همراهش هم درایوری که از سایت اچ پی دان کردم
زنگ میزنم گارانتی میگه اقا چون بلوتوث این دستگاه نسخه 3 هست نباید ازش استفاده کرد!!!!!!!!!!!من که باور نکردمحالا ممنون میشم اگه کمکم کنید چون به بلوتوثش بد نیاز دارم...نه آقا مگه میشه ! وقتی بلوتوث داره باید بشه ازش استفاده کرد دیگه ! گارانتیش چیه ؟ حتما" ازشون دوباره پیگیری کن . به نظرم نباید اینجوری باشه .

bababozorg
25-09-2012, 22:54
سلام
بنده هم 1 ماهی میشه این ممدلو خریدم
خیلی راضیم
خیلی هم طراحی زیبایی داره
با تشکر
بابابزرگ

shahinskai
28-09-2012, 22:16
نه آقا مگه میشه ! وقتی بلوتوث داره باید بشه ازش استفاده کرد دیگه ! گارانتیش چیه ؟ حتما" ازشون دوباره پیگیری کن . به نظرم نباید اینجوری باشه .

اقا بردم گارانتی
نصبتن گارانتی خوبی داره
ایران رهجو گستر
ویندوز و کلاااا عوض کرد درایوراشم نصب کرد ( رایگان )
گفت سخت افزاریم باشه کسی به غیر از ما بهش دست نزده باشه رایگان درست میکنیم...!