PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اندرویدی با دوربین و صفحه نمایش بسیار با کیفیت

far2009
15-09-2011, 21:29
این 3 مورد خیلی برام مهمه :
من اندرویدی می خواهم که دوربینش خیلی خوب باشه و حداقل 8 مگاپیکسل باشه و دوربینش امکانات خوبی داشته باشه
همینطور صفحه نمایش خیلی با کیفیتی داشته باشه و اندازه آن حدود 4 اینچ باشه
حتما بهترین ورژن اندروید باشه

این 3 مورد تا حدودی مهمه :
خروجی hdmi
کیفیت صدا
قدرت پردازش کافی داشته باشه
dlna
قدرت باتری ( یعنی دیگه خیلی زودم خالی نشه )
فلش دوربین ( داشته باشه )

این موارد اصلا مهم نیست
نداشتن دوربین دوم - حافظه داخلی گوشی - قطب نما

راستش می خواهم تو آن هفته دیگه بخرمش ، اگه دوستان کمک کنند خیلی ممنون می شوم

حداکثر تا 600 یکم بیشتر هزینه می کنم

P I R A N H A
15-09-2011, 21:52
سونی اریکسون ارک
اچ تي سي Sensation حدود670تومن

hamed999
15-09-2011, 22:05
سلام دوست عزیز با توجه به نیاز های شما گزینه های زیادی هست مثل ارک سنسیشن و ال جی اپتیموس دو ایکس و گالکسی اس دو
که گالکسی با توجه به اینکه همه فاکتورای شما رو داره اما قیمتش گرونه 720
میمونه ارک سنسیشن و اپتیموس دو ایکس البته اگه گیرت بیاد
و با این بودجه شما بدون تردیدی سنسیشن بخر فقط hdmi نداره بجاش tv out داره که تا حدودی جبرانش میکنه و همه فاکتور های شما رو داره
اما در کل بهترین عکاسی رو تو اندرویدیها
1- ارک
2- گالکسی اس دو وسنسیشن
3- و...
بهترین فیلمبرداری
1-گالکسی اس دو
2- سنسیشن
3- ارک و گالکسی اس و دیزار اچ دی

far2009
15-09-2011, 23:49
دوستان زیادی Sensation را پیشنهاد می دهند. مگه این گوشی چه برتری خاصی نسبت به Arc داره ؟

این اپتیموس دو ایکس وارد ایران شده ؟ حدود قیمتش چقدره ؟

راستش من هم دقیقا بین همین مدل ها شک داشتم . اگه بشه یه مقایسه هم در مورد کیفیت صفحه نمایش هاشون بکنید

P I R A N H A
16-09-2011, 12:36
دو ایکس وارد نشده
برتری های سنسیشن نسبت به ارک
صفحه بزرگتر و رزولوشن بیشتر
RAMبیشتر+cpuقویتر+gpuقویتر
فیلم برداری فول اچ دی+دال فلاش
بلوتوث3
...
خروجی تلویزیون MHL (مبدل MHL به HDMI)

starn
16-09-2011, 14:34
با کمی افزایش بودجه Sensation بهترین گذینست

far2009
16-09-2011, 21:12
من سایت های gsmarena ، digikala و gooshishop را بررسی کردم و تفاوت هایی که برام مهم را اینطور دیدم

arc :
نویزگیر صدا داره - صفحه اش ضد خشه - قابلیت فوکوس مداوم داره - عکاسیش بهتره
مهم ترین و شاید تنهاترین عیبی اش که من را به شک انداخته صفحه نمایشش تو زاویه هست

sensation :
رزولوشن بالاتر صفحه - فیلم برداری fullhd - قدرت پردازش بهتر ( البته برتریش خیلی زیاد نیست )
اما به گفته gooshishop صفحه نمایش خیلی خوبی نداره و همین طور 130 تومان از آرک گرونتره ( نسبت به تفاوتی که من با آرک میبینم این قدر تفاوت نمی ارزه )

الان خلاصه شده نظر من اینه که sensation فیلم برداری fullhd داره ولی به تفاوت قیمتش با بقیه نمی ارزه حتی عکس برداریش هم پایین تره

