PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین گوشیهای هوشمند (حداکثر تا 380 هزار تومان)

atlas-m
15-09-2011, 12:32
سلام.
یه مشاوره می خواستم برای خرید بهترین گوشی هوشمند با حداکثر قیمت 380 هزار تومان.
من تا حالا گوشی خوبی نداشتم. تجربه کار با هیچ سیستم عاملی ندارم. ولی اگه این امکان وجود داشت که برای مدت 3 روز با هر کدوم از سیستم عاملها کار کنم اون وقت خیلی عالی میشد!
من مهندسی نرم افزار کامپیوتر خوندم و به دنبال گوشی حرفه ای هستم. بوجه من برای خرید کمه. امیدوارم بتونم گوشی خوبی بخرم.

مشاوره برای انتخاب حرفه ای ترین سیستم عامل: (Windows Phone 7, Android 2.3,iOS,BlackBerry,Bada,Symbiyan and ...) :
0. صدردصد حرفه ای. (نه زیبا، جذاب، گل منگولی! ... .)
1. سختی کار با سیستم عامل مهم نیست.
2. تعداد زیاد نرم افزار مهم نیست. وجود نرم افزارهای کاربردی اصلی مهمه. نرم افزار بی کفیت ارزش نداره.
3. بروز بودن و جدید بودن خیلی مهم. "مثلا:" XPERIA X10 خیلی گوشی خوبه ولی خیلی قدیمی شده.
4. قابلیت آپدیت شدن خیلی مهمه.

مشاوره برای انتخاب خود گوشی.
1. کیفیت ساخت
2. دوربین مناسب با اتوفوکوس. (بدون اتوفوکس معنی نداره)
3. اندازه صفحه نمایش. (هرچقدر بزرگتر بهتر)
4. AMOLED,S-LCD,LCD,TFT,Super AMOLED,Super AMOLED PULS, ... . خیلی فرق نمی کنه. هر کدوم شد. فقط از نظر قیمت و کارایی مهم. حالا یکم کم نورتر!

لطفا قیمت گوشی رو هم بگید. (بدون گارانتی) مرجع قیمت رو هم بیارید.
بسیار ممنون

atlas-m
15-09-2011, 15:03
شنیدم میشه روی سیستم عامل ویندوز فون سیستم عامل آندروید رو نصب کرد. این چقدر صحت داره و آیا این امکان در همه گوشی ها امکان پذیره.
به گوشی هایی که سیستم عامل ویندوز فون نصب شده پاکت پی.سی میگن. ولی به بقیه گوشی ها فقط می گن هوشمند. چرا؟

اوصولا آیا کسی با سیستم عاملهای مختلف عملا کار کرده؟ آیا سیستم عاملی هست که از همه بهتر بدونه؟ دلیل انتخابش چیه؟

hasanmotori
15-09-2011, 15:12
بهترین انتخاب گلکسی اس اله

cpu و gpu و ram بهتری نسبت به x10 و دیفای داره
آپدیت 2.3.4 فارسی هم براش اومده
صفحه نمایش 4 اینچ
4 گیگ مموری داخلی هم داره و بلوتوث ورژن 3
دوربین 5 خوب و فیلم برداری hd
باتری 1650 میلی

اینم عکسش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

P I R A N H A
15-09-2011, 15:37
رو ویندوز نمیشه اندروید نصب کرد
الان ای او اس و اندروید بهترین هستند

atlas-m
15-09-2011, 17:03
بهترین انتخاب گلکسی اس اله

cpu و gpu و ram بهتری نسبت به x10 و دیفای داره
آپدیت 2.3.4 فارسی هم براش اومده
صفحه نمایش 4 اینچ
4 گیگ مموری داخلی هم داره و بلوتوث ورژن 3
دوربین 5 خوب و فیلم برداری hd
باتری 1650 میلی

اینم عکسش :

دوست عزیز مدلش دقیقاً چیه؟ قیمتش رو یادتون رفت!

