PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [جلوگیری ازدسترسی به فایلهای محرمانه درپوشه private

jenipher
19-09-2011, 08:03
برای جلوگیری ازدسترسی به فایلهای محرمانه درپوشه private چگونه عمل کنم بعنوان مثال آدرس وب سایت این

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید باشد تمامی فایلهای ویرایش و حذف و ارسال و.......در این پوشه private میباشد حالا اگر آدرس بدین صورت بنویسم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید صفحه حذف مطالب نشان داده میشود برای جلوگیری ازمشاهده این فایلها با دادن همچنین آدرسی چکار باید کرد؟

jenipher
20-09-2011, 06:16
لطفا راهنمای کنید

jenipher
20-09-2011, 06:30
برای صفحه لاگین که فرم ورود به سایت درون آن قرار داره بدین صورت کد نوشتم جواب داد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی برای بقیه صفحات اگر بصورت بالا کد بنویسم محتوای فایل چه بصورت لاگین وارد سایت بشم و چه از طریق مرورگر آدر س صفحه بنویسم اصلا محتوی فایل نشان داده نمیشود

jenipher
21-09-2011, 07:04
اگر کسی مشکل بنده را برطرف کند ممنون میشم

m.m.m5651
21-09-2011, 17:03
فکر کنم باید isset بشه !isset ، البته اگر منظورتون از $username اینه که اگر کاربر لاگین کرده بود (یا به عبارتی کوکی ها یا سشن ها ست شده بود)! چون وقتی کاربر لاگین کرده نباید دیگه صفحه ی لاگین نشون داده بشه و وقتی لاگین نکرده باید نشون داده شه!

jenipher
22-09-2011, 06:41
برای نشان محتوی فایل login.php بدین صورت کد نوشتم جواب داد

درصورتی محتوی فایل لاگین نشان داده میشود که کاربر لاگین کرده باشد یعنی اگر کارب درمرورگر ادرس بدین صورت بنویسد
محتوای فایل نشان داده نمیشود

m.m.m5651
22-09-2011, 17:47
یعنی مشکلتون حل شد دیگه؟

برای جلوگیری ازدسترسی به فایلهای محرمانه درپوشه private چگونه عمل کنم بعنوان مثال آدرس وب سایت این

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید باشد تمامی فایلهای ویرایش و حذف و ارسال و.......در این پوشه private میباشد حالا اگر آدرس بدین صورت بنویسم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید صفحه حذف مطالب نشان داده میشود برای جلوگیری ازمشاهده این فایلها با دادن همچنین آدرسی چکار باید کرد؟
این کد هم تمام دسترسی ها رو برای کاربران ممنوع می کنه مثلا فایل وصل شدن به دیتابیس (db.php معمولا) رو محرمانه می کنه و فقط خود server از این پس به اون دسترسی داره. ممکنه کمکتون کنه»

jalaladdin
24-09-2011, 06:27
پوشه private که حاوی فایلهای محرمانه است درون public_html قرار دارد دوستان گفتند که این پوشه محرمانه باید خارج از public_htmlباشد حالا این پوشه محرمانه به خارج منتقل کردم برای دسترسی به این پوشه چکار باید بکنم

jalaladdin
24-09-2011, 06:50
درپوشه private یک فایل htaccess. ساختم واین کد ها درون آن ریختم

<Files >
order allow,deny
deny from all
</Files>
مرورگر این پیغام خطا میده البته روی wamp دارم امتحان میکنم
Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, webmaster@localhost and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log.

jalaladdin
25-09-2011, 10:59
لطفا راهنمای کنید

m.m.m5651
25-09-2011, 13:39
دلیلش اینه که کدی که قرار دادید اشتباهه. این کد فقط می تونه یک فایل رو محرمانه کنه شما فایلی رو مشخص نکردید. + بازم میتونن بقیه سایت ها اون رو include یا require و استفاده کنن.

jalaladdin
01-10-2011, 17:23
مشکل من اینه وقتی در مرورگر این آدرس مینویسم
صفحه ارسال مطلب باز میشه برای جلوگیری از این کار چه کدی باید به کدهای ارسال مطلب اضافه کنم تا وقتی کاربر ادرس در مرورگر نوشت به صفحه ورود به سایت هدایت شود