PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریستارت شدن خودکار

khelane
19-09-2011, 21:44
سلام
امشب منزل یکی از فامیلهامون بودم داشتیم بازی میکردیم بعدا میخواستیم خاموشش کنیم شات داون میکردیم بعد از اون کامپیوتر دوباره خودش راهندازی و روشن میشد انگار ریستارت میشد بهش گفتم چرا اینجوری خودش گفت مدتیه اینجوری شده حتی سیستم رو هم دوبار فرمت کرده بازم اینطوری ویندوز اکس پی روش نصبه ضمنا یا کارت صوتی جدید هم خرید مشکل از اون نیست

Masоud
20-09-2011, 10:17
سلام

از اینترنت Dial-up استفاده میکنند ؟

موفق باشید :40:

Pedram_IR
20-09-2011, 10:54
احتمالا ويروسه، وقتي كامپيوتر ويروس مي گيره شما فقط بايد با آنتي ويروس آپديت شده اسكنش كنيد، خيلي وقتا تغيير ويندوز به تنهايي تاثيري نداره، چون ممكنه ويروس فقط در درايو C نباشه كه با فرمت از بين بره.

khelane
20-09-2011, 11:40
اخه میدونم یعنی وقتی من شات داون میکنم ویروس رستارت رو به سیستم میشناسونه
اگر ویروسه اسمشو بلدید یا اصلا ویروسی به همین اسم هست

نه از اینترنت ای دی اس ال مخابرات استفاده میکنه

Masоud
20-09-2011, 13:04
سلام

معمولا عامل ایجاد کننده این مشکل ویروس هستش . بعضی وقتا هم مشکل از پاور میتونه باشه.

چندتا کار رو باید انجام بده :

1.همونطور که دوست عزیزمون عرض کردند آنتی ویروس نصب و آپدیت کنه و کل هارد رو Scan کنه.
2.به تنظیمات BIOS رفته و گزینه ی Wake up... (در مادربوردهای مختلف فرق میکنه) رو Disable کنه.
3.به Properties مای کامپیوتر رفته و در سربرگ Advanced در بخش Startup And Recovery روی Settings کلیک کرده و در پنجره ی جدید که باز میشه در بخش System failure تیک گزینه ی Automatically Restart رو بردارید و پنجره ها رو OK کنید.

موفق باشید :40:

tajrobenik
20-09-2011, 22:42
...........
از قسمت سیف مد هم امتحان کنید ببینید همین طوری ه ..؟

یه کار دیگه هم می‌تونید بکنید
در run بنویسید
shutdown -f -s

... اگه بازم نشد ..
احتمالا از پاور هست ...