PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با پاتیشن بندی و ریکاوری HP

Shahab_H
15-09-2011, 23:06
با سلام

من HP Pavilion dv6-6080se گرفتم 2 تا مشکل داره

1- ریکاوری گرفتنش چطوریه؟ تو قسمت recovery manager گزینه ی گرفتن ریکاوریش غیر فعاله یک درایو به اسم ریکاوری داره زدم کپی شه تو فلش ولی وسطش ارور میده میگه administration permision میبا تشکر خواد!

2- برای پارتیشن بندی رفتم درایو c رو shrink کردم وقتی می خوام از فضای خالی new simple drive بسازم وقتی finish رو می زنم وارنینگ می ده می گه اگر این کارو کنی درایورات dynamicمی شن و ویندوز بالا نمیاد که قبلا یه بار کردم دیگه بالا نیومد! سرچ کردم نوشته بود علتش اینه که HP نمی ذاره بیشتر از 4 تا درایو داشته باشی یکیش که C هستش یکی hp tools یکی recovery و یکی هم یه چیز دیگه و همین جوری 4 تا هست! چی کار باید بکنم؟ همین 1 دونه c باشه فقط فرقی تو کارایی داره؟

:11:

F R E E M A N
15-09-2011, 23:37
1- ریکاوری گرفتنش چطوریه؟ تو قسمت recovery manager گزینه ی گرفتن ریکاوریش غیر فعاله یک درایو به اسم ریکاوری داره زدم کپی شه تو فلش ولی وسطش ارور میده میگه administration permision میبا تشکر خواد! اگر پارتیشن ریکاوری خراب شده باشه معمولا کاریش نمیشه کرد ولی اگر درست باشه طبق دستور لینک زیر عمل کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
2- برای پارتیشن بندی رفتم درایو c رو shrink کردم وقتی می خوام از فضای خالی new simple drive بسازم وقتی finish رو می زنم وارنینگ می ده می گه اگر این کارو کنی درایورات dynamicمی شن و ویندوز بالا نمیاد که قبلا یه بار کردم دیگه بالا نیومد! سرچ کردم نوشته بود علتش اینه که HP نمی ذاره بیشتر از 4 تا درایو داشته باشی یکیش که C هستش یکی hp tools یکی recovery و یکی هم یه چیز دیگه و همین جوری 4 تا هست! چی کار باید بکنم؟ همین 1 دونه c باشه فقط فرقی تو کارایی داره؟اگر 4 پارتیشن primary وجود داشته باشه نمیشه پارتیشن logical ایجاد کرد باید حداکثر 3 پارتیشن primary باشه
تا بتونی پارتیشنهای logical اضافه کنی ولی بهتره برای این کار به یک متخصص مراجعه کنی.

outlawboy
18-09-2011, 13:22
اگر پارتیشن ریکاوری خراب شده باشه معمولا کاریش نمیشه کرد ولی اگر درست باشه طبق دستور لینک زیر عمل کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر 4 پارتیشن primary وجود داشته باشه نمیشه پارتیشن logical ایجاد کرد باید حداکثر 3 پارتیشن primary باشه
تا بتونی پارتیشنهای logical اضافه کنی ولی بهتره برای این کار به یک متخصص مراجعه کنی.

منم اچ پی دارم، من خودم hp tools رو با برنامه acronis به logical تبدیل کردم.. بعد تونستم پاتیشن بندی رو انجام بدم... مشکلی هم تا حالا نداشتم

---------- Post added at 02:22 PM ---------- Previous post was at 02:20 PM ----------

حالا نمیدونم کارم درست بوده یا نه :D

Farshid72
18-09-2011, 13:36
شما با برنامه های مخصوص مدیریت هارد ببین جز اون درایو هایی ک داری دریاو دیگه ای هم وجود داره یا نه!!! مثلا اسمش * یا ریکاوری باشه