اما بین arc و incredible :
arc پورت hdmi داره ولی incredible نداره ولی در عوض incredible اگه اشتباه نکنم مشکل زاویه دید را نداره
از طرفی arc کیفیت عکس بهتری داره

مشکل زاویه دید آرک چجوریه ؟
کیفیت صفحه نمایش و صدای آرک و incredible تو هر یک کدامشون بهتره ؟

far2009
17-09-2011, 09:10
چرا کسی جواب نمیده ؟

تو انجمن موبایل هر وقت تو تاپیک خودت جواب میدی دیگه کسی جواب نمیده :31: ، آقا من هنوز مشکلم حل نشده ؟!

دو تا سوال فرعی :
نرم افزار های اندروید تو تمام ورژن هاش نصب میشه یا مثل سیمبین فرق می کنه ؟
و اینکه با تکنولوژی dlna میشه رزولوشن fullhd را با سرعت مناسب پخش کرد ؟

P I R A N H A
17-09-2011, 09:29
1:نه بعضی از نرم افزار ها رو نسخه پایین نصب نمیشن
2:اگه ارکو میگی نمیتونه fullhd پخش کنه سنسیشنو نمیدونم

hasanmotori
17-09-2011, 13:59
زاویه دید آرک که میگن بده نسبت به amoled میگن وگرنه نسبت به lcd های دیگه بد نیست
اگه نمیخای خیلی هزینه کنی آرک رو بردار
به incredible هم فکر نکن با این قیمت اصلاً ارزش نداره

hamed999
17-09-2011, 14:13
دوست عزیز اگه پول سنسیشن رو داری حتما بگیر
اگه اگه پولت به ارک بیشتر نمیرسه ارک رو بگیر تو رنج خودش بهترین گوشی هست
تمام نرم افزار ها هم از اندروید 2.1 به بالا رو همه گوشی ها نصب میشه جز مواردی که نیاز به روت داره
فقط و فقط در این مورد شک شما بحث بودجه هست
اگه خیلی میتونی پول جور کنی که گالکسی اس 2 بخر تا خیالت راحته راحت باشه
اگه مابین ارک و گالکسی اس 2 پول داری سنسیشن بخر
اگه تا 500 پول داری بدون تردید ارک بخر

far2009
17-09-2011, 15:25
دوست عزیز اگه پول سنسیشن رو داری حتما بگیر
اگه اگه پولت به ارک بیشتر نمیرسه ارک رو بگیر تو رنج خودش بهترین گوشی هست
تمام نرم افزار ها هم از اندروید 2.1 به بالا رو همه گوشی ها نصب میشه جز مواردی که نیاز به روت داره
فقط و فقط در این مورد شک شما بحث بودجه هست
اگه خیلی میتونی پول جور کنی که گالکسی اس 2 بخر تا خیالت راحته راحت باشه
اگه مابین ارک و گالکسی اس 2 پول داری سنسیشن بخر
اگه تا 500 پول داری بدون تردید ارک بخر
حرف شما درست ولی من باید ببینم واقعا تفاوت قیمت به تفاوت امکاناتش می ارزه یا نه در ضمن فکر نمی کنم سنسیشن بگیرم یا گلکسی اس 2 را میگیرم یا همین آرک

به نظر شما می ارزه ؟

Scud_MD2
17-09-2011, 17:58
اگر فقط بین این دو گزینه موندید
من گلکسی اس2 رو پیشنهاد میکنم

anathema-m
17-09-2011, 21:36
بین این دو تا که کاملا مشخصه gs2 خیلی بهتره.
اگه کار سنگین با گوشی نمیکنی(مثل بازی هایی که به پردازنده بالا احتیاج داره)همون arc رو بگیر و پول الکی نده.به نظر من ارزشش رو نداره.
arc هم دوربینش خیلی خوبه و هم خیلی زیباتر و شیک تر از gs2 هست.کیفیت تصویرش هم بالاست.
خلاصه اگه کار خاصی با گوشی نمیکنی arc خیلی بهتره.