مثلاً الان Samsung I9003 - Galaxy SL قیمت با گارانتی 500 هزار تومان و قیمت همین گوشی بدون گارانتی 440 هزار تومان. در صورتی که بوجه من حداکثر 380 هزار تومان.

atlas-m
15-09-2011, 21:41
سلام.
به نظر شما گوشی HTC 7Pro چطور گوشی؟
اینم عکسش

P I R A N H A
15-09-2011, 21:49
سیستم عاملش وین فونه که جدیده و نرم افزارو بازی براش کمه
+
محدودیت های خاص WP7
نبود یک File Manager عمومی
عدم امکان انتقال فایل بوسیله بلوتوث
عدم تعبیه حالت Mass Storage در هنگام اتصال به رایانه
تعداد محدود نرم افزارهای در دسترس
عدم پشتیبانی از فایل های فلش یا Silverlight در مرورگر وب
وابستگی بسیار زیاد به نرم افزار Zune برای مدیریت فایل ها توسط رایانه و همگام سازی
عدم تعبیه قابلیت تماس تصویری
صداهای زنگ جدید تنها از طریق Marketplace در دسترس هستند
عدم تعبیه حالت های اکولایزر در پخش کننده موسیقی
پشتیبانی نکردن از چند وظیفه گی
عدم امکان Copy/paste
نبود هیچ نشانه ای از قابلیت های مسیر یابی Bing Maps
نبود امکان گشت و گذار در اینترنت با اتصال گوشی به رایانه
نبود امکان تشخیص دست خط
خیلی از مشکلاتش با اپدیت حل میشه

hasanmotori
15-09-2011, 22:48
دوست عزیز مدلش دقیقاً چیه؟ قیمتش رو یادتون رفت!

مثلاً الان Samsung I9003 - Galaxy SL قیمت با گارانتی 500 هزار تومان و قیمت همین گوشی بدون گارانتی 440 هزار تومان. در صورتی که بوجه من حداکثر 380 هزار تومان.

همین i9003 galaxy sl هست ... 440 تومن قیمت سایتا هست تو بازار بگردی 380 90 گیر میاد

atlas-m
16-09-2011, 12:01
من در وب سایت Mobile[Dot]ir فروشگاهای زیادی توی ایران پیدا کردم که قیمتهای خوبی دارند.
فروشگاه علائدین "هرمزگان" قیمتهای خوبی رو اعلام کرده.
مثلا Sony Ericsson XPERIA neo رو زده 425 هزار تومان.
Sony Ericsson XERIA Mini Pro رو زده 355 هزار تومان.

به نظر شما خرید از طریق پست ایرادی نداره؟

من هنوز توی انتخاب سیستم عامل تردید دارم.

HTC Mozart با قیمت 415 هزار تومان چطوریه؟
من کل پولم 380 هزار تومان و فکر کنم باید یکمی از بابا پول بگیرم!

amh1365
16-09-2011, 12:18
من در وب سایت Mobile[Dot]ir فروشگاهای زیادی توی ایران پیدا کردم که قیمتهای خوبی دارند.
فروشگاه علائدین "هرمزگان" قیمتهای خوبی رو اعلام کرده.
مثلا Sony Ericsson XPERIA neo رو زده 425 هزار تومان.
Sony Ericsson XERIA Mini Pro رو زده 355 هزار تومان.

به نظر شما خرید از طریق پست ایرادی نداره؟

من هنوز توی انتخاب سیستم عامل تردید دارم.

HTC Mozart با قیمت 415 هزار تومان چطوریه؟
من کل پولم 380 هزار تومان و فکر کنم باید یکمی از بابا پول بگیرم!

سلام. به نظر من خرید پستی نکنی بهتره. هیچ ارزونی بی دلیل نیست. یکی از دوستام از یکی از سایت ها اینترنتی خرید کرده بود به خیال خودش 50000 ارزونتر از بازار بعد که گوشی رو براش آوردن دید یه مدل دیگه است که خیلی ارزونتره.

ir.adnan
17-09-2011, 12:24
بهترین انتخاب iphone 3g & iphone 3gs است .سیستم عامل ios .بسیار زیبا و پر ابهت.دوربین نسبتا خوب.باری خوب .برنامه پذیری فوق العاده.برنامه های عالی و با کیفیت.رزیولیشن بالا.بلوتوس .wifi.قطب نما .apple GPS.و.............
گوشی آخر هر کسی چیزی نیست جزiPhone

