PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ISO با حجم 37Gb ؟!!!؟!!!

mortiner
18-09-2011, 09:22
سلام من یه دی وی دی SQL Server Suite گرفتم با اولترا ایزو ایمیج میگیرم ایمیجش اندازه یک دی وی دی هست ولی وقتی میخوام اکستراکت کنم 37 گیگ میشه ؟؟!!! چطوری میشه 37 گیگو روی دی وی دی 4.7 گیگی رایت کرد؟!!!

Masоud
19-09-2011, 17:26
سلام

شما خود فایل ISO رو Extract نکن . بلکه با نرم افزارهای رایت CD که راحت ترینشون Ashampoo Burning Studio هستش اون فایل ISO رو روی DVD رایت کن .

موفق باشید :40:

tajrobenik
21-09-2011, 09:51
سلام من یه دی وی دی SQL Server Suite گرفتم با اولترا ایزو ایمیج میگیرم ایمیجش اندازه یک دی وی دی هست ولی وقتی میخوام اکستراکت کنم 37 گیگ میشه ؟؟!!! چطوری میشه 37 گیگو روی دی وی دی 4.7 گیگی رایت کرد؟!!!

این موردی که شما داری می‌گی احتمالا یک فایل هست که نرم افزار ی تولید می شه ...
و در هارد بخاطر نوع کد گذاری ای که داره مثلا سی گیگ هست ....
اما
و وقتی تو سی دی هست (‌بخاطر نوع کد گذاری سی‌دی) این فایل حچمش کم می شه ...

Ahmad24
22-09-2011, 01:45
این DVD که شما میگید دارای قفل نرم افزاری حجمی هستش.TZCopy protection این قفلهای حجمی رو ایجاد میکنه(وخیلی نرم افزارهای دیگه).
البته خیلی ساده. فقط حجم قلابی به یک یا تعدادی از فایلها میده.شما با ultraiso ایمیج رو باز کنید.اگر فایلهای حجیم(معمولا 2 گیگ یا بیشتر) از فایلهای اصلی هستند(مثل setup.exe) باید اونو اکسترکت کنید و حجم اضافه را با یه برنامه hex editor مثل Hex WorkShop یا winhex از بین ببرید.

موقع اکسترکت کردن فرض کنیم حجم فایل واقعی 32 مگ و حجم قلابی 2 گیگ باشه.محتویات واقعی فایل آنقدر تکرار میشه تا 2 گیگ نوشته بشه.یعنی با یه سرچ ساده باینری میشه اضافات رو حذف کرد.

البته ممکنه این فایلهای حجیم قلابی باشند.یعنی یه فایل صفر کیلو بایتی باشند که 2 گیگ(یا کمتر و بیشتر) حجم پیدا کردند تا جلوی کپی رو بگیرند.در اینصورت به راحتی اونها رو از ایمیج حذف کنید.