PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی اندروید تا سقف 450

excessive
18-09-2011, 16:35
سلام دوستان...
یه گوشی آندروید تر تمیز تا حداکثر 450 چی پیشنهاد میکنید...؟؟؟
تنکس

misagh8900
20-09-2011, 08:13
یه نظر من Samsung galaxy Ace میتونه گزینه خوبی باشه. دوربینش 5 مگاپیکسل-صفحه نمایش خوبی هم داره. ولی دوربین جلو نداره. قیمتش هم حدود 370 تومن میشه.
HTC Google nexus One هم گوشی خوبیه. یک سال پیش دوستم گرفته بود خیلی هم ازش راضی بود. دوربینش 5 مگاپیکسل ، صفحه نمایش AMOLED ، رادیو هم داره، دوربین جلو هم داره. قیمتش هم حدود 430 تومن هست.
قیمت لحظه ای موبایل همراه با تموم اطلاعات و تصاویر و ... رو هم میتونی اینجا ببینی.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sajjad1973
21-09-2011, 11:21
سلام دوستان...
تنکس

به نظر منsony ericsson xperia neo دوربین 8 و فیلمبرداری HD و ..............................

قیمت اگه بگردی با گارانتی 450 هم گیر میاد

اگه نخوای زیاد بگردی 470 باگارانتی خیلی راحت گیر میاد

قرار تو اپدیت بعدیش هم که میاد یه سری چیز از جمله عکس برداری سه بعدی بش اضافه بشه

golmohammadi
22-09-2011, 19:39
سلام دوستان...
تنکس

رو xperia play هم میتونی حساب کنی 470 تومنه

Scud_MD2
22-09-2011, 19:48
به نظر من Xperia Neo بگیر

hasanmotori
23-09-2011, 00:13
نکسوس اس 470 تومن
تو این رنج بهترین انتخابه دلایلشم مشخصه
بهترین ساپورت ممکن
قویترین cpu و gpu تک هسته ای
صفحهشم از رقبا یعنی neo و دیزایر اس و... بزرگتره

Punisher_2008
23-09-2011, 06:56
سلام.
به نظر من میتونی xperia neo بخری...
من هم یک مشاوره داخل همین رنج گرفتم و دیروز رفتم desire z گرفتم. 430 تومان.
ولی xperia neo هم بود 455 تا 460...
گوشی خیلی خوشگلی هست.
دوربین قوی هم داره.
سخت افزارش هم قوی هست و در اجرای بازی ها و نرم افزار کم نمیاره..

excessive
23-09-2011, 12:54
ممنون از راهنماییاتون... میخواستم نظرتون رودر مورد Motorola Defy بدونم؟؟ چون خیلی چشمو گرفته...

anathema-m
23-09-2011, 15:50
defy هم گوشیه خیلی خوبی هست.هم کیفیت ساخت بالایی داره و هم ضد آب هست.کیفیت صداش هم خیلی خوبه.
باید انتظارات خودتون رو بگید تا بهتر راهنمایی بشید.گوشی های این رنج هر کدوم ویژگی های خاص خودش رو داره.

excessive
23-09-2011, 20:26
defy هم گوشیه خیلی خوبی هست.هم کیفیت ساخت بالایی داره و هم ضد آب هست.کیفیت صداش هم خیلی خوبه.
باید انتظارات خودتون رو بگید تا بهتر راهنمایی بشید.گوشی های این رنج هر کدوم ویژگی های خاص خودش رو داره.

من اعتقادی به پول زیاد دادن برا گوشی و گوشی بازی کردن ندارم... بنابراین یه گوشی رو برا یه مدت زیاد نگه میدارم برای مثال الان یه P990 دارم که چهار سال دارمش و هنوزم راضیم ازش ولی دیگه بسه....:31:
بنابراین تصمیم گرفتم یه گوشی آندروید تا اون سقف بودجه ای که گفتم بگیرم تا حداقل سه سال نگهش دارم... پس برا من آندروید بودن آندازه بزرگ صفحه و کیفیت ساخت گوشی (دووم بیاره:31:) مهمه.... بالاخره هر کی به اندازه همون پولی که میده آش میخوره.. منم از گوشیی که میخرم اندازه پولی که بابتش دادم انتظار دارم...

golmohammadi
23-09-2011, 23:57
من اعتقادی به پول زیاد دادن برا گوشی و گوشی بازی کردن ندارم... بنابراین یه گوشی رو برا یه مدت زیاد نگه میدارم برای مثال الان یه P990 دارم که چهار سال دارمش و هنوزم راضیم ازش ولی دیگه بسه....:31:
بنابراین تصمیم گرفتم یه گوشی آندروید تا اون سقف بودجه ای که گفتم بگیرم تا حداقل سه سال نگهش دارم... پس برا من آندروید بودن آندازه بزرگ صفحه و کیفیت ساخت گوشی (دووم بیاره:31:) مهمه.... بالاخره هر کی به اندازه همون پولی که میده آش میخوره.. منم از گوشیی که میخرم اندازه پولی که بابتش دادم انتظار دارم...

باید بیشتر از اینها توضیح بدی
چون defy کوچیکتر از رقبا هست
دوربین موسیقی فبلم دیدن اینترنت و .... دروام باطری همشو باید بگی

excessive
24-09-2011, 11:40
اینترنت بیشتر واسم کاربرد داره تا فیلم دیدن...دوربینم آنچنان اهمیتی نداره ولی اگه باشه خوبه... موسیقی هم زیاد ارجحیت نداره واسم... بیشتر کاربرد نرم افزاری واسم مهمه.... و مهمتر از اندازه صفحه رزولوشن صفحست... مثلا سامسونگ گلکسی ایس رزولوشنش پایینه و واسه همین جز گزینه هام نیست... مصرف باتری برام مهم نیست چون من همین P990 داغونو هرروز شارژ میکردم اونموقعهایی که زیاد باهاش ور میرفتم...
سرعت پردازنده حافظه رم و حافظه داخلی گوشی رو در کنار هم باید میانگین خوبی داشته باشن {ون مسلما تو این رنج قیمت نمیشه یه گوشی با سی پی یو 1 گیگاهرتز و رم 512 و حافظه داخلی 2 گیگ (حد اقل) کنار هم پیدا کرد...

Punisher_2008
24-09-2011, 16:30
سلام..
داخل این رنج بین اینها یکی رو انتخاب کن.
شما ولی باید انتظاراتت رو بگی..

SAMSUNG GALAXY SL
HTC DESIRE Z
XPERIA NEO

من خودم 3 4 روز پیش یک گوشی تو همین رنج میخواستم بعد از تحقیقات desire z رو خریدم..
galaxy ace هم داشتم... ولی این گوشی در رنج 340 320 جز بهترین هست...
گوشی های 400 تا 600تومانی معمولا سخت افزار قوی ای دارند یعنی در اجرا بازی ها و نرم افزار سنگین مشکلی ندارند و کم نمیارند..
حالا یکی یکمی سی پی یو قویتره. یکی دوربینش قویتره. یکی ال سی دی بزرگتره و....

شما لطف کنید انتظارتت رو کامل ذکر کنید.