P I R A N H A
17-09-2011, 14:28
iphone 3g & iphone 3gs
3جی که منقرض شده:18: اون یکی هم درحال منقرض شدنه بعدشم حدود قیمتش600تومنه

atlas-m
17-09-2011, 19:37
بهترین انتخاب iphone 3g & iphone 3gs است .سیستم عامل ios .بسیار زیبا و پر ابهت.دوربین نسبتا خوب.باری خوب .برنامه پذیری فوق العاده.برنامه های عالی و با کیفیت.رزیولیشن بالا.بلوتوس .wifi.قطب نما .apple GPS.و.............
گوشی آخر هر کسی چیزی نیست جزiPhone

دوست عزیز من تمام زورمو که بزنم میشه 400 هزار تومان کل بوجم.
بعدشم، من یه گوشی به روز می خوام (2011)
iPhone و Ipad اصولاً به درد من نمی خوره، چون خیلی گرونه هم نسبت به امکانات و هم کیفیت. البته من اصلا نمی گم شرکت Apple بده. گوشی ها و لب تاپ و همچنین کامپیوترهای رو میزی این شرکت اصولاً توی ایران بسیار گرانتره.

---------- Post added at 08:37 PM ---------- Previous post was at 08:35 PM ----------

کسی چرا پیشنهادی نمی ده؟
چندتا پیشنهادی هم که دوستان زدن از بوجه من بالاتره!

P I R A N H A
17-09-2011, 19:56
گلکسی اس ال حدود390تومنه

pedram_2009
17-09-2011, 20:07
سلام دوست عزیز

فکرکنم این انتخواب خوبی باشه Xperia mini pro شما اگه به قول خودت فقط میخوای نرم افزار اصلی روش نصب کنی مشکلی نداره ولی اگه میخوای صفحه بزرگتری داشته باشه و میتونی رو بودجت بیاری x10 ویا galaxy sl فکر کنم انتخواب خوبی باشن قیمت ها رو هم تو بازار بگرد ببین چقدر میدن تا وقتی که امکان خرید فیزیکی هست مجازی خرید نکن گوشی های اندروید هم اگه هی بخوای نرم افزار جدید نصب کنی یا باید خودت برنامه نویسی بلد باشی که تو رام هاشون دست کاری کنی یا از سایت های developer (توسعه دهنده) رام های دستکاری شده رو گوشیت بریزی که تو انجمن های ایرانی هم توضیح داده ولی برای کار با نرم افزار های اصلی مثل پلیر ، کتاب ، یا کدک ها ، فایل منیجر مشکلی ندارن و غیره کلا اگه حوصله داری با گوشی زیاد ور بری سمت این سیستم عامل بیا ولی کلا چیز جالبی هست برای کسایی که وقت دارن ولی فعلا این گوشی ها که نام بردم از دور خارج نشدن و پشتیبانی نرم افزار میشن فقط کار باشون یکم حوصله میخواد
اگرم یکم صبر کنی قیمت این 4 اینچا منظورم اینا که بالای 400 هستن میشکنه

قیمت Xperia mini pro = 350 اینطوریا هست برسی این گوشی کیفیت دوربین و همه چیش رو میتونی تو سایت زیر ببینی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

anathema-m
17-09-2011, 21:43
نظر من که روی دیفای هست.
اگر هم اینو نخواستی galaxy sl گوشیه خیلی خوبیه.
nexus one هم گوشیه خوبیه.یه نگاه بهش بندازید.
ولی در کل من که با دیفای بیشتر از بقیه گوشی های این رنج حال میکنم.
بسیار محکم هست.ضد آب و گرد و خاک هست.
کیفیت صدای خیلی خوبی هم داره.

atlas-m
18-09-2011, 12:00
سلام.
من یک مشکل خیلی بزرگ دارم. توی شهر ما (همدان) هنوز گوشی های XPERIA Mini Pro، i9003 GALAXY SL و چند مدل 2011 دیگه نوز نیومده! من همجا رفتم ولی کسی نداشت.
حالادارم توی اینترنت جستجو می کنم. نوی سایت Mobile.ir چندتا فروشگاه رو پیدا کردم که قیمت های مناسبی دارند. مثلا فروشگاه علاء الدین هرمزگان و موبایل قرمز کرمانشاه.
علاءالدین هرمزگان گوشی Mini Pro رو زده 355 هزار تومان. همچنین XPERIA Neo رو زده 425 هزار تومان.
موبایل قرمز کرمانشاه گوشی i9003 GALAXY SL رو زده 415 هزار تومان.
البته گوشی دسته دوم هم توی سایت هست.
به نظر شما میشه به این فروشگاها اعتماد کرد؟
کسی این فروشگاه رو می شناسه؟
اصولا کسی پیشنهاده دیگه ای داره؟
--------------------------------------------------
احتمالا از این چندتا یکی رو بخرم (البته بعضیهاش گرونه که اگه پولم برسه میگسرم)
قیمت ها رو توی نت جستم. (علاءالدین و موبایل قرمز)
HTC Salsa ---> 395 هزار تومان
Sony Ericsson Xperia Mini pro ---> 355 هزار تومان
Sony Ericsson Xperia Neo ----> 425 هزار تومان
SAMSUNG I9003 Galaxy SL ----> 415 هزار تومان

