PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مانیتور LED LG نخرید کلاه میره سرتون تا دسته

Shr776
18-09-2011, 23:40
سلام
من هفته پیش با کلی تحقیق و بررسی رفتم مونیتور بخرم
به خاطر بودجه کم بین سامسونگ و ال جی به خاطر سی تومن ارزونتر بودن مانیتور ال جی گرفتم
یه مانیتور ال ای دی 20 اینچ گرفتم به اسم مدل
E2050T

خلاصه 230 تومن هم براش پول دادم
با خودم گفتم ال ای دی بخرم دیگه کلی کیفیت بالاتر میره
کلی ذوق کردم که مثلا ال ای دی خریدم
ولی باید به همه بگم که اصلا ال جی نخرید که سرتون تا دسته کلاه میره

این مانیتور اصلا رنگ سیاه رو درست نشون نمیده
خیلی بی کیفیت هست و حسابی ضد حال بهم زده
اصلا دیگه دیدن فیلم و بازی توش حال نمیده
حتی میتونم بگم از مانیتور CRT معمولی هم بدتر هست
واقعا نمیدونم چرا اینقدر افتضاحه
فیلمهایی که تو شب هست و رنگ سیاه دارن واقعا بد نشون داده میشه و اصلا نمیشه جزییات رو دید
کلا پشیمونم و توصیه میکنم هرگز ال جی نخرید
بیخود نیست ال جی اینقدر تو بازار ارزونه و باهاش کلی جایزه هم میدن
دم انگلیسی جماعت گرم که میگه برای جنس ارزون پول نمیدیم
دم سونی گرم با کیفیتش
4 سال پیش ال سی دی سونی خریدم و براش کلی پول دادم و هنوز که هنوزه ازش راضی هستم ولی این ال جی افتضاحه
واقعا برای تولید کنندش متاسفم
چیزی برای گفتن ندارم
باید ببینید و قضاوت کنید
شب بخیر

Hamed DC
19-09-2011, 21:27
ممنون. داداش.
راستی از تهران خریدی؟
از کجا خریدی؟

SADEGH 7
19-09-2011, 21:48
سلام
من هفته پیش با کلی تحقیق و بررسی رفتم مونیتور بخرم

سلام
دوست عزیز احتمالا یا تحقیق نکردی، یا از چند نفر که اطلاعاتشون بالا هستش نپرسیدی.چون اگه تحقیقاتت کامل بود متوجه می شدی که این led ها فرقی با lcd ندارن. چون فقط بک لایتشون led هستش.
در ضمن هر شرکتی هم کالای خوب می زنه، هم بد.تا بتونه کالا با قیمت های مختلف بده بیرون تا مشتری های بیشتری رو جذب کنه.
مثلا lg تو همین رنج قیمت مدل w2261vp رو داره که اگه بخوام با مانیتور شما مقایسه کنم:
full hd هستش: 1080*1920، که E2050Tر رزولوشنش 900*1600 هست.
Response Time این مدل 2ms هست ولی E2050T 5ms.
این مدل پورت hdmi و خروجی هدفون داره ولی E2050T نداره.
همچنین 1.5 اینچ از E2050T بزرگتره.
تنها چیزی که باعث شده مدل E2050T توجه شما رو جلب کنه کلمه led بوده که نتیجش شده همین احساس نارضایتی.
البته من نمی گم lg جنس بنجل نداره.حرفم اینه که هر شرکتی محصولات متنوعی ارائه می کنه تا بتونه تو هر رنج قیمتی بازار رو دست خودش بگیره.شخصی که می خواد خرید کنه باید اطلاعاتش رو بالا ببره تا بتونه جنس مورد نظرش رو بخره.
مثلا همین مدل که شما ازش ناراضی هستی شاید بدرد یه شرکت بخوره که یه تعداد مانیتور می خواد و دوست داره کسی میاد تو شرکتش ببینه همه مانیتوراش led هستش.
پیشنهاد می کنم دفعه ی بعد بیشتر تحقیق کنید تا از خریدتون راضی باشید.
موفق باشی:11:

