PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب برخی از نرم افزارها

Scud_MD2
18-09-2011, 18:56
سلام
من ویندوز 7 Ultimate دارم به SP1 هم آپدیت کردم
ولی وقتی میخوام بعضی از نرم افزارها مثل آفیس 2010 و 3d max رو از طریق لورد 2010 نصب کنم
یه صفحه داس میاد و سریع بسته میشه
آپدیت های لازم هم برای نصب نرم افزار رو نصب کردم
ولی بازم وقتی رو Setup کلیک میکنم یه صفحه داس میادو سریع بسته میشه:41:
پیشاپیش از راهنمایتون ممنون:11:

A M ! N
18-09-2011, 19:01
سلام دوست خوبم از اینکه برنامه ها 32 بیتی یا 64 بیتی هستن مطلع هستی ؟
چون همونطور که میدونی اگه سیستم عامل شما 64 بیتی باشه برنامه های لورد یا شرکتهای دیگه که معمولا 32 بیتی هستن روش جواب نمیده و حتما باید با هم مچ باشن.

Scud_MD2
18-09-2011, 19:11
سلام دوست خوبم از اینکه برنامه ها 32 بیتی یا 64 بیتی هستن مطلع هستی ؟
چون همونطور که میدونی اگه سیستم عامل شما 64 بیتی باشه برنامه های لورد یا شرکتهای دیگه که معمولا 32 بیتی هستن روش جواب نمیده و حتما باید با هم مچ باشن.

بله دوست عزیز مطلع هستم
سون خودم 32 بیتی هستش

Scud_MD2
19-09-2011, 09:59
کسی نمیتونه کمکی کنه!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟: 41:

ava-net
19-09-2011, 11:12
سلام
من ویندوز 7 Ultimate دارم به SP1 هم آپدیت کردم
ولی وقتی میخوام بعضی از نرم افزارها مثل آفیس 2010 و 3d max رو از طریق لورد 2010 نصب کنم
یه صفحه داس میاد و سریع بسته میشه
آپدیت های لازم هم برای نصب نرم افزار رو نصب کردم
ولی بازم وقتی رو Setup کلیک میکنم یه صفحه داس میادو سریع بسته میشه:41:
پیشاپیش از راهنمایتون ممنون:11:
دوست عزیز برنامه رو با پوشه کامل کپی کن روی هارد دیسکت و بعد رو فایل نصب برنامه راست کلیک کن و گزینه Run as Administrator رو بزن .
احتمالا مشکلتون حل میشه

Scud_MD2
19-09-2011, 11:28
دوست عزیز برنامه رو با پوشه کامل کپی کن روی هارد دیسکت و بعد رو فایل نصب برنامه راست کلیک کن و گزینه Run as Administrator رو بزن .
احتمالا مشکلتون حل میشه

بازم نشد:41:

ava-net
19-09-2011, 11:31
بازم نشد:41:

این دفعه چه پیامی میده؟

Scud_MD2
19-09-2011, 11:50
بازم همونطوریه رو setup کلیک مینم یه صفحه داس باز میشه و سریع بسته میشه:41:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

part gah
19-09-2011, 12:09
اگه برنامه رو از این سری پک های موجود تو بازار داری نصب میکنی مثل king- lord-یا بقیه آموزش نصب دارن و من دیدم که بعضی برنامه ها نیاز به یه پیش برنامه نصب دارن که خود اون برنامه تو سی دی موجوده اگه از پک استفاده میکنی یه نگاه به اموزش نصبش بنداز ببین پیش برنامه میخواد یا نه.
3dmax و مطمئنم میخواد.موقع نصب برنامه آنتی ویروسو غیر فعال کن.اینترنتم قطع کن.

Scud_MD2
19-09-2011, 12:49
اگه برنامه رو از این سری پک های موجود تو بازار داری نصب میکنی مثل king- lord-یا بقیه آموزش نصب دارن و من دیدم که بعضی برنامه ها نیاز به یه پیش برنامه نصب دارن که خود اون برنامه تو سی دی موجوده اگه از پک استفاده میکنی یه نگاه به اموزش نصبش بنداز ببین پیش برنامه میخواد یا نه.
3dmax و مطمئنم میخواد.موقع نصب برنامه آنتی ویروسو غیر فعال کن.اینترنتم قطع کن.

ممنون از راهنمایتون
بازم هم نشد:41:
اصلا مثل اینکه این سون با من لجه
ایندفعه تونستم یه عکس از پیغام داس بگیرم
میتونید راهنمایی کنید که مشکل از چیه؟؟

A M ! N
19-09-2011, 12:57
محید جون دادا به نظر من این اروری که الان داده مسلما به خاطر حجم زیاد برنامه هست که 1 گیگ و اندی حجم داره و اگه رم نتونه برنامه رو توی خودش جا بده وارد خودش نمیکنه
به خصوص اگه ظرفیت رم پایین باشه چون سون خودش به تنهایی کلی از فضای رم رو اشغال میکنه و دیگه جای زیادی برای این فایل حجیم نمیمونه

