PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم ورود به سایت با استفاده از ------

سید محمد عرفان
16-09-2011, 14:56
سلام به دوستان عزیز

اگه شما با وی پی ان یا ------ یا هر فیلتر شکنی بخواین وارد همین فروم پی سی بشید بهتون اجازه نمیده و باید حتما از آی پی اصلیتون وارد بشید. منم میخوام بدونم چه کدی را باید به سایتم اضافه کنم که همینجوری باشه و فقط کاربر بتونه با آی پی اصلیش وارد سایتم بشه.

جستجو کردم توی انجمن جایی در این مورد توضیح داده نشده بود اگه هست لینکشو بذارید.
ممنون:11:

Ali_ip3
16-09-2011, 15:12
تا اونجایی که من اطلاع دارم باید DNS تون رو عوض کنید

سید محمد عرفان
16-09-2011, 15:14
تا اونجایی که من اطلاع دارم باید DNS تون رو عوض کنید

یعنی چی؟ یعنی باید سرورم رو انتقال بدم یه جای دیگه؟ میشه بیشتر توضیح بدید!!

eAmin
18-09-2011, 20:52
دوست عزیز کمی صبر داشته باشید.
من همین الان بدون هیچ مشکلی از طریق v p n و بعضی از سایتهای p ro_xy آمدم در این فروم. ممکنه ip که شما استفاده میکنید در این فروم بن شده باشه و از ورود شما توسط ip ی که دارید جلوگیری بشه.

شاید کدی باشه که سایتهای p ro_xy رو تشخیص بده ولی v p n امکانش خیلی خیلی زیاد پایین هست.

سید محمد عرفان
18-09-2011, 23:28
دوست عزیز کمی صبر داشته باشید.
من همین الان بدون هیچ مشکلی از طریق v p n و بعضی از سایتهای p ro_xy آمدم در این فروم. ممکنه ip که شما استفاده میکنید در این فروم بن شده باشه و از ورود شما توسط ip ی که دارید جلوگیری بشه.

شاید کدی باشه که سایتهای p ro_xy رو تشخیص بده ولی v p n امکانش خیلی خیلی زیاد پایین هست.

استاد سلام والا اگه صبر ایوب میخواد باشه!!:31:
یعنی اینطور که شما میگید اصلا نمیشه کد یا برنامه ای رو گذاشت که جلو وی پی ان یا ------ ها رو جهت ورود به سایت بگیره و کاربر فقط مجاز به استفاده از آی پی اصلیشون بشن!؟

MaSoUd555
19-09-2011, 00:05
استاد سلام والا اگه صبر ایوب میخواد باشه!!:31:
یعنی اینطور که شما میگید اصلا نمیشه کد یا برنامه ای رو گذاشت که جلو وی پی ان یا ------ ها رو جهت ورود به سایت بگیره و کاربر فقط مجاز به استفاده از آی پی اصلیشون بشن!؟

ما که تاحالا ندیدیم :31: اگه دیدین حتما مارو هم خبر کنین :11:

البته این کار موقعی که بخواین فقط کاربرای یه کشور رو محدود کنین میشه
مثلا اجازه ورود به سایت رو بذارید برای رنج آیپی های ایران ، اینجوری دیگه کسی با پر-وک-سی نمیاد تو سایت

البته نمیدونم چرامیخواین این کار رو کنین چون این کار به نظر من فقط کابرارو از سایت زده میکنه :41: حتی ممکنه باعث شه یوزر دیگه به سایت سر نزنه !!!!

سید محمد عرفان
19-09-2011, 13:12
ما که تاحالا ندیدیم :31: اگه دیدین حتما مارو هم خبر کنین :11:

البته این کار موقعی که بخواین فقط کاربرای یه کشور رو محدود کنین میشه
مثلا اجازه ورود به سایت رو بذارید برای رنج آیپی های ایران ، اینجوری دیگه کسی با پر-وک-سی نمیاد تو سایت

البته نمیدونم چرامیخواین این کار رو کنین چون این کار به نظر من فقط کابرارو از سایت زده میکنه :41: حتی ممکنه باعث شه یوزر دیگه به سایت سر نزنه !!!!