leo.unique
18-09-2011, 20:52
عزیز چرا پخ رو غیر فعال کردی :41:

atlas-m
18-09-2011, 21:56
عزیز چرا پخ رو غیر فعال کردی :41:

یعنی چی؟
منظزتون چیه؟

leo.unique
19-09-2011, 08:48
یعنی چی؟
منظزتون چیه؟

کاربر atlas-m پیغام خصوصی خود را غیر فعال کرده است ! بنابراین شما امکان ارسال پیغام خصوصی به atlas-m را ندارید ...

atlas-m
19-09-2011, 11:59
کاربر atlas-m پیغام خصوصی خود را غیر فعال کرده است ! بنابراین شما امکان ارسال پیغام خصوصی به atlas-m را ندارید ...

بسیار خوب من همین حلا فعالش می کنم.

golmohammadi
22-09-2011, 19:50
سلام.
یه مشاوره می خواستم برای خرید بهترین گوشی هوشمند با حداکثر قیمت 380 هزار تومان.
من تا حالا گوشی خوبی نداشتم. تجربه کار با هیچ سیستم عاملی ندارم. ولی اگه این امکان وجود داشت که برای مدت 3 روز با هر کدوم از سیستم عاملها کار کنم اون وقت خیلی عالی میشد!
من مهندسی نرم افزار کامپیوتر خوندم و به دنبال گوشی حرفه ای هستم. بوجه من برای خرید کمه. امیدوارم بتونم گوشی خوبی بخرم.

مشاوره برای انتخاب حرفه ای ترین سیستم عامل: (Windows Phone 7, Android 2.3,iOS,BlackBerry,Bada,Symbiyan and ...) :
0. صدردصد حرفه ای. (نه زیبا، جذاب، گل منگولی! ... .)
1. سختی کار با سیستم عامل مهم نیست.
2. تعداد زیاد نرم افزار مهم نیست. وجود نرم افزارهای کاربردی اصلی مهمه. نرم افزار بی کفیت ارزش نداره.
3. بروز بودن و جدید بودن خیلی مهم. "مثلا:" XPERIA X10 خیلی گوشی خوبه ولی خیلی قدیمی شده.
4. قابلیت آپدیت شدن خیلی مهمه.

مشاوره برای انتخاب خود گوشی.
1. کیفیت ساخت
2. دوربین مناسب با اتوفوکوس. (بدون اتوفوکس معنی نداره)
3. اندازه صفحه نمایش. (هرچقدر بزرگتر بهتر)
4. AMOLED,S-LCD,LCD,TFT,Super AMOLED,Super AMOLED PULS, ... . خیلی فرق نمی کنه. هر کدوم شد. فقط از نظر قیمت و کارایی مهم. حالا یکم کم نورتر!

لطفا قیمت گوشی رو هم بگید. (بدون گارانتی) مرجع قیمت رو هم بیارید.
بسیار ممنون
یا باید انتظاراتتو تغییر بدی
یا کمی رو پولت بذاری راهی نیست
اکس 10 هر چند توصیه نمیشه ولی همه چیزهایی که انتظار داری را براورد میکنه و 390 هم پیدا بشه شاید
حالا بگو چقدر میتونی رو پولت بذاری؟

شنیدم میشه روی سیستم عامل ویندوز فون سیستم عامل آندروید رو نصب کرد. این چقدر صحت داره و آیا این امکان در همه گوشی ها امکان پذیره.
به گوشی هایی که سیستم عامل ویندوز فون نصب شده پاکت پی.سی میگن. ولی به بقیه گوشی ها فقط می گن هوشمند. چرا؟