Scud_MD2
19-09-2011, 13:06
محید جون دادا به نظر من این اروری که الان داده مسلما به خاطر حجم زیاد برنامه هست که 1 گیگ و اندی حجم داره و اگه رم نتونه برنامه رو توی خودش جا بده وارد خودش نمیکنه
به خصوص اگه ظرفیت رم پایین باشه چون سون خودش به تنهایی کلی از فضای رم رو اشغال میکنه و دیگه جای زیادی برای این فایل حجیم نمیمونه

رمم 2 گیگه
یعنی کمه واسه آفیس 2010؟

اینم task manager

A M ! N
19-09-2011, 13:14
ممکنه من الان داشتم داخل گوگل اینو سرچ میکردم از سایتهای خارجی
خودت هم اینارو پیگیری کن
توی یک سری تاپیکهای خارجی این مشکل مطرح شده بود و حل شده بود ولی اونا میخواستن ویندوز سون نصب کنن
همین عبارت زیر رو در گوگل بزن
Program too big to fit in memory

خیلی دربارش مطلب هست
انشالله که نتیجه میده منم تلاشمو میکنم

part gah
19-09-2011, 16:35
همچنین حجم نرم افزار ۷۰۰ مگابایت و فضای مورد نیاز برای نصب هم ۳ گیگ خواهد بود.

منم یه سرچ زدم همون عبارت error رو که تهش همه جا روی رم اتفاق نظر دارن.عبارتی که بالا هست هم توی یه سایت فارسی نوشته.مختصات حجم مورد نیاز و گفته.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Overview
From the outset, a key design criterion for Office 2010 was to minimize the need for additional system resources. A comparison of the system requirements for recent Office versions is shown in the following table.

بررسی اجمالی
از همان ابتدا ، یک معیار کلیدی برای طراحی آفیس 2010 برای به حداقل رساندن نیاز به منابع سیستم های اضافی.مقایسه سیستم مورد نیاز برای نسخه های دفتر اخیر است که در جدول زیر نشان داده شده است.

Scud_MD2
19-09-2011, 18:32
ممنون دوستان از راهنمایی تون:11:
منم خیلی تو نت گشتم
مثل اینکه مشکل از رم باید باشه
یه رم 2 دیگه باید بخرم:20:
ولی اینجا نشوته 256MB رم
که اگه فرض کنیم نصفشو سون گرفته باشه باید 1 گیگ خالی باشه
هاردمم بیش از 100GB فضای خالی داره
پس چرا اون پیغامو میده؟؟؟
به نظر شما با یه رم 2 گیگ دیگه مشکل حل میشه؟؟؟

golhayeh_zendegi
19-09-2011, 18:47
مجید جان مشکلت فکر کنم از ویندوزت باشه
:31:

ava-net
20-09-2011, 07:25
من که مشکلی ندارم . یه رم 2 هم بیشتر ندارم .

Scud_MD2
12-10-2011, 00:34
سلام دوستان
مثل اینکه این مشکل غیر قابل حله:41:
حتی با رم 4 گیگ هم بازم ارور میده
دیگه نمیدونم چی کنم
ویندوزمم عوض کردم
کسی میتونه کمکی کنه؟

ava-net
12-10-2011, 07:56
من رو سیستمم یه آفیس 2003 داشتم و می خواستم یه 2007 نصب کنم ولی وقتی به وسط نصب می رسیدم ارور می داد و می گفت یکی از فایل ها بد کپی شده . چند تا سی دی هم عوض کردم اما نشد . آخرش آفیس 2003 رو بصورت دستی پاک کردم و تمپرری ویندوز رو هم پاکیدم بعد شروع به نصب کردم و درست شد .

payan_zaman
12-10-2011, 12:56
ممنون از راهنمایتون
بازم هم نشد:41:
اصلا مثل اینکه این سون با من لجه
ایندفعه تونستم یه عکس از پیغام داس بگیرم
میتونید راهنمایی کنید که مشکل از چیه؟؟

l من دقیقا می دونم مشکل شما چیه - یک سری به این تاپیکی که تو امضا گذاشتم بری بهتر متوجه میشی
برنامه های لرد با نرم افزار freearc فشرده شده اند ( همون سوپر کامپیوتر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این برنامه برای Unpack کردن فایل ram بالایی می خواد و چون تنظیمات فشرده سازی رو روی Ram بالا گذاشتند در نتیجه شما باید حافظه بیشتری داشته باشی تا از حالت فشرده باز بشه!!1 وگرنه Office با 1 گیگ رم هم باز میشه

Scud_MD2
12-10-2011, 13:12
l من دقیقا می دونم مشکل شما چیه - یک سری به این تاپیکی که تو امضا گذاشتم بری بهتر متوجه میشی
برنامه های لرد با نرم افزار freearc فشرده شده اند ( همون سوپر کامپیوتر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این برنامه برای Unpack کردن فایل ram بالایی می خواد و چون تنظیمات فشرده سازی رو روی Ram بالا گذاشتند در نتیجه شما باید حافظه بیشتری داشته باشی تا از حالت فشرده باز بشه!!1 وگرنه Office با 1 گیگ رم هم باز میشه

ممنون از پاسختون:11:
ولی این مشکل رو من با RealPlayer هم دارم:41:
یعنی اونم رو بالا میخواد؟؟