samira_googleOne
20-09-2011, 10:16
جناب آقای HR عزیز
من می تون شما رو راهنمایی کنم چون داری اشتباه می کنی تا دسته! :31:
دلیلش هم اینه: کلا مشخصه خاص ال ای دی ها اینه که کنتراستشون نسبت به ال ای دی ها بالاتره و رنگ مشکی را به بهترین شکل نمایش می دهند. بنابراین حرفتون کاملا اشتباهه که دارید می گید مشکلی را خوب نمایش نمی ده. یا شما تنظیمات درستی براش انتخاب نکردی یا داری غلو می کنی

اگر به نظرت مانیتورت ایراد داره خیلی راحت زنگ بزن و بگو بیا مانیتورت را چک کنن. ولی اون چیزی که من از کیفیت مانیتور های جدید ال جی دیدم اینه که کیفیت عالی دارن . خصولا سری 50 ال ای دی هاش مثل E2050 و 1950

در مورد قیمت: اینو همه می دونن که قیمت برند کره ای با برند ژاپنی متفاوته. قیمت سونی و الجی معلومه با هم فرق داره مرد مومن.. قیمت ال جی و سامسونگ هم نهایت 20 تومن فرق داشته باشه

samira_googleOne
20-09-2011, 10:21
ممنون. داداش.
راستی از تهران خریدی؟
از کجا خریدی؟

اگر قیمت و محل خرید یا محل خدمات پس از فروش مادران را میخواهید می تونید از وبلاگش هم بپرسید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Hamed DC
20-09-2011, 17:41
اگر قیمت و محل خرید یا محل خدمات پس از فروش مادران را میخواهید می تونید از وبلاگش هم بپرسید:

نه دوست خوبم.
منظورم محل خرید بود.
جایی که این دوستمون این مانیتور رو خریده.
بابت معرفی هم ممنون.

Kav3h
20-09-2011, 21:37
من قصد خرید E2050T رو داشتم اتفاقا... با این صحبت ها شک دارم تهیه کنم یا نه.
بهترین 20 اینچ بازار چی هست الان؟ محدودیت قیمت ندارم.

Hamed DC
20-09-2011, 21:51

اگر چه این تاپیک هدف و موضوعش فرق میکنه.ولی....
Samsung LED 20" BX2085NPlus...235.000

VAHID
20-09-2011, 21:55
من نمیدونم این دوستمون طیق نظرات شخصی خودش این حرف ها رو زده و سلیقه همه هم مثل هم نیست
من خودم یک سال پیش مانیتور ال جی led مدل 2250t گرفتم تو این مدت واقعا ازش راضی بودم چه تو بازی کردن
و فیلم دیدن و خیلی چیزای دیگه کیفیت خوبی هم داره برای نمایش من که خیلی راضی هستم از این مانیتور...:21:

دوستان هم بهترین کار اینه که اول برن تحقیق کنن ببینم چه مانیتوری به کارشون میاد بعد بخرن مثل این
دوستمون نشن

در ضمن ای جی هم یه برند خوب در کنار سامسونگ و asus هست .

ولی سری جدید مانیتورهای asus وقعا ادمو متحیر میکنه...

samira_googleOne
21-09-2011, 14:25
کاوه عزیز
20 اینچ برای چه منظوری؟ اگر یه مانیتور جنرال میخوای من هم همون 2050 را پیشنهاد می کنم. هم ال ای دی هم با کیفیت

---------- Post added at 02:25 PM ---------- Previous post was at 02:24 PM ----------

من نمیدونم این دوستمون طیق نظرات شخصی خودش این حرف ها رو زده و سلیقه همه هم مثل هم نیست
من خودم یک سال پیش مانیتور ال جی led مدل 2250t گرفتم تو این مدت واقعا ازش راضی بودم چه تو بازی کردن
و فیلم دیدن و خیلی چیزای دیگه کیفیت خوبی هم داره برای نمایش من که خیلی راضی هستم از این مانیتور...:21:

دوستان هم بهترین کار اینه که اول برن تحقیق کنن ببینم چه مانیتوری به کارشون میاد بعد بخرن مثل این
دوستمون نشن

در ضمن ای جی هم یه برند خوب در کنار سامسونگ و asus هست .

