PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نصب با اینترنت اکسپلورر 8 در سون

gog2000
18-09-2011, 10:11
من وقتی سون را نصب کردم روش اینترنت اکسپلورر 8 بود و مشکلی نداشت ولی من نسخه 9 را نصب کردم ولی به دلائل مشکلاتی که نسخه 9 داشت حالا دوباره میخام نسخه 8 را نصب کنم ولی هر نسخه ای را میگیریم میخام نصب کنم در همان ابتدا این پیغام خطا را میده

Internet Explorer 8 is not supported on this operating system

البته هر جا گشتم نسخه 8 برای ویستا بود نه سون حالا نمیدونم به اون دلیل نصب نمیشه یا مشکل دیگه است

دوستان راهنمائی کنن و یا نسخه ای که مطمئن هستند 100 درصد بر روی سون نصب میشه را اینجا برای دانلود قرار بدن

pcsoft
18-09-2011, 10:25
من وقتی سون را نصب کردم روش اینترنت اکسپلورر 8 بود و مشکلی نداشت ولی من نسخه 9 را نصب کردم ولی به دلائل مشکلاتی که نسخه 9 داشت حالا دوباره میخام نسخه 8 را نصب کنم ولی هر نسخه ای را میگیریم میخام نصب کنم در همان ابتدا این پیغام خطا را میده

Internet Explorer 8 is not supported on this operating system

البته هر جا گشتم نسخه 8 برای ویستا بود نه سون حالا نمیدونم به اون دلیل نصب نمیشه یا مشکل دیگه است

دوستان راهنمائی کنن و یا نسخه ای که مطمئن هستند 100 درصد بر روی سون نصب میشه را اینجا برای دانلود قرار بدن

سلام
من این رو پیدا کردم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Dew Drop
18-09-2011, 12:21
سلام
IE 9 رو حذف کردید؟اگه IE9 رو حذف کنید IE8 جایگزین میشه.
اگه از طریق آپدیت نصب کرده باشین
تو قسمت search بنویسید appwiz.cpl و گزینه ای که میاره رو باز کنید.
تو پانل سمت چپ برید به viwe installed updates و Internet explorer9 رو پیدا کنید و روش کلیک راست و Uninstall رو بزنید.

gog2000
19-09-2011, 12:17
سلام
من این رو پیدا کردم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بله ممنون این نسخه با سون سازگاره و نصب میشه
البته اول با روشی که این دوستمون گفتن

سلام
IE 9 رو حذف کردید؟اگه IE9 رو حذف کنید IE8 جایگزین میشه.
اگه از طریق آپدیت نصب کرده باشین
تو قسمت search بنویسید appwiz.cpl و گزینه ای که میاره رو باز کنید.
تو پانل سمت چپ برید به viwe installed updates و Internet explorer9 رو پیدا کنید و روش کلیک راست و Uninstall رو بزنید.

قبلی را به حالت اولیه یعنی اینترنت اکسپلورر 8 برگردونم و بعد اینو نصب کردم مشکل حل شد

بازم ممنون

ایلین1366
29-06-2012, 15:53
سلام ببخشید من یه سوال داشتم من قصد ریختن اینترنت اکسپلور 8 را دارم فقط وقتی میخوام هر ورژنش رو بریزم خطا میده که با سرویس پکت جور نیست و نمیریزه و من در کنترل پنل دیدم ویندوز 7 یولتی مید نوشته سرویس پک 1 اما از طریق registryمشاهده کردم ویندوز7 با سرویس پک 2 نوشته پس الان کدومشون درسته ؟و از لحاضی مشکل genioرو میده به نطر شما اگر این مشکل را حل کنم اینترنت اکسپلور ریخته میشود ؟ ممنون منتطر جواب شما هستم

mrkv2000
09-08-2012, 13:22
سلام من در ویندوز xp 2002 (به روایت خود سیستم)اکسپلورر 8 نصب کردم ولی درهنگام استفاده پیغام خطای Understanding Data Execution Prevention رامیده یک پنجره که دکمه close Message روش هست که باید بزنی تا پنجره دیگه ای که میخواد خطا را برطرف کنه میاد توی سایت ها هم گشتم گفتن

To open System Properties, click Start, click Control Panel, and then double-click System.
Click the Advanced tab and, under Performance, click Settings.
Click the Data Execution Prevention tab

ولی مشکل اینه که اصلا فعال نیست تا تیک بزنیم یا برداریم راجع به اینش دیگه هیچ جا نگفته البته گفتن از ادمین برو امتحان کردم فایده ای نداره یک پیغام حال گیر لطفا راهنمایی کنید ممنون می شوم

Dew Drop
09-08-2012, 16:22
سلام من در ویندوز xp 2002 (به روایت خود سیستم)اکسپلورر 8 نصب کردم ولی درهنگام استفاده پیغام خطای Understanding Data Execution Prevention رامیده یک پنجره که دکمه close Message روش هست که باید بزنی تا پنجره دیگه ای که میخواد خطا را برطرف کنه میاد توی سایت ها هم گشتم گفتن

To open System Properties, click Start, click Control Panel, and then double-click System.
Click the Advanced tab and, under Performance, click Settings.
Click the Data Execution Prevention tab

ولی مشکل اینه که اصلا فعال نیست تا تیک بزنیم یا برداریم راجع به اینش دیگه هیچ جا نگفته البته گفتن از ادمین برو امتحان کردم فایده ای نداره یک پیغام حال گیر لطفا راهنمایی کنید ممنون می شوم

سلام
برای سوال خودتون در تالار ویندوز xp ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تاپیک جدید ایجاد کنید.