ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور Mft$ و غیر قابل خوانده شدن هارد دیسک، حجم هارد 0 شده.

Pedram_IR
15-09-2011, 16:26
من چند روز پیش داشتم تو اینترنت می چرخیدم دیدم یه اروری از روی تسک بار اومد که میگفت روی هارد شما (هارد دومم) غیر قابل رایت هست،رفتم داخلش دیدم هیچی داخل هارد یک و نیم ترابایتیم نیست انگار روی پوشه خالی دبل کلیک کردم و داخلش شدم، کامپیوتر رو ری استارت کردم دیدم وقتی میاد بالا، می خواد سیستم رو چک کنه بعد از کلی چک کردن و گرفتن ارورهای عجیب و غریب چند خط نوشت که این قسمتها unreadable هستن بعد نوشت deleted index0 یا همچین چیزی، دقیق یادم نمیاد بعد که ویندوز بالا اومد وقتی my computer رو باز می کنم چند دقیقه طول می کشه تا باز شه و وقتی روی درایو هاردی که این بلا سرش اومده دبل کلیک می کنم بعد از چند دقیقه زور زدن و هنگ شدن کامپیوتر به مدت حدود دو دقیقه می نویسه هارد Access Denied هست و وقتی که کلیک راست می کنم و باز هم چند دقیقه کامپیوتر هنگ میشه و بعد که می رم توی Properties همه مشخصات هارد رو می زنه 0.
کسی می دونه چه بلایی سر هاردم اومده؟
یه هارد دیگه هم گرفتم که دو بار ارور زیر رو داده و بعد که از ری استارت خوشبختانه دوباره برگشته ولی ممکنه بار سوم دیگه بر نگرده.
و دیگه اینکه خیلی کند شده یه فایل یه گیگی رو 20 دقیقه طول می ده تا کپی کنه داخل خودش.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]