PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ویندوز با Sound

Juventus FC
18-09-2011, 00:35
سلام

من وقتی روی این تیک که این آیکون Sound ویندوز بیاد کنار ساعت کلیک میکنم ای Error میاد (لینک زیر)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

abdolhakim
18-09-2011, 01:08
حتما درایو صدا حذف شده
کامپوتر صدا داره ؟

tajrobenik
18-09-2011, 13:39
معمولا از درایور هست ... یا شایدم ویندوز تون بعضی از فایل ها خراب شدن ...

Juventus FC
18-09-2011, 13:40
معمولا از درایور هست ... یا شایدم ویندوز تون بعضی از فایل ها خراب شدن ...

نه نه ، صدای ویندوز مشکلی نداره من به راحتی موزیک میگذارم و پخش میشه و مشکل دیگه ای هم نیست. فقط میخوام این تیک و بزنم این پیغام خطا را میده !!!

Farshid72
18-09-2011, 13:50
شما برو تو همون add/remove و کارت صداتو modify کن تا دوباره نصب بشه و اون فایل هایی ک مشکل داره تعمیر بشه...

Juventus FC
18-09-2011, 18:29
شما برو تو همون add/remove و کارت صداتو modify کن تا دوباره نصب بشه و اون فایل هایی ک مشکل داره تعمیر بشه...

صدا را با درایورش کلا پاک کردم نصب کردم ولی نشد ، یعنی میاد آیکنش این پایین ولی Volume Control نمیاد که تنظیمات و تغییر بدم.

A M ! N
18-09-2011, 19:59
صدا را با درایورش کلا پاک کردم نصب کردم ولی نشد ، یعنی میاد آیکنش این پایین ولی Volume Control نمیاد که تنظیمات و تغییر بدم.
سلام نه دل انگیز مشکل شما اینه
یعنی وقتی place volume icon in the taskbar رو میزنی با این ارور مواجه میشی :
the volume controller panel is not installed , install from add\remove programs
درسته ؟
پس اینطور عمل کن شما نیاز به نصب مجدد windows media player 11 دارین با نصب این برنامه مشکبتون کاملا حل میشه
سوال هست خوشحال میشم بدونم دوستان.

Juventus FC
18-09-2011, 23:46
سلام نه دل انگیز مشکل شما اینه
یعنی وقتی place volume icon in the taskbar رو میزنی با این ارور مواجه میشی :
the volume controller panel is not installed , install from add\remove programs
درسته ؟
پس اینطور عمل کن شما نیاز به نصب مجدد windows media player 11 دارین با نصب این برنامه مشکبتون کاملا حل میشه
سوال هست خوشحال میشم بدونم دوستان.

نه آخه مدیا پلایر 11 نصب هست و به خوبی داره کار میکنه. روی آیکنش هم که میریم خودش نصب هست ولی روی Volume Controler که میزم هیچ چیزی روی صفحه نمیاد؟ و هیچ عکس العملی نشون نمیده ویندوز !؟

A M ! N
19-09-2011, 01:58
نه آخه مدیا پلایر 11 نصب هست و به خوبی داره کار میکنه. روی آیکنش هم که میریم خودش نصب هست ولی روی Volume Controler که میزم هیچ چیزی روی صفحه نمیاد؟ و هیچ عکس العملی نشون نمیده ویندوز !؟
به طور کلی Volume controller از بخشهای windows media player هستش
windows media player کار میکنه ولی برای اون مشکل حتما باید دوباره یک ورژن کامل ازش نصب بشه قبل این که این کار رو انجام بدی این رو هم امتحان کن اگه حرفه ای هستی اگه نه اصلا توصیه نمیکنم :
add\remove رو بزن و بعد هم وارد تب عمودی add\remove windows component شو و از لیستی که میاد تیک مدیا پلیر رو بردار و next بزن ویندوز رو ریستارت کن و میبینی که مدیا پلیر پاک شده و دوباره همین کار رو انجام میدی و تیکش رو میزنی تا reinstall بشه و شاید در طول این پروسه نیاز به سیدی ویندوز اکس پی داشته باشی که قرار میدی داخل دستگاه و مدیا پلیرت مثل روز اول نصب میشه و این باعث میشه تمام کامپوننت های مدیا پلیر که Volume controller panel هم حز اون هست نصب بشه و مشکلت برطرف میشه
من این مشکل رو دقیقا داشتم و حلش کردم
مواظب راه بالا باش و اگه حرفه ای هستین انجامش بدین تا با مشکل روبرو نشین.
خدانگهدار

Juventus FC
19-09-2011, 14:01
به طور کلی Volume controller از بخشهای windows media player هستش
windows media player کار میکنه ولی برای اون مشکل حتما باید دوباره یک ورژن کامل ازش نصب بشه قبل این که این کار رو انجام بدی این رو هم امتحان کن اگه حرفه ای هستی اگه نه اصلا توصیه نمیکنم :
add\remove رو بزن و بعد هم وارد تب عمودی add\remove windows component شو و از لیستی که میاد تیک مدیا پلیر رو بردار و next بزن ویندوز رو ریستارت کن و میبینی که مدیا پلیر پاک شده و دوباره همین کار رو انجام میدی و تیکش رو میزنی تا reinstall بشه و شاید در طول این پروسه نیاز به سیدی ویندوز اکس پی داشته باشی که قرار میدی داخل دستگاه و مدیا پلیرت مثل روز اول نصب میشه و این باعث میشه تمام کامپوننت های مدیا پلیر که Volume controller panel هم حز اون هست نصب بشه و مشکلت برطرف میشه
من این مشکل رو دقیقا داشتم و حلش کردم
مواظب راه بالا باش و اگه حرفه ای هستین انجامش بدین تا با مشکل روبرو نشین.
خدانگهدار

دوست من از کمکتون بی نهایت سپاسگذارم. نه من کاملا حرفه ای هستم و میدونم بخش Windows Componet دقیقا چوریه کارایی که گفتید و انجام دادم ولی بازم نشد !؟

من ویندوز مدیا پلایر 11 را دارم ، میتونه مشکل ناسازگاری ویندوز با این نسخه از مدیا پلایر باشه؟

tajrobenik
19-09-2011, 14:18
نه من کاملا حرفه ای هستم
این جمله رو بیل گیتس هم فک نکنم بگه !!! : ایول به شما ...

A M ! N
19-09-2011, 14:18
خواهش میکنم ما اینجا هستیم که کمک هم بکنیم
حالا که حرفه ای هستین از ورژن های دیگه ی مدیا پلیر هم استفاده کنین مثل 10 یا نه
من خودم 9 رو خیلی دوست دارم !
و این که پس با این حساب ویندوز شما xp هست.
اگر نیاز فوری بهش داری که کار آخر رو انجام بده که زیاد درگیرش نشی یعنی همونطور که خودت میدونی عوض کردن ویندوز
البته یک حرفه ای سریع تسلیم نمیشه و بره ویندوز عوض کنه!

tajrobenik
19-09-2011, 23:49
گاهی یک حرفه ای از بس با این جور موارد اکس پی ... و تعمیرش و تنظیماتش و ... رو تغییر داده ... که دیگه خسته شده از این جور باگ ها ...
و ترجیه می‌ده ویندوزش رو عوض کنه .. ( البته معمولا نه نصب بلکه بر گردوندن بک آپ )

Masоud
20-09-2011, 10:16
سلام

فایل ضمیمه شده رو Extract کن و فایل sndvol32.exe رو به مسیر زیر منتقل کن :

C:\Windows\System32

اگر احیانا" مشکل رفع نشد اطلاع بده.

موفق باشید :40:

A M ! N
20-09-2011, 10:30
سلام

سلام اقا مسعود ممنون ولی...
احتمالا این sndvol32 نیاز به یک سری dll ها نداره برای configuration های volume panel ؟

Masоud
20-09-2011, 10:41
سلام اقا مسعود ممنون ولی...
احتمالا این sndvol32 نیاز به یک سری dll ها نداره برای configuration های volume panel ؟
سلام

فکر نمیکنم . حالا صبر کنید ببینیم مشکل رفع میشه یا نه .

Juventus FC
20-09-2011, 17:17
این جمله رو بیل گیتس هم فک نکنم بگه !!! : ایول به شما ...

اینو میگم چون هستم.

خواهش میکنم ما اینجا هستیم که کمک هم بکنیم
حالا که حرفه ای هستین از ورژن های دیگه ی مدیا پلیر هم استفاده کنین مثل 10 یا نه
من خودم 9 رو خیلی دوست دارم !
و این که پس با این حساب ویندوز شما xp هست.
اگر نیاز فوری بهش داری که کار آخر رو انجام بده که زیاد درگیرش نشی یعنی همونطور که خودت میدونی عوض کردن ویندوز

درست من اصلا و به هیچ وجه تسلیم به عوض کردن ویندوز نمیشم. چون 1. برای هارد ضرر بسیار داره و یک شک دقیقا بهش وارد میشه 2. ویندوز به طور کلی آپدیت کردم 3. اگر ویندوز و عوض کنم باید یک هفته وقت بگذارم تا نرم افزارهایی که الاآن دارم و نصب کنم.

من هیچ وقت و به هیچ وجه من الممکن تسلیم به عوض کردن ویندوز نمیشم. من حدود 9 ماه هست که این ویندوز را دارم و به خوبی ازش مراقبت کردن وقتایی بوده که شاید میتونستم با یک عوض کردن ساده ویندوز مشکل و حل کنم ولی نکردم تسلیم هم نشدم ولی تونستم مشکلم و حل کنم مثل همین الآن.

گاهی یک حرفه ای از بس با این جور موارد اکس پی ... و تعمیرش و تنظیماتش و ... رو تغییر داده ... که دیگه خسته شده از این جور باگ ها ...
و ترجیه می‌ده ویندوزش رو عوض کنه .. ( البته معمولا نه نصب بلکه بر گردوندن بک آپ )

نوچ یه حرفه ای اینقدر میجمگه تا مشکل ویندوز و پیدا و حل کنه.

سلام

آقا خدا پدرت و بیامرزه ، دمت گرم ریختم و درست شد و دیگه هیچ Errori نمیده و Volume Controler هم به ساده گی اجرا میشه. بسیار ممنون و متشکر.

یک سوال داشتم البته خارج از این موضوع.

به طور کلی آیکون هایی که مربوط به ویندوز هست در SHELL32.dll قرار داره؟ من یک آیکون میخواهم شکل همین My Recent Document ولی ظاهرا در این DLL نتونستم پیدا کنم.

A M ! N
20-09-2011, 19:25
اقا بهت تبریک میگم که بالاخره مشکلت حل شد
جدا من خوشحال میشم مشکل دوستان از طریق این تاپیک ها حل میشه
و ممنون از آقا مسعود!

Masоud
20-09-2011, 19:29
آقا خدا پدرت و بیامرزه ، دمت گرم ریختم و درست شد و دیگه هیچ Errori نمیده و Volume Controler هم به ساده گی اجرا میشه. بسیار ممنون و متشکر.

یک سوال داشتم البته خارج از این موضوع.

به طور کلی آیکون هایی که مربوط به ویندوز هست در SHELL32.dll قرار داره؟ من یک آیکون میخواهم شکل همین My Recent Document ولی ظاهرا در این DLL نتونستم پیدا کنم.

سلام

خدا رو شکر . خواهش .

خیر همشون درون shell32.dll نیستند . dll های زیادی حاوی آیکون های مورد استفاده ی ویندوز هستند :

UIHub.dll
pifmgr.dll
ddores.dll
mmres.dll
netshell.dll
gameux.dll
mstscax.dll
setupapi.dll
moricons.dll
imageres.dll
SensorsCpl.dll
mmcndmgr.dll
networkmap.dll
accessibilitycpl.dll
explorer.exe
vpc.exe

در کل یادتون نره : Nobody is perfect

A M ! N
20-09-2011, 19:48
سلام

خدا رو شکر . خواهش .

خیر همشون درون shell32.dll نیستند . dll های زیادی حاوی آیکون های مورد استفاده ی ویندوز هستند :

UIHub.dll
pifmgr.dll
ddores.dll
mmres.dll
netshell.dll
gameux.dll
mstscax.dll
setupapi.dll
moricons.dll
imageres.dll
SensorsCpl.dll
mmcndmgr.dll
networkmap.dll
accessibilitycpl.dll
explorer.exe
vpc.exe

I think u just hit the nail in the head.. yep nobody's perfect
and that's the the point that every single of us , i dont want to say like who gotta know

Juventus FC
20-09-2011, 20:48
اقا بهت تبریک میگم که بالاخره مشکلت حل شد
جدا من خوشحال میشم مشکل دوستان از طریق این تاپیک ها حل میشه
و ممنون از آقا مسعود!

آقا منم خوشحالم ، از کمکی هم که به من کردید بی نهایت سپاسگذارم.

سلام

خدا رو شکر . خواهش .

UIHub.dll
pifmgr.dll
ddores.dll
mmres.dll
netshell.dll
gameux.dll
mstscax.dll
setupapi.dll
moricons.dll
imageres.dll
SensorsCpl.dll
mmcndmgr.dll
networkmap.dll
accessibilitycpl.dll
explorer.exe
vpc.exe

آقا مرسی دسستون درد نکنه. میدونم هیچ کس فوق العاده نیست ولی حداقلش میتونه که سعی کنه که باشه.