اوصولا آیا کسی با سیستم عاملهای مختلف عملا کار کرده؟ آیا سیستم عاملی هست که از همه بهتر بدونه؟ دلیل انتخابش چیه؟
سیستم عاملهایی که بعدا رو گوشی نصب میشند معمولا ثباتی ندارند
به نظر من آندروئید میتونه بهترین باشه (حداقل برای ما ایرانیها)

پاکت پی سی فقط به گوشیهایی میگند که دارای از سیستم عامل ویندوز موبایل مایکروسافت بهره میبره
که در ویندوز جدید ویندوز فون سون میگند و پاکت پی سی استفاده نمیشه

atlas-m
23-09-2011, 11:28
یا باید انتظاراتتو تغییر بدی
یا کمی رو پولت بذاری راهی نیست
اکس 10 هر چند توصیه نمیشه ولی همه چیزهایی که انتظار داری را براورد میکنه و 390 هم پیدا بشه شاید
حالا بگو چقدر میتونی رو پولت بذاری؟

دست بالا بتونم 380 هزار تومان رو 420 یا 430 بکنم.

Xperia Neo چشمو گرفت. بد اسیرش شدم. من فکر می کنم تا هفته اول دوم مهر ماه قیمت کاهش پیدا کنه. بعضی جاها 460 هزار تومان میدنش و یه جارو پیدا کردم 460 هم میده. پولم نمیرسه!

شما چی پیشنهاد می کنید؟
اگه فروشگاه معتبری که قیمتش هم مناسب باشه معرفی کنید، خیلی خوب میشه.

احتمال بسیار بالا Xperia Mini pro بگیرم. به نظرم عالیه. فقط ترسم از صفحه نمایش کوچک اونه. البته من بازی نمی کنم. وقت مشکلم اینترنتش. اگه خیلی کوچیک باشه میترسم مشکل پیدا کنم باهاش. البته من تا حالا گوشی خوب نداشتم. الان حدود 3 ساله که یه 2660 نوکیا دارم و اصلا با گوشی جماعت و صفحه نمایش اونها سر کار نداشتم وبه همین خاطر نمی تونم 3 اینچ رو تصور کنم!

ممنون می شم از پاسختون.

golmohammadi
24-09-2011, 00:03
دست بالا بتونم 380 هزار تومان رو 420 یا 430 بکنم.

Xperia Neo چشمو گرفت. بد اسیرش شدم. من فکر می کنم تا هفته اول دوم مهر ماه قیمت کاهش پیدا کنه. بعضی جاها 460 هزار تومان میدنش و یه جارو پیدا کردم 460 هم میده. پولم نمیرسه!

شما چی پیشنهاد می کنید؟
اگه فروشگاه معتبری که قیمتش هم مناسب باشه معرفی کنید، خیلی خوب میشه.

احتمال بسیار بالا Xperia Mini pro بگیرم. به نظرم عالیه. فقط ترسم از صفحه نمایش کوچک اونه. البته من بازی نمی کنم. وقت مشکلم اینترنتش. اگه خیلی کوچیک باشه میترسم مشکل پیدا کنم باهاش. البته من تا حالا گوشی خوب نداشتم. الان حدود 3 ساله که یه 2660 نوکیا دارم و اصلا با گوشی جماعت و صفحه نمایش اونها سر کار نداشتم وبه همین خاطر نمی تونم 3 اینچ رو تصور کنم!

ممنون می شم از پاسختون.

مینی پرو نگیر
با 380 میتونی موتورولا دفای و یا نکسوس وان بگیری
کمی بیایی بالاتر 400 تا 420 گزینه های زیر اضافه میشه
اکس 10 و گالاکسی اس ال که اینا توصیه نمیشه هیچکدوم
نئو هم از همه اینا سرتره شاید 450 هم یافت بشه
ولی همه سایتها 460 قیمت زده
بله فروشگاههایی همچون گوشی شاپ و دیجی کالا اعتبار خوبی دارند
در کل همون دو گزینه اول که گفتم بهتره

Mig33
24-09-2011, 10:11
به اپتیموس بلک هم یه نگاهی بنداز,تونستی برو بازار موبایل از نزدیک دستت بگبر و باهاش کار کن.

