PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای فایل های encrypt

m6788
17-09-2011, 09:05
وقتی که یه سری فایل رو از اینترنت دان میکنم بعضی از این فایل ها Encrypt هستن این فایل ها مثلا فیلم ها موقع پخش توسط دستگاه های دیگه به مشکل بر میخورند چه جوری میتونم کاری کنم که فایل ها اصلا encrypt نشن به طور کلی؟در حالی که برداشتن تیک encrypt همه فایل های دریافتی کار اعصاب خورد کنیه.
و حالا سوال اصلی و مهم من از قضا بنده چند وقت پیش ویندوزمو عوض کردم و هر چی فایل encrypt که داشتم حالا هیچکدومشون رو نه میتونه باز کنه نه جابه جاشون بکنه و نه میتون غیر encryptشون بکنه!:41:حالا باید چیکار کنم؟
سیستم عامل بنده هم xp sp2 هست.

Pedram_IR
17-09-2011, 16:27
ميشه واضحتر توضيح بدين، من تا حالا با واژه Encrypt براي فايلهاي تصويري مواجه نشدم، معمولا براي فايلهاي زيپ شده اين كلمه به كار ميره، پسوند فيلم هاي شما چيه؟

m6788
18-09-2011, 07:47
mkv هستن در واقع بیشتر فیلم هایی که دانلود میکنم (به خصوص فیلم های که تیکه تیکه با پسوند های دوصفر +عدد هستن که بعد به هم چسبده میشن )و یا زیرنویس ها encrypt هستن یعنی اگر روی این فایلها به قسمت properties بعددر تب جنرال قسمت ادونس برید قسمت چهارم تیک خورده( encrypt contents to secure data)معمولا ویندوز اسم این فایل ها رو با رنگ سبز مینویسه حالا مشکل من این جاست که فایل های رمزگذاری(encrypt) شده ویندوز قبلیم تویه ویندوز جدیدم باز نمیشن.

Pedram_IR
19-09-2011, 03:12
درباره فايلهاتون كه به صورت اتوماتيك انكريپت ميشن، بايد فولدري كه فايلها رو توش كپي مي كنيد تيك انكريپتش رو برداريد، اميدوارم ديگه اتوماتيك انكريپت نشن.
براي فايلهاي قبلي هم كه بعد از تعويض ويندوز اجرا نميشن راهي نيست، بايد دوباره دانلودشون كنيد.

اينجا رو ببينيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید