PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کشتار وحشیانه ی خرس مادر و دو توله اش در کوههای ونک سمیرم اصفهان

Hektor
15-09-2011, 22:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سبزپرس – گزارش تصویری: پس از انتشار ویئویی از کشتار خرس قهوه ای و توله اش در و بریدن زبان آنها، این بار ویدئویی از کشتار خرس قهوه ای بالغ و دو توله اش منتشر شد.

به گزارش سبزپرس، پایگاه خبری – تحلیلی «دیده بان حقوق حیوانات» روز گذشته ویدئویی را منتشر کرد که در آن (ظاهراً) دو نفر شکارچی در حوالی شهرستان سمیرم استان اصفهان، اقدام به کشتار یک خرس بالغ کرده اند.
آنطور که در این ویدئو مشهود است، خرس بالغ که خون زیادی از بدن آن خارج شده، کشته شده و از دوتوله ای که به همراهش بودند، یکی کشته شده و دیگری زنده است.
شکارچیان که از این اقدام خود با استفاده از گوشی تلفن همراه فیلمبرداری کرده اند، یک به یک با بلند کردن توله خرس زنده سعی می کنند تا این حرکت خود فیلم یادگاری تهیه کنند. توله خرس زنده هم با ناله های دلخراش سعی می کند خود را از دست شکارچیان نجات دهد.
از صحنه های دلخراش این فیلم، تلاش توله خرس زنده برای جای گرفتن در آغوش مادر است که یکی از شکارچیان از این کار توله ممانعت می کند.
«دیده بان حقوق حیوانات» امروز از دستگیری عاملان این اقدام خبر داده و نوشته است: محیط‌بانان مستقر در شهرستان‌های شهرضا و سمیرم، با همکاری قوه قضائیه، اداره اطلاعات و نیروی انتظامی منطقه، موفق به دستگیری شکارچیان سه خرس قهوه‌ای شدند.
این ویدئو بدون تغییر از پایگاه خبری – تحلیل دیده بان حقوق حیوانات نقل شده و توصیه می شود اگر از دیدن صحنه های خشن ناراحت می شوید، از مشاهده این ویدئو خودداری کنید.
فیلم در صفحه ی زیر:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S@nti@go_s&k
15-09-2011, 22:30
تو فیلمی که گرفتن یارو میگه خرس قطبی نیست ؟ هاهاها

جدیدا خرسای قطبی کوچ کردن اومدن اصفهان رنگشونم عوض شده .

amir h1999
15-09-2011, 23:03
خدا رو شکر دستگرشون کردن

Hektor
15-09-2011, 23:06
از قول یکی از تلویزیونهای خارجی میگم:دو نفر اصلی یکیشون که مثل اینکه جزو عشایر کوچ نشینه و فعلاً فراریه اون یکی دیگه قطار فشنگ بخودش بسته!! دستگیر شده و از راه ارتباطاتی که داشته فعلاً با وثیقه ی 200 میلیونی آزاده خاک بر سرش معلم پرورشی بوده!!!! فکرشو بکنین این مردک وحشی چی به بچه های مردم اونم توی درس پرورشی یاد میداده؟ آرزو میکنم اون بلایی که سر این حیوونهای بیگناه آورد روزی سر زن و بچه و خانواده ی خودش بیارن.متأسفانه کل فیلم در آدرس بالا نیست که بچه خرس رو زنده زنده سلاخی میکنن.

Hektor
15-09-2011, 23:17
تازه خوبه منطقه ی حفاظت شده ی طبیعی بوده اگه حفاظت نشده بود چه میکردن.مسئول حفاظت محیط زیست اون منطقه بجای معذرت خواهی و قول مجازات عاملین این وحشیگری توی مصاحبه میگه رسانه های بیگانه و ضد ایران دارن بزرگنمایی میکنن تا بگن در ایران به محیط زیست اهیمیت داده نمیشه!!!!
نه اینکه به محیط زیست داره اهمیت داده میشه حالا آقا ناراحتم شده!!