far2009
17-09-2011, 21:37
اگر فقط بین این دو گزینه موندید
من گلکسی اس2 رو پیشنهاد میکنم
نه من گفتم تفاوت امکانات این دو گوشی حدود 150 تومان می ارزه ؟

P I R A N H A
17-09-2011, 21:46
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

far2009
18-09-2011, 09:27
نظر جالبی هم تو تاپیک arc داده شده که سرعت و صفحه نمایش Arc را بهتر از گلکسی اس 2 می دانه و اتفاقا عده زیادی هم ازش تشکر کردند. راستش فکر می کنم بتوانم یکم دیگه پول برای خرید گلکسی خرج کنم ولی واقعا بصرفه

راستی گلکسی مشکل نقطه زرد و گرم شدن زیاد و قدرت باتری را داره ؟

hamed999
18-09-2011, 13:16
برتری های گالکسی اس دو
1- فیلمبرداری فول اچ دی
2- سی پی یو دو هسته ای
3- رم یک گیگ
4- صفحه نمایش (سلیقه ایست و یرتری به حساب نمیاد )
برتری های ارک
1- طراحی
2- عکاسی بهتر

حدودا 200 گرونتره از ارک
به نظرم من نمیارزه
البته اگه شما اهل بازی های خفن و در کل پدره گوشی رو در میارین گالکسی اس دو حتما بخرین

hasanmotori
18-09-2011, 13:47
نظر جالبی هم تو تاپیک arc داده شده که سرعت و صفحه نمایش Arc را بهتر از گلکسی اس 2 می دانه و اتفاقا عده زیادی هم ازش تشکر کردند. راستش فکر می کنم بتوانم یکم دیگه پول برای خرید گلکسی خرج کنم ولی واقعا بصرفه

راستی گلکسی مشکل نقطه زرد و گرم شدن زیاد و قدرت باتری را داره ؟

خب شما دقت نکردی چی شد!
total_overdos خودش اس2 داره و اتفاقاً برای بهراد یا همون RARMAN از شیراز آرک خرید و اگه دیده باشی بعدش پست تعنه آمیزیو داد
بعدشم mehdi_brg که هر دو گوشی رو داشته پست داد که خودت برو ببین

اونایی که تشکر کردن همه طرفدارای سونی هستن و اگه یکیم بیاد تو تاپیک مثلاً gio بگه gio بهتر از آرکه همه تشکر میکنن

اگه پولشو داری بدون شک اس2 قویترین گوشیه بازاره و همونطور که گلکسی اس1 تا همین الانشم رقیب گوشی های روز سونی و htc ]ست اس2 هم تا 2 سال دیگه کم نمیاره ... در واقع رقیب اصلی ارک گلکسی اس1 هست نه اس2
ولی آرک به خاطر سخت افزارش که مربوط به حداقل 1 سال پیشه به زودی کم میاره ... ارک حداکثر 1 سال جواب میده ولی اس2 راحت تا 3 سال دیگه هم بهت جواب میده

far2009
18-09-2011, 13:47
برتری های گالکسی اس دو
1- فیلمبرداری فول اچ دی
2- سی پی یو دو هسته ای
3- رم یک گیگ
4- صفحه نمایش (سلیقه ایست و یرتری به حساب نمیاد )
برتری های ارک
1- طراحی
2- عکاسی بهتر

حدودا 200 گرونتره از ارک
به نظرم من نمیارزه
البته اگه شما اهل بازی های خفن و در کل پدره گوشی رو در میارین گالکسی اس دو حتما بخرین
نه خیلی نمی خوام با گوشی بازی کنم اما دوست دارم بازی های گوشی با کیفیت و روان باشه

فقط آن فیلمبرداری fullhd و صفحه نمایشش کمی برام مهمه همان طور که عکاسی آرک برام مهم هست.

کیفیت صدای آرک هم ظاهرا بهتره . قدرت باتری بیشتری هم باید داشته باشه ( با توجه به پردازش دو گوشی میگم )

فقط اینترفیسش به نظرم جالب نمیاد و ماله Htc بهتر بود ولی خوب ظاهرا همه چیزش دست خودمونه . درسته ؟

اگر برتری های گلکسی همین ها باشه به نظر من هم نمی ارزه .

hasanmotori
18-09-2011, 16:11
نه خیلی نمی خوام با گوشی بازی کنم اما دوست دارم بازی های گوشی با کیفیت و روان باشه

فقط آن فیلمبرداری fullhd و صفحه نمایشش کمی برام مهمه همان طور که عکاسی آرک برام مهم هست.

