PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : pc و موبایل چه ضرری داره؟

amir h1999
18-09-2011, 13:26
سلام
من شندیدم که کامپیوتر و موبایل اشعه هایی دارن که برای بدن ضرر داره
میشه توضیح بدین

hes25
18-09-2011, 16:08
سلام
من شندیدم که کامپیوتر و موبایل اشعه هایی دارن که برای بدن ضرر داره
میشه توضیح بدین

سلام...

بله منم تو نت خوندم که اشعه های موبایل و بعصی مونیتور ها بر مغز اسیب وارد میکنن چون موبایل از اشعه ای از نوع ماکرو ویو و در مانیتورا از یک عنصر رادیو اکتیویته ضعیف شده استفاده می کنن!

مثلا من خودم وقتی از گوشی در دراز مدت استفاده می کنم سردرد میگیرم اوایل نمی دونستم علتش چیه ولی خب بعدا که پرسیدم گفتن مثل امواج داخل ماکروویو داره سلولا رو کباب میکنه برای همین ما سر درد میگیریم!

در مورد مانیتور هم همین جوری شده بودم ،اوایل که خریدم سوزش چشم و به دنبالش سردرد و حالت تهوع میگرفتم اما کم کم عادی شد چون بدن خودشو وفق میده.

اما خودم تو یه تبلیغاتی که به صورت گرافیکی نشون میدادن دیدم که با یک گردن بندی میشد مسیر امواج رو منحرف کرد تا به مغز آسیب نرسه!( حلقه ای سربی داشت اگه اشتباه نکنم )

اما روی هم رفته ضررش الان معلوم نمی شه شاید در کهولت با بیماری های جدید الخلقهء صعب العلاج لاممکن الخروج بروز بکنه! اون وقته که دیگه کم کم باید بگیم« اَلدٌخلُ وَ الچٌَخلُ اَلچَگچَگ هَوا !!!»

-------------------------------------
ولی خب شما غمت نباشه ، روی چوب تاثیری نداره !!!

danial_848
19-09-2011, 03:58
برای موبایل ضرری هنوز ثابت نشده
ولی بنابر احتیاط دور و بر نباشه بهتره مثلا موقع خواب بالای سرتون نذارین یا خوموشش کنین

nasim1373
24-09-2011, 22:16
برای موبایل ضرری هنوز ثابت نشده
ولی بنابر احتیاط دور و بر نباشه بهتره مثلا موقع خواب بالای سرتون نذارین یا خوموشش کنین
درسته منم شنیدم ! فکر کنم نیم ساعت قبل از خواب دور بشه کافیه!!