ولی سری جدید مانیتورهای asus وقعا ادمو متحیر میکنه...

در مورد حرفت در باره asus خیلی موافقم. آقا چرا این اسوس ها اینقدر خوشگلن؟
فقط یکم قیمتاشون تنده

LeiliBaManAst
21-09-2011, 14:36
من خودم به شخصه نداشتم 2050
ولی کیفیتشو تو مغازه دیدم واقعا کیف کردم. به نظرم ممکنه مانیتورت ایراد داشته باشه دوست عزیز
از این قاچاقی ها که نیست

Massoudi
21-09-2011, 14:39
من سه سال پیش یک مانیتور سامسونگ خریدم بعد از اون هم پشت دستم داغ کردم که دیگه سامسونگ نخرم طی سال های اخیر هم هر چی مانیتور خریدم ال جی و واقعا هیج وقت مشکلی باهاش نداشتم این موردی هم که شما می گی مشخصا به خاطر تنظیمات اشتباهی که روی روشنایی تصویر اعمال کردی

p30c
21-09-2011, 14:42
آره ال جي به در نميخوره. الان من يك ال.اي.دي ال جي دارم وقتي پلي استيشن را به آن وصل مي كنم 5 ثانيه تاخير در نشان دادن تصوير داره!

LeiliBaManAst
21-09-2011, 15:00
جناب مسعود
دوست ندارم جو رو سامسونگی و الجی کنم. ولی متاسفانه من هم از این تجربیات داشتم. ایشالا که خدا مانیتور خراب را برای هیچ بنده ای نخواد

Massoudi
21-09-2011, 15:07
من کاری با جو ندارم نظر و تجربه چندین ساله امو گفتم من حداقل 30 تا مانیتور lg خریدم تجربه شخصی مو گفتم

*Forgotten*
21-09-2011, 16:27
من الان دو تا مانیتور دارم یه سامسونگ و یه lg البته هر دوشون قدیمیه زمان ورود core 2 due خریدم الان زرت سامسونگ پیکسلاش سوخت و lg هنوز عین ساعت کار میکنه گذاشتم کنار برا بلدوزر اون موقع 300 تومنی خریدم

ArashMiniStar
21-09-2011, 17:19
من ال جی 19 اینچی LED خریدم یعنی بده؟ هیچ فرقی با LCD نداره؟:13:

Hamed DC
21-09-2011, 20:49
من سه سال پیش یک مانیتور سامسونگ خریدم بعد از اون هم پشت دستم داغ کردم که دیگه سامسونگ نخرم طی سال های اخیر هم هر چی مانیتور خریدم ال جی و واقعا هیج وقت مشکلی باهاش نداشتم این موردی هم که شما می گی مشخصا به خاطر تنظیمات اشتباهی که روی روشنایی تصویر اعمال کردی
دوست عزیز البته کلیت نداره و ممکنه در هر برندی جنس بد پیدا بشه.
این دلیل بر بد بودن برند نیست.
من هم LGدارم و هم Sumsung و تا حالا به هیچ مشکلی برنخوردم.

من کاری با جو ندارم نظر و تجربه چندین ساله امو گفتم من حداقل 30 تا مانیتور lg خریدم تجربه شخصی مو گفتم
منم دقیقا تجربه شخصیم رو گفتم:46:

من ال جی 19 اینچی LED خریدم یعنی بده؟ هیچ فرقی با LCD نداره؟:13:
شما بهتره یه سری به اینجا بزنی.
فکر میکنم خیلی چیزها برات روشن بشه!!!

Kav3h
21-09-2011, 21:06
LG E2050T یـا Samsung BX2085N
کدوم مدل پیشنهاد می‌شه؟

Hamed DC
21-09-2011, 21:40
LG E2050T یـا Samsung BX2085N