Sent from my LG-P970 using Tapatalk

fire159
24-09-2011, 11:14
بهترین گوشی برای این رنج قیمت دیفای هست

atlas-m
24-09-2011, 14:25
مینی پرو نگیر
با 380 میتونی موتورولا دفای و یا نکسوس وان بگیری
کمی بیایی بالاتر 400 تا 420 گزینه های زیر اضافه میشه
اکس 10 و گالاکسی اس ال که اینا توصیه نمیشه هیچکدوم
نئو هم از همه اینا سرتره شاید 450 هم یافت بشه
ولی همه سایتها 460 قیمت زده
بله فروشگاههایی همچون گوشی شاپ و دیجی کالا اعتبار خوبی دارند
در کل همون دو گزینه اول که گفتم بهتره

به نظر شما DEFY و Nexus one یکم قدیمی نشدن؟
ممکن تا چند وقت آینده دیگه آپدیتی براشون نیاد. با توجه به اینکه آندروید ممکنهای جدید روی اینها قابل اجرا نباشه.
ولی Mini pro تازه وارده و سونی اریکسون هم قول آندروید 3 رو داده!
Galaxy SL چرا توصیه نمی شه؟ همه میگن خیلی مقرون به صرفه هستش.
و اینکه : پولم به نئو نمیرسه!!!:19:
دیجی کالا گرون فروشه!
گوشی شاپ فکر کنم بهتره و لی من آل دیجیتال رو بیشتر می پسندم که اونم محصولاتش گرونه!

فردا، پس فردا دیگه گوشی میخرم و از این برزخ انتخابخارج میشم. من شکل و شمایل mini pro و اون کیبرد خوشگلشو دوست دارم. فقط تنها مشکل اندازه صفحه اونه که میگن : " هر چقدر پول داشته باشی همون قدر آش میخوری " :5:
در هر صورت ممنون.

---------- Post added at 02:25 PM ---------- Previous post was at 02:21 PM ----------

به اپتیموس بلک هم یه نگاهی بنداز,تونستی برو بازار موبایل از نزدیک دستت بگبر و باهاش کار کن.

دوست عزیز اگر منظور شما Optimus Black P970 هست که باید بگم توی هیچ فروشگاه انلاینی ندیدمش!
قیمت چند هست حالا؟
اصلا توی ایران هست؟

توی دنیا گوشی های جالب و خوب زیاده، مهم اینکه تو ایران هم باشه!

در هر صورت ممنونم. اگه جایی قیمت داری، بگو تا بریم ببینیم. چون خصوصیات خوبی داره.

Mig33
24-09-2011, 20:20
به نظر شما DEFY و Nexus one یکم قدیمی نشدن؟
ممکن تا چند وقت آینده دیگه آپدیتی براشون نیاد. با توجه به اینکه آندروید ممکنهای جدید روی اینها قابل اجرا نباشه.
ولی Mini pro تازه وارده و سونی اریکسون هم قول آندروید 3 رو داده!
Galaxy SL چرا توصیه نمی شه؟ همه میگن خیلی مقرون به صرفه هستش.
و اینکه : پولم به نئو نمیرسه!!!:19:
دیجی کالا گرون فروشه!
گوشی شاپ فکر کنم بهتره و لی من آل دیجیتال رو بیشتر می پسندم که اونم محصولاتش گرونه!

فردا، پس فردا دیگه گوشی میخرم و از این برزخ انتخابخارج میشم. من شکل و شمایل mini pro و اون کیبرد خوشگلشو دوست دارم. فقط تنها مشکل اندازه صفحه اونه که میگن : " هر چقدر پول داشته باشی همون قدر آش میخوری " :5:
در هر صورت ممنون.

---------- Post added at 02:25 PM ---------- Previous post was at 02:21 PM ----------

دوست عزیز اگر منظور شما Optimus Black P970 هست که باید بگم توی هیچ فروشگاه انلاینی ندیدمش!
قیمت چند هست حالا؟
اصلا توی ایران هست؟

توی دنیا گوشی های جالب و خوب زیاده، مهم اینکه تو ایران هم باشه!

در هر صورت ممنونم. اگه جایی قیمت داری، بگو تا بریم ببینیم. چون خصوصیات خوبی داره.

