PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دستبند و گردنبند پاور بالانس؛ واقعیت یا دروغ !؟

Glad Boy
15-09-2011, 17:50
سلام دوستان

حتما شما هم توی اینترنت تبلیغاتی که واسه فروش دستبند و گردنبند های پاور بالانس هستش رو دیدید !
می خواستم این چیزایی که در موردش می نویسن واقعیت داره یا نه همش کلک پوله ؟!
آیا از نظر علمی این قضیه درسته !؟

این ها رو توی یه سایت که از این ها می فروشه نوشته بود :

بر حسب تحقیقاتی نشان داده شده است که در اطراف جسم انسان هاله انرژیکی قرار دارد که از روی آن میتوان به بسیاری از بیماریهای فرد پی برد ، برای مثال اگر کلیه شما دارای ناراحتی باشد قبل از بروز درد جسمانی ، هاله انرژی شما در آن قسمت دارای حفره میشود که این موضوع با اسکن کردن هاله شما توسط دستگاه های مخصوص قابل مشاهده است ، حال برای درمان چه کاری میتوان انجام داد.
اگر درباره متافیزیک خوانده باشید میدانید با انرژی درمانی به مرور زمان میتوان این هاله را ترمیم کرده و به دنبال آن بیماری جسمی شما هم درمان میگردد . علاوه بر آن وقتی هاله انرژی شما ضعیف میشود شما در معرض بیماری های روحی از جمله افسردگی قرار میگیرید و همچنان جسم شما تا حدی ناتوان تر میگردد ، که با مدیتیشن میتوانید به مرور زمان هاله خود را قویتر کرده و از طبیعت و کائنات انرژی بیشتری بگیرید. حال پاور بالانس چه کار میکند؟
پاور بالانس شامل دو هولوگرام است که با ساتع کردن فرکانسی خاص ، هاله انرژی شما را تا حد ایده آل شما تقویت کرده ، تعادل ، انعطاف پذیری ، قدرت ، تمرکز ، یادگیری شما را افزایش داده و از استرس و تنش شما میکاهد ( البته شما را به حد ایده آل خود میرساند نه فراتر) و همچنین با دور کردن نسبی فرکانس های منفی مانند موبایل و مایکرو ویو باعث میشود شما از زمین و طبیعت بیشتر انرژی بگیرید . کارکرد این هولوگرام مشابه سنگهای کریستال یا دستبندهای مسی است با این تفاوت که ماندگار است و تمام نمیشود، با استفاده کردن از پاور بالانس به طور قابل ملاحظه ای قدرت و تعادل شما بالا میرود که کاملا قابل لمس است علاوه بر آن به کمک دستگاه های موجود در بیمارستان ها و مراکز درمانی میتوانید بزرگ شدن هاله انرژی خود را به هنگام استفاده از آن مشاهده کنید ، بسیاری از ورزشکاران و چهره های معروف دنیا از جمله کریستین رنالدو از این هولوگرام استفاده میکنند
پاور بالانس موارد زیر را افزایش می دهد:
1- توان
2- طاقت
3- تعادل
4- تمرکز
5- انعطاف
6 – هماهنگی
7 – استقامت
8- دامنه حرکت
9 – قدرت متمرکز

پاور بالانس موارد زیر را کاهش می دهد :
1- درد
2- جراجت
3- استرس
4- خستگی
5- زمان بازیابی
6- ناتوانی حرکتی
7- خطرات امواج الکترونیک.

Imantec
15-09-2011, 18:59
واقعیت داره دوست عزیز.اینم توضیح علمی:
اینجور ابزارالات از راه تلقین درمانی اثر میذارن! نه اینکه خودشون به خودیه خود صاحب اثر و فایده باشن!
یه چیزی تو مایه های دارونماها که از راه تلقینی که مریض بخودش میکنه خیلی وقتها واقعاً باعث درمان میشن!
پس هر چی کسی که استفاده میکنه مثلاً خرافاتی تر باشه و یا بیشتر به اون باور داشته باشه و بتونه خودشو بیشتر تلقین کنه بیشتر هم اثراتش رو میبینه و هر چی شکاکتر باشه کمتر و حتی هیچ!
تلقین رو دست کم نگیرین.دکتر وین دبلیو دایرWayne Walter Dyer آمریکایی که در حال جاضر برجسته ترین روانکاو آمریکا بلکه دنیاست و نظرات و عقایدش واقعاً خوندنیه در یکی از کتابهاش دیدم نوشته بود از راه تلقین میتونه سرماخوردگی و خیلی بیماریهای خودش رو درمان کنه!
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کتابهای خیلی تأثیر گذار و عجیبی هم داره که توصیه میکنم بخونین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
من خودم یه زمانی دوره ی دانشجویی تحقیق مفصلی کردم تحقیقات زیادی وجود داره که عده ی زیادی از راه شادی درمانی تونسته بودن بر سرطان غیر قابل علاجشون فائق بیان!!

abdolhakim
15-09-2011, 18:59
:))
به نظر من همش دروغه
اصلا مگه همچین کاری ممکنه ؟
:D

far2009
15-09-2011, 19:23
خوب الان شما اینطوری توضیحش را دادی قدرت تلقینش را هم از دست داد :31:

هاله انرژی شما در آن قسمت دارای حفره میشود
( هاله انرژی چی هست که حالا سوراخ هم بشه :31: )

پاور بالانس موارد زیر را افزایش می دهد:
1- توان
2- طاقت
3- تعادل
4- تمرکز
5- انعطاف
6 – هماهنگی
7 – استقامت
8- دامنه حرکت
9 – قدرت متمرکز

پاور بالانس موارد زیر را کاهش می دهد :
1- درد
2- جراجت
3- استرس
4- خستگی
5- زمان بازیابی
6- ناتوانی حرکتی
7- خطرات امواج الکترونیک.

با این فکر کنم مثل بازی ها نمیر بشیم :31:

( من پزشک نیستم ولی شما مطمئن باش اگر چنین چیزی هم ساخته می شد و علمی بود هیچ وقت این قیمتش نبود )

Imantec
15-09-2011, 19:43
خوب الان شما اینطوری توضیحش را دادی قدرت تلقینش را هم از دست داد :31:

عزیز.منم میتونستم مثل اون کاربر بالایی در برابر اینجور سوالات همینجوری از راه نرسیده بگم دروغه و اینا.... ولی اگه از این تیپ افراد کسی بپرسه چرا؟ اونوقت جواب علمی و قابل قبول ندارن.ایشون که تاپیک زده اینجا نظر شخصی هر کی رسید رو که نمیخواد.جواب علمی کسانیکه تجربیاتی دارند یا یه چیزی میدونن میخواد.متأسفانه ما ایرانیها یکی از معایبمون اینه همه مون یه پا دکتریم!

far2009
15-09-2011, 19:55
عزیز.منم میتونستم مثل اون کاربر بالایی در برابر اینجور سوالات همینجوری از راه نرسیده بگم دروغه و اینا.... ولی اگه از این تیپ افراد کسی بپرسه چرا؟ اونوقت جواب علمی و قابل قبول ندارن.ایشون که تاپیک زده اینجا نظر شخصی هر کی رسید رو که نمیخواد.جواب علمی کسانیکه تجربیاتی دارند یا یه چیزی میدونن میخواد.متأسفانه ما ایرانیها یکی از معایبمون اینه همه مون یه پا دکتریم!
شما درست میگی ولی من تو تاپیکی نظر دادم که نکته اش را شما گفتی و مطمئنا هیچ کسی پیدا نمی شد بگه این دستبندها کاملا علمی هستند.

من نکاتی که تو تبلیغ خیلی عجیب و غیر واقعی بود را جدا کردم و به شوخی بیان کردم. در آخر هم دلیل اصلی خودم را گفتم .

در هر صورت اگر خیلی بی ربط بود من از شما عذر میخوام

Glad Boy
15-09-2011, 23:08
از همه دوستان ممنون به خاطر نظرهاشون.

پس در کل اگه آدم یه دونه اش رو داشته باشه حتی واسه امتحان فکر نمی کنم ضرری داشته باشه !

اگه از دوستان هم کسی خودش از این دستبندها داره اگه تجربه خودش رو بیان کنه فکر کنم تاپیک خوب و مفیدی بشه...
ممنون.

aftab_azad20
15-09-2011, 23:32
من اگه بودم پولم رو واسه این چیزا دور نمی ریخنم

morsadr
16-09-2011, 12:41
این لوازم از نظر علمی تایید شده نیستند و این چیزهایی که در مورد آنها گفته می شود راست نیست و تنها تاثیری که می تونه داشته باشه تاثیر روحی و روانی آن می باشد .

S@eed H
16-09-2011, 20:54
این لوازم از نظر علمی تایید شده نیستند و این چیزهایی که در مورد آنها گفته می شود راست نیست و تنها تاثیری که می تونه داشته باشه تاثیر روحی و روانی آن می باشد .

حالا تاثیرش واسه آرامش ، استرس و عصبانیت خوب هست ؟!
دوستان من قصد خریدشو دارم ، لطفاً توضیح بدید .

sanaz.joon
16-09-2011, 22:57
دستبند و گردنبند پاور بالانس؛ واقعیت یا دروغ !؟

بعضی وسایل میتونن فرکانسی تولید کنن که روی مغز تاثیر بذاره من به شخصه یه کیت دیدم که فرکانس 14 سیکل تولید میکرد و اگه کسی در معرضش قرار میگرفت خیلی زود احساس بدی پیدا میکرد و محل رو ترک میکرد پس حتما فرکانسی هم هست که بتونه شادی و اعتماد به نفس افرین باشه

Imantec
17-09-2011, 09:06
بعضی وسایل میتونن فرکانسی تولید کنن که روی مغز تاثیر بذاره من به شخصه یه کیت دیدم که فرکانس 14 سیکل تولید میکرد و اگه کسی در معرضش قرار میگرفت خیلی زود احساس بدی پیدا میکرد و محل رو ترک میکرد پس حتما فرکانسی هم هست که بتونه شادی و اعتماد به نفس افرین باشه
عزیز.این صحبتها نیاز به اثبات بروش علمی داره.
شما میتونی این صحبت رو با یه اسیلوسکوپ بما اثبات کنی؟:eh: اگه داخل یه اتاق ایزوله اینکار رو کردی عکسش رو هم بذار من اولین شخصی خواهم بود که ایمان میارم:42:
اینم برام جای سوال داره و ممنون میشم یه جواب علمی و نه غیر علمی و اثبات نشده براش بدی: یه گردنبند معمولی از کجا میخواد انرژی الکتریکی بگیره تاتولید امواج الکترومغناطیس در اون فرکانس خاص تولید کنه؟
در ثانی فرکانسهای الکترومغناطیس اکثر طیفها بطور طبیعی دور و بر ما با شدتهای خیلی بیشتر از اینی که شما درباره ی گردنبند تصور کردی در اطراف ما وجود دارن....

morsadr
17-09-2011, 14:47
حالا تاثیرش واسه آرامش ، استرس و عصبانیت خوب هست ؟!
دوستان من قصد خریدشو دارم ، لطفاً توضیح بدید .

همانقدر تاثیر داره که صحبتهای پزشکتون و یا دارونما ها !!!

SONY1983
21-09-2011, 20:32
با درودو احترام
به نظر شما دستبند هایی که به فوتوشاپ درست کردند دست شخصیت های معرفه واقعا انرژیک هستند ؟

اگه استفاده و مورد تایید دوستان عزیز و اساتید بزرگوار هست لطفا بفرمایید.ممنونم

mehran_286
21-09-2011, 22:08
دوستان اون سری های اصلیش که تو مغازه علی دایی به قیمت 50 هزار و بالا تر فروخته می شد و جز سری اصلی بود و تاثیر گزار بود

ولی این هایی که اکثرا تو نت هستند (و با قیمت 8 الی 15 هزار تومان بستگی به سود طرف داره) همه تقلبی هستند و هیچ سودی ندارند

اکثر این دستبندها اون طور که من شنیدم از طریق خنثی کردن فرکانس های که از طریق میدان های مغناطیسی و شبکه های بی سیم که پر از امواج مضر هستش رو دفع از بدن می کنه

ملا نصرالدین
21-09-2011, 23:32
حالا شما از کجا میدانی که انهایی که در مغازه علی دایی بود تاثیر گذار بود؟

من ادم مذهبی نیستم ولی متاسفانه ما دعا و توکل رو گم کردیم چسبیدیم به دسبند و پا بند

کلا عوض این چیز ها ادم هر کاری رو که میخواهد شروع کند یه بسم الله بگوید هم خیالش راحت هست هم ارامش میگیرد.برای ارامش داشتن نیاز به دستبند و.. که هی بخواهی به خودت تلقین کنی نیست

logos
22-09-2011, 00:20
اينكه با تحريك اعصاب و مغز ميشه احساس ها روكنترل كرد كه اثبات شده هست
حالا اين چيزهايي كه فروخته ميشه اگه اصل باشه و به صورت درست و علمي ساخته شده باشه كار ميكنه اما چون 99% شون تقلبي هست اين حس رو هم تو ادمها بوجود مياره كه همشون دروغ هست

-------------------------------------- <<<< مديري كه لطف كرديد بي دليل اين پست رو اديت كرديد درست اين هست در كنار اديتي كه انجام داديد بنويسيد توسط شما قسمتي از اين پست حذف شده است (حالا اينكه ما جواب پست بالايي رو داديم و با عقايد شما جور نيست دليل بر پاك كردن و اديت پست بنده نميشه)

mehran_286
22-09-2011, 00:49
حالا شما از کجا میدانی که انهایی که در مغازه علی دایی بود تاثیر گذار بود؟

من ادم مذهبی نیستم ولی متاسفانه ما دعا و توکل رو گم کردیم چسبیدیم به دسبند و پا بند

کلا عوض این چیز ها ادم هر کاری رو که میخواهد شروع کند یه بسم الله بگوید هم خیالش راحت هست هم ارامش میگیرد.برای ارامش داشتن نیاز به دستبند و.. که هی بخواهی به خودت تلقین کنی نیست

نام و یاد ذکر خدا که همیشه باید با انسان باشه ولی این دستبند ها تاثیرشون وجود دارد

تا حالا در مورد سنگ های انگشتری مثل عقیق - فیروزه - و .... چیزی خوندی ؟

من زیاد خوندم سنگ ها خاصیت زیادی دارند

شاید سیلیکون پاور هم ترکیبی از سنگ یا ..... باشه که تاثیر خاص خودشو داره

Ezel
22-09-2011, 22:53
ممنون از دوستان /