PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آپدیت اتوماتیک ویندوز مشکلی به وجود نمیاره ؟

anti-military
18-09-2011, 11:42
سلام . به نظر شما من باید آپدیت ویندوزم رو غیر فعال کنم ؟ یعنی منظورم اینه که منی که از ویندوز کرک شده استفاده میکنم ممکن با این آپدیت های ماکروسافت ویندوزهای کرک شده رو تشخیص بده ؟

ava-net
19-09-2011, 11:23
سلام . به نظر شما من باید آپدیت ویندوزم رو غیر فعال کنم ؟ یعنی منظورم اینه که منی که از ویندوز کرک شده استفاده میکنم ممکن با این آپدیت های ماکروسافت ویندوزهای کرک شده رو تشخیص بده ؟

امکانش هست که پس از آپدیت شدن ویندوز ویندوز شما بصورت نسخه آزمایش در بیاد

Dew Drop
19-09-2011, 18:31
امکانش هست که پس از آپدیت شدن ویندوز ویندوز شما بصورت نسخه آزمایش در بیاد

نسخه آزمایش ؟!
میشه بیشتر توضیخ بدید یعنی چی؟؟؟

ArashMiniStar
19-09-2011, 18:40
من که این کارو نمیکنم.خودم دستی آپدیت میکنم.ولی مشکلی پیش نباید بیاد.
فقط یک چیزی که هست ممکنه مجبور بشین بعد هر اپدیت اتوماتیک ، Remove wat که یک نرم افزاری برای برداشتن Activition ویندوز هست رو نصب و سیستم رو ریست کنید.
اینم شایده.شاید یک بار کافی باشه.

esi222
19-09-2011, 22:27
سلام
ممکنه که کرک ویندوزت لو بره.که زیاد مهم نیست با یه کرک جدید ردیف میشه.

ava-net
20-09-2011, 07:17
نسخه آزمایش ؟!
میشه بیشتر توضیخ بدید یعنی چی؟؟؟

نسخه آزمایشی یعنی اینکه ویندوز شما زمان دار میشه و از اختیارات شما هم کاسته میشه کههمون طوری که دوستان اشاره کردن می تونید با لودرهایی که واسه برداشتن اکتیویژن ویندوز اومدن ردیفش کنید.

rafighi
20-09-2011, 09:56
آره مایکروسافت می فهمه که ویندوزت کرک هست و مشکل ساز میشه البته می تونه دوباره یه کاری بکنی که اون پیغام بره

safa66
20-09-2011, 10:14
نه نمیشه دوست عزیز با برنامه لودر ویندوزتو قانونی کن من خودم مدتهاست اپدیت میکنم ومشکلی پیش نیومده

esi222
20-09-2011, 11:51
نسخه آزمایشی یعنی اینکه ویندوز شما زمان دار میشه و از اختیارات شما هم کاسته میشه کههمون طوری که دوستان اشاره کردن می تونید با لودرهایی که واسه برداشتن اکتیویژن ویندوز اومدن ردیفش کنید.

دوست عزیز شما دچار یه سوء تعریف بین نسخه آزمایشی و کرک شده شدی...
نسخه آزمایشی یه نسخه ای از ویندوز هستش که شرکت مایکروسافت قبل از ارائه نسخه اصلی به بازار میده تا اگه احیانا اشکالاتی بهش وارد هست رو رفع کنه بعدش نسخه اصلی رو میده.
ولی کرک یه مقوله جدا از نسخه آزمایشی هستش که ربطی به هم ندارن...
(البته میدونم اینارو میدونی ولی درست بیان نکردی.یه وقت سوء برداشن نشه:11:)

ava-net
20-09-2011, 12:35
دوست عزیز شما دچار یه سوء تعریف بین نسخه آزمایشی و کرک شده شدی...
نسخه آزمایشی یه نسخه ای از ویندوز هستش که شرکت مایکروسافت قبل از ارائه نسخه اصلی به بازار میده تا اگه احیانا اشکالاتی بهش وارد هست رو رفع کنه بعدش نسخه اصلی رو میده.
ولی کرک یه مقوله جدا از نسخه آزمایشی هستش که ربطی به هم ندارن...
(البته میدونم اینارو میدونی ولی درست بیان نکردی.یه وقت سوء برداشن نشه:11:)

درسته خریم اما نه در این حد که فرق این دوتا رو ندونم . شاید حق با شماست و من درست بیان نکردم . نسخه آزمایش الان ویندوز 8 هستش

A M ! N
20-09-2011, 12:58
سلام از ابتدا اگه سریال نامبر های اصلی وارد کنین دیگه مایکروسافت هیچ کاری به کارتون نداره
در ایران و شرکتهایی که سی دی ویندوز رو به قیمت 1000 تومان به شما میدن ( حق کپی رایت واقعی !!!!) انتظاری نمیره که یک سریال نامبر اصل و اکتیو روی پک سی دی درج شده باشه
مایکروسافت اگه میدونست که اینطور داخل ایران سی دی های ویندوز 150 دلاریش که به پول ما میشه 150 هزار تومن ، رو به قیمت فقط 1000 تومن یعنی 1/150 اون مقدار کپی میکنن و در دسترس عموم قرار میدن از ادامه ی کار ناامید میشد
میدونستین ک فقط در ایران اینطوریه؟

ava-net
20-09-2011, 13:09
آره
توایارن قانون کپی و رایت نداریم
تازه اومدن و رو هیم سی دی های کپی شده میزنن که کپی نکنید .:27: جالبه نه ؟

ArashMiniStar
20-09-2011, 13:22
سلام از ابتدا اگه سریال نامبر های اصلی وارد کنین دیگه مایکروسافت هیچ کاری به کارتون نداره
در ایران و شرکتهایی که سی دی ویندوز رو به قیمت 1000 تومان به شما میدن ( حق کپی رایت واقعی !!!!) انتظاری نمیره که یک سریال نامبر اصل و اکتیو روی پک سی دی درج شده باشه
مایکروسافت اگه میدونست که اینطور داخل ایران سی دی های ویندوز 150 دلاریش که به پول ما میشه 150 هزار تومن ، رو به قیمت فقط 1000 تومن یعنی 1/150 اون مقدار کپی میکنن و در دسترس عموم قرار میدن از ادامه ی کار ناامید میشد
میدونستین ک فقط در ایران اینطوریه؟
ایران + چین :46:

A M ! N
20-09-2011, 13:26
درسته چینی ها هم اهمیت نمیدن اما اگه ایران مثل چین بود که دلمون نمی سوخت!
لااقل چین بزرگترین تولید کننده جهان هست !!

esi222
20-09-2011, 13:32
درسته خریم اما نه در این حد که فرق این دوتا رو ندونم . شاید حق با شماست و من درست بیان نکردم . نسخه آزمایش الان ویندوز 8 هستش

دوست عزیز این چه حرفیه میزنی :10:
من که گفتم درست بیان نکردی ولی اصلا قصد جسارت نداشتم دوست عزیزم:10:

A M ! N
20-09-2011, 13:35
ایشون درست میگن AVA جان با هم دوست باشین!

ava-net
21-09-2011, 07:19

باهات شوخی کردم دادا
به دل نگیر