PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Psp go+mozart یا xperia play ?

siavashgg
17-09-2011, 21:07
سلام به همه ی دوستان
من بودجم 570 تومنه انتظارات: سرگمی و بازی و اینکه هر موقع گوشی رو نگاه کنم لذت ببرم نه اینکه مثل گوشی های سامسونگ هر وقت که میبینمش فکر کنم یه تیکه اسباب بازی پلاستیکی دارم!
نظر خودم اینه که یه psp go(چون یه چیزی میخوام که جمعو جور باشه و حمل و نقلش اسون باشه vita و 3000 برام مناسب نیست) بگیرم با یه htc mozart وینفون 7 بازی های با گرافیک خیلی کم داره ولی نرم افزارهاش انصافا بد نیستن اینطوری از لحاظ بازی psp مکمل موزارت میشه
یا میشه یدونه xperia play گرفت از دوستانی که این گوشی دارن تقاضا دارم تجربیاتشونو در اختیارم بزارن و ایا امکان داره سونی بازی های psp رو روی پلی پورت کنه؟
4 ipod هم داشتم ولی گرافیک بازی هاش اصلا قابل قیاس با psp نیست نمونش gow, silent hill, driver, از طرفی وقتی میخوای باهاش بازی کنی خیلی صفحش گندس دستتم که میزاری روش کوچیک ترم میشه!
بعدش میخواستم بدونم که برای گوشی هایی مثل arc و sensation دسته ی بیسیم هست؟ و ایا بازی ها ساپورتش میکنن؟ یا مثلا دسته ی بیسیم برای apple هست که تو ایران باشه؟
آز کسایی که play یا psp go دارن خواهش میکنم تجربیاتشونو بگنو کمکم کنن چون واقعا گیج شدم!
ممنون

P I R A N H A
17-09-2011, 21:14
از بین موزارت و پلی پلی بهتره
واسه پی اس پی برو تو تاپیکش بهتر جواب میگیری

anathema-m
17-09-2011, 22:05
منم خیلی از این گوشی خوشم اومده.میخواستم منتظر note galaxy بمونم که فهمیدم خیلی قیمتش بالاست و اصلا با این قیمت نمی ارزه.:13:
من هم با شما تقریبا هم سوال هستم ولی من میخوام بدونم برای بازی کردن و موزیک گوش دادن انتخاب بهتری از این گوشی هست؟:19:
خواهشا کسانی این گوشی رو تجربه کردن به سوال ما پاسخ بدن.:11: