PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در خواندن DVD ها در لپ تاپ Dell XPS L502

M.Amorous
17-09-2011, 11:35
سلام دوستان. من این لپ تاپ رو هفته پیش گرفتم و دارای درایو بلو ری هست. (Dell XPS L502).
ولی بعضی از دی وی دی هارو نمیتونه بخونه مثلا autorun بازی رو اجرا میکنه ولی تو نصب یهو DVD شروع میکنه به تلق تلق کردن داخل درایو و راهی نیست جز در آوردنش. البته دی وی دی کپی هستا. شایدم از این باشه. ولی تمیز تمیزه. لطفا کمک کنین از لپ تاپه یا نه. ممنون !:19:

F R E E M A N
17-09-2011, 11:43
این مشکل را بلو ری همه لپ تاپها تقریبا دارن چون کمپانیها بلو ری درایو ارزان و بی کیفیت روی لپ تاپ میبندن
اگر خیلی ناراضی هستی با یک دی وی دی رایتر با کیفیت عوضش کن

M.Amorous
17-09-2011, 13:18
البته گارانتی داره لپ تاپم. گارانتی زیگوراته. یعنی برام عوض میکنن؟

M.Amorous
17-09-2011, 13:40
الان DVD Writer خوب برا مدل لپ تاپ من چنده؟

F R E E M A N
17-09-2011, 13:54
دی وی دی رایتر لپ تاپ از حدو 40 تومن هست تا 100 تومن
زیگورات از این کارها نمیکنه یعنی بعیده بلو ری را ازت ور دارن از فروشنده بپرس که اگر گارانتی لپ تاپ مشکلی پیدا نمیکنه عوضش کنی
یک کار بهتر هم میتونی بکنی یک دی وی دی اکسترنال بخری حدود 60 تومن به بالا

hamid.7003
18-09-2011, 10:09
سلام دوستان. من این لپ تاپ رو هفته پیش گرفتم و دارای درایو بلو ری هست. (Dell XPS L502).
ولی بعضی از دی وی دی هارو نمیتونه بخونه مثلا autorun بازی رو اجرا میکنه ولی تو نصب یهو DVD شروع میکنه به تلق تلق کردن داخل درایو و راهی نیست جز در آوردنش. البته دی وی دی کپی هستا. شایدم از این باشه. ولی تمیز تمیزه. لطفا کمک کنین از لپ تاپه یا نه. ممنون !:19:

همین مشکل رو یکی از دوستان داشت با همین لپ تاپ و برد نمایندگی زیگورات واسش کاری نکردن!!!!

M.Amorous
18-09-2011, 10:57
عجیبا غریبا !!! :13:
لپ تاپ میخری 1600 دی وی دی هم برات نمی خونه :13:

M.Amorous
19-09-2011, 13:24
دوستان درایوم هیچ مشکلی نداشت اشتباه از من بود برنامه winrar نصب نبود که بتونه فایل های بازی رو extract کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان هم خیلی خوب همه دی وی دی هارو میخونه بهتره دی وی دی رام کامپیوتر Desktop ام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamid.7003
20-09-2011, 16:37
دوستان درایوم هیچ مشکلی نداشت اشتباه از من بود برنامه winrar نصب نبود که بتونه فایل های بازی رو extract کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان هم خیلی خوب همه دی وی دی هارو میخونه بهتره دی وی دی رام کامپیوتر Desktop ام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به حق چیزای ندیده و نشنیده!!!!

Mr.Mazmamfi
20-09-2011, 16:52
آخه فایلش EXE هست و نیازی به Winrar نداره که . به نظر من که اصلا نمیتونه به این ربط داشته باشه .
باز اگه هر کسی از دوستان میدونه ، بیشتر راهنمایی کنه .
شاید واقعا من دارم اشتباه میکنم . :5:

میتونیم یه کاری هم بکینیم : شما الان همون بازی که نصب کردی رو حذف کن . و برنامه Winrar رو هم حذف کن.
بشین دوباره بازی رو نصب کن ، نتیجشو به ما بگو
؟؟؟؟؟؟؟

mehrdad8086
20-09-2011, 20:11
آخه فایلش EXE هست و نیازی به Winrar نداره که . به نظر من که اصلا نمیتونه به این ربط داشته باشه .
باز اگه هر کسی از دوستان میدونه ، بیشتر راهنمایی کنه .
شاید واقعا من دارم اشتباه میکنم . :5:

میتونیم یه کاری هم بکینیم : شما الان همون بازی که نصب کردی رو حذف کن . و برنامه Winrar رو هم حذف کن.
بشین دوباره بازی رو نصب کن ، نتیجشو به ما بگو
؟؟؟؟؟؟؟

دقیقا".....مگه میشه winrar نداشته باشی و نتونی برنامه یا بازی نصب کنی.....:41:

منم می گم ربطی به Winrar نداره:21: