PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : .Net Framework 3 SP 1

Setareh 2006
20-09-2011, 07:20
لینک مستقیم خود این فایل Net Framework 3 SP 1 رو لطفا برام بگذارید نه اونی که دو مگ هست و باید آنلاین دانلود بشه ، خود فایل اجرایی رو می خواستم .
الان دات نت فریمورک 3 سرویس پک 2 رو دارم و وقتی می خوام دات نت فریمورک 3.5 رو نصب کنم از من دات نت فریموررک 3 سرویس پک 1 رو می خواد کم فایل اش رو ندارم .
ممنون

bad_guy
20-09-2011, 07:34
.نت فرمویرک 4 هم اومده ها یه برنامه هم دیدم فقط با 4 اجرا میشد،اونو بگیری که بهتره.

Setareh 2006
20-09-2011, 15:18
.نت فرمویرک 4 هم اومده ها یه برنامه هم دیدم فقط با 4 اجرا میشد،اونو بگیری که بهتره.

نت فریمورک 4 رو سیستم نصب هست ولی موقع نصب یک برنامه این ورژن رو میخواد . آخر سر رفتم بیرون ، از یک نرم افزار فروشی گرفتم. ممنون از توجهت

Setareh 2006
20-09-2011, 15:45
الان وقتی خواستم این فایلی رو که از بیرون گرفتم نصب کنم این ارور رو میده :

Microsoft .NET Framework 3.0 SP1

Setup has detected that this computer does not meet the requirements to install this software . These requirements must be met before you can install Micosoft .NET Framework 3.0 SP1

Requirements and Software Prerequisites

XPSEPSC Installer

XP must be installed before start installation process. Install XPS and run setup again

ویندوزم هم اکس پی سرویس پک 3 هست . این فایل حجمش 20 مگ هست ولی فایلی که در سایت ماکروسافت هست حدود 60 مگ هست .

دوستان اگر لینک مستقیم ماکروسافت رو بدن ممنون میشم . البته نه اون لینک 2 مگ که مربوط به دانلود کردن از ماکروسافت هست .