البته من نمیخوام کسایی که از خارج از ایران وارد میشن جلوشون بسته بشه بلکه یه جورایی جلو ------ هایی را که کاربر از داخل ایران برای ورود به سایت استفاده می کنه بسته بشه. چون سایت من به لحاظ امنیتیش باید کاربران با آی پی اصلیشون وارد بشن تا در صورت بسته شدن اون به هیچ وجه نتونن وارد بشن.
حالا میخوام ببینم این کد یا برنامه هست که جلوشونو بگیره یا نه؟!! فکر کنم باشه و به قول دوستمون باز هم منتظر میمونم...:31:

moein_ak
19-09-2011, 23:38
دوست عزیز اگه بدونید وی پی ان چجوری کار میکنه متوجه میشدین که این کار غیر ممکنه(در مورد ------ هم خیلی بعیده ولی سیستم ------ رو فقط یه مدلشو بلدم اونم امکان فهمیدنش سادس)

سید محمد عرفان
20-09-2011, 12:59
دوست عزیز اگه بدونید وی پی ان چجوری کار میکنه متوجه میشدین که این کار غیر ممکنه(در مورد ------ هم خیلی بعیده ولی سیستم ------ رو فقط یه مدلشو بلدم اونم امکان فهمیدنش سادس)
من فداتون بشممممممم داداش. در مورد چگونگی کار کردن وی پی ان که خوب واردم و میدونم که از طریق سرورهای موجود در کشورهای دیگر به سایتهای مورد نظر متصل میشیم و از این حرفها یعنی کلا میدونم...
شما اگه راه حلی دارید بفرمایید هر چند به قول خودتون ساده.
ممنون:31:

moein_ak
25-09-2011, 03:45
من فداتون بشممممممم داداش. در مورد چگونگی کار کردن وی پی ان که خوب واردم و میدونم که از طریق سرورهای موجود در کشورهای دیگر به سایتهای مورد نظر متصل میشیم و از این حرفها یعنی کلا میدونم...
شما اگه راه حلی دارید بفرمایید هر چند به قول خودتون ساده.
ممنون:31:

دوست عزیز منظورم این نبود که بدونی باهاش چجوری کار کنی منظورم این بود که سیستم وی پی ان چجوری این امکانو بهت میده که از طریق یه سرور دیگه وصل شی
در مورد ------ ها هم از طریق $_SERVER['[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]'] میتونی متوجه شی که اونم باید بگردی پیدا کنی
چون من الان دقیقشو یادم نمیاد

mtchabok
29-09-2011, 18:42
دوستان سلام
تا اوتجایی که من میدونم در مقابل vpn و پراکسی سرور نمیشه کاری کرد ولی برای وب پراکسی شاید بشه و اونم بستگی به خود وب پراکسی داره که آیا ip واقعی کاربر رو برای سرور ما می فرسته یا نه ...
به طور کلی امکانش نیس که تشخیص بدی .

moein_ak
30-09-2011, 00:00
دوستان سلام
تا اوتجایی که من میدونم در مقابل vpn و پراکسی سرور نمیشه کاری کرد ولی برای وب پراکسی شاید بشه و اونم بستگی به خود وب پراکسی داره که آیا ip واقعی کاربر رو برای سرور ما می فرسته یا نه ...
به طور کلی امکانش نیس که تشخیص بدی .

اصلا تاپیکو خوندی؟:18:
دقیقا همون چیزی که من گفتم تکرار کردی:46:

سید محمد عرفان
28-10-2012, 12:48
سلام مجدد به دوستان عزیز
من یه سایتو پیدا کردم که جلو وی پی ان و پروک30 و امثال اونو گرفته.
حالا دوستانی که می گفتن اصلا نمیشه اینکارو کرد اگه جوابی دارن بفرمایند جلو.

ورود به سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در ضمن لطف کنید اگه کدشو پیدا کردید بذارید که استفاده کنیم:sq_25:

سید محمد عرفان
29-10-2012, 13:28
دوستان چی شد پس؟ منتظریما
الان یکی از مدیرا یا ناظرا میان میگن صبر باید...:sq_3:

m.m.m5651
29-10-2012, 15:53
ممکنه همکاری با وزارت ارشادی چیزی باشه و از اونجا بفهمه.
نتایج این جستجو هم جالبه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سید محمد عرفان
31-10-2012, 13:45
ممکنه همکاری با وزارت ارشادی چیزی باشه و از اونجا بفهمه.
نتایج این جستجو هم جالبه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جالب بودن ولی خب همه انگلیسین سر در نمیارم
برخی کدهاشو هم تست زدم نشد
فارسیشونو سراغ ندارید؟

MaSoUd555
01-11-2012, 03:21
عزیزم اینقد زور نزن :31: اون سایت هم چون فارسیه میگه یه انگلیسی نمیاد تو سایت من که !!! میگه اگه آیپی تو رنج آیپی ها ایران نبود بگو پروکسیه!!! همین !!! دیتابیس رنج آیپی ها هم در اینترنت قابل دسترس هستش

من تو بحث بعدیتون من رو مخاطب قرار ندید چون ممکنه فروم نیام اونوقت شرمندتون میشم بدونه جواب بمونه

پیروز باشید

سید محمد عرفان
03-11-2012, 15:34
عزیزم اینقد زور نزن :31: اون سایت هم چون فارسیه میگه یه انگلیسی نمیاد تو سایت من که !!! میگه اگه آیپی تو رنج آیپی ها ایران نبود بگو پروکسیه!!! همین !!! دیتابیس رنج آیپی ها هم در اینترنت قابل دسترس هستش

من تو بحث بعدیتون من رو مخاطب قرار ندید چون ممکنه فروم نیام اونوقت شرمندتون میشم بدونه جواب بمونه

پیروز باشید

شما الان منظورتون دقیقا با کی و چی بود؟؟؟:sq_14:

hamedarian2009
22-11-2012, 19:26
اگه اینکار شدنی هم باشه بازم تو ایران جواب نمیده چون اکثر کاربران ایران isp هاشون بهشون ip استاتیک نمیده که و هربار که بیان عوض میشه فقط میشه یک رنج ip یک منطقه خاص را فیلترکرد

سید محمد عرفان
22-11-2012, 20:17
اگه اینکار شدنی هم باشه بازم تو ایران جواب نمیده چون اکثر کاربران ایران isp هاشون بهشون ip استاتیک نمیده که و هربار که بیان عوض میشه فقط میشه یک رنج ip یک منطقه خاص را فیلترکرد

دوست عزیز قصد ما بستن آی پی های ایران که نیست ما میخوایم جلوی پروک30 و انواع هیلتر شکن رو بگیریم که اون آدرس سایتی که دادم اینکارو کرده اگه دقت کرده باشید!!

Subaru
25-11-2012, 15:27
سلام
کلا برای اینکه بخوای در مراجعه به سایت از سمت کاربران محدودیت ایجا کنی بایستی ابتدا IP کاربران رو شناسایی کنی و سپس بر اساس IP آدرس کاربر در موردش تصمیم گیری کنی.
برای انجام دادن این کار هم باید تمامی ip ایران رو بدونی و این IP ها رو در فایلی به نام .htaccess که در مسیر اصلی سایتت وجود داره قرار بدی
بدین شکل که عبارات زیر رو در فایل .htaccess قرار میدی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

به جای xxx.xxx.xxx.xxxآی پی هایی که اجازه دسترسی دارند و به جای yyy.yyy.yyy.yyy آی پی هایی که اجازه دسترسی ندارند رو قرار میدی. به تعداد دلخواه آی پی میشه تعریف کرد
مثلا :

تذکر : در حالت بالا در هر خط تنها یک آی پی که مختص به یک کامپیوتر خاص هست مورد نظره اما در صورتی که لازم باشه مثلا رنج آی پی هایی که از 192.168.0.0 تا 192.168.0.255 را اجازه دسترسی یا عدم دسترسی داد بایستی در تنظیمات webserver سایت تغییرات اعمال کرد. مثلا برای وب سرور آپاچی بایستی در iptables این عبارت را وارد کرد :
عدم اجازه دسترسی به آی پی های 192.168.0.0 تا 192.168.0.255