Glad Boy
15-09-2011, 23:19
وای اینو من یه تیکه اش رو توی تی وی دیدم کلا حالم بد شد !
من چند وقت پیش یه فیلم سینمایی خیلی خیلی زیبا و دلنشین دیدم به اسم The Bear ! درباره یه خرس مادر و توله اش بود که فوق
العاده ساخته شده بود و با اینکه نقش اول یه خرس بود ولی احساسات فوق العاده ای رو به بیننده منتقل می کرد ! از اون موقع من
از خرس ها خوشم اومد. وقتی که یه تیکه از این فیلم رو دیدم که این توله خرسه داشت جیغ جیغ می کرد و می خواست بره تو بغل
مادرش واقعا به قول معروف دلم ریش شد ! خیلی دلم واسش سوخت !!!
البته مثل اینکه اون یارو که گرفتن با قرار وسیقه آزاد شده ! معلوم یارو پارتی داره ! فکر نکنم کاری ش بکنن ! چهار روز دیگه همه یادشون
میره اینم ول می کنن ...

shabkard
15-09-2011, 23:57
درود
ایرانیها از دیر باز ضد حیوانات وحشی بوده اند
وقتی به ما یاد میدن از بچگی گربه رو بزنیم ونگهداری حیوانات عملا جرم محسوب میشه چه انتظاری از مردم اصفهان دارید که به این خرسهای بد بخت رحم بکنن؟
اگر همه ملتهای دنیا یک روزی ادم بشن مطمئن باشید ایرانی ها اخرین گرو هستن؟
----------------------
فکر نکنم در ایران اصلا یک گروه حمایت از حیوانات وجود داشته باشه؟

باید همه یاد بگیرن حیوان هم جان دارن ودوست دارند مثل ما حیوانات دو پا وضد طبیعت زندگی بکنه!!!

ای کاش اصلا ایرانی نبودم؟؟؟نمیدونم چرا خداوند من رو تو این سرزمین خالی از خرد افرید؟؟؟

danial_848
16-09-2011, 11:26
تازه خوبه منطقه ی حفاظت شده ی طبیعی بوده اگه حفاظت نشده بود چه میکردن.مسئول حفاظت محیط زیست اون منطقه بجای معذرت خواهی و قول مجازات عاملین این وحشیگری توی مصاحبه میگه رسانه های بیگانه و ضد ایران دارن بزرگنمایی میکنن تا بگن در ایران به محیط زیست اهیمیت داده نمیشه!!!!
نه اینکه به محیط زیست داره اهمیت داده میشه حالا آقا ناراحتم شده!!
من از طرف تمام مسئولین و مقامات سیاسی ایران بابت نقض حقوق این حیوانات بدبخت وحشی از حضرتعالی عذرخواهی میکنم
راضی شدی؟ : ))

اگر همه ملتهای دنیا یک روزی ادم بشن مطمئن باشید ایرانی ها اخرین گرو هستن؟
...
ای کاش اصلا ایرانی نبودم؟؟؟نمیدونم چرا خداوند من رو تو این سرزمین خالی از خرد افرید؟؟؟

کافر همه را به کیش خود پندارد!!
ناراضی هستی؟ کسی جلوتو نگرفته
خوش اومدی

majid322
16-09-2011, 11:41
من از طرف تمام مسئولین و مقامات سیاسی ایران بابت نقض حقوق این حیوانات بدبخت وحشی از حضرتعالی عذرخواهی میکنم
راضی شدی؟ : ))

کافر همه را به کیش خود پندارد!!
ناراضی هستی؟ کسی جلوتو نگرفته
خوش اومدی

عزیز این چه حرفیه دقیقا درسته ایرانی ها نه تنها اهمیتی به حیوانات نمیدن بلکه موجب ازارشون میشن...

اگه اینجا به قول خودشون یه کشور مسلمونه رسم مسلمونی اینه که با حیوانات اینطور رفتار بشه؟

پیامبرای ما با حیوونا چطور برخورد میکردن؟

این حقه که شهرداری تهران در یک جنایت ( واقعا همین کلمه رو

میشه به کار برد ) تمام سگهای تهران رو کشتار کرد؟

واقعا نمیدونم روی چه سندی حرف میزنید ....

H A M A S
16-09-2011, 11:45
وقتی به ما یاد میدن از بچگی گربه رو بزنیم
کسی به ما یاد نداده -ما ایرانی ها توی عریزه مون پرتاب لنگه کفش بسمت گربه است