کیفیت صدای آرک هم ظاهرا بهتره . قدرت باتری بیشتری هم باید داشته باشه ( با توجه به پردازش دو گوشی میگم )

فقط اینترفیسش به نظرم جالب نمیاد و ماله Htc بهتر بود ولی خوب ظاهرا همه چیزش دست خودمونه . درسته ؟

اگر برتری های گلکسی همین ها باشه به نظر من هم نمی ارزه .

صفحه نمایشش که در برابر اس2 حرفی برای گفتن نداره حتی در برابر سنسیشن هم کم میاره!

عکاسی اس2 از آرک بهتره البته هرچیم به طرفدارای سونی ثابت کنی زیر بار نمیرن هرچی براشون دلیل بیاری آخرش میگن آرک بهتره ... یه چیزی واسه گول زدن گزاشته به اسم exmor ولی گوشی 3 مگاپیکسلی سامسونگ بزار رو نایت از همه سونیها بهتر عکس میگیره

این یه مقایسه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم یکی دیگه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مموری که روی آرک هست کلاس 2ه و به خاطر سرعت پایینش فیلم برداریش گیر داره و سرعت کلی گوشی رو هم پایین میاره پس اگه میخای آرک بخری از همون اول به فکر یه مموری 8 یا 16 کلاس 6 باش چون کلاس 4 هم باز تو فیلم برداری گیر داره

صدای هدفون هر دو خوبه و تقریباً مثله همن ولی صدای اسپیکر اس2 بهتره

از نظر باتری هم در یه حد هستن البته تو کارایی که صفحه نمایش روشن باشه اس2 بهتره مثله فیلم دیدن

از نظر کیفیت ساخت هم که اس2 بالاتره چون بدنش ترک نمیخوره!

بقیه چیزاشونم مشخصه دیگه ... مثلاً ساپورت رسمی و غیر رسمی اس2 کجا و آرک کجا!

آرک هیچ برتری نسبت به اس2 نداره و برتری های اس2 هم مشخصه دیگه خودت باید ببینی 150 تومن ارزشش رو داره یا نه

far2009
18-09-2011, 20:36
امروز رفتم که یه قیمتی بگیرم همین طور اگه بشه یک تستی هم بکنم .

مغازه دار ها اجازه تست نمی دهند ( البته از یکی پرسیدم گفت اگه حاضر بشم یکی از این 2 ( آرک یا اینکریبل ) را ازش بخرم برام هر دو تاش را یک جا تست کنه و من یکیش را انتخاب کنم. ) البته گفت پلمپ شده تحویل میده .

اما آرک را قیمت که کردم بدون گارانتی حداقل قیمت 540 بود و با گارانتی هم از 550 تا 590 بود.
اینکردیبل هم یک 10 یا 20 تومان از آرک گرون تر بود.

اما نکته جالب این بود که تو مسیر یکی از دوستام را دیدم که تلفنش زنگ خورد وقتی جواب داد فهمیدم گوشیش آرکه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این یک فرصتی شد تا حداقل آرک را تست کنم . راستش تصویرش به نظرم خیلی خوب بود بخصوص که Angry bird را باهاش بازی کردم . تو زاویه ی دید زیاد فقط یکم غلظت رنگ ها کم میشه ولی خواناییش کم نمیشه .

اما سوال اصلی : پکی که پلمپ شده ی آرک بود را دیدم ( همان مغازه که گفت برام تست می کنه ) در عرض دو طرف جعبه یک برچسب قرمز بود با عرض حدود 5 سانت بود که تقریبا از رو شروع میشد و کنار را رد می کرد و به زیر می رفت ( البته پشت جعبه را ندیدم ) به نظر شما این یعنی اصل بوده ؟ قیمتش را که گفت گارانتی هم داره 565 می داد