PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در بالا امدن ویندوز

man69s
16-09-2011, 15:10
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی
هنگام بالا امدن ویندوز و انتخاب یوزر از صفحه welcome ،دسکتاپ به طور کامل نمایش داده می شود ولی نمی توان از ان استفاده کرد و هنگام بردن موس به روی منوی تسکبار حالت موس به صورت انتظار در می اید ولی هیچ اتفاقی نمی افتد.
با زدن ctrl+alt+del و بالا امدن task manager یوزر را log off می کنم که پیغام (windows error (don't send داده می شود، ولی با چند بار انجام این کار و یا ریست کامپیوتر موفق می شوم به ویندوز وارد شوم مشکل از کجاست؟

با تشکر

tajrobenik
16-09-2011, 19:31
یک یوزر دیگه بسازید ( مدل ادمین باشد) ... و امتحان کنید ...
یوزر های اضافی رو پاک کنید ...

دوباره امتحان کنید ...

jax2
16-09-2011, 19:43
ویندوزتون مشکل پیدا کرده
یوزر ادمین جدید بسازید بعد cd ویندوز رو داخل درایو بزارید و این فرمان رو داخل داس بنویسید و اینتر بزنید
sfc /scannow

man69s
17-09-2011, 14:43
از راهنمایی هاتون ممنونم
هنگام اجرای این دستور و قرار دادن سی دی ویندوز در قسنتی از اسکن (حدود 50 درصد) پیغام خطایی مبنی بر اشتباه بودن سی دی نمایش داده میشود که با زدن اطلاعات بیشتر اشکال از یافتن فایل i.e نشان داده میشود ایا ممکن است به خاطر نصب اکسپلور 8 در ویندوز ایکس پی باشد؟

hk20
22-09-2011, 22:27
safe mode كن

A M ! N
23-09-2011, 00:11
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی
هنگام بالا امدن ویندوز و انتخاب یوزر از صفحه welcome ،دسکتاپ به طور کامل نمایش داده می شود ولی نمی توان از ان استفاده کرد و هنگام بردن موس به روی منوی تسکبار حالت موس به صورت انتظار در می اید ولی هیچ اتفاقی نمی افتد.
با زدن ctrl+alt+del و بالا امدن task manager یوزر را log off می کنم که پیغام (windows error (don't send داده می شود، ولی با چند بار انجام این کار و یا ریست کامپیوتر موفق می شوم به ویندوز وارد شوم مشکل از کجاست؟

با تشکر
سلام دوست خوب
راستشو بخوای یک ویروسی طراحی کردم دقیقا همین بلا رو سره کاربر میاره.
و احتمالش خیلی بالاست به خاطر ویروسها باشه
مطمئنا به خاطر IE نیست
و ویندوز هم به خودی خود همچین مشکلی پیدا نمیکنه ، پس کار باید کار ویروس باشه
از safe mode وارد سیستم بشین و اونجا با نرم افزار avira premium security suit آخرین ورژن اسکن بکنید
بعد اگه آسیب های وارده به ویندوز خیلی بالا بود در صورت عدم کار کرد سیستم ری استور به نصب یک ویندوز جدید بپرداز