خواهش
اپتیموس بلک تو ایران هست من خودم اونو ٤٣۰تومن از بازار موبایل گرفتم با ٢سال گارانتی کامتل فول فارسی با تقویم شمسی
برو از نزدیک باهاش کار کن هم تو علاالدین گذاشتن هم بازار موبایل خواستی هم بخری از بازار موبایل بگیر
موفق باشی

fire159
25-09-2011, 09:22
به نظر شما DEFY و Nexus one یکم قدیمی نشدن؟ .
نکسوس شاید کمی قدیمی شده . اما دیفای نه و هنوز جزو گوشی های پرطرفدار ایران و جهان هست . دلایلش هم اینها هستن :
سخت افزار قوی و به روز
ساپورت خیلی خوب . الان آخرین ورژن آندروید رو ساپورت میکنه و رامهای متعددی براش هست
ساپورت کامل فارسی
کیفیت ساخت عالی
دارا بودن خصوصیات گوشی مقاوم : مقاوم در برابر آب - گرد و خاک - ضربه - خط و خش
خوش دست و جمع و جور بودن
قیمت مناسب

atlas-m
25-09-2011, 14:07
خواهش
اپتیموس بلک تو ایران هست من خودم اونو ٤٣۰تومن از بازار موبایل گرفتم با ٢سال گارانتی کامتل فول فارسی با تقویم شمسی
برو از نزدیک باهاش کار کن هم تو علاالدین گذاشتن هم بازار موبایل خواستی هم بخری از بازار موبایل بگیر
موفق باشی

گوشی فوق العاده ای هستش و جذاب. (با توجه به امکانتش)
فقط من به بازار تهران دسترسی ندارم. خواستم از نت بگیرم ولی توی نت پیدا نکردم.
فکر کنم بدون گارانتی بشه 400 خرید.

atlas-m
25-09-2011, 14:20
همین الان HTC Mozart قیمت 355 هزار تومان.
با مقایسه سخت افزار، شبکه، GPRS، EDGE ، 3G و همچنین دوربین و پردازنده اون، به نظر انتخاب عالی هستش.
Windows Phone 7 هم که به زودی به 7.5 آپدیت میشه و بسیاری از کمبودهاش رفع میشه. همچنین که در اخبار موبایلها خوندم در آینده 37 درصد بازار رو آندروید و 28 یا یه کم بیشتر، کمتر رو Windows Phone 7 در دست می گیرند. (اول آندروید و بعد Windows Phone)

حالا نظر شما چیه؟
ضمن اینکه من می خوام از آل دیجیتال خرید کنم و اون Defy رو بدون گارانتی نداره و با گارانتی هم گرون میده!
ولی مینی پرو 370 و Mozart رو 355 داره.

fire159
25-09-2011, 14:41
دیفای رو میتونی از اینجا بخری 380

atlas-m
26-09-2011, 13:06
دیفای رو میتونی از اینجا بخری 380

تا حالا ازش خرید کردید؟
معتبره؟
من بهش میل زدم. نمی دانم طرف درست یا نه! خیلی قیمت های خوبی داره!

کسی تا حالا از آل دیجیتال خرید کرده؟

misagh8900
27-09-2011, 09:39
به نظر من بهترین مدل برای شما samsung galaxy ace . دوربینش 5 . سیستم عاملش اندروید. قیمتش هم حدود 350 تومن هستش.

fire159
27-09-2011, 10:43
تا حالا ازش خرید کردید؟
معتبره؟
من بهش میل زدم. نمی دانم طرف درست یا نه! خیلی قیمت های خوبی داره!

کسی تا حالا از آل دیجیتال خرید کرده؟
من تا حالا خرید نکردم . اما اگر اینطور که نوشته و بعد از تحویل کالا پول رو میگیره دیگه جای هیچ نگرانی نیست

atlas-m
27-09-2011, 21:50
به نظر من بهترین مدل برای شما samsung galaxy ace . دوربینش 5 . سیستم عاملش اندروید. قیمتش هم حدود 350 تومن هستش.

ACE یه گوشی غیر حرفه ای. دلیل زیاد دارم. مثلا همینRam یا شتاب دهنده گرافیکی. و همین طور شبکه، کلاس Edge، 3G و غیره که البته الان زیاد وقت ندارم دقیقا توضیح بدم چــــرا!

در هر صورت از ارسال پاسخ شما بسیار ممنونم.

atlas-m
03-10-2011, 18:19
خریدمش!
Sony Ericsson Xperia™ mini pro رو خریدم. :39: :22: :thumbsup:

Viren
04-10-2011, 17:09
مبارک باشه گوشی و آواتارتون!