PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : علامت ضربدر روی کانکشن در ویندوز 7

zardaki
18-09-2011, 22:09
با سلام

چند روز علامت ضربدر قرمز روی کانکشن اینترنت توی ویندوز 7 اومده و متاسفانه نمی تونم به اینترنت وصل بشم و ارور 651 میده در حالیکه کابل شبکه و همچی درسته چون روی ویندوز ایکس پی که توی همین سیستمم هست مشکلی ندارم و به اینترنت وصل میشم یا با همین کابل adsl به اینترنت از طریق لب تاپم وصل میشم ولی ویندوز 7 مشکل دارم و نمی تونم به اینترنت وصل بشم به نظر شما مشکل از چی می تونه باشه؟

لطفا راهنمائی بفرمائید
با تشکر

S@nti@go_s&k
18-09-2011, 22:18
روش کلیک کن (روی کامپیوتر اون پایین ) برو تو قسمت open network and sharing center

بعد تو اون صفحه ببین کجا ضربدر خورده پ0احتمالا رو اون کره زمین ضربدر خورده یا رو خونه

روی ضربدر کلیک کن ببین میگرده خودش مشکلو پیدا میکنه اگر آخرش ارور داد بگو چیه

ava-net
19-09-2011, 11:17
با سلام

چند روز علامت ضربدر قرمز روی کانکشن اینترنت توی ویندوز 7 اومده و متاسفانه نمی تونم به اینترنت وصل بشم و ارور 651 میده در حالیکه کابل شبکه و همچی درسته چون روی ویندوز ایکس پی که توی همین سیستمم هست مشکلی ندارم و به اینترنت وصل میشم یا با همین کابل adsl به اینترنت از طریق لب تاپم وصل میشم ولی ویندوز 7 مشکل دارم و نمی تونم به اینترنت وصل بشم به نظر شما مشکل از چی می تونه باشه؟

لطفا راهنمائی بفرمائید
با تشکر

دوست عزیزاحتمالا تنظیمات آپی شما برای ورود به اینترنت عوض شده

zardaki
20-09-2011, 09:12
مشکل برطرف شد.
مشکل از چیزهای که دوستان فرمودند نبوذ بلکه من آنتی ویروس avg روی سیستم داشتم که پاک نمی شد و وقتی که می خواستم پاکش کنم در حین انجام عملیات پاکسازی گزینه اکتیو فایروال میومد که من فعالش می کردم و امروز بصورت اتفاقی اون رو غیر فعال کردم و مشکل حل شد.
اما نکته جالب انکه این آنتی ویروس روی سیستم من پاک نمیشه؟!!!

ava-net
26-09-2011, 12:53
مشکل برطرف شد.
مشکل از چیزهای که دوستان فرمودند نبوذ بلکه من آنتی ویروس avg روی سیستم داشتم که پاک نمی شد و وقتی که می خواستم پاکش کنم در حین انجام عملیات پاکسازی گزینه اکتیو فایروال میومد که من فعالش می کردم و امروز بصورت اتفاقی اون رو غیر فعال کردم و مشکل حل شد.
اما نکته جالب انکه این آنتی ویروس روی سیستم من پاک نمیشه؟!!!

خوب خدا رو شکر

ببین اگه با Safe Mod بیای بالا هم بازم پاک نمیشه